Νέα

Διακοπές Ρεύματος από τη ΔΕΗ ,από 03.07.2014 !

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Ότι δεν εγινα ΔΕΗτζης? Μεγαλη μου μαλακια. Οντως. Αντι να γαμιέμαι να βγαζω τα ματια μου στο διάβασμα να μπω νομικη και να την βγαλω, επρεπε απλα να βγαλω το δημοτικο, να με βαλει ο βουλευτης στη ΔΕΗ, να βαλω μεσο στη διοικηση να με βαλουν στα ορυχεια, να κανω πλασματικες υπερωριες για να βγαζω 3.500 το μηνα και να το παιζω και δυστυχης ότι ζω στα ορυχεια (σιγα τα ανθρακωρυχεια του Βελγιου).
Οντως πολύ μεγαλη μαλακια. Σε καλυψα?
σιγα ρε μαν.....νομικη περασες.....δεν περασες και οδοντιατρικη σαν τον λακι με 19 και 2.....
 

Επισκέπτης
σιγα ρε μαν.....νομικη περασες.....δεν περασες και οδοντιατρικη σαν τον λακι με 19 και 2.....

:thumbsup:

πεταμένες σχολές τύπε

μπαίνεις ξυράφι απόφοιτος Γ Λυκείου

και βγαίνεις φυτό-μαλάκας-γκαγκάς-νεφελίμ-στούρνος  :S :S :S
 

Επισκέπτης
:thumbsup:

πεταμένες σχολές τύπε

μπαίνεις ξυράφι απόφοιτος Γ Λυκείου

και βγαίνεις φυτό-μαλάκας-γκαγκάς-νεφελίμ-στούρνος  :S :S :S

Κανονικά έπρεπε όσοι περνάν Πανελλήνιες να γλυτώνουν το Πανεπιστήμιο, γιατί αποδεδειγμένα εκείνη την στιγμή είναι εξυπνότεροι από την στιγμή που ορκίζονται για το Πτυχίο της εκάστοτε σχολής  :S

τσεκαρισμένο αυτό...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.645
Πόντοι
8.006
:thumbsup:

πεταμένες σχολές τύπε

μπαίνεις ξυράφι απόφοιτος Γ Λυκείου

και βγαίνεις φυτό-μαλάκας-γκαγκάς-νεφελίμ-στούρνος  :S :S :S
Aπο αυτους βεβαια περιμενεις να σωσεις τον κωλο σου, όταν σου κατσει η στραβη. Και τους παιρνεις μεχρι και πιπες για να την σκαπουλάρεις.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Ω ρε μεγάλε.

Και έχω γεμίσει το ψυγείο μπύρες για το Μουντιάλ.

Πίνεται η μπύρα ζεστή;
θαναι και τιποτα ψαγμενες μπυρες απο την ακτη ελεφαντοστου που παραγονται μια δωδεκαδα το χρονο με υγρασια απο ηδονη γυναικων και οι οποιες κοστιζουν 12.000 ευρω το κουτακι , σιγα μην πινει ολοκληρος σαβρας αμστελ που πινουνε οι μερεμετατζηδες  :sunglasses:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Aπο αυτους βεβαια περιμενεις να σωσεις τον κωλο σου, όταν σου κατσει η στραβη. Και τους παιρνεις μεχρι και πιπες για να την σκαπουλάρεις.
ναι ειδαμε και τον νιπλη, τοσες πιπες και τοσα λεφτα και καθε μερα κανει το σταυρο του μη τον χωσουνε στη μπουζου, απο οτι λεει ο παπαζολης  :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Aπο αυτους βεβαια περιμενεις να σωσεις τον κωλο σου, όταν σου κατσει η στραβη. Και τους παιρνεις μεχρι και πιπες για να την σκαπουλάρεις.

ποτέ δεν παίρνω δικηγόρο σε δίκη,

πάντοτε αγορεύω μόνος...

ίσως για να μου βγάζει φωτοτυπίες, αν είναι μεγάλη η δικογραφία...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
θαναι και τιποτα ψαγμενες μπυρες απο την ακτη ελεφαντοστου που παραγονται μια δωδεκαδα το χρονο με υγρασια απο ηδονη γυναικων και οι οποιες κοστιζουν 12.000 ευρω το κουτακι , σιγα μην πινει ολοκληρος σαβρας αμστελ που πινουνε οι μερεμετατζηδες  :sunglasses:
henninger ειναι που περισσεψαν απο το ανταμωμα των σαρακατσανων ;)
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Aπο αυτους βεβαια περιμενεις να σωσεις τον κωλο σου, όταν σου κατσει η στραβη. Και τους παιρνεις μεχρι και πιπες για να την σκαπουλάρεις.

Τους δικηγόρους;

Ωραία άποψη έχεις για το επάγγελμά σου...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.645
Πόντοι
8.006
ποτέ δεν παίρνω δικηγόρο σε δίκη,

πάντοτε αγορεύω μόνος...

ίσως για να μου βγάζει φωτοτυπίες, αν είναι μεγάλη η δικογραφία...
Ναι, ναι...νταξ...Σιγα ρε Λυσία που "αγορεύεις" και μονος...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
ποτέ δεν παίρνω δικηγόρο σε δίκη,

πάντοτε αγορεύω μόνος...

ίσως για να μου βγάζει φωτοτυπίες, αν είναι μεγάλη η δικογραφία...

ααα εσύ είσαι πανεπιστήμων δηλαδή...
 

Επισκέπτης
Ναι, ναι...νταξ...Σιγα ρε Λυσία που "αγορεύεις" και μονος...

Με ξέρεις εδώ και 5.500 ποστ περίπου

Πιστεύεις ότι θα τα λέγε κάποιος δικηγόρος καλύτερα από μένα, με τη συνήθη προυπηρεσία των 2-3 ημερών σε θέματα που εγώ τα ξέρω μήνες ή χρόνια;
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
θαναι και τιποτα ψαγμενες μπυρες απο την ακτη ελεφαντοστου που παραγονται μια δωδεκαδα το χρονο με υγρασια απο ηδονη γυναικων και οι οποιες κοστιζουν 12.000 ευρω το κουτακι , σιγα μην πινει ολοκληρος σαβρας αμστελ που πινουνε οι μερεμετατζηδες  :sunglasses:

Ρε παπάρα Μέμο.

Έχω πάρει ΟΛΕΣ τις Ελληνικές μπύρες που κυκλοφορούν.

Υ.Γ. Τα μπουκάλια που δεν επιστρέφονται να τα στείλω για ανακύκλωση στην σούφρα σου;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.645
Πόντοι
8.006
Με ξέρεις εδώ και 5.500 ποστ περίπου

Πιστεύεις ότι θα τα λέγε κάποιος δικηγόρος καλύτερα από μένα, με τη συνήθη προυπηρεσία των 2-3 ημερών σε θέματα που εγώ τα ξέρω μήνες ή χρόνια;
Συζητηση τέλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom