Νέα

Διαφορα στην αισθηση του πεους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DIMITRIS12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Σε συγκεκριμένη στάση (ιεραποστολική με τα πόδια της στους ώμους μου) και σε έντονες φάσεις σεξ, η πρώην σύζυγος μου παραπονιόταν οτι της χτυπούσα την μήτρα (τράχηλο) και οτι πονούσε.

Πρέπει να είμαι λίγο πάνω από 17 πόντους (θα μετρηθώ απόψε  :2funny: Τσικνοπέμπτη) και με αρκετή περιφέρεια (πέους).

Επίσης μου επέσυρε και κίνδυνο να πάθει καρκίνο του τραχήλου από αυτό.

Τώρα πια είναι πρώην και δεν έχει πια σημασία, αλλά έχει κανείς σας ακούσει κάτι για αυτό, για προβλήματα στην μήτρα από την μηχανική επίδραση του πέους πάνω της?

Λέτε να ήθελε από τότε να γίνει πρώην και να τα έλεγε γι' αυτό?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Σε συγκεκριμένη στάση (ιεραποστολική με τα πόδια της στους ώμους μου) και σε έντονες φάσεις σεξ, η πρώην σύζυγος μου παραπονιόταν οτι της χτυπούσα την μήτρα (τράχηλο) και οτι πονούσε.

Πρέπει να είμαι λίγο πάνω από 17 πόντους (θα μετρηθώ απόψε  :2funny: Τσικνοπέμπτη) και με αρκετή περιφέρεια (πέους).

Επίσης μου επέσυρε και κίνδυνο να πάθει καρκίνο του τραχήλου από αυτό.

Τώρα πια είναι πρώην και δεν έχει πια σημασία, αλλά έχει κανείς σας ακούσει κάτι για αυτό, για προβλήματα στην μήτρα από την μηχανική επίδραση του πέους πάνω της?

Λέτε να ήθελε από τότε να γίνει πρώην και να τα έλεγε γι' αυτό?
Τι λες ρε φιλαρακι η υπερτατη καυλα για την γκομενα ειναι να της κοπανας την μητρα  :rockon:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Τι λες ρε φιλαρακι η υπερτατη καυλα για την γκομενα ειναι να της κοπανας την μητρα  :rockon:

Κανάς γιατρός, o rigormortis ο γαμήκουλας να μας πει.

Άλλο η κάβλα και άλλο ο κίνδυνος (αν υπάρχει).
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
ναι ρε γουσταρουν να κλαινε στο γαμησι ,και μετα τρελενονται καψουρα ατελειωτη,πανε και λενε με φιλες...ακομα ποναει το μουνι και οι κοιλια μου...,μιλαμε μου τα ξυλοσε ολα χτες ο τακης :2funny: :rockon:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ναι ρε γουσταρουν να κλαινε στο γαμησι ,και μετα τρελενονται καψουρα ατελειωτη,πανε και λενε με φιλες...ακομα ποναει το μουνι και οι κοιλια μου...,μιλαμε μου τα ξυλοσε ολα χτες ο τακης :2funny: :rockon:

θα την κρεμάσω.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ναι ρε γουσταρουν να κλαινε στο γαμησι ,και μετα τρελενονται καψουρα ατελειωτη,πανε και λενε με φιλες...ακομα ποναει το μουνι και οι κοιλια μου...,μιλαμε μου τα ξυλοσε ολα χτες ο τακης :2funny: :rockon:

τη πουτάνα.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ναι ρε γουσταρουν να κλαινε στο γαμησι ,και μετα τρελενονται καψουρα ατελειωτη,πανε και λενε με φιλες...ακομα ποναει το μουνι και οι κοιλια μου...,μιλαμε μου τα ξυλοσε ολα χτες ο τακης :2funny: :rockon:

μούλεγε ψέμματα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Κανάς γιατρός, o rigormortis ο γαμήκουλας να μας πει.

Άλλο η κάβλα και άλλο ο κίνδυνος (αν υπάρχει).
Ε ρε δικε μου αν εχεις κανα εμβολο και της την ξεριζωσεις την μητρα λογικο ειναι να υπαρχει ο κινδυνος.
Αν απλα την ακουμπας οταν την εμβολιζεις δεν τρεχει τιποτα.
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
:think: :think: .... μέ βάλατε σε ύποψία τώρα καί τόν ξαναμέτρησα , διότι χθές τό άπόγευμα μού λέη
τό πουρό ??? τί έγινε μίκρυνε ό <<amjikios??>>

:think: :think: τό Σάββατο ήτω 17.2 καί μετρόντας τον ΤΩΡΑ , είναι σκάρτος 17  :headbang: :headbang:
ΤΌ ΚΕΡΑΤΌ ΜΟΥ ......ΜΟΎ ΜΊΚΡΥΝΕ  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang: :headbang:

Φίλε,εαν θέλεις να τον μετρήσεις σωστά,πρέπει να τον μετρήσεις μία φορά το πρωί,μία το απόγευμα,και μία το βράδυ και να βγάλεις το μέσω όρο.Και εννοείται δε μετράμε απο τα αρχίδια όπως κάνουν πολλοί και νομίζουν ότι τον έχουν 22 πόντους.Μετράμε από τη βάση της ψωλής!

Αυτά!
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Καλά,δεν κάνω πλάκα,το έχω ψάξει και το έχω διαβάσει!Δε σου τυχαίνει κάποιες φορές να αισθάνεσαι πως έχεις καβλώσει τέρμα και κάποιες άλλες όχι?Τότε υπάρχει μία μικρή διαφορά!

Check it out!
 

ladyd

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2013
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Σορρυ ,αλλά γυναίκα ειμαι  :) :) :)  :idiot:
 

ladyd

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2013
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
:grin: :rockon: θα μιλησω με στοιχεια και αποδειξεις.. :rockon:
το ιδιο το καταλαβαινει η κοπελα στο 1)βιντεο  με την κοπελα στο 2)???
το βλεπετε κρινεται. :grin:

1) [xvideos]
]



και το 2)
[xvideos]
]


Είπαμε να γαμηθούμε ,να ξεσκιστούμε .Να γουστάρουμε,να καυλώσουμε... Όχι να φάμε τα μέσα μας Λέει και η τζούλια στην ομόνυμη τσόντούλα τις "Πονάει η μήτρα μου "...Νομίζω πως με μια αλογίσια δεν θα ένιωθα καύλα ,αλλα μόνο πόνο...Βέβαια θα με πείς γουστάρω πόνο αλλά άλλο αυτό....
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
:grin: :rockon: θα μιλησω με στοιχεια και αποδειξεις.. :rockon:
το ιδιο το καταλαβαινει η κοπελα στο 1)βιντεο  με την κοπελα στο 2)???
το βλεπετε κρινεται. :grin:

1) [xvideos]
]



και το 2)
[xvideos]
]

δηλαδή εσύ ξέρεις πολλούς να έχουν το πουλί του 2ου βίντεο;
 
OP
OP
D

DIMITRIS12

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Παιδακια νομιζω χασαμε το θεμα :grin: Εγω ρωτησα -κυριως τις γυναικες του φορουμ ή και αντρες απο οτι εχουν ακουσει- απο ποσα εκατοστα και πανω νιωθουν διαφορα οι γυναικες και ποσο φαινεται η διαφορα. Πχ νταξ ενα πεος 20 εκατοστα σε σχεση με ενα 12 ειναι χαωδης διαφορα και φαινεται και την νιωθει η αλλη :P Αν ομως ενας την εχει 16 και ο αλλος 17 λεμε τωρα νιωθει/βλεπει η γκομενα εντονη διαφορα? Νομιζω πως 1-1.5 εκατοστα δεν υπαρχει εντονη διαφορα απο οσο εχω ακουσει.

Αα! Και ενα καμμενο παραδοξο :sunglasses: Αν υποθεσουμε οτι 1 εκατοστο διαφορα δεν την νιωθει η γκομενα τοτε δεν νιωθει την διαφορα των 17-16 εκατοστων (δηλαδη δεν νιωθει διαφορα). Ομοιως 16-15 (οποτε με 15 θα νιωθει το ιδιο με 16 που θα νιωθει το ιδιο με 17) και παει λεγοντας... Αρα θεωρημα: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΔΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΜΗΚΟΥΣ :sunglasses: (απορριπτεται ομως :P)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ρε συ δημητράκη αυτές που γαμάς τι σου λένε?
Φτάνει με έσκισες ή άντε βάλτον(ενώ τον έχεις μέσα)?
Κι άσε τα γκάλοπ.
 
OP
OP
D

DIMITRIS12

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συ δημητράκη αυτές που γαμάς τι σου λένε?
Φτάνει με έσκισες ή άντε βάλτον(ενώ τον έχεις μέσα)?
Κι άσε τα γκάλοπ.

Eγω με μια εχω παει προς το παρον που ηταν παρθενα :P Οποτε δεν μπορω να εξαγω ασφαλη συμπερασματα :P Το θεμα ειναι σε συγκριση με προηγουμενες εμπειριες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom