Νέα

Διαφορα στην αισθηση του πεους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DIMITRIS12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DIMITRIS12

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Απο ποσα εκατοστα/ιντσες πιστευετε νιωθουν διαφορα οι γυναικες οσον αφορα το μηκος; Αν υπαρχει καμια γυναικα εδω μεσα ας μας διαφωτισει :P
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Μην τις μπερδεύεις με τις ίντσες... :grin:  Δεν θα ξέρουν πως να το μετρήσουν... :grin: :grin:

Γυναίκες εδώ? :rolleyes:  Λίγο δύσκολο... :grin:
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Ρε παψτε να πιστευετε τις μαλακιες για το μέγεθος. αυτά τα λενε κατι μαλακισμενες που βρηκαν έναν μαλακα να της πηδηξει και ουτε τις εγλυψε ουτε τους εδωσε λιγο συναισθημα και για αυτό θελουνε τεραστιο για να νιώσουνε κατι. και καποιες άλλες ανοργασμικες. Εχω μιλισει με φιλες μου και με άλλες κοπελες και εχω να πω κατι: Ότι δηποτε πανω από 10 εκατοστα-ο κολποσ σε διεγερση νομιζω είναι 10, αν και καποιοι λενε 8 εκατοστα- η γυναικα μπορει να νιωσει ομορφα. μην παραμυθιάζεστε...
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Απο ποσα εκατοστα/ιντσες πιστευετε νιωθουν διαφορα οι γυναικες οσον αφορα το μηκος; Αν υπαρχει καμια γυναικα εδω μεσα ας μας διαφωτισει :P

Ξεκολλάτε,τεχνική πάνω από όλα!Ψάξε και διάβασε τον Ασκητή που είναι ειδικός επιστήμονας,δίνει σαφή απάντηση στο ερώτημά σου.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Εχω μιλισει με φιλες μου και με άλλες κοπελες και εχω να πω κατι: Ότι δηποτε πανω από 10 εκατοστα-ο κολποσ σε διεγερση νομιζω είναι 10, αν και καποιοι λενε 8 εκατοστα- η γυναικα μπορει να νιωσει ομορφα. μην παραμυθιάζεστε...

Μη σε παραμυθιάζουν οι φίλες σου. Σύμφωνοι μια γυναίκα μπορεί να νιώσει όμορφα με πολλούς τρόπους και το μέγεθος του πέους δεν είναι πρωταρχικό σε μια σχέση. Όμως κρυφή επιθυμία τους είναι να πηδηχτούν με κάποιον με μεγάλο πουλί...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Μη σε παραμυθιάζουν οι φίλες σου. Σύμφωνοι μια γυναίκα μπορεί να νιώσει όμορφα με πολλούς τρόπους και το μέγεθος του πέους δεν είναι πρωταρχικό σε μια σχέση. Όμως κρυφή επιθυμία τους είναι να πηδηχτούν με κάποιον με μεγάλο πουλί...
οπως λεει και το ανεκδοτο το προβλημα δεν ειναι το μεγεθος αλλα η γευση :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.730
Κριτικές
61
Like
40.272
Πόντοι
22.785
οπως λεει και το ανεκδοτο το προβλημα δεν ειναι το μεγεθος αλλα η γευση :grin:

:think: :think: .... μέ βάλατε σε ύποψία τώρα καί τόν ξαναμέτρησα , διότι χθές τό άπόγευμα μού λέη
τό πουρό ??? τί έγινε μίκρυνε ό <<amjikios??>>

:think: :think: τό Σάββατο ήτω 17.2 καί μετρόντας τον ΤΩΡΑ , είναι σκάρτος 17  :headbang: :headbang:
ΤΌ ΚΕΡΑΤΌ ΜΟΥ ......ΜΟΎ ΜΊΚΡΥΝΕ  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang: :headbang:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.015
Κριτικές
1
Like
30.708
Πόντοι
8.006
:think: :think: .... μέ βάλατε σε ύποψία τώρα καί τόν ξαναμέτρησα , διότι χθές τό άπόγευμα μού λέη
τό πουρό ??? τί έγινε μίκρυνε ό <<amjikios??>>

:think: :think: τό Σάββατο ήτω 17.2 καί μετρόντας τον ΤΩΡΑ , είναι σκάρτος 17  :headbang: :headbang:
ΤΌ ΚΕΡΑΤΌ ΜΟΥ ......ΜΟΎ ΜΊΚΡΥΝΕ  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :headbang: :headbang: :headbang:
Τύπε μην αγχωνεσαι, μαλλον ειναι θεμα διαστολης και συστολης λογω αυξομειωσης της θερμοκρασιας οπως μας μαθαινανε στο σχολειο.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Τύπε μην αγχωνεσαι, μαλλον ειναι θεμα διαστολης και συστολης λογω αυξομειωσης της θερμοκρασιας οπως μας μαθαινανε στο σχολειο.
ακορντεον ο πουτσος δλδ;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.730
Κριτικές
61
Like
40.272
Πόντοι
22.785
Τύπε μην αγχωνεσαι, μαλλον ειναι θεμα διαστολης και συστολης λογω αυξομειωσης της θερμοκρασιας οπως μας μαθαινανε στο σχολειο.

ακορντεον ο πουτσος δλδ;

Λέτε τό κωλί τού πουρού , νά ήτω Προκρούστης ????  :headbang: :headbang:
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
εγω παντος που τον εχω 19 cm καμια δεν εχει παραπονεθεί,μονο μερικες ότι τους ακουμπαγα την μητρα όταν εμπαινα μεσα τους με δυναμη και γουσταραν πολύ!!!!!     :pipa3:
 

ladyd

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2013
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Σημασία δεν έχει το μέγεθος οι ίντσες και τα ναυτικα μίλια....Αλλά πως το χρησιμοποιείς για να γεμίσεις τη μουνάθρα!!!!!!!!!!!!!!  :P
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Σημασία δεν έχει το μέγεθος οι ίντσες και τα ναυτικα μίλια....Αλλά πως το χρησιμοποιείς για να γεμίσεις τη μουνάθρα!!!!!!!!!!!!!!  :P
Να και ενας που ξερει και δεν το παιζει ξερολας και γαμιας  ;)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Απ ότι λένε οι ίδιες,μ όσες ξέρω,το μεγάλο δε χαλάει καμία.
Αν ξέρεις και τι να κάνεις μ αυτό ακόμα καλύτερα.
 

ROMANTIC

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω οτι βασικα μετρα και η περιμετρος καθως και το σχημα ( πχ μια ελαφρα καμπυλη προς τα πανω διεγειρει καλυτερα την περιοχη του σημειου G )καθως και το μεγαλο κεφαλι που αυξανει την τριβη Βεβαιως τα προκαταρκτικα παιζουν πολυ μεγαλο ρολο στην διεγερση και των δυο αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας
Αν λοιπον κανεις καλη προεργασια η γυναικα δεν θα χρησιμοποιησει και κανενα χαρακα να στον μετρησειΑλλωστε 2-3 ποντοι πανω κατω ( σε ενα φυσιολογικο πουτσο ας πουμε μεσου ορου 17cm ) ειναι λεπτομερια 
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Απ ότι λένε οι ίδιες,μ όσες ξέρω,το μεγάλο δε χαλάει καμία.
Αν ξέρεις και τι να κάνεις μ αυτό ακόμα καλύτερα.
συμφωνω ολα καλα ολα ωραια, ολες μα ολες ομως αν εχουν ενα χοντρο και μεγαλο καυλι και τις ξυλωνουν σαλπιγγες και ολα το ευχαριστιουνται και τρελενονται,οταν ακους που λενε οτι δεν μετραει λεει το μεγεθος αλλο ο τροπος ....,αυτα ειναι μαλακιες,το μεγαλι καυλι ειναι μεγαλο ττελος,τις τα ξυλονει ολα και τελειωσε :rockon:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
συμφωνω ολα καλα ολα ωραια, ολες μα ολες ομως αν εχουν ενα χοντρο και μεγαλο καυλι και τις ξυλωνουν σαλπιγγες και ολα το ευχαριστιουνται και τρελενονται,οταν ακους που λενε οτι δεν μετραει λεει το μεγεθος αλλο ο τροπος ....,αυτα ειναι μαλακιες,το μεγαλι καυλι ειναι μεγαλο ττελος,τις τα ξυλονει ολα και τελειωσε :rockon:
Συμφωνώ απλά δεν ήθελα να στεναχωρήσω κάποιους εδώ μέσα  :grin:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Συμφωνώ απλά δεν ήθελα να στεναχωρήσω κάποιους εδώ μέσα  :grin:
:grin: :rockon: θα μιλησω με στοιχεια και αποδειξεις.. :rockon:
το ιδιο το καταλαβαινει η κοπελα στο 1)βιντεο  με την κοπελα στο 2)???
το βλεπετε κρινεται. :grin:

1) [xvideos]
]



και το 2)
[xvideos]
]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom