Νέα

Διαφορά ηλικίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 994
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Α, το κέρατο εννοείται ότι θα το φας, έτσι κι αλλιώς. Έχω πολλές γνωριμίες με γκόμενες της ηλικίας αυτής, δε μπορείς να φανταστείς το τι κάνουν! Φαινομενικά είναι οι πιστές κοπελιές που δε σου πάει καρδιά να της την πέσεις και στην πραγματικότητα είναι sex machines! Όσο πιο πολλοί, τόσο πιο καλά, που λένε...
Sex machines σε μένα μόνο 40ρες και 50ρες έχουν τύχει,όσες μικρές είχα πηδήξει ήταν νορμάλ αλλά sex machine καμία. :grin:

Μόλις μεγαλώσουν και καταλάβουν ότι τα 'φαγαν τα ψωμιά τους τότε τις πιάνει τρέλα και γαμιούνται πιο παθιάρικα. :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Sex machines σε μένα μόνο 40ρες και 50ρες έχουν τύχει,όσες μικρές είχα πηδήξει ήταν νορμάλ αλλά sex machine καμία. :grin:

Μόλις μεγαλώσουν και καταλάβουν ότι τα 'φαγαν τα ψωμιά τους τότε τις πιάνει τρέλα και γαμιούνται πιο παθιάρικα. :grin:

γαμιουνται πιο παθιαρικα γιατι φευγουν τα κομπλεξ απο την ελληνικη οικογενεια
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Sex machines σε μένα μόνο 40ρες και 50ρες έχουν τύχει,όσες μικρές είχα πηδήξει ήταν νορμάλ αλλά sex machine καμία. :grin:

Μόλις μεγαλώσουν και καταλάβουν ότι τα 'φαγαν τα ψωμιά τους τότε τις πιάνει τρέλα και γαμιούνται πιο παθιάρικα. :grin:
Μαλακιες,οσο πιο μικρη η γυναικα τοσο πιο καυλιαρα. :rockon:
Οπως και ο αντρας,αλλες καυλες εχουμε στα 18 αλλες στα 40-50.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
γαμιουνται πιο παθιαρικα γιατι φευγουν τα κομπλεξ απο την ελληνικη οικογενεια
Δεν ξέρω τι κόμπλεξ εννοείς πάντως μιλάω καθαρά και μόνο με βάση τη μικρή εμπειρία μου.

Με 5-6 πιπίνια ( :2funny:) καλά πέρασα αλλά σε σχέση με μια χωρισμένη 50άρα που είχα γνωρίσει ας πούμε δεν υπήρχε σύγκριση,η γυναίκα στο κρεββάτι ήταν απίστευτα απελευθερωμένη και τα έκανε κυριολεκτικά όλα. :)
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Υπάρχει ένας μαθηματικός τύπος.
Η γυναίκα πρέπει να είναι τα μισά του άνδρα +9. ;)
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.376
Like
1
Πόντοι
16

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Θα ήθελα ένα σχόλιο σχετικά με το γεγονός ότι γυροφέρνω ένα 23χρονο πιπίνι , πολύ ομορφο και γλυκό, όχι πουτανάκι, ..εγω είμαι 37..την διαφορά ηλικίας την βλέπετε απαγορευτική για την εξέλιξη τηε σχέσης σε κατι σοβαρό?..είναι πλατωνική ακόμα η φάση αλλα μάλλον θα καταλήξει σε  :knockinb:

Είσαι 37 και σκέφτεσαι "την εξέλιξη της σχέσης σε κάτι σοβαρό" πριν σου κάτσει??
Μάλλον την έχεις δαγκώσει τη λαμαρίνα και αν σου κάτσει κιόλας την πάτησες άσκημα...

Αν θες τη γνώμη μου για κάτι σοβαρό κοίτα μια κατασταλαγμένη γυναίκα κοντά στην ηλικία σου για κυρίως πιάτο και άσε τα εικοσάχρονα για επιδόρπιο όποτε αισθάνεσαι υπογλυκαιμία...
 
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Θα ήθελα ένα σχόλιο σχετικά με το γεγονός ότι γυροφέρνω ένα 23χρονο πιπίνι , πολύ ομορφο και γλυκό, όχι πουτανάκι, ..εγω είμαι 37..την διαφορά ηλικίας την βλέπετε απαγορευτική για την εξέλιξη τηε σχέσης σε κατι σοβαρό?..είναι πλατωνική ακόμα η φάση αλλα μάλλον θα καταλήξει σε  :knockinb:
η διαφορα ειναι σοβαρη αλλα οχι απαγορευτικη..το προβλημα αλλου ειναι αλλα δεν το βλεπεις.

"πολυ ομορφο,γλυκο,οχι πουτανακι",εξελιξη σχεσης σε "κατι σοβαρο" πριν σου κατσει καν;;

μου ακουγεσαι τρακαρισμενος ασχημα με την 23αρα..
αν εισαι ελευθερος προχωρα με μεγαλη προσοχη εχοντας παντα στο νου οτι ειναι 15 χρονια μικροτερη
με οτι αυτο συνεπαγεται σε εμπειριες και τροπο ζωης.

αν ομως εισαι παντρεμενος με παιδια,φυγε τωρα τρεχοντας..θα σε καταστρεψει.


Αν θες τη γνώμη μου για κάτι σοβαρό κοίτα μια κατασταλαγμένη γυναίκα κοντά στην ηλικία σου για κυρίως πιάτο και άσε τα εικοσάχρονα για επιδόρπιο όποτε αισθάνεσαι υπογλυκαιμία...
 
παιχτη μου γιατι να παρει για κατι σοβαρο 37αρα αν δεν την εχει ηδη μια 10ετια;;
για να ναι ελευθερη-ραφατη σε αυτην την ηλικια μαλλον σκαρτο ειναι το εμπορευμα.

φιλανθρωπικο ιδρυμα θα γινει ο φιλος μας;;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Sex machines σε μένα μόνο 40ρες και 50ρες έχουν τύχει,όσες μικρές είχα πηδήξει ήταν νορμάλ αλλά sex machine καμία. :grin:

Μόλις μεγαλώσουν και καταλάβουν ότι τα 'φαγαν τα ψωμιά τους τότε τις πιάνει τρέλα και γαμιούνται πιο παθιάρικα. :grin:
Sex machines στα πλαίσια που μπορούν, έτσι;  ;) Εννοείται ότι οι 35+ είναι πολύ πιο super σε απόδοση σε σχέση με τις 20άρες. Καταρχήν υπάρχει μια συγκεκριμένη σεξουαλική ορμόνη στη γυναίκα (δε θυμάμαι πώς λέγεται) που εκκρίνεται μετά τα 30.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Ναι, ναι... Κι άμα βρεις αυτή την "Η Ηλικία σου/2+9" θα είσαι ευτυχισμένος για πάντα συν 9. Ούτε θα σου γκρινιάζει, ούτε θα σε πρήζει, ούτε θα σε κερατώνει, ούτε θα τη βαρεθείς... Μην ακούω μαλακίες...
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Sex machines στα πλαίσια που μπορούν, έτσι;  ;) Εννοείται ότι οι 35+ είναι πολύ πιο super σε απόδοση σε σχέση με τις 20άρες. Καταρχήν υπάρχει μια συγκεκριμένη σεξουαλική ορμόνη στη γυναίκα (δε θυμάμαι πώς λέγεται) που εκκρίνεται μετά τα 30.
Δεν ξέρω για ορμόνες,ξέρω ότι μετά τα 30-35 αρχίζουν και τα βλέπουν αλλιώς τα πράγματα. :grin:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
παιχτη μου γιατι να παρει για κατι σοβαρο 37αρα αν δεν την εχει ηδη μια 10ετια;;
για να ναι ελευθερη-ραφατη σε αυτην την ηλικια μαλλον σκαρτο ειναι το εμπορευμα.
φιλανθρωπικο ιδρυμα θα γινει ο φιλος μας;;

Εγώ δεν γράφω να πάρει απαραίτητα 37αρα αλλά κοντά στην ηλικία του που μπορεί να είναι και 32αρα.
Σκάρτο εμπόρευμα υπάρχει σε όλες τις ηλικίες και πιστεύω διακρίνεται εύκολα από κάποιον με εμπειρία 37 χρόνων.
Επίσης καμιά γυναίκα με μυαλό σήμερα δεν παντρεύεται πριν τα 30.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Η ηλικία ΔΕΝ παίζει ρόλο, πάρτε το χαμπάρι. Αυτό που ισχύει βέβαια είναι ότι στις ηλικίες των 18-25 υπάρχει πολλή ζήλια και σπάσιμο αρχιδιών για το τίποτα. Επίσης το σεξ που κάνουν οι σημερινές 20άρες είναι επιεικώς απαράδεκτο...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οσο ποιο μεγαλη μια γυναικα τοσο πιο απελπισμενη ειναι.γιαυτο τις βλεπεις να παριστανουν τις καυλιαρες οι μεγαλες.δεν εχουν τιποτα να δωσουν απο εμφανιση και προσπαθουν να σε κερδισουν αλλιως.επισης οποιος αντρας συνηθως κανει σχεση με γυναικα τις ηλικιας του τον εχουν πιασει μαλακα.η γυναικα πρεπει να ειναι 10χρονια τουλαχιστον νεοτερη απο τον αντρα επειδη γερναει πολυ νωριτερα.τωρα αν εσυ θες σχεση με μια νεωτερη θα σου προτεινα να το ψαξεις εξωτερικο παρα ελλαδα
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Φεύγουμε και από τα σύνορα τώρα. Το βράδυ το πόρισμα που θα έχει βγει θα είναι να πας στη Μαδαγασκάρη και να παντρευτείς gay τίγρη. :cheesy:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Σκάρτο εμπόρευμα υπάρχει σε όλες τις ηλικίες και πιστεύω διακρίνεται εύκολα από κάποιον με εμπειρία 37 χρόνων.
Επίσης καμιά γυναίκα με μυαλό σήμερα δεν παντρεύεται πριν τα 30.
σιγουρα σκαρτο εμπορευμα υπαρχει σε ολο το ηλικιακο ευρος,αλλα το να ναι μια γυναικα single στα 35 ειναι red flag που δε γινεται να αγνοησεις..το οτι καποιος ειναι 37 ετων δεν τον καθιστα απριορι ικανο να διακρινει τη σκαρταδουρα..η αντιληψη,η ωριμοτητα και ο αυτοελεγχος οταν το μυαλο λεει φυγε και η πουτσα λεει μεινε δε μετριουνται με τα χρονια της ταυτοτητας..

Επισης κανενας αντρας με μυαλο σημερα δεν παντρευεται μια γυναικα μετα τα 30.
Απο αυτην την ηλικια και πανω βρωμανε φοβο και απελπισια...

αντιθετα εσυ,ειδικοτερα αν εισαι οικονομικα ανεξαρτητος και βλεπεσαι,αρχιζεις να επιλεγεις.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Θα ήθελα ένα σχόλιο σχετικά με το γεγονός ότι γυροφέρνω ένα 23χρονο πιπίνι , πολύ ομορφο και γλυκό, όχι πουτανάκι, ..εγω είμαι 37..την διαφορά ηλικίας την βλέπετε απαγορευτική για την εξέλιξη τηε σχέσης σε κατι σοβαρό?..είναι πλατωνική ακόμα η φάση αλλα μάλλον θα καταλήξει σε  Knockin' Boots

μου ειχε τυχει πριν 12 χρονια (ημουν 35 και αυτη 22,σχεδον ιδια φαση),περασα μια καταπληκτικη σχεση για 2 χρονια,αλλα την κρισιμη στιγμη (ηθελε γαμο σαν τρελη) λειτουργησε η λογικη και χωρισαμε.Σκεφτηκα τον εαυτο μου 55 και αυτη 42,το κερατο θα πηγαινε συννεφο και θα ειχε και δικιο τελικα.Απλα να σημειωσω οτι ηταν πολυ ομορφη (σωμα,προσωπο) και οχι καμια μπαζολα,αν και δεν ξερω αν εχει μεγαλη σημασια αυτο.

Οποτε συντροφε γλεντα το αλλα να ξερεις οτι δεν θα εχει καλο τελος,προσεξε ομως γιατι εδω κρυβεται ενα μεγαλο ρισκο για σενα.Εισαι 37,οποτε αν μεινεις 2-3 χρονια με την κοπελα θα εχεις παει 40......απο μια ηλικια και μετα δυσκολευουν τα πραγματα οσο αφορα τον γαμο κλπ. Σκεψου λοιπον πριν ξεκινησεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom