Νέα

Δεν θέλει σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
881
Διάβασα πολλές απόψεις από μύστες ....αλλά αντικείμενα εάν δεν σου καθετε έχει βρει άλλον η ζωντανό η πλαστικό....και αυτό το κάνει σε όποιους συμβαίνει επειδή σε βαρέθηκε για δικούς της λόγους.....το ζωντανό οκ το καταλαβαίνω ....αλλά το πλαστικό μόνο όταν αρχίζουν και τρέχουν τα υγρά στο βρακί......γιατί μετά από τόσα χρόνια στο άθλημα ξέρω ότι όλες θέλουν να βλέπουν η να πίνουν χύσια ....μερικές χύνουν μόλις δουν χύσια ....
Στην περίπτωση μου απεχθάνεται τα χυσια και ότι έχει σχέση με αυτό. Βέβαια γυναίκες είναι αυτές αλλού μπορεί να τα πίνει όντως
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.505
Like
65.458
Πόντοι
11.956
Γυναίκα που απεχθάνεται τα χύσια ....έστω να τα βλέπει.... πρώτη φορά το ακούω οκ να μην τα πίνει ...ούτε στη φάτσα ...αλλά τουλάχιστον όλες μα όλες θέλουν να τα βλέπουν να βγαίνουν από το εργαλείο....βρες άλλη ....
 
OP
OP
M

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
881
Γυναίκα που απεχθάνεται τα χύσια ....έστω να τα βλέπει.... πρώτη φορά το ακούω οκ να μην τα πίνει ...ούτε στη φάτσα ...αλλά τουλάχιστον όλες μα όλες θέλουν να τα βλέπουν να βγαίνουν από το εργαλείο....βρες άλλη ....
Σιχαίνεται λέει. Που έχω μπλεξει ελεισον
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
924
Πόντοι
86
Μην της δίνεις σημασία. Πήγαινε πλήρωσε να βγάλεις και γούστα.
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
200
Κριτικές
31
Like
1.057
Πόντοι
1.011
όταν μια γυναίκα πια δεν τη γαμας, ασ την να φύγει, μην το τυραννάς
βρες μουνακια άλλα, και να τα γαμάς
τα χρόνια σου περνάνε, άκου μας κι εμας
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Πρόβλημα λύθηκε.
Αλλάζετε γκόμενα με τον άλλο στο νήμα που τον ξεπατωσε στο σεξ η λυσσασμένη.
 
OP
OP
M

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
881
Τσακάλια χωρίσαμε να τελειώνουμε. Οπότε στα καλύτερα που έρχονται. Ήρεμα πράγματα δείγμα ότι δεν υπήρχε πάθος κλπ
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
7
Like
2.866
Πόντοι
736
Πως το κατάφερες; Της άνοιξες το τοπικό να διαβάσει;
 

giannoni

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
η ζωη ειναι μικρη γιαυτο ζηστε το και μην αναλωνεστε σε τοξικες σχεσεις μαγκες μου
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.678
Πόντοι
3.506
Τσακάλια χωρίσαμε να τελειώνουμε. Οπότε στα καλύτερα που έρχονται. Ήρεμα πράγματα δείγμα ότι δεν υπήρχε πάθος κλπ

Σκεψου μετα απο καιρο να σου στειλει μηνυμα: Καυλιαρη μου θελω τα χυσια σου. Χαχαχα!
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
σε τέτοιες περιπτώσεις χωρίζεις αμέσως

Η ζωή είναι πολύ μικρή για ηλίθιες δικαιολογίες ,είναι τακτική που έχουν πολλοί να κάνουν τον άλλο να τους χωρίσει γιατί δεν μπορούν οι ίδιοι

προσπαθείς αν σε ενδιαφέρει κάποιος αλλά μέχρι ένα σημείο εξάλλου φαίνεται συνήθως πότε ο άλλος λέει μαλακίες...
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Δεν τις αρέσεις..έχει ξενερώσει με κάτι πάνω στο σεξ ίσως
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
τα χλιαρά πράγματα,οι καβατζες, τα μια έτσι μια αλλιώς απλά τρώνε χρόνο και χάνεις μέρες από τη ζωή σου ,καλύτερα μόνος σου και το λέω από εμπειρία.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.678
Πόντοι
3.506
τα χλιαρά πράγματα,οι καβατζες, τα μια έτσι μια αλλιώς απλά τρώνε χρόνο και χάνεις μέρες από τη ζωή σου ,καλύτερα μόνος σου και το λέω από εμπειρία.

Η σχεση ειναι σαν το ισοζυγιο πληρωμων. Οταν αρχιζει να γινεται ελλειμματικη φευγεις πριν την χρεοκοπια!
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
583
Κριτικές
75
Like
1.461
Πόντοι
1.660
Αν δεν θέλει σεξ , τη διώχνεις κ πας στην επόμενη. Με συνοπτικές διαδικασίες. Στο λέω γιατί την έχω πάθει ο Βλάκας.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Η σχεση ειναι σαν το ισοζυγιο πληρωμων. Οταν αρχιζει να γινεται ελλειμματικη φευγεις πριν την χρεοκοπια!
κάπως έτσι, πολλοί απλά κολλάνε λόγω συνήθειας κι εκεί δημιουργούνται προβλήματα
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
σεξ μπορεί όντως κάποια να μη θέλει για διάφορους λόγους ,προβλήματα στη δουλειά, γυναικολογικα θέματα, άγχος και πάει λέγοντας

η συζήτηση δεν βλάπτει ποτέ, άλλο αυτό όμως κι άλλο οι παπαριες που λένε όταν έχουν βρει αλλον η όταν έχουν βαρεθεί
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

επίσης άλλο να μη θέλει σεξ για 5-10 μέρες κι άλλο για 3 μήνες :2funny:
 

zamboniaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
280
Τσακάλια χωρίσαμε να τελειώνουμε. Οπότε στα καλύτερα που έρχονται. Ήρεμα πράγματα δείγμα ότι δεν υπήρχε πάθος κλπ
Καλά έκανες φίλε, όταν χαθεί το πάθος δεν το ξανακερδιζεις, και αν τα καταφέρεις δεν θα είναι όπως ήταν. Επειδή και εγώ ήμουν σε παρόμοια κατάσταση, πίστεψέ με δεν διορθώνεται γιατί είναι κάτι που έχει στο κεφάλι της η γυναίκα, της έχει καρφωθεί η ιδέα και δεν μπορείς να την βγάλεις. Είναι δικό της θέμα και απλά για να μην είναι αυτή η καριόλα που σε χώρισε κόβει σεξ και αγαπητσες για να σε φτάσει σε σημείο που θα νομίζεις ότι ήταν δική σου ιδέα να χωρίσετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom