Νέα

Δεν θέλει σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
662
Πόντοι
881
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Όχι τυπε , ή έχει βρει άλλον ή ψάχνει και μόλις βρει θα σε χωρίσει για ασήμαντη αφορμή :confused::confused::confused:
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.507
Κριτικές
2
Like
18.863
Πόντοι
3.836
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Με το συμπάθειο...πόσο τον έχεις;
 
OP
OP
M

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
662
Πόντοι
881
Έχει ξενερώσει...
Μένει μέχρι να καβατζωθεί σε κάτι άλλο...
Έχει βρει άλλον...

Πάμε παρακάτω...
3 μήνες ψάχνετε; Και αν ναι γιατί δεν είναι περισσότερο ενεργή σε αυτό; Μάλλον πρέπει να την σουτάρω εγώ να τελειώνουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με το συμπάθειο...πόσο τον έχεις;
Δεν έχω θέμα τυπε σε αυτό τον τομέα.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.140
Πόντοι
14.936
March or die το συνθημα για αυτους που καταλαβαινουν
το βαθυτερο νοημα του...
Συνεχισε παρακατω και μην σταματας περιμενοντας να σε χωρισει..
Μπορει να μην το κανει και ποτε τσακαλε..
Ιδιως αν εισαι καλοβουλο παλικαρι παιζει και ποτε..
Προχωρα και ζησε..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.454
Κριτικές
62
Like
41.178
Πόντοι
8.530
Mην την πιέζεις...αν αυτή μιζεριαζει γιατί να το κάνεις και εσύ;
Με την πρώτη ευκαιρία κάνε μια κατάθεση στο ίδρυμα της αρεσκείας σου .
Παράλληλα όμως μην αδιαφορείς για αυτήν...
 
OP
OP
M

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
662
Πόντοι
881
March or die το συνθημα για αυτους που καταλαβαινουν
το βαθυτερο νοημα του...
Συνεχισε παρακατω και μην σταματας περιμενοντας να σε χωρισει..
Μπορει να μην το κανει και ποτε τσακαλε..
Ιδιως αν εισαι καλοβουλο παλικαρι παιζει και ποτε..
Προχωρα και ζησε..
Άντε εγώ να κάτσω σε αυτή την κατάσταση η ίδια θα δεχθεί να κάτσει επειδή απλά είμαι καλοθελητης; Μου φαίνεται τρομερό
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.454
Κριτικές
62
Like
41.178
Πόντοι
8.530
Οι γυναίκες είναι παράξενες ...αν έχει κάποιο θέμα προσωπικό ,εργασιακό κτλ σιγά μην θέλει σεξ.Μπορει να είναι τίποτα ορμόνες που δεν πάνε καλά....
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.239
Like
7.034
Πόντοι
1.056
Εγώ βρεθεί σε παρόμοια κατάσταση πριν χρόνια.

Η γκομενα ήθελε να τη σουτάρω απλά δεν είχε τα αρχιδια να το κάνει η ίδια. Συνεπώς φερόταν σαν καργιολα.

Παίζει να έχει άλλον ,μπορεί και όχι αλλά σίγουρα ψάχνεται
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.140
Πόντοι
14.936
Άντε εγώ να κάτσω σε αυτή την κατάσταση η ίδια θα δεχθεί να κάτσει επειδή απλά είμαι καλοθελητης; Μου φαίνεται τρομερό
Το βολεμα τους ψαχνουν ΟΛΕΣ αδερφε..
Μην ταλαιπωρεις και μην υποβαλεις σε νηστεια σαρκικων
απολαυσεων εσυ τον εαυτο σου επειδη αυτη δεν ξερει τι θελει...
Προχωρα φιλικη συμβουλη..
Να εισαι καλα.
 
OP
OP
M

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
662
Πόντοι
881
Ακριβώς αυτό πιστεύω φίλε. Γενικά επειδή εξ αρχής και από συζητήσεις ποτέ δεν είναι και του σεξ γενικότερα ναι μεν ψάχνει από την άλλη θέλει να είναι βολεμενει μέχρι να βρει άλλον αν και όταν. Προφανώς όλο αυτό το κλίμα βολεύει και εσένα στην κατάσταση και μετά χτυπάς το κεφάλι στον τοίχο. Αυτό το τελευταίο θέλω να αποφύγω
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.674
Like
14.824
Πόντοι
3.656
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.

τυπε πηγαινε η με την μαρια τη φυλακοβια η με τη λαουρα την τατουαζατη η με την αννα κου και γραψε το μουνετο στα ριαπαπα σου :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.674
Like
14.824
Πόντοι
3.656
Όχι τυπε , ή έχει βρει άλλον ή ψάχνει και μόλις βρει θα σε χωρίσει για ασήμαντη αφορμή :confused::confused::confused:

τυπε ο χυστης θα επρεπε να εχει βρει αλλο μουνετο προχθες κι ολας,ουτε καν εχθες :confused::confused::confused:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

perfectnick

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
116
Πόντοι
0
Μία ερώτηση φίλε μου, ασχολείται μήπως με διαλογισμούς κλπ. ;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Την Καλημερα Φιλε μου....η ηλικια ειναι μικρη για παυση απο την ερωτικη ζωη.....Κοπανατην οσο ειναι καιρος....χανεις χρονο με την εν λογο Δεσποινις.....εκτος αν σκεφτεσε το Καλογεριλικη.....τρεχα σαν τον....
 

Συνημμένα

  • images (3).jpg
    images (3).jpg
    11,8 KB · Εμφανίσεις: 41

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Θα σε στεναχωρήσω..........κάτι κόλλησε και για αυτό.Το πιο πιθανο κονδυλώματα,τα οποία μπορεί να τα αφαίρεσε (και να μην φαίνεται τίποτα τώρα στα σημεία που ήταν ), αλλά μπορεί να τα μεταδώσει για μήνες ή μπορεί να έχουν βγει ξανά. Για ψάξου και εσύ .
 

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.610
Πόντοι
30.573
Μου έχει τύχει και μένα τα είχα με μια εκεί γύρω στα 30 ωραία γκόμενα ψηλή δεν ήθελε σεξ μόνο χαμουρεμα ούτε πίπα δεν έπαιρνε μόνο μου τον έπαιζε.Εγω επέμενα να ολοκληρώσουμε αυτή όλο έλεγε δεν ήταν έτοιμη.Τελικα μετά από 3 μήνες σχέσης με χώρισε για ασήμαντη αφορμή ότι δούλευα πολύ και δεν είχα χρόνο γι'αυτήν.Μετα απο λίγους μήνες έμαθα παντρεύτηκε και τώρα έχει και παιδι.
Πλέον αν δεν περνάω καλά δεν κάθομαι.Φυγε μακριά αδερφέ δεν αξίζει η ψάχνεται η βαριέται η θέλει να την διώξεις εσύ γενικά δεν αξίζει να ασχολείσαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom