Νέα

Δεν θέλει σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Ετοιμάζω βιβλίο πάνω σε αυτό.
Σαν άλλος Ξενάκης θα γράψω... "πες ΝΑΙ στο κέρατο αφού το θες" και "μην είσαι μαλάκας πάρε δρόμο"
Βασισμένο στο μια ζωή την έχουμε το βιβλίο θα λέγεται "YATOPUTSO συμβουλές μέχρι τον άλλον κόσμο".
Θα στείλω προσκλήσεις!
Να μου πεις που θα κάθεσαι να έχω κουλουράκια και φρέσκο γαλλικό καφέ!
....και κρουασανάκια συναγωνιστή !!
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
2
Like
1.385
Πόντοι
201
Αδερφέ να είναι 30 και να μην θέλει σεξ με τη σχέση της δεν είναι φυσιολογικό.
1)Προσπάθησε να θυμηθείς σκηνικά από τη τελευταία φορά που το κάνατε εάν έγινε κάτι και της έχει μείνει ψυχολογικό.Της ήρθε περίοδος -κανένα καφέ ατύχημα από πίσω πόρτα(οι γκόνενες έχουν τρελά κομπλεξ με κάτι τέτοια)
2)Μπορεί να περνάει κάποια περίεργη ψυχολογική φάση και να έχει πεσμένη λίπιντο.(διορθώνεται με συζήτηση κανένα "΄΄ απρόοπτο ταξιδάκι".Ένα σκ κάπου είναι αρκετο.Της το ανακοινώνεις τη τελευταία στιγμή σαν έκπληξη ότι έχεις ετοιμάσει μια μικρή απόδραση.Λειτουργεί ευεργετικά σίγουρα δοκιμασμένη δοκιμή.
3)Αδερφέ ίσως να μην την ικανοποιείς πλέον.Σε αυτό δεν σημαίνει πως φταις εσύ.Τότε πάτε και οι 2 παρακα΄τω.
Και ο μουσακάς είναι και γαμώ τα φαγητά αλλά εάν το τρως κάθε μέρα κάποτε δεν θα θέλεις να τον ξανα δεις.
4)Έχει βρει γκόμενο και κάνει καλύτερο σεξ απο σε΄να.Τότε είσαι 5ος αναπληρωματικός.
5)Πιθανότητα για κάποιο ΣΜΝ?Να κόλλησε κάτι και να ντρέπεται να στο πει για να μην υποψιαστείς τίποτα??
6)Μπορεί η δική σου συμπεριφορά να έχει αλλάξει απέναντι της και να μην το καταλαβαίνεις εσύ.Να τραβάς εσύ κάποιο ζόρι και να έχεις αλλάξει.
7)Σημείο κλειδί.Δώσε βάση.Οι φίλες της σε τι κατάσταση είναι?Μπορείς να μιλήσεις με τους συντρόφους τους να μάθεις πράγματα?Είναι κάποιες που είναι έτοιμες να παντρευτούν? να κάνουν παιδί?
8)Μπορεί να υπάρχει κάποιο ορμονικο -γυναικολογικό πρόβλημα και όντως να μην νιώθει α΄νετα πάνω στο σεξ.
9)Εκτός από το σεξ.Η συμπεριφορά της έχει αλλάξει?Δεν σου δείχνει πλέον το ίδιο ενδιαφέρον όπως παλια?Πίπα χαμουρέματα γίνονται ??
10)Η κοπέλα έχει ξενερώσει.Είναι έτοιμη για το επόμενο βήμα και δεν θέλεις εσύ να πάτε παρακάτω.Ή μπορεί να νιώθει ότι εσύ δεν είσαι ο κατάλληλος για να κάνει το επόμενο βήμα...

Δώσε μας καμιά πληροφορία εάν μένετε μαζί και πόσο καιρό.
Εαν η οικονομική σας κα΄τασταση είναι οκ(εργάζεστε και οι 2 δηλαδή)
 

agnwstosx

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
35
Like
34
Πόντοι
0
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Andy Bernard - Angela Martin - Dwight Schrute

images
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Σου εχει παρει τον αερα γιατι ξερει οτι εσυ τη θελεις περισσοτερο απο αυτην.
Και μενει μεχρι να νιωσει ανετα να βρει καποιον αλλον και να την κανει.

Κοψε πρωτος η παιξε με καμια αλλη να δεις πως θα τρεχει και θα ψαχνεται γιατι θα χτυπισει τον εγωισμο που αυτες οι συγκεκριμενες κοπελες εχουν.
(δυσκολο για εσενα γιατι εαν μπορουσες θα το ειχες κανει ηδη αλλα τον εχεις δαγκωσει και το ξερει)

Εαν δεν την εχεις στη τσιτα και στα κυνηγι χανει την εξαψη. Για ολες τις γυναικες ανεξαιρετως ισχυει αυτο (και ολους τους ανθρωπους).
Σημερα ολοι κυνηγουν το συναισθημα. Μολις χαθει αυτο πανε παρακατω γιατι υπαρχουν πολλες επιλογες και δεν υπαρχει απωτερος σκοπος περα απο το να περναμε καλα στο τωρα.
 

Apola000

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2018
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Εν συντομία και χωρίς λεπτομέρειες.

Σχέση μου με τέλειο σεξ.
Ξαφνικά άρχισε να μην ευχαριστιέται το σεξ.
Βρίσκαμε τρόπους και το ξεπερνούσαμε.
Έγινε πιο "σκυθρωπή" γύρω από το σεξ.
Ξεκίνησε να φαίνεται και κάπως στενάχωρη και καταθλιπτική.
Ξεκίνησε να έχει πόνους την ώρα του σεξ.
Γιατροί δεν έβρισκαν το παραμικρό.
Μετά από μερικά χρόνια, χωρίσαμε και το επέλεξα εγώ αν και ήθελε και η ίδια.
Είχαμε σε όλα τέλεια χημεία ακόμα και όταν χωρίσαμε, αλλά μόνο κακό της προκαλούσε. είχαμε πέσει σε μια περίεργη λούπα.

Πάλι καλά είπα δεν θα γράψω πολλές λεπτομέρειες και βγήκε μικρή η έκθεση χαχαχαχαχα.
Λοιπόν. Αυτό που κατάλαβα εγώ, είναι ότι πέφτουμε σε μια γαμωλούπα μερικές φορές. Μπορεί να ταιριάζουμε απόλυτα με κάποιον και αυτό να μας κάνει να έχουμε μια "παραίτηση". Εγώ από όλο αυτό, άρχισα να τελειώνω γρήγορα γιατί είχα στο νου μου να τελειώσω πριν πονέσει-αισθανθεί περίεργα-δενξερωτι. Και οι δύο κάτι "χάσαμε". Μετά τον χωρισμό εγώ ένιωσα καλύτερα αν και δεν ήθελα να χωρίσω. Από όσο ξέρω και αυτή.

Το περίεργο της υπόθεσης ήταν ότι εγώ ξενογαμούσα αλλά και πάλι με επηρέαζε.

Αυτά μύστες. Το παλεύουμε κάμποσο (εγώ αρκετά) και στο τέλος, εφόσον δεν μπορούμε να αλλάξουμε κάτι ή να ζήσουμε με αυτό, κάνουμε πίσω και αποχωρούμε.

Σώζουμε τις ψωλές μας που είναι ρητά συνδεδεμένες με την ψυχολογία μας και ταυτόχρονα σώζουμε και τον άνθρωπο απέναντί μας, που ίσως (παραπάνω από ίσως) θα απολαύσει κάμποσες πούτσες ακόμα.

Γαμάτε γιατί χανόμαστε!

Εν συντομία και χωρίς λεπτομέρειες.

Σχέση μου με τέλειο σεξ.
Ξαφνικά άρχισε να μην ευχαριστιέται το σεξ.
Βρίσκαμε τρόπους και το ξεπερνούσαμε.
Έγινε πιο "σκυθρωπή" γύρω από το σεξ.
Ξεκίνησε να φαίνεται και κάπως στενάχωρη και καταθλιπτική.
Ξεκίνησε να έχει πόνους την ώρα του σεξ.
Γιατροί δεν έβρισκαν το παραμικρό.
Μετά από μερικά χρόνια, χωρίσαμε και το επέλεξα εγώ αν και ήθελε και η ίδια.
Είχαμε σε όλα τέλεια χημεία ακόμα και όταν χωρίσαμε, αλλά μόνο κακό της προκαλούσε. είχαμε πέσει σε μια περίεργη λούπα.

Πάλι καλά είπα δεν θα γράψω πολλές λεπτομέρειες και βγήκε μικρή η έκθεση χαχαχαχαχα.
Λοιπόν. Αυτό που κατάλαβα εγώ, είναι ότι πέφτουμε σε μια γαμωλούπα μερικές φορές. Μπορεί να ταιριάζουμε απόλυτα με κάποιον και αυτό να μας κάνει να έχουμε μια "παραίτηση". Εγώ από όλο αυτό, άρχισα να τελειώνω γρήγορα γιατί είχα στο νου μου να τελειώσω πριν πονέσει-αισθανθεί περίεργα-δενξερωτι. Και οι δύο κάτι "χάσαμε". Μετά τον χωρισμό εγώ ένιωσα καλύτερα αν και δεν ήθελα να χωρίσω. Από όσο ξέρω και αυτή.

Το περίεργο της υπόθεσης ήταν ότι εγώ ξενογαμούσα αλλά και πάλι με επηρέαζε.

Αυτά μύστες. Το παλεύουμε κάμποσο (εγώ αρκετά) και στο τέλος, εφόσον δεν μπορούμε να αλλάξουμε κάτι ή να ζήσουμε με αυτό, κάνουμε πίσω και αποχωρούμε.

Σώζουμε τις ψωλές μας που είναι ρητά συνδεδεμένες με την ψυχολογία μας και ταυτόχρονα σώζουμε και τον άνθρωπο απέναντί μας, που ίσως (παραπάνω από ίσως) θα απολαύσει κάμποσες πούτσες ακόμα.

Γαμάτε γιατί χανόμαστε!
Πω ρε φίλε.....παρόμοια κατάσταση είχα και γω.....
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Αδερφέ, θα σου μιλήσω εκ πείρας και λόγω μεγαλύτερης ηλικίας.
Αμα η γυναίκα για κάποιο λόγο στραβώσει με έναν άντρα, δεν υπάρχει περίπτωση να επανέλθει η κατάσταση.
Οι λόγοι που στραβώνει μπορεί να είναι πολλοί, τους έχουν αναφέρει όλοι παραπάνω.
Εφόσον δεν θέλει sex μαζί σου, δεν σε θέλει γενικά και θα κάνει τη ζωή σου μαρτύριο αν για κάποιο λόγο μείνετε μαζί.
Γράψε τέλος και πήγαινε παρακάτω.
Εχω κάνει το λάθος και είμαι με γυναίκα στην περίπτωση αυτή, λόγω παιδιών κλπ. Η ζωή μου είναι σκέτη καταστροφή.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.167
Κριτικές
62
Like
40.765
Πόντοι
8.530
Κι όμως το σεξ είναι το καλύτερο αντικαταθλιπτικό. Αποκαθιστά και τη σωστή λειτουργία των ορμονών :wink:
Aν η άλλη δεν θέλει έχει γίνει ήδη ναυάγιο και άντε να της το πεις αυτό για να την πείσεις και να την βγάλεις στην επιφάνεια και πάλι.Χλωμο....
Τουλάχιστον αν έχει κάνα φράγκο θα βγει για να ψωνίσει τσάντες ,παπούτσια ,αρώματα κτλ...
Αν δεν έχει όμως μπορεί να σαλτάρει από καμμία ταράτσα....θέλει πολλή προσοχή αν δυσκολεύεται ΚΑΙ οικονομικά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.167
Κριτικές
62
Like
40.765
Πόντοι
8.530
Αδερφέ, θα σου μιλήσω εκ πείρας και λόγω μεγαλύτερης ηλικίας.
Αμα η γυναίκα για κάποιο λόγο στραβώσει με έναν άντρα, δεν υπάρχει περίπτωση να επανέλθει η κατάσταση.
Οι λόγοι που στραβώνει μπορεί να είναι πολλοί, τους έχουν αναφέρει όλοι παραπάνω.
Εφόσον δεν θέλει sex μαζί σου, δεν σε θέλει γενικά και θα κάνει τη ζωή σου μαρτύριο αν για κάποιο λόγο μείνετε μαζί.
Γράψε τέλος και πήγαινε παρακάτω.
Εχω κάνει το λάθος και είμαι με γυναίκα στην περίπτωση αυτή, λόγω παιδιών κλπ. Η ζωή μου είναι σκέτη καταστροφή.
Εσύ μπορείς να πεις "Άργησα στην δουλειά " ενώ θα έχεις κάνεις μια ωραία κατάθεση στην Φυλής λίγο νωρίτερα.Δεν χρειάζεται να υπονομεύεις τον γάμο σου με σχέση κτλ....άλλωστε και σχέση να κάνεις πιθανότατα την ίδια κατάληξη θα έχει αργότερα άρα άστο καλύτερα.
 

Geiler12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
504
Πόντοι
301
Ρε τυπά μου σε έχει χωρίσει ήδη και δεν το έχεις καταλάβει,είσαι και 30 και δεν το έχεις πάρει είδηση ακόμα.Ετσι κάνουν όλες οι γκόμενες από απαρχής κόσμου.....σε πάνε σου δίνουν όλες τις πόρτες τους στο πιάτο,και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς.....δεν σε πάνε ,δεν σου δίνουν τίποτα η τα πέρνουν πίσω ότι σου δώσανε,απλά τα πράγματά.Μην γίνεσαι συναισθηματικός είναι ο τύπος που δεν αρέσει στις γυναίκες, και μην έχεις ποτέ μεγάλες προσδοκίες από τις γκόμενες ,κοίτα την πάρτη σου γιατί θα σου φέρονται συνέχεια έτσι!!!!!Και κάτι στο τέλος ,πάρε καμία βίζιτα στο σπίτι κάποια στιγμή που θα έρθει η κάργα στο σπίτι σου ,να την δει και να πάθει εγκεφαλικό....!!!!!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.176
Like
15.971
Πόντοι
3.556
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
τύπε νηματοθετη εσυ δεν εισαι που πριν χρονια ειχες ανοιξει νήμα και έψαχνες επιβητορα για τρίο με μποτανα; :undecided::undecided::undecided:
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
9
Like
2.456
Πόντοι
481
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Ψαξε μηπως εχει καβατζα κανα δονητη και την βρισκει μονη οταν λειπεις
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.176
Like
15.971
Πόντοι
3.556
Ψαξε μηπως εχει καβατζα κανα δονητη και την βρισκει μονη οταν λειπεις
τυπαρα αρχιδακο με την ευκαιρια να πουμε, τι απέγινε τελικα το τεμάχιο που κολάτσισε η κουκι; :undecided::undecided::undecided:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.024
Κριτικές
18
Like
15.857
Πόντοι
4.546
τύπε νηματοθετη εσυ δεν εισαι που πριν χρονια ειχες ανοιξει νήμα και έψαχνες επιβητορα για τρίο με μποτανα; :undecided::undecided::undecided:
Τα έλεγα εγώ ότι δεν είναι καλές ιδέες αυτές, να κάνεις τρίο με άλλον ΑΝΤΡΑ με τη γυναίκα/γκόμενά σου....
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.024
Κριτικές
18
Like
15.857
Πόντοι
4.546
Τύπε μου, με το μπαρδόν κιόλας, ποιό μέλος είναι η κοπελιά σου; Όχι τίποτα άλλο, απλά να την ρωτήσουμε και αυτήν πώς και τι, να βγάλουμε ασφαλέστερα συμπεράσματα!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.167
Κριτικές
62
Like
40.765
Πόντοι
8.530
Αδερφέ να είναι 30 και να μην θέλει σεξ με τη σχέση της δεν είναι φυσιολογικό.
1)Προσπάθησε να θυμηθείς σκηνικά από τη τελευταία φορά που το κάνατε εάν έγινε κάτι και της έχει μείνει ψυχολογικό.Της ήρθε περίοδος -κανένα καφέ ατύχημα από πίσω πόρτα(οι γκόνενες έχουν τρελά κομπλεξ με κάτι τέτοια)
2)Μπορεί να περνάει κάποια περίεργη ψυχολογική φάση και να έχει πεσμένη λίπιντο.(διορθώνεται με συζήτηση κανένα "΄΄ απρόοπτο ταξιδάκι".Ένα σκ κάπου είναι αρκετο.Της το ανακοινώνεις τη τελευταία στιγμή σαν έκπληξη ότι έχεις ετοιμάσει μια μικρή απόδραση.Λειτουργεί ευεργετικά σίγουρα δοκιμασμένη δοκιμή.
3)Αδερφέ ίσως να μην την ικανοποιείς πλέον.Σε αυτό δεν σημαίνει πως φταις εσύ.Τότε πάτε και οι 2 παρακα΄τω.
Και ο μουσακάς είναι και γαμώ τα φαγητά αλλά εάν το τρως κάθε μέρα κάποτε δεν θα θέλεις να τον ξανα δεις.
4)Έχει βρει γκόμενο και κάνει καλύτερο σεξ απο σε΄να.Τότε είσαι 5ος αναπληρωματικός.
5)Πιθανότητα για κάποιο ΣΜΝ?Να κόλλησε κάτι και να ντρέπεται να στο πει για να μην υποψιαστείς τίποτα??
6)Μπορεί η δική σου συμπεριφορά να έχει αλλάξει απέναντι της και να μην το καταλαβαίνεις εσύ.Να τραβάς εσύ κάποιο ζόρι και να έχεις αλλάξει.
7)Σημείο κλειδί.Δώσε βάση.Οι φίλες της σε τι κατάσταση είναι?Μπορείς να μιλήσεις με τους συντρόφους τους να μάθεις πράγματα?Είναι κάποιες που είναι έτοιμες να παντρευτούν? να κάνουν παιδί?
8)Μπορεί να υπάρχει κάποιο ορμονικο -γυναικολογικό πρόβλημα και όντως να μην νιώθει α΄νετα πάνω στο σεξ.
9)Εκτός από το σεξ.Η συμπεριφορά της έχει αλλάξει?Δεν σου δείχνει πλέον το ίδιο ενδιαφέρον όπως παλια?Πίπα χαμουρέματα γίνονται ??
10)Η κοπέλα έχει ξενερώσει.Είναι έτοιμη για το επόμενο βήμα και δεν θέλεις εσύ να πάτε παρακάτω.Ή μπορεί να νιώθει ότι εσύ δεν είσαι ο κατάλληλος για να κάνει το επόμενο βήμα...

Δώσε μας καμιά πληροφορία εάν μένετε μαζί και πόσο καιρό.
Εαν η οικονομική σας κα΄τασταση είναι οκ(εργάζεστε και οι 2 δηλαδή)
Πολύπλευρη κάλυψη...το πιάσαμε το ματσάκι!Σωστός!
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.286
Πόντοι
1.046
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Εγώ θα τα πω έξω από τα δόντια!

Φίλε, δεν είσαι σοβαρός. Είσαι μεγάλο θύμα. Λες πως έχετε σχέση. Αν δεν κάνεις σεξ με μια γυναίκα δεν έχετε καθόλου σχέση. Τίποτα δεν έχετε, χώνεψέ το. Πολύ περισσότερο, αν μια γυναίκα 30 χρονών σου πει πως δε θέλει να κάνει σεξ, γιατί λέει δε νιώθει καλά με τον εαυτό της, ο σοβαρός άνθρωπος τη χωρίζει ΕΠΙΤΟΠΟΥ. Για ποιο λόγο δε θέλει να κάνει σεξ; Ε λοιπόν, δεν έχει καμία σημασία. Είναι 30 χρονών - η πιο πιθανή εξήγηση είναι ότι είναι τρελή. Αν δεν είναι τρελή, είναι κακόψυχη και σε έχει πάρει είδηση πόσο μεγάλο κορόιδο είσαι και βγάζει την κακία της. Προφανώς και δε σε χωνεύει, ούτε να την αγγίζεις δε θέλει. Εσύ βέβαια κάπου νομίζεις ότι σε αγαπάει. Κατά βάση, το ξέρεις πως δεν είσαι σοβαρός. Οπότε, άντε καλά στέφανα, γιατί εκεί θα καταφέρεις να καταλήξεις, καλά κέρατα ελαφίσια, γιατί θα χορτάσεις κέρατο και ανθόσπαρτο αποτυχημένο γάμο.
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.673
Πόντοι
2.471
Νηματοθετη, εχει τελειώσει και μην ψάχνεις λόγους. Λήξτο, ηρεμησε λιγο καιρο και πηγαινε παρακάτω.
Δεν ρωτάς, δεν φωνάζεις, δεν αναρωτιέσαι. Απαντήσεις δεν δίνουν ποτέ, την αλήθεια στο τέλος δεν την λένε ποτέ. Θα σου πει κάτι γενικό και αόριστο και ποτέ την αλήθεια είτε για να μην σε στεναχωρήσει είτε για να μην γίνει κανά μπαμ. Κατά πάσα πιθανότητα βαρέθηκε, σε όλους έχεις συμβεί, δεν πειράζει, πας παρακάτω.
Είναι πασιφανές και κυνηγάς την ουρά σου για να βρεις λύσεις σε ένα πρόβλημα που η άλλη μεριά δεν θέλει να βρει λύση διότι στο μυαλο της το προβλημα ειναι η ίδια η σχέση(δλδ εσύ) οπότε κάνε την χάρη στον εαυτό σου κυριώς και στην λεγαμένη και λήχτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom