Νέα

Delight , Φραντζή 7, 4ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 546K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
24
Like
3.350
Πόντοι
2.846
Όπως έγραψα και στο άλλο τόπικ,πραγματικά πολύ καλός ο γενικός χώρος αλλά και πολυτελή τα δωμάτια στο νέο μαγαζί και αρκετά ενδιαφέρουσες οι παρουσίες την ημέρα που πέρασα.

Τελικά κατόπιν και της προτροπής Digweed πέρασα στα ενδότερα με τη Βερόνικα,ένα πολύ γλυκό καστανόξανθο κορίτσι με ωραίες αναλογίες.

Έμεινα απολύτως ικανοποιημένος και εδώ μια και η κοπέλα το κατέχει το θέμα και στα δύο σκέλη της υπόθεσης (μασάζ και κυρίως έργο) αν και προτίμησα να δώσω περισσότερο βάρος στο δεύτερο σκέλος.
Πολύ ωραίο σώμα,καλή συμμετοχή,στοματική περιποίηση ικανοποιητικότατη,δεκτική σε χάδια,φιλιά αλλά και σε πιο έντονους ρυθμούς.

Επέλεξα το πρόγραμμα των 60 ευρώ που έχει διάρκεια 45 λεπτά.
Μόλις βρω ελεύθερο χρόνο θα γράψω και σχετική κριτική.
  Ποποο  ρε τι  ανθισει  ειναι  αυτη  στα μασσατζιδικα  στη  Συγγρου και  περιξ  :rockon: :rockon: :rockon: !!!! Ρε  μηπως  ηρθε  η  αναπτυξη  λιγο  πιο  νωρις  :think: :think: :think:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
..Αυτή η Σοφία δούλευε με άλλο όνομα στο Σ 40-42...τυπικά πράγματα...καλύτερα να αποφευχθεί...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Και η Λίζα επίσης με άλλο όνομα...
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
176
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
1
Πέρασμα σήμερα κατά τις 1μμ. Παρούσες δυο -μόνο- κοπέλες, η Βερόνικα και η Ζεφίρα (?) / Σοφία (?). Η δευτερη μιλούσε μέσα από τα δοντια της και δεν έπιασα το ονομα.
'Εφυγα άπρακτος μια που και οι δυο μου φανηκαν κατω του μετρίου.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Και όμως... ίσως να βιάστηκες να φύγεις...
Το σέρβις της Βερόνικα είναι σίγουρα άνω του μετρίου
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Πέρασμα στο μαγαζί προχθές...Το ρόστερ μεγάλωσε από την έναρξη της λειτουργίας του...
Επιλογή της όμορφης Λίκα και πέρασμα στο δωμάτιο...Πραγματικά πολύ καλή επιλογή...Λεπτομέρειες στη κριτική!!! :hi:
:orchestra:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
24
Like
3.350
Πόντοι
2.846
Πέρασμα στο μαγαζί προχθές...Το ρόστερ μεγάλωσε από την έναρξη της λειτουργίας του...
Επιλογή της όμορφης Λίκα και πέρασμα στο δωμάτιο...Πραγματικά πολύ καλή επιλογή...Λεπτομέρειες στη κριτική!!! :hi:
:orchestra:
  Περασμα κι εγω  την  Τριτη με  Λικα ,  ειναι απιστευτη καυλιαρα αυτο το  Ρωσσιδι  , ολα τα  υπολοιπα αναλυτικα  στην  ζουμερη  κριτικη μου ..... :hi: :hi: :hi:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Ρε σύ πάντως εμένα μου παρουσιάσανε και την Αντζελα Καλινκα Αντριάννα...
Εσύ δεν την είδες;


Μόνο για λίγο ήταν...Την είδα και εγώ την πρώτη μέρα λειτουργίας του καταστήματος....Τέλος από εδώ...Μεταφέρθηκε στο 40-42!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.006
Κριτικές
1.245
Like
190.220
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι , να συμπληρώσω   ότι πάνω στον δεύτερο όροφο το κουδούνι είναι κενό , όπως βγαίνεις από το ασανσέρ είναι η δεξιά πόρτα που γράφει ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ και από κάτω έχει τις ώρες λειτουργίας , σερίφησσα όντως η μελαχρινή που έχει περάσει απο Συγγρού 40-42 , ο χώρος διαθέτει 7 δωμάτια , δούλευαν δύο κοπέλες η Βερόνικα που δεν είδα ποτέ μίας και όταν πήγα ήταν δωμάτιο ενώ το ίδιο συνέβη και όταν έφυγα , δεύτερη κοπέλα η Κάτια ξανθιά Πολωνέζα μίλφ 37 ετών , κανονικό σώμα (με την πρώτη ματιά)και 3άρια βυζιά , τρόμαξα να την γνωρίσω....δούλευε στο Φερρών 19 ...η ξανθιά χοντρή με τις βυζάρες....μόλις βγάλει την ρόμπα σώμα πάρα πολύ χαλαρό γεμάτο ραγάδες(λογικά απο την απώλεια βάρους αλλά και απο γέννα)και το βυζί πεσμένο , δοκιμάστηκε θα ακολουθήσει κριτική,πρίν απο εδώ η Κάτια δούλεψε για λίγο μετα την επανεμφάνιση της στους αγωνηστικούς στίβους στο Συγγρού 101 καθώς και στο κρυφό της Νάνσης και της Χριστίνας Συγγρού 159 .Μια κοπέλα θα πήγαινε στις 1700 και δύο είχαν ρεπό... Προγράμματα μισή ώρα 60 ευρώ , μια ώρα 80 ευρώ , btb 100 ευρώ  , κάνουν και νουρου ,ενώ έχουν και προσφορά αν πάς 3 φορές την 4η πληρώνεις τα μισα.

φώτος απο το δωμάτιο  

_7_(2).jpg
 
_7_(3).jpg


_7_(4).jpg
_7_(5).jpg


_7_(6).jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
546
Πόντοι
21
Πέρασμα από το μαγαζί μέσα στη βδομάδα.  Η σεριφισα η γνωστή από το Συγγρού 40-42. Τα διαθέσιμα κορίτσια λίγα. Για καλή μου τύχη δούλευε η καινούρια Ρωσίδα η Λικα.  Ωραία γυναίκα γύρω στα 35 με ωραίο πρόσωπο και σωμα.  Θερμή και εκφραστική και συνολικά από τις καλύτερες εμπειρίες μου σε μασάζ.  
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
σήμερα δυστυχώς έλειπε η Ρωσιδα Λίκα.
ήρθε όμως στο κατάστημα καινούργια κοπέλα , η Ελληνίδα Αναστασια.
Νεαρή, εντυπωσιακή και φρέσκια.
Δοκιμάστηκε με άριστες εντυπώσεις.
Θα εργάζεται εκέι, οπως μου είπε η ίδια , καθημερινά 11πμ-4μμ και τα Σάββατα 11πμ-2μμ
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.845
Κριτικές
1
Like
32.635
Πόντοι
6.256
Body to body με τις γριες ρε παιδια?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
σήμερα δυστυχώς έλειπε η Ρωσιδα Λίκα.
ήρθε όμως στο κατάστημα καινούργια κοπέλα , η Ελληνίδα Αναστασια.
Νεαρή, εντυπωσιακή και φρέσκια.
Δοκιμάστηκε με άριστες εντυπώσεις.
Θα εργάζεται εκέι, οπως μου είπε η ίδια , καθημερινά 11πμ-4μμ και τα Σάββατα 11πμ-2μμ

Στυλιαρι;
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
σήμερα δυστυχώς έλειπε η Ρωσιδα Λίκα.
ήρθε όμως στο κατάστημα καινούργια κοπέλα , η Ελληνίδα Αναστασια.
Νεαρή, εντυπωσιακή και φρέσκια.
Δοκιμάστηκε με άριστες εντυπώσεις.
Θα εργάζεται εκέι, οπως μου είπε η ίδια , καθημερινά 11πμ-4μμ και τα Σάββατα 11πμ-2μμ

Ωραίος Zero  :thumbsup:

Κυριακές;Ρεπάρει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom