Νέα

Delight , Φραντζή 7, 4ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 558K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
296
Νομίζω ότι δεν είναι κρυφό ότι οι μοντ έχουν κάποια επαφή με τους επαγγελματίες του χώρου και ειδικά μ'αυτούς που τους πληρώνουν για να έχουν το μπάνερ τους δεξιά κι αριστερά σ'αυτή τη σελίδα για να διαφημιστούν. Να γράψω και γω ότι μετά από πέρασμα από το κατάστημα παρούσες δύο κοπέλες(αν μπορούν να χαρακτηριστούν έτσι καθότι η μία ήταν γράνι) δε πέρασα με καμία, εντύπωση μου έκανε ο μακρύς διάδρομος με πόρτες που οδηγούν στα δωμάτια, πιο μακρύς κι απ'του Σ40-42, λες και βρίσκεσαι στο Μάτριξ του Μασάζ,
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Μα όπως τις διάβασα δεν μού φάνηκαν τίποτα ασυνήθιστες πληροφορίες. Από τη στιγμή που διαφημίζονται ανακοίνωσαν τα σχέδια τους. Αυτό δεν είναι αθέμιτο.


Οι διάδρομοι που γραφει κάποιος ....
Υποθέτω ότι είναι κτίριο γραφείων... και ίσως ήταν και ανέκαθεν..... δεν πήγα να το δω, αλλά εάν είναι αυτό που κατάλαβα και νομίζω,  παλιά εκεί στεγαζόταν το ΕΛΚΕΠΑ (ΕΛΚΕΠΑ = Ελληνικό Κέντρο Παραγωγικότητας). Τουτέστιν ήλθε η ανάπτυξη.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
Ευχαριστώ μάγκες με καλύψατε...

Terry σου απαντησαν οι συναγωνιστες πολυ σωστα
δεν εχω να προσθεσω κατι
το μαγαζι εχει διαφημιση στο παρων σαιτ, και ειχε ερθει σε επαφη με το σαιτ προκειμενου να γραφτουν οσα γραφτηκαν μια ημερα πριν ξεκινησει την λειτουργια του.
που είναι το περιεργο?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Terry σου απαντησαν οι συναγωνιστες πολυ σωστα
δεν εχω να προσθεσω κατι
το μαγαζι εχει διαφημιση στο παρων σαιτ, και ειχε ερθει σε επαφη με το σαιτ προκειμενου να γραφτουν οσα γραφτηκαν μια ημερα πριν ξεκινησει την λειτουργια του.
που είναι το περιεργο?
Πουθενά, όλα καλά, με κάλυψαν οι απαντησεις των δυναγωνιστών
 

mikelantzeloka

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
8
Like
66
Πόντοι
0
Εγω παντως μαγκες περασα από 40-42 εχθες το πρωι (μετα της 11,) και ειχε μονο δυο,για άλλες πηγενα αλλα..(τζεσικα η κινεζουλα..)Μπορει να μεταφερεται.. :2funny:οπου και νανε το ιδιο κανει.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Η Αντριάνα Αντζελα Καλίνκα έγινε...
Λίκα...;;;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Κάτια η γνωστή αρχαία πολωνέζα από Π131, ΑΓ70, Φ19, Σ18 και άλλα...
Ιωάννα δεν θυμάμαι... να σας πώ...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Αρχισε το προμοτιον στο νεο μαγαζι? Φοβερη και αντικειμενικη κριτικη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Αφου το παιδί δεν τον είχε ξαναδεί τον πούτσο του έτσι...
Ψέμματα να πεί;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Καλά, μιλάμε εδώ δεν τηρούν ούτε τα προσχήματα.
Άλλος γράφει εδώ, και άλλος ξαναγράφει copy-paste τα ίδια σε κριτική.
Και βάζει σε όλα άριστα δέκα...
Καλά, για πόσο γίδια μας περνάνε...
Μάλλον για πρωτοξάδερφα με τον Τσίπρα τους κόβω τους νέους ιδιοκτήτες...
Προσωπικά μια φορά ασχολήθηκα μαζί τους και δεν θα το ξανακάνω...
Έχει και αλλού πορτοκαλιές...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
καλησπερα
εκανα χθες μια βολτα απο το καταστημα για να δω ο ιδιος το καινουργιο χωρο και τα κοριτσια.
Λοιπον ο χωρος ειναι αρκετα περιποιημενος. Υπαρχει ενας μεγαλος διαδρομος και 7 δωματια.
Ολα τα δωματια εχουν ντουζιερα, καναπε και 2 δωματια αν θυμαμαι καλα εχουν και 2πλο φουσκωτο στρωμα οπου εκει γινεται το νουρου μασαζ.
Καθαρος χωρος , αρκετα συμπαθητικος και περιποιημενος.
Το μαγαζι βρισκεται στον 2 όροφο και στους υπολοιπους οροφους στεγάζονται εταιριες αν καταλαβα καλα.
υπαρχει ενας μικρος διαδρομος στην εισοδο της Φραντζη που σε αποκοπτει αρκετα απο τα βλεμματα των περαστικων αλλα ετσι κι αλλιως οπως ειπα το κτηριο στεγαζει γρραφεια, ετσι δεν υπαρχει "καρφωμα" κατα την εισοδο.
Στην υποδοχη βρισκεται η συμπαθητικη κυρια που ηταν υποδοχη το τελευταιο διαστημα στο Συγγρου 40-42.
Κοπελες που ειδα 6 τον αριθμο:
-Βερόνικα, η γνωστη και μη εξαιρεταια Ρωσιδα με το μακρυ ισιο καστανο μαλλι. Τελευταια εργαζοταν στο Σολωμού 54 (6ος) αν θυμαμαι καλα. Ηλικια περιπου 25+, ομορφη και καλλιγραμη. Ειναι στο μαγαζι καθε ημερα 11-9
-Σοφία, Ουκρανιδα, με μαυρα ισια μακρια μαλλια, καλλιγραμμο σωμα , Ηλικια περιπου 32. Δεν την εχω ξαναδει αλλου, ενδιαφερουσα περιπτωση. Και αυτη ειναι εκει καθημερινα 11-9.
-Ιωαννα, Ομορφη νεαρη Ρουμάνα περιπου 25 ετλων, Αδυνατη , μετριου αναστηματος με καρε μαυρα ισια μαλλια. Ομορφο προσωπο. Δουλευει καθημερινα 5-9 απογευμα.
-Λιζα, Ουκρανεζικο θωρηκτο. Ηλικια 30+ με ομορφες καμπυλες , ξανθα μαλλια με μπουκλες, αρκετα ερωτικο σαλοναρισμα. >Δειχνει πολυ εμπειρη και με αυτοπεποιθηση. Εργαζεται στο καταστημα καθημερινα 2μμ-9μμ
-Κατια. Παλια καραβανα. Πολωνεζα με τα μεγαλα βυζια (φυσικα). εχει εργαστει σε πολλα μαγαζια στο παρελθον (Φερων, 3ης Σεπτ 54 κτλ). Ξανθο καρρε μαλλι .Μιλφ
-Λίκα. Η περι ου ο λόγος και η αναστατωση που εγινε με την κριτικη που μπηκε...
Ρωσιδα προμιλφ. Φυσικη ξανθια μετριου αναστηματος με γυμνασμενο σωμα. Πολυ γυμνασμενα ποδια και ποπος, φυσικο μικρο στηθος, ξανθα μακρια μαλλια που τα πιανει κοτσο, ομορφο προσωπο με σαρκωδη χειλη. Δεν την εχω ξαναδει σε καποιο μαγαζι.
Μιλα καλα ελληνικα ομως και μου εκανε κλικ να περασω μαζι της. Ομιλιτικη , ευχαριστη, καλο μασαζ και παρα πολυ δυνατη στα υπολοιπα. Πολυ καλη. Νεο στανταρακι για εμενα. θα βρισκεται στο καταστημα καθημερινα 11-9.
Καποια στιγμη εντος εβδομαδος θα γραψω και εγω μια κριτικη για το κοριτσι
@Χορχε θα σου αρεσει κανε μια δοκιμη..  ;)
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
άραγε τα πιπίνια καπνίζουν τον ναργιλέ χωρίς πλαστικό;

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Ρε σύ πάντως εμένα μου παρουσιάσανε και την Αντζελα Καλινκα Αντριάννα...
Εσύ δεν την είδες;
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
Ρε σύ πάντως εμένα μου παρουσιάσανε και την Αντζελα Καλινκα Αντριάννα...
Εσύ δεν την είδες;

οχι... :think:
η ηταν σε δωματιο, η ελειπε οταν πηγα
γενικα πολλες κοπελες δεν εχουν φουλ ωραριο οπως εγραψα κιολας,
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
άρα η Λινα.. Κοντο  BBW  με γλυκό προσωπο, χάλια σωμα και μαλι κουπ 60's :) Mια  φορα την είδα  την ειδα στο 40-42 (ψαχνοντας  την Σάρα  :), αλλά δεν ηταν εκεινη την ημέρα ..)
 

GODSLEEP

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
0
Όπως έγραψα και στο άλλο τόπικ,πραγματικά πολύ καλός ο γενικός χώρος αλλά και πολυτελή τα δωμάτια στο νέο μαγαζί και αρκετά ενδιαφέρουσες οι παρουσίες την ημέρα που πέρασα.

Τελικά κατόπιν και της προτροπής Digweed πέρασα στα ενδότερα με τη Βερόνικα,ένα πολύ γλυκό καστανόξανθο κορίτσι με ωραίες αναλογίες.

Έμεινα απολύτως ικανοποιημένος και εδώ μια και η κοπέλα το κατέχει το θέμα και στα δύο σκέλη της υπόθεσης (μασάζ και κυρίως έργο) αν και προτίμησα να δώσω περισσότερο βάρος στο δεύτερο σκέλος.
Πολύ ωραίο σώμα,καλή συμμετοχή,στοματική περιποίηση ικανοποιητικότατη,δεκτική σε χάδια,φιλιά αλλά και σε πιο έντονους ρυθμούς.

Επέλεξα το πρόγραμμα των 60 ευρώ που έχει διάρκεια 45 λεπτά.
Μόλις βρω ελεύθερο χρόνο θα γράψω και σχετική κριτική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom