Νέα

Darcy

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΖΑΡΚΑΤΖΙΑΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
Θυμάστε συναγωνιστές που το έθεσα το θέμα αυτο παλιά .... υπάρχουν και άλλες τραβεστί, τρανς που κάνουν το ίδιο ξυπνάτε...
Η συγκεκριμένη είναι απλά ένα μικρό παράδειγμα... Υπάρχει τρανς που γράφει καθημερινά εδώ μέσα σχόλια... ;) ;) ;) ;)


στειλε μου σε μηνυμα στο ταχυδρομιο μου ποια ειναι αυτη που λες για δω εαν εχω αποψη να τη βγαλουμε και αυτη στη φορα σιγα - σιγα
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
στειλε μου σε μηνυμα στο ταχυδρομιο μου ποια ειναι αυτη που λες για δω εαν εχω αποψη να τη βγαλουμε και αυτη στη φορα σιγα - σιγα

Θα ρθεί η στιγμή απλά περιμένουμε την κατάληλη στιγμή φίλε... Αλλα και να σου πω και κάτι και να την βγάλουμε έχει τόσα πολλά προφίλς εδώ μέσα που θα αρχίσει πόλεμο και καλά δεν είναι αυτή για να φανώ εγω ότι λέω μαλακίες. Την ξέρω γράφει καθημερινά εδω μέσα και το παίζει γαμιάς...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
και το ύφος της δεν μ αρέσει, είναι μπλαζέ
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εμένα με εχει τρελλάνει στα ερωτικά μ.π. .... :-

Όλο λέει πως μαγαπαδεμαγαπά!!!  :2funny: :2funny:
 

deflight

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
311
Like
477
Πόντοι
21
Πιστεύω πως έχετε δίκιο. Το πρώτο πράγμα στο αγοραίο σεξ, είναι να μην νιώθεις πως βιάζεται να σε ξεπετάξει και να μην είναι ψυχρή. Όλα τα άλλα έπονται, κατά τη γνώμη μου.
 

irakleio_psaxnw

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Αδερφια την ειχα παρει στη κρητη.Μονο πιπα κανει και μετα θελει να σε πηδηξει ενα ελεγε στο τηλεφωνο οτι ειναι και παθητικη.Τωρα τη να πω αν εχετε λεφτα για πεταμα οκ.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αδερφια την ειχα παρει στη κρητη.Μονο πιπα κανει και μετα θελει να σε πηδηξει ενα ελεγε στο τηλεφωνο οτι ειναι και παθητικη.Τωρα τη να πω αν εχετε λεφτα για πεταμα οκ.
:think: Είκε μεγκάλου ντονηιτί αυτιός ο πιούστης?  :2funny:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

κακό είναι να θέλει να σε πηδήξει ? Δείχνει ότι της αρέσεις  :fuck2:

Αδερφια την ειχα παρει στη κρητη.Μονο πιπα κανει και μετα θελει να σε πηδηξει ενα ελεγε στο τηλεφωνο οτι ειναι και παθητικη.Τωρα τη να πω αν εχετε λεφτα για πεταμα οκ.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εχει δικιο ο hotyan αυτη ειναι η συλβι.την ειχα πετυχει στην Αθηνα
και το ύφος της δεν μ αρέσει, είναι μπλαζέ

Προσέξατε προσέξατε!!!
Μην λέτε πολλά για τον συγκεκριμένο φιούστη τυράν γιατί θα σες απειλήσει και εσας με μ.π. ότι θα σας πάει στόν ευαγγελέα! Εγώ δεν ξαναλαλώ!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
μην ντρεπεσαι
φωτισε τους συναγωνιστες να γελασουμε και εμεις
 

darcy-me

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
GEIAS SAS K APO MENA EIMAI I DARCY POU KATHONTE  TRIA ME 4 ATOMA EDO K ME KRAZOUN SAN TIS TELEFTEES KATINES TIS GINOTIAS.
1.exw na po oti to mono pou osxii apo afta pou legonte einai os eksis.exw dioksi pola atoma apo to xoro mou i logi einai os eksis vromousan,itan tsampatzides k eixan kani sinmerifora apananti mou kserw k pioi einai ala o dikigos mou me sinvoulepse min poo ta onoma ta tous mexri na gini i diki.kserw o enas einai krios sto zwdio pantremenos o alos einai parthenos k alos einai ithxis a ksexna w k ena aigokeros eleeino tupo.

2.exi katatethi minisi sta atoma afta to protokolo pou exi katathesi o dikigos mou sto stinomiko tmima eksarxion einai 540069/3 k afora k apili tis somatikis akereotita mou .opios apo tous kiriou exi kapia aporia mporis na apeuninthi sto dikigo mou me to onoma xristos gazakis.

3.ntopi sas na anaferete oti egw douleva se garsoniera stin kipseli .pote stin kipseli den eixa xoro para mono leoforos alexadras k ipokratous.

4.k kati telefteo stous kiriou an eisate pragmatika andres opos ipokritika ipokrineste k den timate ta pantelonia pou fprate giati den anaferete ta onoma ta kia sas opos kanoun stin selidam ou i famastesmou me onomateponimo k foto.afta ta kanoun mono kseplimata voukoula k krifo katapiesmenes aderfes..
...kati pu ksexasa exi gini idi kataggelia sti dioksi ilektronikou eklima tos k psaxnoun tous server sas..
makiaaaaaaaaaaaaaa pola DARCY 
 

darcy-me

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ANTI NA PATE NA TA VALETE STIS KSENES POU ERXONTE ELLADA K EXOUN AROSTIES TA VAZETE ME TIS ELLINIDES..
gia na dw ti andres eiste k oxi kotes pite ta onoma takia sas dimosios prin ta anafero egw me tilefona ktl
an eixa kani kati se kapion kako i ksepeta tha zitaga siggnomi k tha to timousa afto tha me ekane pio dinati.
to aftoforo perimeni
k ta atoma pou eixan erthi thessaloniki na me listepsoun k na me sfaksoun ta valate esis exi gini k tetia ali minisi gia eglimatiki praksi k listia...na doume ti tha pite sto dikastirio makia k paliiiiiiiiiiiiiiiiii
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
χαχαχα
διασκεδαστικο το κειμενο
να μπει στα τοπ του φορουμ για να το εχουμε σημειο αναφορας
δεν συζηταω για ορθογραφια και τα σχετικα dikigos κλπ αλλα και για την φαντασια

DARCY FOR PRESIDENT
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
χαχαχαχαχαχαχαχα τους εκανε μηνυση επειδη βρωμουσαν?? καλα απο ορθογραφια αστα να πανε, το μισο κειμενο καταλαβα... τωρα απορω ποιος θα ξαναπαει μαζι της... μαλλον μονο δικηγοροι
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
GEIAS SAS K APO MENA EIMAI I DARCY POU KATHONTE  TRIA ME 4 ATOMA EDO K ME KRAZOUN SAN TIS TELEFTEES KATINES TIS GINOTIAS.
1.exw na po oti to mono pou osxii apo afta pou legonte einai os eksis.exw dioksi pola atoma apo to xoro mou i logi einai os eksis vromousan,itan tsampatzides k eixan kani sinmerifora apananti mou kserw k pioi einai ala o dikigos mou me sinvoulepse min poo ta onoma ta tous mexri na gini i diki.kserw o enas einai krios sto zwdio pantremenos o alos einai parthenos k alos einai ithxis a ksexna w k ena aigokeros eleeino tupo.

2.exi katatethi minisi sta atoma afta to protokolo pou exi katathesi o dikigos mou sto stinomiko tmima eksarxion einai 540069/3 k afora k apili tis somatikis akereotita mou .opios apo tous kiriou exi kapia aporia mporis na apeuninthi sto dikigo mou me to onoma xristos gazakis.

3.ntopi sas na anaferete oti egw douleva se garsoniera stin kipseli .pote stin kipseli den eixa xoro para mono leoforos alexadras k ipokratous.

4.k kati telefteo stous kiriou an eisate pragmatika andres opos ipokritika ipokrineste k den timate ta pantelonia pou fprate giati den anaferete ta onoma ta kia sas opos kanoun stin selidam ou i famastesmou me onomateponimo k foto.afta ta kanoun mono kseplimata voukoula k krifo katapiesmenes aderfes..
...kati pu ksexasa exi gini idi kataggelia sti dioksi ilektronikou eklima tos k psaxnoun tous server sas..
makiaaaaaaaaaaaaaa pola DARCY  

Νόμιμα πράγματα!!
Βεβαίως και να καταγείλεις όποιον  σε απέιλησε για οποιοδήποτε λόγο!!
Ακόμη και για δυσφήμηση αφού είσαι διαφημιζόμενη επαγγελματίας!!!
Εδώ όμως κανείς δεν σε έχει απειλήσει και δυσφημίσει.
Εμπειρίες γράφουν όλοι!!!
Πές μας και τον αριθμό αδείας ασκήσεως επαγγέλματος, το βιβλίο που σε έλεγξαν ειδικοί γιατροί για σεξουαλικώς μεταδιδόμενα, και τον  αριθμό φορολογικής σου δήλωσης με τα ποσά που έχεις μασήσει απο πελάτες άν τα δήλωσες.
Α!
Γράφε και Ελληνικά , σύμφωνα με τους κανόνες αυτού του σάϊτ που μας φιλοξενεί! Μην στα σβύσουν και λές μετά.....
Μαζί σου είμαι!!! Προχώρα!!!

A! Εδώ λέει για Darcy , εσύ γιατί δηλώνεις silvi ? Ποία η σχέση του ενός με το άλλο και αν υπάρχει αλλαγη ονόματος ποίος ο λόγος????
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Πές μας και τον αριθμό αδείας ασκήσεως επαγγέλματος, το βιβλίο που σε έλεγξαν ειδικοί γιατροί για σεξουαλικώς μεταδιδόμενα, και τον  αριθμό φορολογικής σου δήλωσης με τα ποσά που έχεις μασήσει απο πελάτες άν τα δήλωσες.

δεν νομιζω να μας τα πει εδω αλλα ειμαι σιγουρος οτι τα εχει δωσει στην αστυνομια εξαρχειων οταν κατεθεσε την μυνηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom