Νέα

Cuckold photo, memes, gif

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

keratas cuckold

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2023
Μηνύματα
149
Like
416
Πόντοι
21
Το ότι σας ρωτάμε αν ψάχνετε για τρίο η cuckold φάσεις και οι απαντήσεις σας είναι η έχουν γκόμενους η δεν το ξέρουν ακόμα και προσπαθείτε γενικά να τις ψήσετε με ξεπερνάει,no offense
Και αφού πιστεύεις κάτι τέτοιο γιατί ασχολείσε?
Η,πιστεύεις ότι επειδή ανήκουμε σε αυτή την κατηγορία όποιος στέλνει μήνυμα θα γαμαη?Μάλλον εισαι πολύ βαθιά νυχτωμένος!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Beluga

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.899
Like
24.622
Πόντοι
4.656
Και αφού πιστεύεις κάτι τέτοιο γιατί ασχολείσε?
Η,πιστεύεις ότι επειδή ανήκουμε σε αυτή την κατηγορία όποιος στέλνει μήνυμα θα γαμαη?Μάλλον εισαι πολύ βαθιά νυχτωμένος!
Καταρχάς ασχολούμαι γιατί μου αρέσει το θέμα δεν περιέγραψα ότι είμαι ο πηδηκουλας του θρέντ οπότε αυλαία και πάμε και ξεκινάμε, επίσης χαίρομαι που δε με περιγράφεις ως ψεύτη η ως ναυάγιο.

Ίσως και να είμαι και εγω και πολλοί σαν εμένα που βλέπουν το θρέντ αυτή τη στιγμή νυχτωμενος σχετικά με σένα σίγουρα,επίσης πιστεύω ότι όποιος ανήκει σε αυτή τη κατηγορία και δε δίνει ξεκάθαρη απάντηση οταν τον ρωτάμε κάποια πράγματα και μας απαντάει μετά από καιρό (όπως εσύ καλή ώρα άμα δείς τα μυνήματα που έστειλα και δεν απάντησες,δεν ήσουν υποχρεωμένος αλλά μια ξεκάθαρη απάντηση τη δίνουμε μια φορά) έχει θέματα.
Ναι ίσως είμαι βαθιά νυχτωμενος αλλά δεν είμαι ναυάγιο σαν εσένα
 

keratas cuckold

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2023
Μηνύματα
149
Like
416
Πόντοι
21
Καταρχάς ασχολούμαι γιατί μου αρέσει το θέμα δεν περιέγραψα ότι είμαι ο πηδηκουλας του θρέντ οπότε αυλαία και πάμε και ξεκινάμε, επίσης χαίρομαι που δε με περιγράφεις ως ψεύτη η ως ναυάγιο.

Ίσως και να είμαι και εγω και πολλοί σαν εμένα που βλέπουν το θρέντ αυτή τη στιγμή νυχτωμενος σχετικά με σένα σίγουρα,επίσης πιστεύω ότι όποιος ανήκει σε αυτή τη κατηγορία και δε δίνει ξεκάθαρη απάντηση οταν τον ρωτάμε κάποια πράγματα και μας απαντάει μετά από καιρό (όπως εσύ καλή ώρα άμα δείς τα μυνήματα που έστειλα και δεν απάντησες,δεν ήσουν υποχρεωμένος αλλά μια ξεκάθαρη απάντηση τη δίνουμε μια φορά) έχει θέματα.
Ναι ίσως είμαι βαθιά νυχτωμενος αλλά δεν είμαι ναυάγιο σαν εσένα
Ότι πείς!
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.629
Πόντοι
446
37225711.gif
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
53
Like
108
Πόντοι
0
Θες να νιωσεις πιο χαμενος απο ποτε; Ασε το χαμενο να σε κανει cuck και να πιασεις τον απολυτο πατο στη ζωη σου.
 

keratas cuckold

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2023
Μηνύματα
149
Like
416
Πόντοι
21
Πρέπει να παραδεχτούμε ότι μας αρέσει να μας πηδάνε τις γυναίκες γιατί εμείς δεν μπορούμε να τις ξεσκισουμε τόσο πολύ
Όχι μας αρέσει γιατί γουστάρουμε το κέρατο και να είμαστε κεταταδες!
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
179
Κριτικές
11
Like
878
Πόντοι
371
Το ότι σας ρωτάμε αν ψάχνετε για τρίο η cuckold φάσεις και οι απαντήσεις σας είναι η έχουν γκόμενους η δεν το ξέρουν ακόμα και προσπαθείτε γενικά να τις ψήσετε με ξεπερνάει,no offense
Πολλοί το έχουν φετίχ στο μυαλό τους (από τσόντες) αλλά δεν το "θέλουν" στην πραγματικότητα. Ειδικά όταν πρόκειται για να τους πηδήξεις την γυναίκα και να είναι και αυτοί μπροστά αλλά ζει το πράγμα. Απο την εμπειρία μου αν θες να γαμησεις έχεις καλύτερες ελπίδες να προσεγγίσεις την γυναίκα παρά από τον άντρα.
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.899
Like
24.622
Πόντοι
4.656
Πολλοί το έχουν φετίχ στο μυαλό τους (από τσόντες) αλλά δεν το "θέλουν" στην πραγματικότητα. Ειδικά όταν πρόκειται για να τους πηδήξεις την γυναίκα και να είναι και αυτοί μπροστά αλλά ζει το πράγμα. Απο την εμπειρία μου αν θες να γαμησεις έχεις καλύτερες ελπίδες να προσεγγίσεις την γυναίκα παρά από τον άντρα.
Έτσι ώμος θα είναι πιο πολύ κέρατο από τη γυναίκα προς τον άντρα (είναι σχετικά ως πολύ ριψοκίνδυνο κάτι τέτοιο)και δε θα είναι cuckold φάση,κατά μεγάλο μέρος τουλάχιστον.
Σε μια 5μηνη σύμβαση που έκανα ως φύλακας αρχαιοτήτων (σχετικά πρόσφατα,δεν περιγράφω ακριβές μέρος και έτος για ευνόητους λόγους, πριβέ αν θέλει κάποιος να τα πούμε)είχα γνωρίσει μια τέτοια περίπτωση ,την προσέγγισα,αλλά ήταν διστακτική γιατί με τον προηγούμενο εραστή τα χάλασαν άσχημα και το έμαθε ο άντρας της,τη συγχώρεσε από ότι μου είπε(τώρα όλα αυτά να είναι παραμύθι η όχι δε με νοιάζει ιδιαίτερα,αν και δεν νομίζω να είναι παραμύθι αυτή η καταχώριση που μου περιέγραψε)και ώπος είναι λογικό δεν ήθελε να ρισκάρει να το ξανά κάνει και να το μάθει ο άντρας της θα τη χωρίσει, βέβαια σε ένα βαθμό το ήθελε.
Θέλω να ζώ το να πηδάω τη γυναίκα του άλλου μπροστά του όχι να συνεισφέρω - ρίχνω κέρατο, υπάρχει το κάρμα,ότι σπέρνεις θερίζεις αργά η γρήγορα.
Εκτός αν δεν το περιέγραψα σωστά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: batist

John89John89

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
213
Like
34
Πόντοι
1
Όποιος είναι cuckold και γουστάρει κουβέντα με ηχο απο σκυπε για τη γυναίκα του ας στείλει μήνυμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: trimis

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.899
Like
24.622
Πόντοι
4.656
Θες να νιωσεις πιο χαμενος απο ποτε; Ασε το χαμενο να σε κανει cuck και να πιασεις τον απολυτο πατο στη ζωη σου.
Το έχεις καταλάβει ότι εδώ κατά πλειοψηφία μιλάμε για ναυάγια έτσι;
Εδώ ο Γιώργος 3 <διαφημίζεται> και περιγράφει ότι ψάχνεται στο θρέντ που βγάζουμε τις πουτσες μας φωτό ενω εδώ περιγράφει ότι η γυναίκα του τον κάνει κερατά.
Άλλος ενώ τον ρωτούσα αν ψάχνει παρτενέρ έκανε εξάμηνο να μου απαντήσει ότι βρήκε η δικιά του γκόμενο και μου ζήταγε τα ρέστα ότι ψάχνω να γαμησω και τίποτα άλλο.
Μην περιμένεις εδώ να βρείς ζευγάρι να συνεννοηθείτε να γίνει η φαντασίωση σου πραγματικότητα,εδώ υπάρχει μόνο ναυάγιο και φαντασίωση μεταξύ τροφίμων ψυχιατρικής πτέρυγας
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

mikros30

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
23
Like
64
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom