Νέα

Cuckold photo, memes, gif

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 377K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.616
Πόντοι
4.656
Πολυ ωραια ιστορια! Θα ηθελα πραγματικα να ακουσω παραπανω λεπτομερειες!
Οταν λες οτι ειπε στον δικο της οτι ειναι η σειρα του τι εννοεις?και καλα να την ξεσκιζε μετα που την εκανες να καταχυσει εσυ? Και αυτος οπως εβλεπε ποσο καλα την γαμαγες ηξερε οτι δεν ειχε καμια ελπιδα να συγκριθει και ντρεποταν?
Όταν τη πηδαγα ήταν εξ αρχής σε έκσταση η γυναίκα του και εκείνος γουσταρε αυτό που έβλεπε αλλά δεν υπολόγιζε ότι τον έχω μεγάλο και παχύ και παχύ κυρίως γιατί πρέπει να τα είχε πιεί και λίγο πριν τη συνάντηση.

Εκείνη από την αρχή ήταν σε έκσταση και λογικό,με το που ξεκινήσαμε τα έδινε όλα και για 40 λεπτά περίπου, βέβαια όταν το ματς με μένα έλαβε τέλος ο άντρας της είχε σειρά μετά από μένα λ,του είπε ξέρεις κάτι έλα με το βλέμμα μαστουρωμενο από καύλα λες και έζησε ένα όνειρο που το απόλαυσε και μόλις ξύπνησε, εκείνος είδε ότι την έκανα μπότα από κοντά.Ηξερε δεν ήξερε ότι δεν είχε ελπίδα να συγκριθεί το κατάλαβε στο τέλος.
Εάν θες και άλλη εξήγηση (η εσύ η οποιοσδήποτε, στείλε pm)
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
187
Like
1.352
Πόντοι
201
Εμάς που μας πηδάνε τις γυναίκες πότε γιορτάζουμε?
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.616
Πόντοι
4.656
Εμάς που μας πηδάνε τις γυναίκες πότε γιορτάζουμε?
Όποτε κανονίζετε από κοντά να το γιορτάζουμε και εμείς με τις γυναίκες σας,εμείς με το βόλεϊ δωματίου, εσείς με το θέαμα που σας προσφέρουμε, εννοείται να υπάρχει χημεία μεταξύ μας και να μην και να μην υπάρχει καφριλα πουρέ από τη μια ούτε από την άλλη πλευρά (εδώ κάποια πράγματα οφείλω να τα εξηγήσω για να μην παρεξηγηθώ, αυτό ισχύει για όσους δεν είστε μουσαντά προφίλ και για όσους δεν έχετε απαιτήσεις του κοίτα θα πας Με τή γυναίκα μου με τον όρο να γίνει σαν τσόντα που μου χρωστάς εδώ και καιρό,για σένα αναφέρομαι Κώστα από το Μοσχάτο,και άντρα της Ζωής - Ρούλας από τη Κηφισιά).Δε ξέρω αν σε κάλυψα αδελφέ
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.635
Πόντοι
446
Αν δω τη γυναίκα μου έτσι θα χύσω σε 10 δευτερόλεπτα!
20184941.gif
 

vetranios

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2021
Μηνύματα
214
Like
530
Πόντοι
21
Παρόμοιο πάτο με της Lena Paul έχει η γυναίκα μου
19863341.gif

κάντε τη σύγκριση
1709587988794.png
Απίστευτη πατούρα!
Για πολύ γλείψιμο και για πολύ σκισιμο!!!
Παρόμοιο πάτο με της Lena Paul έχει η γυναίκα μου
19863341.gif

κάντε τη σύγκριση
1709587988794.png
Απίστευτη πατούρα!
Για πολύ γλείψιμο και πολύ σκίσιμο!!!
 

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
61
Like
95
Πόντοι
0
Όταν τη πηδαγα ήταν εξ αρχής σε έκσταση η γυναίκα του και εκείνος γουσταρε αυτό που έβλεπε αλλά δεν υπολόγιζε ότι τον έχω μεγάλο και παχύ και παχύ κυρίως γιατί πρέπει να τα είχε πιεί και λίγο πριν τη συνάντηση.

Εκείνη από την αρχή ήταν σε έκσταση και λογικό,με το που ξεκινήσαμε τα έδινε όλα και για 40 λεπτά περίπου, βέβαια όταν το ματς με μένα έλαβε τέλος ο άντρας της είχε σειρά μετά από μένα λ,του είπε ξέρεις κάτι έλα με το βλέμμα μαστουρωμενο από καύλα λες και έζησε ένα όνειρο που το απόλαυσε και μόλις ξύπνησε, εκείνος είδε ότι την έκανα μπότα από κοντά.Ηξερε δεν ήξερε ότι δεν είχε ελπίδα να συγκριθεί το κατάλαβε στο τέλος.
Εάν θες και άλλη εξήγηση (η εσύ η οποιοσδήποτε, στείλε pm)
Πολυ καυλερη ιστορια και ειναι η αληθεια οτι λιγο πολυ ολοι ετσι την παταμε. Βρισκομαστε προ εκπληξεως ποσο η κοπελα ή η γυναικα μας γαμηθηκε απιστευτα καλα με εναν μεγαλοψωλαρα...
Αν και απο την αλλη ειναι η απολαυση της ολης φασης, του θεαματος. Και ειναι και αναμενομενο οτι σαν cuckold δεν συγκρινεσαι με τον Bull οποτε δεν καταλαβαινω γιατι η εκπληξη του...
Πμ παντως δεν ειναι ανοιχτο το προφιλ σου για να στειλουμε!
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.616
Πόντοι
4.656
Πολυ καυλερη ιστορια και ειναι η αληθεια οτι λιγο πολυ ολοι ετσι την παταμε. Βρισκομαστε προ εκπληξεως ποσο η κοπελα ή η γυναικα μας γαμηθηκε απιστευτα καλα με εναν μεγαλοψωλαρα...
Αν και απο την αλλη ειναι η απολαυση της ολης φασης, του θεαματος. Και ειναι και αναμενομενο οτι σαν cuckold δεν συγκρινεσαι με τον Bull οποτε δεν καταλαβαινω γιατι η εκπληξη του...
Πμ παντως δεν ειναι ανοιχτο το προφιλ σου για να στειλουμε!
Πρέπει να έχω κάνει κάποια γκάφα γιατί το είχα απενεργοποιήσει σε ένα βαθμό αλλά μετά ξαναμπήκα θα στείλω εγώ αν θες και θα κοιτάξω να το φτιάξω το όλο θέμα από βδομάδα, άσχετο
 

Xcouros

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
31
Like
42
Πόντοι
0
Εγώ ποτέ δεν κατάλαβα γιατί σε τέτοια βίντεο ή εικόνες κατά 90% ο επιβήτορας είναι μαύρος. Εμείς οι λευκοί πως θα ταυτιστούμε;
Είναι τεχνικό και αισθητικό το θέμα πρωτίστως , ώστε η ταινία να είναι ασπρόμαυρη, σαν σινεφίλ του μεσοπολέμου .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κανείς που γουσταρει τον πάτο της;
Άσπρο πάτο !!!
 

Xcouros

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
31
Like
42
Πόντοι
0
Με το κομμάτι την πουλάς ;
Όλο το ζώο ποσό πάει ;
 

Xcouros

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
31
Like
42
Πόντοι
0
Όταν τη πηδαγα ήταν εξ αρχής σε έκσταση η γυναίκα του και εκείνος γουσταρε αυτό που έβλεπε αλλά δεν υπολόγιζε ότι τον έχω μεγάλο και παχύ και παχύ κυρίως γιατί πρέπει να τα είχε πιεί και λίγο πριν τη συνάντηση.

Εκείνη από την αρχή ήταν σε έκσταση και λογικό,με το που ξεκινήσαμε τα έδινε όλα και για 40 λεπτά περίπου, βέβαια όταν το ματς με μένα έλαβε τέλος ο άντρας της είχε σειρά μετά από μένα λ,του είπε ξέρεις κάτι έλα με το βλέμμα μαστουρωμενο από καύλα λες και έζησε ένα όνειρο που το απόλαυσε και μόλις ξύπνησε, εκείνος είδε ότι την έκανα μπότα από κοντά.Ηξερε δεν ήξερε ότι δεν είχε ελπίδα να συγκριθεί το κατάλαβε στο τέλος.
Εάν θες και άλλη εξήγηση (η εσύ η οποιοσδήποτε, στείλε pm)
Εύγε νέε μου !!!
Τα εγγόνια σου θα θυμούνται πάντα τις ιστορίες του παππού τους για να πάνε μπροστά αυτόν τον κόσμο !!!
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.616
Πόντοι
4.656
Εύγε νέε μου !!!
Τα εγγόνια σου θα θυμούνται πάντα τις ιστορίες του παππού τους για να πάνε μπροστά αυτόν τον κόσμο !!!
Δεν έχω καταλάβει αν μιλάς με γρίφους η όχι(ναι ίσως πάω γυρεύοντας αλλά το προσπερνάμε αυτό το κομμάτι),θα σου απαντήσω στο πρόβλημα που αναγεννάται από την απάντηση που δίνεις,ποια εγγόνια,έτσι ωπος πάει η κατάσταση ούτε παιδιά δε θα μπορούμε να κάνουμε,πόσο μάλλον αν θα τη βγάλουμε καθαρή από αυτό που έρχεται (με τη κακή έννοια)
 

Punisher88

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
424
Πόντοι
21
Άλλες φορές με αφήνει να τη βλέπω και άλλες όχι. Η καυλα είναι η ίδια, ίσως και περισσότερη όταν είμαι έξω από την πόρτα…
Αν είναι να είσαι απέξω και να ακούς ενδιαφέρομαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom