Νέα

Cuckold photo, memes, gif

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 378K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.504
Like
65.321
Πόντοι
11.956
Οι φαντασιώσεις και τα βιντεάκια είναι καλά οκ.Απλα όσοι έχουμε ζήσει παρόμοιες εμπειρίες σαν cuckold εγώ παλιότερα με τη γυναίκα μου (όσοι έχετε πάει μαζι της επιβεβαιώστε )και σαν bulls άλλοι ξέρετε πολύ καλά ότι η καύλα αν δε το έχετε χιλιοσυζητησει είναι εκείνη τη στιγμή και μετά έρχονται προβλήματα.Ευτυχως εμείς το είχαμε συζητήσει πολλοί και μέχρι στιγμής όλα είναι όπως παλιά.Βεβαια ποτέ δε ξέρεις τι γίνεται πίσω απτή πλάτη σου αλλά όσα λιγότερα ξέρεις τόσο καλύτερα είναι.Κιοσα περισσότερα βλέπεις επίσης....
Πώς ξέρουμε ποια είναι η γυναίκα σου χωρίς μια ενδεικτική φωτογραφία
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Πώς ξέρουμε ποια είναι η γυναίκα σου χωρίς μια ενδεικτική φωτογραφία
Δεν είπα ποτέ ότι ξέρετε όλοι.Ειπα ότι όσοι έχουν παρευρεθεί μαζί της μπορούν να το επιβεβαιώσουν εδώ τώρα.Οχι ότι καίγομαι να επιβεβαιώσει αλλά κουβέντα να γινεται
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Οι φαντασιώσεις και τα βιντεάκια είναι καλά οκ.Απλα όσοι έχουμε ζήσει παρόμοιες εμπειρίες σαν cuckold εγώ παλιότερα με τη γυναίκα μου (όσοι έχετε πάει μαζι της επιβεβαιώστε )και σαν bulls άλλοι ξέρετε πολύ καλά ότι η καύλα αν δε το έχετε χιλιοσυζητησει είναι εκείνη τη στιγμή και μετά έρχονται προβλήματα.Ευτυχως εμείς το είχαμε συζητήσει πολλοί και μέχρι στιγμής όλα είναι όπως παλιά.Βεβαια ποτέ δε ξέρεις τι γίνεται πίσω απτή πλάτη σου αλλά όσα λιγότερα ξέρεις τόσο καλύτερα είναι.Κιοσα περισσότερα βλέπεις επίσης....
προβλήματα όπως; να ερωτευτεί κάποιον;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.504
Like
65.321
Πόντοι
11.956
Αυτό μπορεί να συμβεί ανεξάρτητα με το cuckolding και είναι χειρότερο όταν συμβαίνει χωρίς να έχεις ιδέα
Όπως το ξέρουμε όλοι μας και εγώ πρώτος ....ο κερατάς το μαθαίνει πάντα τελευταίος....αλλά αυτό είναι κακό η καλό?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.504
Like
65.321
Πόντοι
11.956
Με ένα ζευγάρι που βρεθήκαμε πριν λίγο καιρό....και σε συζήτηση που κάναμε ....μου έλεγαν να τους πω λόγο εμπειρίας χαχαχα ότι καλύτερα να κάνουμε ότι κάνουμε μαζί παρά ο καθένας μόνος του .....
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Οι φαντασιώσεις και τα βιντεάκια είναι καλά οκ.Απλα όσοι έχουμε ζήσει παρόμοιες εμπειρίες σαν cuckold εγώ παλιότερα με τη γυναίκα μου (όσοι έχετε πάει μαζι της επιβεβαιώστε )και σαν bulls άλλοι ξέρετε πολύ καλά ότι η καύλα αν δε το έχετε χιλιοσυζητησει είναι εκείνη τη στιγμή και μετά έρχονται προβλήματα.Ευτυχως εμείς το είχαμε συζητήσει πολλοί και μέχρι στιγμής όλα είναι όπως παλιά.Βεβαια ποτέ δε ξέρεις τι γίνεται πίσω απτή πλάτη σου αλλά όσα λιγότερα ξέρεις τόσο καλύτερα είναι.Κιοσα περισσότερα βλέπεις επίσης....
Αν είναι άγνωστοι οι γαμιαδες, δεν υπάρχει θέμα ακόμα κι αν μετάνιωσεις
Το πρόβλημα είναι αν κάνεις το λάθος κατ εμέ κ γίνει η φάση με κάποιον που ξέρεις
Ειδικά Ελλάδα που είναι γκαου η νοοτροπία....
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
15
Like
1.947
Πόντοι
2.477
Οτι και να έχεις συζητήσει / συμφωνήσει...ποτέ δεν ξέρεις όταν γίνει πως θα την " ακούσεις" το ίδιο και η παρτενερ σου"
Το να είσαι cuckold και γενικά το swinging πρέπει να το σκέφτεσαι ενδελεχώς όταν είσαι παντρεμένος.Οταν είσαι απλά σε μια σχέση ζηστο στο έπακρο και να πάει να γαμηθει.Οσοι με ξέρουν εδώ μέσα ξέρουν ότι είμαι παντρεμένος και ότι έχω ζήσει με τη σύζυγό μου τη φάση του cuckold και γενικά swinging και σε δημόσιους χώρους και σε διάφορα μαγαζιά του χώρου και μπορούν πολλοί εδώ να το επιβεβαιώσουν.Απλα όταν είσαι παντρεμένος θέλει πολύ συζήτηση πριν ΠΑΡΑ πολύ.
 

Eros82

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
425
Κριτικές
33
Like
4.859
Πόντοι
2.831
Όταν δούλευα παλιά ταξι, ζευγάρι Άγγλων μου ζήτησε ο άνδρας να κατέβω για ποτό. Πήγαμε στο δωμάτιο, μου επιασε την πουτσα ο άνδρας μ λεει θέλω να γαμησεις τη γυναίκα μου να σας βλέπω.. του λέω εσύ μακριά μην με αγγίξεις. Τελικά μου πήρε μια πιπα στα γρήγορα κ έφυγα η γυναίκα του..
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: xxxnnn

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Αν είναι άγνωστοι οι γαμιαδες, δεν υπάρχει θέμα ακόμα κι αν μετάνιωσεις
Το πρόβλημα είναι αν κάνεις το λάθος κατ εμέ κ γίνει η φάση με κάποιον που ξέρεις
Ειδικά Ελλάδα που είναι γκαου η νοοτροπία....
Ισχύει και με τη γυναίκα μου οι περισσότεροι ήταν άγνωστοι και μέλη του site.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.635
Πόντοι
446
16750611.gif
 

xxxnnn

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
231
Like
768
Πόντοι
81
Όταν δούλευα παλιά ταξι, ζευγάρι Άγγλων μου ζήτησε ο άνδρας να κατέβω για ποτό. Πήγαμε στο δωμάτιο, μου επιασε την πουτσα ο άνδρας μ λεει θέλω να γαμησεις τη γυναίκα μου να σας βλέπω.. του λέω εσύ μακριά μην με αγγίξεις. Τελικά μου πήρε μια πιπα στα γρήγορα κ έφυγα η γυναίκα του..
Έπρεπε να τον γαμήσεις και αυτόν, αυή είναι η ολοκληρωμένη εμπειρεία
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.504
Like
65.321
Πόντοι
11.956
Με ένα κατοστάρικο θα σε αφήσουμε να βλέπεις και εσύ, με δύο θα γαμήσεις . Παντρεμένοι με παιδί που ζουν μαζί, θα το διαπιστώσεις
Εδω είμαι εχεμυθος και μύστης ....αλλά όχι με λεφτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom