Νέα

Cuckold photo, memes, gif

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 383K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
24461041.gif

35587812.gif


39639171.gif
Με τους αράπηδες είναι ξενερωμα
Βάζε λευκούς σαν και μένα
Με εικοσαποντους....
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
914
Like
3.656
Πόντοι
446

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Δ
πούτσες να τρώει και ας είναι και μαύρες κ ασπρες
Εν γουστάρω αραπαδες στην φάση, βρωμάνε γενικά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πούτσες να τρώει και ας είναι και μαύρες κ ασπρες
Ασπρες 20+
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.508
Like
65.524
Πόντοι
11.956
Το να είσαι cuckold και γενικά το swinging πρέπει να το σκέφτεσαι ενδελεχώς όταν είσαι παντρεμένος.Οταν είσαι απλά σε μια σχέση ζηστο στο έπακρο και να πάει να γαμηθει.Οσοι με ξέρουν εδώ μέσα ξέρουν ότι είμαι παντρεμένος και ότι έχω ζήσει με τη σύζυγό μου τη φάση του cuckold και γενικά swinging και σε δημόσιους χώρους και σε διάφορα μαγαζιά του χώρου και μπορούν πολλοί εδώ να το επιβεβαιώσουν.Απλα όταν είσαι παντρεμένος θέλει πολύ συζήτηση πριν ΠΑΡΑ πολύ.
Οκ σε όλα ....αλλά να λες στην γυναίκα σου θα φας και άλλη πουτσα και να το σκέφτεται....δηλαδή θα κάνει κάτι που δεν ξέρει ....δεν θα φάει σαλιγκάρια....πουτσα χοντρή λαχταριστη θα φάει και στο τέλος θα έχει και Κίντερ έκπληξη άσπρη κρέμα....εγώ αυτά λέω στην δικιά μου ...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.380
Κριτικές
124
Like
6.589
Πόντοι
5.097
Οκ σε όλα ....αλλά να λες στην γυναίκα σου θα φας και άλλη πουτσα και να το σκέφτεται....δηλαδή θα κάνει κάτι που δεν ξέρει ....δεν θα φάει σαλιγκάρια....πουτσα χοντρή λαχταριστη θα φάει και στο τέλος θα έχει και Κίντερ έκπληξη άσπρη κρέμα....εγώ αυτά λέω στην δικιά μου ...
Μυστη το έχει ανάγκη η δικια σου?? Γιατί του τύπου @paixnidi_30 δεν το έχει καμία ανάγκη και μας έχει σπάσει τα αρχιδι@ εδώ μέσα.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
914
Like
3.656
Πόντοι
446
Μυστη το έχει ανάγκη η δικια σου?? Γιατί του τύπου @paixnidi_30 δεν το έχει καμία ανάγκη και μας έχει σπάσει τα αρχιδι@ εδώ μέσα.
Ε τότε ρε τύπε να μην ξαναγράψω και σου σπάω τα αρχιδι@. Να γράφεις μόνο εσύ και οι όμοιοί σου για να τα βρίσκετε μεταξύ σας! Δημοκρατικά και όμορφα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.380
Κριτικές
124
Like
6.589
Πόντοι
5.097
Ε τότε ρε τύπε να μην ξαναγράψω και σου σπάω τα αρχιδι@. Να γράφεις μόνο εσύ και οι όμοιοί σου για να τα βρίσκετε μεταξύ σας! Δημοκρατικά και όμορφα.
Άργησες αλλά το κατάλαβες τυπε. Δημοκρατικά πάρε τον πούλο από το θρεντ.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
914
Like
3.656
Πόντοι
446
Μου αρέσει να βλέπω ανθρώπους που νομίζουν ότι λένε κάτι σημαντικό χωρίς να λένε τίποτα... Ευτυχισμένοι άνθρωποι...
 

xxxnnn

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
235
Like
812
Πόντοι
81
Το να είσαι cuckold και γενικά το swinging πρέπει να το σκέφτεσαι ενδελεχώς όταν είσαι παντρεμένος.Οταν είσαι απλά σε μια σχέση ζηστο στο έπακρο και να πάει να γαμηθει.Οσοι με ξέρουν εδώ μέσα ξέρουν ότι είμαι παντρεμένος και ότι έχω ζήσει με τη σύζυγό μου τη φάση του cuckold και γενικά swinging και σε δημόσιους χώρους και σε διάφορα μαγαζιά του χώρου και μπορούν πολλοί εδώ να το επιβεβαιώσουν.Απλα όταν είσαι παντρεμένος θέλει πολύ συζήτηση πριν ΠΑΡΑ πολύ.
Από προσωπική εμπειρεία το βασικό είναι να μην υπάρχουν ταμπού . Χρόνια γαμάω την γυναίκα ενός φίλου και αυτός απλά περνάει ρίχνει μια ματιά, δίνει μια οδηγία και φεύγει . Θέλει να της γαμάω τον κώλο και να την χύνω στα μούτρα . Η γυναίκα περνάει ωραία .
Μεταξύ τους δεν ξέρω τι παίζει, αν την γαμάει, αν φτιάχνεται ή αν δεν μπορεί . Εμένα μου λέει ότι φτιάχνεται και την γαμάει μετά .

Μια άλλη περίπτωση ήταν ένας τύπος ψιλογκει που ήθελε να του γαμάω την γυναίκα, κοιταγε συνέχεια τον πουτσο, τον έπιανε στα κλεφτά αλλά δεν ήθελε να δώσει δικαίωμα να τον γαμήσω . Μια φορά έτυχε, μπορεί και να χαλαστηκαν
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.508
Like
65.524
Πόντοι
11.956
Από προσωπική εμπειρεία το βασικό είναι να μην υπάρχουν ταμπού . Χρόνια γαμάω την γυναίκα ενός φίλου και αυτός απλά περνάει ρίχνει μια ματιά, δίνει μια οδηγία και φεύγει . Θέλει να της γαμάω τον κώλο και να την χύνω στα μούτρα . Η γυναίκα περνάει ωραία .
Μεταξύ τους δεν ξέρω τι παίζει, αν την γαμάει, αν φτιάχνεται ή αν δεν μπορεί . Εμένα μου λέει ότι φτιάχνεται και την γαμάει μετά .

Μια άλλη περίπτωση ήταν ένας τύπος ψιλογκει που ήθελε να του γαμάω την γυναίκα, κοιταγε συνέχεια τον πουτσο, τον έπιανε στα κλεφτά αλλά δεν ήθελε να δώσει δικαίωμα να τον γαμήσω . Μια φορά έτυχε, μπορεί και να χαλαστηκαν
Θα κάνω ένα σχόλιο....αφού του γαμας την γυναίκα χρόνια ...σαν γυναίκα σου θα έχει γίνει ...μετά από τόσα γαμισια χαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: xxxnnn

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Από προσωπική εμπειρεία το βασικό είναι να μην υπάρχουν ταμπού . Χρόνια γαμάω την γυναίκα ενός φίλου και αυτός απλά περνάει ρίχνει μια ματιά, δίνει μια οδηγία και φεύγει . Θέλει να της γαμάω τον κώλο και να την χύνω στα μούτρα . Η γυναίκα περνάει ωραία .
Μεταξύ τους δεν ξέρω τι παίζει, αν την γαμάει, αν φτιάχνεται ή αν δεν μπορεί . Εμένα μου λέει ότι φτιάχνεται και την γαμάει μετά .

Μια άλλη περίπτωση ήταν ένας τύπος ψιλογκει που ήθελε να του γαμάω την γυναίκα, κοιταγε συνέχεια τον πουτσο, τον έπιανε στα κλεφτά αλλά δεν ήθελε να δώσει δικαίωμα να τον γαμήσω . Μια φορά έτυχε, μπορεί και να χαλαστηκαν
Πιάσε μια πίτα με φίδι τυπε
Καλόψημενο
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Οι φαντασιώσεις και τα βιντεάκια είναι καλά οκ.Απλα όσοι έχουμε ζήσει παρόμοιες εμπειρίες σαν cuckold εγώ παλιότερα με τη γυναίκα μου (όσοι έχετε πάει μαζι της επιβεβαιώστε )και σαν bulls άλλοι ξέρετε πολύ καλά ότι η καύλα αν δε το έχετε χιλιοσυζητησει είναι εκείνη τη στιγμή και μετά έρχονται προβλήματα.Ευτυχως εμείς το είχαμε συζητήσει πολλοί και μέχρι στιγμής όλα είναι όπως παλιά.Βεβαια ποτέ δε ξέρεις τι γίνεται πίσω απτή πλάτη σου αλλά όσα λιγότερα ξέρεις τόσο καλύτερα είναι.Κιοσα περισσότερα βλέπεις επίσης....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom