Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 262
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.
 

Giannis 1999

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2022
Μηνύματα
3
Like
9
Πόντοι
0
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.
Καλησπέρα εγω ειμαι πρόθυμος
 

Aggelos_play

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
16
Like
787
Πόντοι
80
Θα ήθελα και εγώ να συμμετέχω στις ανωτέρω αναζητήσεις . Και ίσως μετά να το δοκιμάσω και με την γυναίκα μου
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.269
Πόντοι
206
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.
Αν είσαι βόρεια Ελλάδα στειλε!
 

mitsos1357

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
210
Like
1.669
Πόντοι
201
Με τη γυναίκα μου είμαστε παντρεμένοι κάποια χρόνια.Και οι 2 35 αναζητούμε άντρα απλά για να είναι στο δωμάτιο και να κοιτάει την ώρα που θα πηδιομαστε.Επαναλαμβανω μόνο να κοιτάει.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ ας στείλει inbox.
Ενδιαφερομαι αν εισαι Αθηνα
 

dimitriskozani

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
93
Like
120
Πόντοι
0
Είναι η ιδέα να περνεις ματι, το να νιώθεις ανήμπορος ίσως και ανίκανος , η ιδέα του εξευτελισμού, σε άλλους ακόμη και ο φόβος να κάνουν κάτι αυτοί με άντρες θέλουν να το δουν στην γυναίκα τους, πολλά μπορεί να οδηγήσουν σε κάποιον να θέλει να είναι cuckold
 

malakas45

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Like
17
Πόντοι
0
Kαλησπέρα και απο εμένα!
Είμαστε και εμείς cuckold ζευγάρι και έχουμε αποφαίσει με την γυναίκα μου οτι θέλουμε να κάνουμε threesomes, foursomes, cuckolding και γενικά να πειραματιστούμε με διάφορα άτομα και καταστάσεις.

Βασική προϋπόθεση είναι να υπάρχει χημεία και φιλικό περιβαλον (οπότε δεν θέλουμε με κάποιον που τον γνωρίσαμε μία φορά, θέλουμε ποτάκι, καφεδάκι, etc) ! Ο λογος που γράφω εδώ, είναι διότι δυσκολευόμαστε πολύ να βρούμε άτομα με ομοια ενδιαφέροντα. Εννοώ οτι δοκιμάσαμε Tinder, Bumble, OKCupid, etc. αλλά τα άτομα εκεί ενδιαφέρονται πιο πολύ για 1-1 καταστάσεις.

Μπορείτε να μας κατευθύνεται σε καποιό site/app για να γνωρίσουμε κόσμο με similar mindset?
 

xxxnnn

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
231
Like
768
Πόντοι
81
Μια περίπτωση είναι η ανικανότητα του άντρα που θέλει η γυναίκα του να απολαύσει το σεξ χωρίς να διακινδυνεύσει να την χάσει . Φωνάζει έναν φίλο του στο σπίτι και την γαμάει μπροστά του για να είναι μαζί στις ωραίες στιγμές .
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
462
Πόντοι
20
Kαλησπέρα και απο εμένα!
Είμαστε και εμείς cuckold ζευγάρι και έχουμε αποφαίσει με την γυναίκα μου οτι θέλουμε να κάνουμε threesomes, foursomes, cuckolding και γενικά να πειραματιστούμε με διάφορα άτομα και καταστάσεις.

Βασική προϋπόθεση είναι να υπάρχει χημεία και φιλικό περιβαλον (οπότε δεν θέλουμε με κάποιον που τον γνωρίσαμε μία φορά, θέλουμε ποτάκι, καφεδάκι, etc) ! Ο λογος που γράφω εδώ, είναι διότι δυσκολευόμαστε πολύ να βρούμε άτομα με ομοια ενδιαφέροντα. Εννοώ οτι δοκιμάσαμε Tinder, Bumble, OKCupid, etc. αλλά τα άτομα εκεί ενδιαφέρονται πιο πολύ για 1-1 καταστάσεις.

Μπορείτε να μας κατευθύνεται σε καποιό site/app για να γνωρίσουμε κόσμο με similar mindset?
Ενδιαφέρει κι εμας αυτού του είδους η αναζήτηση....
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Kαλησπέρα και απο εμένα!
Είμαστε και εμείς cuckold ζευγάρι και έχουμε αποφαίσει με την γυναίκα μου οτι θέλουμε να κάνουμε threesomes, foursomes, cuckolding και γενικά να πειραματιστούμε με διάφορα άτομα και καταστάσεις.

Βασική προϋπόθεση είναι να υπάρχει χημεία και φιλικό περιβαλον (οπότε δεν θέλουμε με κάποιον που τον γνωρίσαμε μία φορά, θέλουμε ποτάκι, καφεδάκι, etc) ! Ο λογος που γράφω εδώ, είναι διότι δυσκολευόμαστε πολύ να βρούμε άτομα με ομοια ενδιαφέροντα. Εννοώ οτι δοκιμάσαμε Tinder, Bumble, OKCupid, etc. αλλά τα άτομα εκεί ενδιαφέρονται πιο πολύ για 1-1 καταστάσεις.

Μπορείτε να μας κατευθύνεται σε καποιό site/app για να γνωρίσουμε κόσμο με similar mindset?
fetlife ισως
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
1
Like
5.094
Πόντοι
1.056
Νιώθω ότι το Fetlife απευθύνεται πιο πολύ σε BDSM , Dom, Sub situations παρά σε αυτό που αναζητούμε! Έχεις παρατηρήσει κάτι διαφορετίκο, αλλιώς να το κοιτάξουμε!
Όχι απαραίτητα φίλε,ψάξε το λίγο έχει και ζευγάρια σαν και εσάς που ψάχνουν μόνο που στο φετ παίζει πιο πολύ social,δεν είναι όπως αλλά που βάζεις αγγελία απλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom