Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.347
Πόντοι
4.587
Τέσσερις περιπτώσεις:
1- Πας σε μια συγκεκριμένη πουτάνα αρκετό καιρό και σε κάποια φάση που σε μάθει καλά πως είσαι σταθερός και καλός πελάτης, της το ζητάς με κάτι παραπάνω και είναι 50-50 να δεχτεί.
2- Ρωτάς απ'ευθείας και είτε θα σου πει "όχι" είτε θα σε διαολοστείλει, είτε θα σε παραπέμψει σε κάποια που δίνει.
3- Χρησιμοποιάς στημένο προφυλακτικό. Δλδ τρυπημένο με μια βελόνα που να μη φαίνεται, της λες πως προτιμάς τα δικά σου και στα αρκετά μέσα-έξω θα σκιστεί.
4- Στα 4 κάνεις πως της χαϊδύεις το μουνί και καθώς βγαίνεις κρατάς  με τα δύο δάχτυλα την καπότα να βγει. Θα μείνει η καπότα μέσα της, συνεχίζεις, μετά που θα χύσεις μέσα κάνεις τον αγχωμένο.
Εγώ πιο παλιά, προ διετίας στο Μετάξι  γαμούσα ένα ρουμάνικο μουνάκι ξανθό αδύνατο (Αδριάνα στο Λεωνίδου 6 και Κολωνού 30 πάνω). Είχα βρει το ευαίσθητο της σημείο. Της πίεζα πολύ την κλειτορίδα με την γλώσσσα μέχρι που έχυνε και μετά έμενε ακίνητη, παραδομένη στις ορέξεις μου. Μετά το γαμούσα ακάποτα του σκοτωμού και το έχυνα μέσα χωρίς καμιά αντίσταση. Πάντα έφευγε με ένα χαρούμενο χαμόγελο μέχρι την επόμενη συνεδρία. Δυστυχώς την μαζέψανε και χάθηκε.
 

Frakin_Cylon

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
1
Πόντοι
1
Αδερφε σου απανταω εγω, που δεν ειμαι οπαδός του ακάποτου..Δεν τραβαω κανενα ζορι με οτι κανεις και πώς το κανεις..Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα..Το θεμα ειναι η προτροπή και προς άλλους να κανουν αυτό που κανεις εσύ και το άλλο το ρεμαλι-η φασίνα του ΠΝ-χωρίς να επισημαίνεις τους απειρους κινδυνους για την υγεία σας.Και καλά,εσενα δεν σε ενδιαφέρει η υγεία σου,με γεια σου με χαρα σου,οι άλλοι όμως που σε ακούνε και πάνε να κανουν το ιδιο,κινδυνεύουν να χρεωθούν ενα γολγοθά χωρίς να ξερουν που θα τους βγαλει..Χωρια που διαπράττεις αδικημα,ποινικά καταδικαστέο από το νομο..
Μιλαω σε Α'ενικό,δεν λεω ότι εσυ προτρέπεις,απλά σου απαντώ..
Φιλικα...
:pipa1:


Θα είχε δίκιο αν αυτό το thread όντως προέτρεπε κάποιους να πηδάν ακάποτα. Δεν λέμε σε κανέναν "πήγαινε και κάντο" αλλά μιλάμε με άλλους που ήδη τους αρέσει να το κάνουν. Όσο για το παράνομο, δεν είναι. Σε καμία περίπτωση δεν είναι παράνομο να πηδάν ακάποτα, ακόμη και χωρίς να το ξέρει ή γκόμενα
 
OP
OP
Junis

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Εγώ πιο παλιά, προ διετίας στο Μετάξι  γαμούσα ένα ρουμάνικο μουνάκι ξανθό αδύνατο (Αδριάνα στο Λεωνίδου 6 και Κολωνού 30 πάνω). Είχα βρει το ευαίσθητο της σημείο. Της πίεζα πολύ την κλειτορίδα με την γλώσσσα μέχρι που έχυνε και μετά έμενε ακίνητη, παραδομένη στις ορέξεις μου. Μετά το γαμούσα ακάποτα του σκοτωμού και το έχυνα μέσα χωρίς καμιά αντίσταση. Πάντα έφευγε με ένα χαρούμενο χαμόγελο μέχρι την επόμενη συνεδρία. Δυστυχώς την μαζέψανε και χάθηκε.
[size=11pt]Όπα ρε τύπε! Τί είδους τεχνική είναι αυτή?

Για μύησέ μας σ' αυτό το κόλπο με περισσότερες λεπτομέρειες...  :hi:[/size]
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.347
Πόντοι
4.587
[size=11pt]Όπα ρε τύπε! Τί είδους τεχνική είναι αυτή?

Για μύησέ μας σ' αυτό το κόλπο με περισσότερες λεπτομέρειες...  :hi:[/size]
Πρώτ' απ΄όλα πρέπει να γουστάρεις το πουτανάκι και να αποβάλεις την συχαμάρα του μουνιού της. Δεύτερος  κανόνας, πρέπει να αφείνει να της το γλύψεις. Τρίτο, είναι σημαντικό να αφήνει να της βάλεις δαχτυλάκι στο μουνάκι της. Αν δεν αφήνει δαχτυλάκι μάλλον είναι δύσκολο να της τα χώσεις ακάποτα. Αν αφήνει αυτά τα δύο γλυφομούνι και δαχτυλάκι, είσαι πολύ κοντά στο στόχο αρκεί το πουτανάκι να γουστάρει και λίγο φάση. Ποτέ δεν την πιέζεις να το κάνει. Και κάτι άλλο ακόμη, όπως ειπώθηκε πιο πάνω καλό είναι να σε ξέρει λίγο δλαδή να έχεις πάει 3-4 φορές μαζί της. Σημειώνω ότι όσες φορές και αν πήγα και τα έχωσα ακάποτα, ποτέ δεν έδωσα παραπάνω χρήματα από αυτά που δίνουμε στη γριά. Την Αδριάνα για παράδειμα τη γαμούσα ακάποτα για 10 ευρώ και μιλάμε για πολυ ωραίο μουνάκι μόλις 20 χρονών και άβγαλτο. Τώρα τελευταία γάμησα ακά με συνποτικές διαδικασίες  ένα call girl ρουμάνα κι΄ αυτή, φωτιά το μουνάκι της. Κι΄ αυτή έφυγε, πέρασε σαν κομίτης και την έκανε. Γενικά πολλά call girls είναι επιρεπή στα ακάποτα.
 

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Χωρίς πουστιές , μονο αν θέλει . Κυρίως μετά απο γλυφομουνι που καταλαβαίνεις οτι πραγματικά χύνει. Τότε το αποζητά και από μονη της
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.160
Κριτικές
496
Like
62.157
Πόντοι
39.662
Τιμηθηκε σημερα η Μιρελα απο το Κολοκυνθους 63. Μου αρεσε το γυμνασμενο σωμα της και την ειχα βαλει στο ματι μερες τωρα. Βεβαια τρομαξα οσο δεν παει... ενω ξεκινησαμε καλα με τα προκαταρκτικα, οταν αρχισα να τριβομαι, με μια κινηση ματ ενω την ειχα απο πανω μου, τσααααααακ μου τον εβαλε μεσα ακα! Στην αρχη ψηθηκα, αλλα μετα τα 10 μπες-βγες, λεω ασ'το καλυτερα, μην το ρισκαρουμε αλλο. Φορεσα λοιπον προφυλακτικο, συνεχισα αλλα λογω του οτι ειχα αγχος δεν καταφερα να τελειωσω. Προσοχη παιδια. Δεν ξερω αλλα πιστευω οτι το εχει κανει σε αρκετους, και λογω ηλικιας θα εχει μαζεψει αρκετους ακαποτους και ρομαντικους στα τοσα χρονια της καριερας της.

το διοικητικο συμβουλιο παρακαλω να αποφασισει αν πρόκειται για ακαποτο κρεμπιε. Τα 10 μπες-βγες συνιστουν ακαποτο γαμησι ?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.160
Κριτικές
496
Like
62.157
Πόντοι
39.662
Μύστη μου τον έχεις γλεντήσει άσχημα τον αντμιραλ  :rockon: :rockon: :s&m_2: :s&m_2:.Πίπα κώλο εμπλοκή τον έχεις πάρει τον γερο-πιρφόρο  :2funny: :2funny:.

στα προκαταρκτικα τον εχω ακομα, φαντασου να αρχισω και το γαμησι ...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
124
Like
6.457
Πόντοι
5.097
Εσυ τσιμουδια..Φασινα και το σκασμό.... :birdman:

Έτσι είναι τύπε,σ'έχουμε πονέσει σε αυτό το θρεντ και συνεχίζεις να τις κυνηγάς τις σφαλιάρες σου  :birdman: :birdman:.Δεν χόρτασες στα παράνομα εξτραδάκια και αναζητάς συνεχώς τις φάπες σου  :s&m_1: :s&m_1: :2funny: :2funny:.Καπέλο στις έχεις φορέσει τις καπότες ο μύστης dmtrsxxx και τώρα κάθεσαι και κλαις σιχαμερέ πιρφόρε  :orchestra:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.326
Κριτικές
3
Like
6.919
Πόντοι
1.486
στα προκαταρκτικα τον εχω ακομα, φαντασου να αρχισω και το γαμησι ...
Το καλσόν πρόσεχε!!Χλεχλέμαγκα του πληκτρολογίου...Εχω δει παιδακια σαν κι εσενα εδω μεσα..... :jerking: :jerking:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.326
Κριτικές
3
Like
6.919
Πόντοι
1.486
Έτσι είναι τύπε,σ'έχουμε πονέσει σε αυτό το θρεντ και συνεχίζεις να τις κυνηγάς τις σφαλιάρες σου  :birdman: :birdman:.Δεν χόρτασες στα παράνομα εξτραδάκια και αναζητάς συνεχώς τις φάπες σου  :s&m_1: :s&m_1: :2funny: :2funny:.Καπέλο στις έχεις φορέσει τις καπότες ο μύστης dmtrsxxx και τώρα κάθεσαι και κλαις σιχαμερέ πιρφόρε  :orchestra:
Εσυ, φασίνα και κλαμα για τη γκομενα που βουτηξες απο τον κολλητό σου... :birdman:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
124
Like
6.457
Πόντοι
5.097
Εσυ, φασίνα και κλαμα για τη γκομενα που βουτηξες απο τον κολλητό σου... :birdman:

Μόνο οι πιρφόροι κλαίτε για τις γκόμενες  :jerking: :jerking:.Οι μύστες ακόμα και να παρεξηγηθούν για καμιά τσούρκα παραμένουν μύστες και τα πίνουν παρέα,αναζητώντας καινούριες ακάποτες ηδονές  :knockinb: :zfuck: :orchestra:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.326
Κριτικές
3
Like
6.919
Πόντοι
1.486
Μόνο οι πιρφόροι κλαίτε για τις γκόμενες  :jerking: :jerking:.Οι μύστες ακόμα και να παρεξηγηθούν για καμιά τσούρκα παραμένουν μύστες και τα πίνουν παρέα,αναζητώντας καινούριες ακάποτες ηδονές  :knockinb: :zfuck: :orchestra:
Καλα τραγουδα..Ξεχασες τις συγγνωμες σου και τις δηλώσεις μετανοιας εδω μεσα..ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΑΣΙΝΑΣ!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
124
Like
6.457
Πόντοι
5.097
Καλα τραγουδα..Ξεχασες τις συγγνωμες σου και τις δηλώσεις μετανοιας εδω μεσα..ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΑΣΙΝΑΣ!! :2funny: :2funny: :2funny:

Οι μύστες ρε τρόμπα είμαστε ξηγημένοι μεταξύ μας,ενώ εσείς οι πιρφόροι μια ζωή στο πουστριλίκι ζείτε  :rockon: :rockon:,αυτή είναι η διαφορά μας κακομοίρη  :orchestra:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.326
Κριτικές
3
Like
6.919
Πόντοι
1.486

Συνημμένα

  • fasinas.jpg
    fasinas.jpg
    177,9 KB · Εμφανίσεις: 34
  • kolotoumpas.jpg
    kolotoumpas.jpg
    17,6 KB · Εμφανίσεις: 14

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.160
Κριτικές
496
Like
62.157
Πόντοι
39.662
Το καλσόν πρόσεχε!!Χλεχλέμαγκα του πληκτρολογίου...Εχω δει παιδακια σαν κι εσενα εδω μεσα..... :jerking: :jerking:

αντε βγαλε φωτο καμμια ανυποψιαστη κοπελα ρε ανωμαλε, ευχομαι να σε δουμε συντομα στις οθονες της τηλεορασης με τους ειδικους να εξηγουν την ανωμαλια σου,

εγω θα σου ανοιξω ολοκληρο θρεντ για παρτη σου και θα σε γλεντάμε μερα νυχτα !!! ουστ διεστραμενο γουρουνι !
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.326
Κριτικές
3
Like
6.919
Πόντοι
1.486
Τραβα παραπέρα,βρωμας...
:birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom