Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 210K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
αυτο το θρεντ εχει πολλες κοντρες  :grin:
 

liakouridis777

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2016
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
25
Πόντοι
1
Με προσοχή μάγκες
Εγώ δεν ειμαι του σπορ αλλά θέλει ιδιαίτερη προσοχή ...!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
Αβυσσακλεε μου μύστη κωλάντερε, το διεστραμένο μου μυαλό κατάλαβε λάθος την τοποθετησή σου...είναι έτσι όπως τα έγραψες ακριβώς...δεν έχω να προσθέσω τίποτα παραπάνω, αισθάνομαι οτι με συμπληρώνεις αδερφέ...Χτεσινό περιστατικό, ετοιμαζόμουν να βγω για καφέ με πυρφόρο φίλο, στο τηλέφωνο μου περιέγραφε με πόσο τρισάθλιο τρόπο κατάφερε να ρίξει ελληνίδα  :vomit: :vomit: :vomit: έχασα πάσα ιδέα για αυτόν...χτυπούσε το σταθερό, ήταν μια παρτόλα 45αρα που έριχνα κρεμπιέδες στο παρελθόν, άρχισε να μου λέει οτι δεν νοιάζομαι ποιά για αυτή, οτι δεν την παίρνω τηλέφωνα και σχετικές μαλακίες..κατάλαβα οτι ε'ιχε έλληψη βιταμήνης C ( C=Creampie ), έδωσα άκυρο στον πυρφόρο φίλο μου και πηγα από το σπίτι της, ήταν λυσσασμένη...αφού έιπιαμε ένα τσιγάρο ό πρώτος κρεμπιές κατέληξε στο στομάχι της (βιταμίνη C ) και ο δεύτερος στο παχύ έντερο...τελιά άλλαξε γνώμη για μένα όπως μου είπε, λέει οτι με αγαπάει... :huh: :huh: :huh:
Πρεπει να ακολουθησει και μουνοκρεμπιες τυπε για να ολοκληρωθει το σετ! :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
Ω εσύ τρισμέγιστε πυροπούτση Junis.  :rockon:

Σε χαιρετώ ως δημιουργό αυτού του θρεντ κι ευθύς αμέσως απαντώ.

Μέχρι σήμερα διατηρώ την ιδεολογία που "ξεδιπλώνω" και καμία άλλη όσον αφορά τις γκόμενες.
Δεν την άλλαξα ποτέ μιας και λειτουργεί. Ομάδα που κερδίζει, δεν την αλλάζεις.
Απλώς εδώ έχω τον χώρο να την αναλύσω. Όπως έχω ξαναγράψει, έχω φάει άπειρες χυλόπιτες.  :rockon:

Μάλιστα κάθε μέρα φροντίζω να τρώω καμια δεκαριά για να διατηρούμαι μάχιμος.

Αναλογικά λίγες οι επιτυχίες μου αλλά υπαρκτές, γαμώ τα σπορ δεν είναι όμως;
να γαμάς άκα με το πάσο σου την γκόμενα όπως όλοι στον πλανήτη κι αν όλα τελειώσουν..."να" κι εμάς.
Στα παπάρια μας. Που είναι το πρόβλημα;  :thumbsup: μήπως τίποτα "λαμαρινίτσες";  ;)
μα πρέπει και οφείλετε να το ξεπερνάτε πάντα αυτό, δεν υπάρχει καμία δικαιολογία.

Για'μένα πολλοί εδώ μέσα κάνετε ένα λάθος. Σας γαμάει μία πατσαβούρα την ψυχολογία και μετά θεωρείτε
ότι όλες είναι έτσι (που δέχομαι ότι είναι ψιλοσκατά).
Μην δηλητηριάζετε το αίμα σας, δοκιμάστε συνδυασμό γκόμενας και πουτάνας.
Και να σου πω και κάτι; δες το ψυχρά. Βρες την γκόμενα, φέρσου όπως είσαι κι αν το διαλύσετε
στην ψωλή σου. Δεν έχει νόημα η εκδίκηση στην γυναίκα.
Απλά μια ξηγημένη σφήνα-σπόντα και τέλος. Αλλιώς την ταίζεις...την θρέφεις.
Δεν μπορείς να νικήσεις τον γυναικείο εγωισμό με κόντρα.

Σφάξ'την με αδιαφορία...

:rockon:
:rockon: :hi: :rockon: :hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
Ακάποτο forevah. Αλλά εντάξει, όχι με πουτάνες, με άλλες γκόμενες όμως, όλα μέσα, και άμα είναι σε μέρες που παίζει να γκαστρωθεί ακόμη καλύτερα :cheesy:
Καλυτερα μουνοτρυπιδι η κωλαντερο ο κρεμπιες μυστη μου κατα τη γνωμη σου?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
Ρε παιδιά πώς τις καταφέρνετε τις πουτάνες να δεχτούν ακάποτα; Εγώ όσες φορές δοκίμασα να μπω χωρίς, η πουτάνα με έκοβε. Έχετε κάποια τεχνική ή πρέπει να πετύχεις κοπέλα που να αφήνει;
Ποια απο τις 2 κατηγοριες?τις επι πληρωμη η τις γκομενες? :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
Δε μπορώ να καταλάβω τι ζόρι τραβάτε ρε παιδιά με αυτούς που γουστάρουν το ακάποτο...... άλλοι θέλουν να τους πηδάει η γυναίκα με δονητές, άλλου είναι gay, άλλου θέλουν να δέρνουν, άλλοι θέλουν να τους δέρνουν....βίτσια πολλά. Τι σας πειράζει δλδ και ασχολείστε με αυτό λες και εσάς πηδάμε..... μας αρέσει να χύνουμε μέσα, άμα δε σαρέσει το θρεντ φιλαράκι, μην το διαβάζεις
Οχι και βιτσιο ρε τυπε να δερνουμε τις γκομενες.Η συντριπτικη πλειοψηφια το εχει τεραστια αναγκη! :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
Δεν εχω και κανενα τρελο κολλημα ρε φιλε. Την πλακα μας κανουμε.
Απλα το τεταρτο βημα, ειναι σαν τα κολπα που ακουμε να τα κανουν οι πακιδες.

Παντως δεν αντιλαμβανομαι αυτα τα χαζα και ανηθικα κολπα. Μπορεις φανταζομαι να βρεις πουτανα που να δεχεται ακαποτα. Η μηπως  το ακοποτο δεν ειναι αυτο που σε εξιταρει, αλλα η πουστια μεχρι να καταληξεις εκει;
Ειναι τελικα πο πακιδες και οι μπαγκλα ρομαντικοι? :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
Πρώτ' απ΄όλα πρέπει να γουστάρεις το πουτανάκι και να αποβάλεις την συχαμάρα του μουνιού της. Δεύτερος  κανόνας, πρέπει να αφείνει να της το γλύψεις. Τρίτο, είναι σημαντικό να αφήνει να της βάλεις δαχτυλάκι στο μουνάκι της. Αν δεν αφήνει δαχτυλάκι μάλλον είναι δύσκολο να της τα χώσεις ακάποτα. Αν αφήνει αυτά τα δύο γλυφομούνι και δαχτυλάκι, είσαι πολύ κοντά στο στόχο αρκεί το πουτανάκι να γουστάρει και λίγο φάση. Ποτέ δεν την πιέζεις να το κάνει. Και κάτι άλλο ακόμη, όπως ειπώθηκε πιο πάνω καλό είναι να σε ξέρει λίγο δλαδή να έχεις πάει 3-4 φορές μαζί της. Σημειώνω ότι όσες φορές και αν πήγα και τα έχωσα ακάποτα, ποτέ δεν έδωσα παραπάνω χρήματα από αυτά που δίνουμε στη γριά. Την Αδριάνα για παράδειμα τη γαμούσα ακάποτα για 10 ευρώ και μιλάμε για πολυ ωραίο μουνάκι μόλις 20 χρονών και άβγαλτο. Τώρα τελευταία γάμησα ακά με συνποτικές διαδικασίες  ένα call girl ρουμάνα κι΄ αυτή, φωτιά το μουνάκι της. Κι΄ αυτή έφυγε, πέρασε σαν κομίτης και την έκανε. Γενικά πολλά call girls είναι επιρεπή στα ακάποτα.
:hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
το διοικητικο συμβουλιο παρακαλω να αποφασισει αν πρόκειται για ακαποτο κρεμπιε. Τα 10 μπες-βγες συνιστουν ακαποτο γαμησι ?
Τελειωτικος κρεμπιες οχι,ακα μπηξιμο ναι ομως. :rockon:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
ΔΥΣΤΗΧΩΣ Ο ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΟΥ, ΕΚΑΝΕ ΡΕΠΟΡΤ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΣΤΟ ΒΙΜΕΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ

ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ !!! ΔΕΧΘΗΚΑ ΔΕΚΑΔΕΣ ΠΜ ΓΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΘΩΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ/ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕ ΟΛΟ

ΤΟ BOURDELA.COM ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ !!!  :cheesy: ;) ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΛΙΓΑΚΙ  :wanker:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2015
Μηνύματα
138
Like
4
Πόντοι
1
Εγώ πιο παλιά, προ διετίας στο Μετάξι  γαμούσα ένα ρουμάνικο μουνάκι ξανθό αδύνατο (Αδριάνα στο Λεωνίδου 6 και Κολωνού 30 πάνω). Είχα βρει το ευαίσθητο της σημείο. Της πίεζα πολύ την κλειτορίδα με την γλώσσσα μέχρι που έχυνε και μετά έμενε ακίνητη, παραδομένη στις ορέξεις μου. Μετά το γαμούσα ακάποτα του σκοτωμού και το έχυνα μέσα χωρίς καμιά αντίσταση. Πάντα έφευγε με ένα χαρούμενο χαμόγελο μέχρι την επόμενη συνεδρία. Δυστυχώς την μαζέψανε και χάθηκε.
Μυστη μου σε διαβαζω εδω και χρονια και καθε μερα ανεβαινεις ολο και περισσοτερο στην εκτιμηση μου. :rockon: :rockon:
Το χα καταλαβει απο παλια οτι εισαι εξτραδακιας αλλα δεν περιμενα οτι θα εισαι τοσο πανισχυρος μυστης. :kneel: :kneel: :kneel:
Σε εχουμε απλα πελωρια αναγκη :wanker: :wanker: :wanker:

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
14 του μηνα παμε πιατσα η οχι ??? :grin:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom