Νέα

Clubs για ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 428
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Που καταντησαμε ρε......Για λιγα ευρα , να δινουμε το κορμι μαs στιs Ελλεηνιδεs :grin: :grin:
τυπε το επαγγελμα ειναι κλειστο
ας ελπισουμε οτι ο γιωργακης θα κανει πραξη αυτο που ειπε οτι θα ανοιξουν ολα τα κλειστα επαγγελματα :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
τυπε το επαγγελμα ειναι κλειστο
ας ελπισουμε οτι ο γιωργακης θα κανει πραξη αυτο που ειπε οτι θα ανοιξουν ολα τα κλειστα επαγγελματα :2funny:

Πιθανον να εννοουσε οτι θα....μαs ανοiξει και μαs.... :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
παίδες η οικονομική κρίση με έχει βαρέσει άσχημα.Θα ήθελα να μπώ στο κλάμπ των ζιγκολό! Το πρόβλημα μου είναι μήπως από τη συνήθεια αντί να πληρώνομαι να τις πληρώνω κιόλας...Θέλω όμως το πολύ μέχρι 45....με 200 ευρώ την ημέρα κάνω πολλά καλά...
 

arkoudiarhs

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
259
Like
2
Πόντοι
1
αλανια μου πρεπει να γινουν 2 κινησεις!! να ανοιξει και το κλειστο επαγγελμα του παπα και να γινουμε ζιγκολοπαπαδες!!
8α πουλαμε τρελα και ανωμαλια να πουμε... :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
παίδες η οικονομική κρίση με έχει βαρέσει άσχημα.Θα ήθελα να μπώ στο κλάμπ των ζιγκολό! Το πρόβλημα μου είναι μήπως από τη συνήθεια αντί να πληρώνομαι να τις πληρώνω κιόλας...

Lol! Πολύ καλό! :2funny:


Θέλω όμως το πολύ μέχρι 45....με 200 ευρώ την ημέρα κάνω πολλά καλά...

Ρε μπαγάσα θέλεις να γαμάς, να σε πληρώνουν και να είναι και νέες!  :grin:

Μέχρι τα 45 όμως οι γυναίκες έχουν ανάγκη από ζιγκολό;   :cheesy:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ρε μπαγάσα θέλεις να γαμάς, να σε πληρώνουν και να είναι και νέες!  :grin:

Μέχρι τα 45 όμως οι γυναίκες έχουν ανάγκη από ζιγκολό;   :cheesy:
τυπε μην του δινεις σημασια ειδε πολλες φορες το αμερικαν ζιγκολο και επηρεαστηκε :grin:
 

arkoudiarhs

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
259
Like
2
Πόντοι
1
σιγα μην παρουμε και μερτσεντα για τις καργιες.
με το τρολευ για να πεφτει και δημοσιο χαμουρεμα :kissass: :humpleg: χαμουρες :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
τυπε μην του δινεις σημασια ειδε πολλες φορες το αμερικαν ζιγκολο και επηρεαστηκε :grin:

:2funny:

Ναι όντως, εκεί που ο Ρίτσαρντ Γκηρ "φρόντιζε" μια νεότατη γκομενάρα , παραμελημένη σύζυγο πολιτικού (ή επιχειρηματία δεν θυμάμαι).

Απλά καθημερινή πραγματικότητα .....  :jerking:

Στην πραγματικότητα το target group σου θα είναι πολύ μεγαλύτερο σε ηλικία και από εμφάνιση ..... άστο καλύτερα .....  :P

Πρόσεχε τι εύχεσαι φίλε!  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
:2funny:

Ναι όντως, εκεί που ο Ρίτσαρντ Γκηρ "φρόντιζε" μια νεότατη γκομενάρα , παραμελημένη σύζυγο πολιτικού (ή επιχειρηματία δεν θυμάμαι).

Απλά καθημερινή πραγματικότητα .....  :jerking:

Στην πραγματικότητα το target group σου θα είναι πολύ μεγαλύτερο σε ηλικία και από εμφάνιση ..... άστο καλύτερα .....  :P

Πρόσεχε τι εύχεσαι φίλε!  :grin:
ο πραγματικος ζιγκολο παει με γυναικες πανω απο 50
οι αλλοι ειναι απλα ανωμαλοι :grin:
 

g21

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
151
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Να επιλέγεις μέρη που υπάρχει έλλειψη σε πράσσα. Έτσι δεν θα κινδυνεύεις να πιαστείς στα πράσσα..... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Πέρα από το χιούμορ, υπήρχε παλιότερα η "Ταυρόσπουπα" επί της Λ.Μαραθώνος στον Γέρακα που ήταν μούρλια μέρος για παράνομα ραντεβουδάκια. Δυστυχώς εδώ και δύο χρόνια έχει κλείσει.
Πέρνα κάποια στιγμή και από τα "club retseli" στην Παλλήνη, το "Δουκάτο" Μοράνη 8, Πικέρμι (πρόσβαση από τη Λ.Μαραθώνος και τα δύο).
Επίσης εξαιρετικό είναι και το μπαράκι "ΟΙΟΝ/Σταθμός" μέσα στο Σιδηροδρομικό Σταθμό του Αγίου Στεφάνου Αττικής (εύκολη πρόσβαση από την Εθνική Οδό Αθηνών-Λαμίας).
Τα ανωτέρω αναφερόμενα, δεν εμπίπτουν αναγκαία στην κατηγορία "clubs για ζιγκολό".

Για παράνομα ραντεβουδάκια, να επιλέγεις μέρη που είναι κέντρο-απόκεντρο.
Για «ειδικά» ραντεβού προτείνω και το ΣΤΙΓΜΑ στον Καρρέα.
 

dsino

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Κριτικές
11
Like
39
Πόντοι
10
Γενικά ο ζιγκολό κυκλοφοράει παντού ανάλογα με την παρτενέρ του. Αν είναι ελεύθερη δεν έχει πρόβλημα να πάει παντού. Με τις παντρεμένες όμως διαλέγει ξενοδοχεία που πάει πρώτος αυτός και στέλνει μήνυμα το νούμερο του δωματίου στην άλλη που μπαίνει και βγαίνει πάντα μόνη. Αυτό είναι κανόνας. Οι μεγάλοι χώροι για καφέ και απλές συναντήσεις είναι καλοί αλλά ο ζιγκολό διαλέγει πάντα τραπέζι διακριτικό αλλά με καλή οπτική επαφή σε εισόδους εξόδους για τυχόν εφόδους!!! Κανόνας Νο2: δεν κυκλοφοράς στο ίδιο μαγαζί ποτέ με άλλη πελάτισσα. Συνδοιάζεις την πελάτισσα με το μαγαζί. Τέλος.  :fuck1:
 

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
apolyto_arseniko μου φενετε οτι παντου θες να κανεισ χαλαστρα,ωπος εκανες και εμενα στο δικο μου θρεντ.
αυτο καταλαβα και τιποτε αλλο!
λοιπον οι ληποι....παιζει κανενα κλαμπα ζιγκολο θεσσαλονικη???
ελααααααααααααααααα φωτα!!!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
apolyto_arseniko μου φενετε οτι παντου θες να κανεισ χαλαστρα,ωπος εκανες και εμενα στο δικο μου θρεντ.
αυτο καταλαβα και τιποτε αλλο!
λοιπον οι ληποι....παιζει κανενα κλαμπα ζιγκολο θεσσαλονικη???
ελααααααααααααααααα φωτα!!!!!

τιποτα αλλο καταλαβες ?
πες το μας αν ειναι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom