Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Κανενα νεότερο από το "Ανατολικό" μέτωπο ?

Καμια καινουργια φατσα υπαρχει εκει ?

Έχω να πάω 1 μήνα τώρα..... και ρωτω να μάθω αν πρέπει να ξαναπάω.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Κανενα νεότερο από το "Ανατολικό" μέτωπο ?

Καμια καινουργια φατσα υπαρχει εκει ?

Έχω να πάω 1 μήνα τώρα..... και ρωτω να μάθω αν πρέπει να ξαναπάω.

Πάντα π΄ρπει να (ξανα)πηγαίνεις Ανατολή. Έστω και για ιστορικούς λόγους-τα πατάρια είναι πάντα "ιν"!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Pel, θα ειχε ενδιαφερον να μας πεις με ποιο σκεπτικο πηγε εκει για δουλεια. Απο οτι ξερω εκει που δουλευε ειχε πιο πολυ κοσμο. Μηπως ειναι μια προσυμφωνυμενη "ανακυκλωση" ?

Μπα, έχει ξανακάνει εκεί, όπως είπες πολύς κόσμος στο BG και έπεται συνταξιοδότηση, είναι και κοντινότερες οι αποστάσεις οπότε συμφέρει... εγώ δεν πήγα πάντως... είναι και αυτό στα θετικά.. μια πρωτοχρονιά που δεν την έβγαλα σε κωλάδικο...
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Ρε παιδιά για όνομα πήγα χτες να θυμηθώ (όπως λέει και ο cptn) ιστορικές στιγμές. ΤΙ ΧΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ ; Ο μετρ ευγενής (σας θυμάμαι από το παλιό κύριε .... - σιγά μην με θυμόταν) ωραίες κοπέλες ανύπαρκτες (πάντα σε σύγκριση με το παλιό) και μαγαζί στα όρια της παρακμής (με την κακή έννοια γιατί για στριπτιζάδικο μιλάμε). Τελικά κάπτεν είναι και μερικά πράγματα που απλά δεν επαναλαμβάνονται.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε παιδιά για όνομα πήγα χτες να θυμηθώ (όπως λέει και ο cptn) ιστορικές στιγμές. ΤΙ ΧΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ ; Ο μετρ ευγενής (σας θυμάμαι από το παλιό κύριε .... - σιγά μην με θυμόταν) ωραίες κοπέλες ανύπαρκτες (πάντα σε σύγκριση με το παλιό) και μαγαζί στα όρια της παρακμής (με την κακή έννοια γιατί για στριπτιζάδικο μιλάμε). Τελικά κάπτεν είναι και μερικά πράγματα που απλά δεν επαναλαμβάνονται.

τοσο χαλια ηταν ρε συ?εγω που ειχα παει πριν 2 μηνες ηταν αρκετα καλα...οχι οπως παλια αλλα καλα!
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά εγώ πήγα χτες στο Ανατολή, (Συγγρου) και οι καλύτερες κατά τη γνώμη μου ήταν η Έλενα (μια μελαχρινή), και μια μαυρούλα της οποίας το όνομα δεν θυμάμαι. Ποτό - χορός 10 Ευρώ. Μερικές κάνουν και σπέσιαλ χορό με 20 Ευρω και το μόνο που κάνουν παραπάνω είναι να σου βάλουν λίγο το χέρι τους μέσα από το παντελόνι για λίγο. Οι κοπέλες ευγενικές χωρίς να στα σπάνε πολύ.
 

Επισκέπτης
Μερικές κάνουν και σπέσιαλ χορό με 20 Ευρω και το μόνο που κάνουν παραπάνω είναι να σου βάλουν λίγο το χέρι τους μέσα από το παντελόνι για λίγο.

Δηλαδη 20 ευρω για 2-3 λεπτα "εντος" ? Χμμμμ...Δηλαδη βγαινει 6,5 ευρω το λεπτο = 380 ευρω η ωρα...

Απαπα, δεν θα παρω, ποιος ειμαι ο Τζιγγερ ?
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
αυτη η νικολ πρεπει να μισει στην κυριολεξια το ανδρικο φυλο, το? δειξε πεντακαθαρα χθες με το χουνερι που εκανε σ? ενα παληκαρι επανω στην πιστα.
τον πηρε επανω, τον εγδυσε, του εσκισε ολα τα ρουχα (εκτος παντελονιου-παλι καλα) και γενικα εδειχνε ξεκαθαρα με την συμπεριφορα της απεναντι του οτι ηθελε να τον μειωσει σαν ανδρα.
και ρωταω: καλα αυτη,ειναι καριολα. το μαγαζι πως επετρεψε να γινει κατι τετειο?
αν θελετε να κανετε σοου κυριοι, βαλτε εναν δικο σας αναμεσα στον κοσμο, να τον διαλεξει «δηθεν» τυχαια η κυρια νικολ και να βγαλει επανω του ολα της τ? αποθημενα που εχει μεσα στο αρρωστο μυαλο της.
αι σιχτιρ μεγαλοεπιχειρηματιες του κωλου..   :tickedoff: :tickedoff:
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
αρκετα μετα το σκηνικο αυτο της ειπα να κατσει να μιλησουμε λιγο (χωρις ποτο) εκατσε αρκετη ωρα , ειναι ξηγημενη και λιωμα συνηθως  :2funny:
Της ειπα οτι εκανε φοβερο σοου στην πιστα και μου λεει "ναι αλλα μου βγηκε παρθενος και με παρακαλαγε να μην του κανω τπτ" και της ειπα να μην τον διαλεγες αφου εκανε μπαμ για το τι ειναι ο πιτσιρικας .
Εγω πιστευω οτι περασε καλα ο μικρος παντως  :dancing:
Οσο για το γιατι την αφηνουν να κανει οτι θελει οι επιχειρηματιες ,  2-3 φορες που εχουμε μιλησει μου εχει πει οτι δεν την νοιαζει τι θα πουν , αν την δεις περιφερεται στο μαγαζι σαν να ειναι δικο της ας πουμε
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Έχεις δίκιο. Είχα πιάσει κουβέντα μάζι της off the record και ποτού και έχει περάσει τα πάνδεινα η κοπέλα - στην προσωπική της ζωή όχι μονό στη δουλειά.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια μια και βγηκατε ανατολη χθες αρκετοι.......για πειτε μας......η εμμανουελλα και η λιντα ηταν εκει?και αν ειχαμε καμια νεα εισοδο κορασιδος τις τελευταιες 3 βδομαδες?
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
αυτη η νικολ πρεπει να μισει στην κυριολεξια το ανδρικο φυλο, το? δειξε πεντακαθαρα χθες με το χουνερι που εκανε σ? ενα παληκαρι επανω στην πιστα.
τον πηρε επανω, τον εγδυσε, του εσκισε ολα τα ρουχα (εκτος παντελονιου-παλι καλα) και γενικα εδειχνε ξεκαθαρα με την συμπεριφορα της απεναντι του οτι ηθελε να τον μειωσει σαν ανδρα.
και ρωταω: καλα αυτη,ειναι καριολα. το μαγαζι πως επετρεψε να γινει κατι τετειο?
αν θελετε να κανετε σοου κυριοι, βαλτε εναν δικο σας αναμεσα στον κοσμο, να τον διαλεξει «δηθεν» τυχαια η κυρια νικολ και να βγαλει επανω του ολα της τ? αποθημενα που εχει μεσα στο αρρωστο μυαλο της.
αι σιχτιρ μεγαλοεπιχειρηματιες του κωλου..   :tickedoff: :tickedoff:

Εγώ πάντως ένα πράγμα δεν κατάλαβα ποτέ στο συγκεκριμένο είδος σώου. Πως κάποιος δέχεται να ανεβαίνει στην πίστα και να εξευτελίζεται έτσι. Γιατί αντίστοιχα φαινόμενα τα έχω δει και σε άλα μαγαζιά. Και η Νικόλ και η κάθε Νικόλ βρίσκουν και τα κάνουν. Αν ο κάθε γελοίος δέχεται να του σκίζουν τα ρούχα επί σκηνής, μέχρι κάποιος να σηκωθεί και να κατέβει από την σκηνή όταν πιάσει να του σκίσει τα ρούχα, αυτές θα το κάνουν. Σε λίγο θα του βάλουν και δονητή στον κώλο αν τον βρουν μπόσικο.

Τι διάολο, όλοι για τα 15 λεπτά δημοσιότητας πάνε; Μόλις δουν σκηνή νομίζουν ότι έγιναν αστέρια;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εγώ πάντως ένα πράγμα δεν κατάλαβα ποτέ στο συγκεκριμένο είδος σώου. Πως κάποιος δέχεται να ανεβαίνει στην πίστα και να εξευτελίζεται έτσι. Γιατί αντίστοιχα φαινόμενα τα έχω δει και σε άλα μαγαζιά. Και η Νικόλ και η κάθε Νικόλ βρίσκουν και τα κάνουν. Αν ο κάθε γελοίος δέχεται να του σκίζουν τα ρούχα επί σκηνής, μέχρι κάποιος να σηκωθεί και να κατέβει από την σκηνή όταν πιάσει να του σκίσει τα ρούχα, αυτές θα το κάνουν. Σε λίγο θα του βάλουν και δονητή στον κώλο αν τον βρουν μπόσικο.

Τι διάολο, όλοι για τα 15 λεπτά δημοσιότητας πάνε; Μόλις δουν σκηνή νομίζουν ότι έγιναν αστέρια;

αν εχεις προσεξει στουντυ οι περισσοτεροι παντως δεν πανε με την θεληση τους 100% αλλα είτε αναγκαζονται απο την παρεα λογω
του οτι πιθανον να ειναι οι πιο αδυναμοι σε προσωπικοτητα  και πανε στην πιστα για "σφαγη" είτε τους τραβολογαει η εκαστοτε σοουστριπερ με αποτελεσμα να μην μπορει να κανει διαφορετικα γιατί αυτοματα εκεινη τη στιγμη ακουει ενα ολοκληρο μαγαζι να τον επευφημει.....βεβαια υπαρχουν και αρκετοι που δεν μασανε και πανε για τον χαβαλε και για την μαγκια αλλα δεν ειναι η πλειοψηφια.....
 

Επισκέπτης
... Αν ο κάθε γελοίος δέχεται να του σκίζουν τα ρούχα επί σκηνής....Σε λίγο θα του βάλουν και δονητή στον κώλο αν τον βρουν μπόσικο.

Ανεκαθεν η Εμμα η μπατσινα στο Gold, βαζει χειρουργικο γαντι και τους βαζει δακτυλο...και στο τελος τους βγαζει και φωτογραφια..
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
αν εχεις προσεξει στουντυ οι περισσοτεροι παντως δεν πανε με την θεληση τους 100% αλλα είτε αναγκαζονται απο την παρεα λογω
του οτι πιθανον να ειναι οι πιο αδυναμοι σε προσωπικοτητα  και πανε στην πιστα για "σφαγη" είτε τους τραβολογαει η εκαστοτε σοουστριπερ με αποτελεσμα να μην μπορει να κανει διαφορετικα γιατί αυτοματα εκεινη τη στιγμη ακουει ενα ολοκληρο μαγαζι να τον επευφημει.....βεβαια υπαρχουν και αρκετοι που δεν μασανε και πανε για τον χαβαλε και για την μαγκια αλλα δεν ειναι η πλειοψηφια.....

Τι θα πει δεν πάνε με την θέληση τους; Δεν πας με την θέληση σου να σε γελοιοποιήσουν, αλλά πας. Ωραία δικαιολογία!! Παρασυρθήκαμε κύριε Πρόεδρε που λέγανε κάτι χασοδίκες στα δικαστήρια παλιά! Μας ηπάτησε ο όφις!

Το μαχαίρι στο λαιμό τους βάζουν; Σεταρισμένος είναι από το σπίτι για την ξεφτίλα. Αφού είναι κανονισμένο από την παρέα του με το μαγαζί από πριν. Στην περίπτωση που δεν είναι κανονισμένο, έχω δει πολλούς που αρνούνται και δεν ανεβαίνουν στην πίστα.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16


το παληκαρι ηταν χεσμενο απο ενα σημειο και περα που αρχισαν να φαινονται οι αρρωστημενες διαθεσεις της νικολ. φαινοταν καθαρα στο βλεμα του. κατα την γνωμη μου, επρεπε ή να την κανει μ? ελαφρα πηδηματακια ή να της σκασει ενα ξεγυρισμενο μπουκετο στη μαπα και να την επαναφερει στην πραγματικοτητα. (ειμαι κατα της οποιασδηποτε μορφης βιας για να προλαβω καποιους που θα ισχυριστουν το αντιθετο για μενα).
δεν μ? ενδιαφερουν τα προσωπικα προβληματα της νικολ και της καθε νικολ φιλε leonoro. τα προβληματα μας, σε μεγαλο ποσοστο, τα δημιουργουμε μονοι μας. ας βρει εναν τροπο να τα λυσει. ακουμπαμε για τις κυριες αυτες του κοσμου τα ευρω, ας σεβαστουν καποια πραγματα.
το ιδιο και περισσοτερο οι μαγαζατορες.
φιλε vasso, μολις εγινε το περιστατικο αυτο σηκωθηκα και εφυγα. δεν μπορω να σου απαντησω σε αυτο που ρωτας..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom