Νέα

Clio trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manosxexe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ο βάτραχος θέλει να είναι αφρός το μωρό.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
vegabond , ο Άκης σε προηγούμενο ποστ έλεγε ότι η τιμή είναι ψιλοτσιμπιμένη και τώρα μας λέεο πως έδωκε 50 €.  :think:
Οταν με 50 πηρα sunrise που θεωρω οτι πιο top υπαρχει στην Ελλαδα,ναι τα 50 που εδωσα στην clio ηταν πολλα...
 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
δεν γαμαω πατσαβούρες ...Αμα γουστάρω πατσαβούρες τ μπουρδελα να ......εχτες περασα καλα μ μια γιαγια 50+...ανομαλια ετσι????
αυτο δηλαδη βατραχε που πηγες σε τι κατηγορια το κατατασεις δηλαδη???
 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
ένα 50 και τι περιλάμβανε? και πριν πόσο καιρό??
Γραφω αλλα δεν με προσεχεις μουτρο...Ειπα στην τελευταια της επισκεψη(ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ) και το προγραμμα ηταν μονο 69(οχι sex)Απλα το δειχνει οτι ειναι πιο πολυ ενεργητικη καθως γουσταρε να πηδηξει παρολο που δεν ειχα επιλεξει προγραμμα με sex...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Γραφω αλλα δεν με προσεχεις μουτρο...Ειπα στην τελευταια της επισκεψη(ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ) και το προγραμμα ηταν μονο 69(οχι sex)Απλα το δειχνει οτι ειναι πιο πολυ ενεργητικη καθως γουσταρε να πηδηξει παρολο που δεν ειχα επιλεξει προγραμμα με sex...
αυτό λέμε.. δηλαδή αν θες και πήδημα πόσα θα σου πάρει;;
κι όσο αφορά την ψωλαρού καριολίτσα, σε πληροφορώ είναι πολύ καλύτερη απο την Κλιο εμφανισιακα.. και με 40 ευρω τα κανει ολα...
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Η ψωλαρού καριολίτσα όμως δεν κατάφερε να πάρει το ISO "frogface approved". :erection:
 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
αυτό λέμε.. δηλαδή αν θες και πήδημα πόσα θα σου πάρει;;
κι όσο αφορά την ψωλαρού καριολίτσα, σε πληροφορώ είναι πολύ καλύτερη απο την Κλιο εμφανισιακα.. και με 40 ευρω τα κανει ολα...
Σιγουρα ειναι ακριβη για την εμφανιση της η κλιω,την καριολιτσα-νανα δεν την εχω δοκιμασει αρα δεν μπορω να εκφερω γνωμη...και εγω σε πληροφορω οτι με 50 ευρω με την sunrise τα εκανα ολα,δεν εχει να λεει...Αλλα οχι να ζητανε και τα κροσακια 40 και 50 οταν πριν 4-5 χρονια σε παρακαλαγαν στο badoo να της πηδηξεις...εγω ειπα οτι το 50αρικο με την κλιω δεν το εκλαψα...θα μπορουσα να πηγαινω στην Ελενα και στην Αθηνα(που ειναι οτι πιο vfm εχω παρει)  με τα ιδια λεφτα που εδωσα στη κλιω και στη καθε κλιω αλλα οταν πηγαινεις με διαφορετικες τρανς ειναι για να αλλαζεις λιγο και να δοκιμαζεις και αυτο εχει ως αποτελεσμα αλλου να κλαψεις 50αρια και 100αρια και αλλου με ενα 25αρι να περασεις και γαμω...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Σιγουρα ειναι ακριβη για την εμφανιση της η κλιω,την καριολιτσα-νανα δεν την εχω δοκιμασει αρα δεν μπορω να εκφερω γνωμη...και εγω σε πληροφορω οτι με 50 ευρω με την sunrise τα εκανα ολα,δεν εχει να λεει...Αλλα οχι να ζητανε και τα κροσακια 40 και 50 οταν πριν 4-5 χρονια σε παρακαλαγαν στο badoo να της πηδηξεις...εγω ειπα οτι το 50αρικο με την κλιω δεν το εκλαψα...θα μπορουσα να πηγαινω στην Ελενα και στην Αθηνα(που ειναι οτι πιο vfm εχω παρει)  με τα ιδια λεφτα που εδωσα στη κλιω και στη καθε κλιω αλλα οταν πηγαινεις με διαφορετικες τρανς ειναι για να αλλαζεις λιγο και να δοκιμαζεις και αυτο εχει ως αποτελεσμα αλλου να κλαψεις 50αρια και 100αρια και αλλου με ενα 25αρι να περασεις και γαμω...


κ 80 εχω δει κ ν μην κατευενει ...εγω φιλε 30 δινω οπου μ περνει τ χ πει πολλες φωρες δεν μ περνει για παραπανω ρε κοντευω 800 τ μηνα σε γαμησα κ ποτα .....
 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
κ 80 εχω δει κ ν μην κατευενει ...εγω φιλε 30 δινω οπου μ περνει τ χ πει πολλες φωρες δεν μ περνει για παραπανω ρε κοντευω 800 τ μηνα σε γαμησα κ ποτα .....
μια ειναι η λυση το ποτο και το γαμησι....
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Γραφω αλλα δεν με προσεχεις μουτρο...Ειπα στην τελευταια της επισκεψη(ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ) και το προγραμμα ηταν μονο 69(οχι sex)Απλα το δειχνει οτι ειναι πιο πολυ ενεργητικη καθως γουσταρε να πηδηξει παρολο που δεν ειχα επιλεξει προγραμμα με sex...
ok thanks
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
ΛΟΛ ρε η Κλιο ειναι?
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
Βάσει του Πρωτοκόλλου της Βιέννης για διπλωματικές σχέσεις, δεν δικαιούνται να συλλάβουν κανένα με διπλωματικό διαβατήριο, και ούτε σε περίπτωση, που δεν είναι δηλωμένος στη χώρα του εγκλήματος. Κάτι παράξενο παίζετε εδώ στο θέμα. Στο κάτω – κάτω της ημέρας δεν δικαιούνται να συλλάβουν ούτε άνθρωπο, που φέρνει διπλωματικό ταχυδρομείο. Για να τον συλλάβουν σημαίνει, ότι είχαν το οκ από το Υπουργείο Εξωτερικών της Κύπρου μέσο Πρεσβείας της Κύπρου στο Καιρό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom