Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Την παλεύεις μεγάλε;Γιατι? Νομιζεις οτι καποιος αμα θελει δεν μπορει να πιστολιασει?@ Fagosss,

Ψιτ, μόρτη. Επειδή το ‘χεις ξαναρωτήσει το ίδιο εργάκι κι άλλες φορές αλλά είδες πως σ’ αγνοήσαμε επιδεικτικά (γιατί άραγε?) κι επειδή περνιέσαι για «εξυπνάκιας», δες πως θα την πατήσεις σαν καλός μαλάκας. ΟΚ πες ότι γάμησες τουράκι και μετά σαν καλός μπούφος, αποφασίζεις να την κάνεις μ‘ ελαφρά, έτσι για να αισθανθείς πιο «αντράκι», να νιώσεις «ο γαμάω του χωριού». Θες να σου πω ποιο θα είναι το επόμενο βήμα του γραφείου και της κοπέλας που στην πραγματικότητα έκλεψες / εξαπάτησες? Άκου λοιπόν!

Θα πάνε στο πλησιέστερο Αστυνομικό Τμήμα (αν είσαι τυχερός) ή στην ΥΔΕΖΙ και θα καταγγείλουν ότι ο κάτοχος του «τάδε κινητού τηλεφώνου» (ναι, ανόητε του δικού σου τηλεφώνου) που έκλεισε ραντεβού με την κοπέλα για σεξ, τελικώς εμφανίστηκε στο δωμάτιο και τη βίασε ή τη λήστεψε (απέσπασε χρηματικό ποσό με απειλή βίας ή όπλου) ή και τα δύο μαζί ή ότι άλλο μπορείς να σκεφτείς. Θες να κάνουμε τη σούμα?

- Ναι, η δραστηριότητα του γραφείου / κοπέλας δεν είναι απολύτως νόμιμη αλλά είναι πολύ μικρής ποινικής αξίας οικονομικό αδίκημα και να είσαι σίγουρος πως θα δεχτούν το ρίσκο γιατί το πολύ - πολύ να φάνε 2-3 μηνάκια με αναστολή (δηλαδή τίποτα) - το πιθανότερο είναι να την γλυτώσουν.

- Άκου τώρα και τα δικά σου! Εσύ βλακάκο, θα κατηγορηθείς για βιασμό, για ληστεία (αρπαγή χρηματικού ποσού με απειλή βίας ή όπλου), και για ότι άλλο μπορεί να σκεφτεί κανείς. Μέσα σε 1-2 ωρίτσες το πολύ, τα καλόπαιδα της Κρατικής θα σου χτυπούν το θυροτηλέφωνο. Τι? Θα μου πεις πως έχεις «Πακιστανικό» κινητό? Έεεεελα ρε γατόνι, είσαι τόσο Αϊνσταϊν? Μπράβο βρε καταφερτζή… είσαι και ανόητος αν νομίζεις ότι δεν μπορούν τα μπατσόνια να σε χακάρουν στο λεπτό και να βρουν όλο σου το ιστορικό! Ή μήπως έχεις την εντύπωση πως ο αλγόριθμος δεν έχει ήδη «πιάσει» την βλακώδη ερώτησή σου που την έθεσες περισσότερες από μία φορές εδώ στο φόρουμ?

Μήπως νομίζεις πως θα παρουσιαστείς στους μπατσους και θα τους πεις πως «δεν έγιναν όπως τα λέει η σκρόφα»?. ΟΚ, κάν’ το! Και μάντεψε στο αυτόφορο ποιόν θα πιστέψει ο Εισαγγελέας και το Δικαστήριο και μετά άρχισε να μετράς πόσο βαθιά θα σε χώσουν (για ΣΟΒΑΡΑ αδικήματα που σου καταλογίζουν) και πόσο διάμετρο πρωκτού θα σου ανοίξουν οι (πραγματικά σκληροί) συγκρατούμενοί σου… Που ακόμη κι αν αθωωθείς (που ΔΕΝ πρόκειται!), έλα μετά να μου πεις εάν άξιζε τον κόπο η ανόητη ιδέα που σου ήρθε στην κεφάλα σου. Κι όλα αυτά, επειδή ένιωσες «εξυπνάκιας».



@ mallias20,

Αδερφέ, μην ασχολείσαι με τον μαλάκα. Αν είναι αυτός που νομίζω… ξύνεται να αυτό-ban-αριστεί για δεύτερη φορά μέσα σε λίγες ώρες.
το γεγονος δε οτι εχει καταγραφει η ΙΡ του και αυτος νομιζει οτι με νεο nick δε θα τον βρουν με ξεπερνα...
ασε που πριν προλαβει να διαβει τις θυρες του ξενοδοχειου θα τον εχουν πιασει τα "παιδια που μοιραζουν φυλλαδια" απεξω
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Η Juliet μετά απο χθεσινο βραδυνό test drive διαπιστώθηκε ότι το κατέχει ακόμα το άθλημα πολύ καλά.
Γλωσσόφιλα, πίπες, αγωνιστική δραστηριότητα μετά κώλου, όλα σε υψηλό επίπεδο. Εμφάνιση σε σχέση με το παρελθόν; Σχετικά ποιό αδυνατισμένη. Σώμα και πρόσωπο, θα το ζήλευε πάρα πολύ μεγάλο ποσοστό των κοριτσιών που μας επισκέπτονται.
Η καθαριότητα είναι άψογη και αναφορικά με την ηλικία της, κάποιοι πέφτουν έξω φουσκώνοντας την 5 και βάλε χρονάκια.
Το δια ταύτα είναι ότι απο τις παλιές δυνατές βίζιτες είναι η μόνη που εξακολουθεί και εργάζεται φανερά γιατί της αρέσει το γαμήσι κατά δήλωση της και γι’ αυτό και οι υπηρεσίες της είναι σταθερά υψηλές σε ποιότητα.
Απο εκεί και πέρα, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Αν ήξερε πως να βιζιτάρει στα κρυφά όπως το κάνουν πλέον όλες οι παλιές με long meetings (όσοι έχουν κρατήσει επαφές μαζί τους ή είναι ιντερνετικά ψαχτήρια ξέρουν) δεν θα μας έκανε ούτε αυτή την χάρη.

Η συγκεκριμένη μπίζνα, όπως όλες οι μπίζνες, πρέπει να λειτουργεί με προσφορά επιλογών για όλα τα πορτοφόλια. Και όχι επειδή κάποιοι δεν έχουν να τα σκάσουν για τις ακριβές επιλογές να καταλήγουμε να έχουμε επιλογές του 100ρικου που όλοι μπορούν να δώσουν. Άλλο το να πληρώνεις Zastava για BMW και άλλο να θέλεις να αγοράσεις BMW σε τιμή Zastava.
Και έχουμε φτάσει (τουλάχιστον οι παλαιοί, γιατί οι νέοι δεν το ξέρουν καθόλου) να έχουμε χάσει την αίσθηση του τι σημαίνει μια βίζιτα να είναι 10αρι και αποθεώνουμε το μέτριο.
Κατάλοιπα της κρίσης των τελευταίων 9 χρόνων είναι αυτά και με θλίβει το γεγονός του ότι η αγορά της βίζιτας στην Ελλάδα θυμίζει την εποχή που στην πρώην Σοβιετική Ένωση όλοι φόραγαν τα ίδια παπούτσια/ρουχα και έτρωγαν το ίδιο φαι και υπάκουαν στις οδηγίες του κόμματος (βλέπε τα 2-3 ελληνικά γραφεία που μονοπωλούν την αγορά).
Προσωπικά πιστεύω ότι, η εποχή που άνοιγες το news και εβλεπες 30 μουνάρες στα 250 απο μεγάλα γραφεία του εξωτερικού να τουράρουν στην Ελλάδα και τα Ελληνικά γραφεία ήταν για τον πούτσο και δεύτερα, θα ξαναέρθει και την αναπολώ σε σχέση με τα σκατά που υπάρχουν τώρα με στόχο να τρώνε αυτοί που δεν μπορούν και αυτοί που μπορούν να τρώνε τα ίδια σκατά με μόνη εναλλακτική επιλογή να πρέπει πάρουν αεροπλάνο για να βρουν να γαμήσουν με αξιοπρέπεια.
Καλό είναι να υπάρχει επιλογή για  όλο τα βαλάντια.Σ'αυτό συμφωνώ απόλυτα.
Από κει και πέρα όμως,δυστυχώς στο κόσμο του πληρωμένου σεξ,όλα παίζονται και η αυξημένη τιμή δεν εγγυάται πάντοτε την ποιότητα.Με την συγκεκριμένη που αναφέρεις εγώ δεν ήμουν τυχερός να περάσω καλά.
Μιας και αναφέρεις BMW κλπ,θα ήθελα να σου πω πώς πολλάκις έχω δει να τα μαζεύουν από το δρόμο την ώρα που εγώ περνάω με το 15 ετών σαραβαλάκι μου με 335000χλμ,το οποίο δεν με άφησε ποτέ στο δρόμο και όταν μετά από 12 χρόνια χρήσης έβγαλε την πρώτη!!! βλάβη μου κόστισε 150€.
Καλή -θα συμφωνήσω- η BMW,ΕΑΝ όμως στέκεται στο ύψος της.
Δεν αντιλογώ μαζί σου, απλώς σκέφτομαι λίγο παρακάτω από τα λεγόμενα σου.  :woldman:
Γενικά το ωραίο είναι να παίρνει κανείς αυτό που πληρώνει  :rolleyes:
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.428
Κριτικές
99
Like
25.039
Πόντοι
26.236
Καλό είναι να υπάρχει επιλογή για  όλο τα βαλάντια.Σ'αυτό συμφωνώ απόλυτα.
Από κει και πέρα όμως,δυστυχώς στο κόσμο του πληρωμένου σεξ,όλα παίζονται και η αυξημένη τιμή δεν εγγυάται πάντοτε την ποιότητα.Με την συγκεκριμένη που αναφέρεις εγώ δεν ήμουν τυχερός να περάσω καλά.
Μιας και αναφέρεις BMW κλπ,θα ήθελα να σου πω πώς πολλάκις έχω δει να τα μαζεύουν από το δρόμο την ώρα που εγώ περνάω με το 15 ετών σαραβαλάκι μου με 335000χλμ,το οποίο δεν με άφησε ποτέ στο δρόμο και όταν μετά από 12 χρόνια χρήσης έβγαλε την πρώτη!!! βλάβη μου κόστισε 150€.
Καλή -θα συμφωνήσω- η BMW,ΕΑΝ όμως στέκεται στο ύψος της.
Δεν αντιλογώ μαζί σου, απλώς σκέφτομαι λίγο παρακάτω από τα λεγόμενα σου.  :woldman:
Γενικά το ωραίο είναι να παίρνει κανείς αυτό που πληρώνει  :rolleyes:
Σχεδόν σε όλα συμφωνω . Να προσθέσω μόνο τα εξής ...
Είναι πολύ δύσκολο κ πιο πολύ ψυχολογικά σε κάποια παλιά εργαζόμενη με πολλές κ καλες  κριτικές να ρίξει την τιμή . Όταν ζήταγε 200-250 κ ρίχνουν τις τιμές είναι σα να παραδέχονται ότι <<ο χρόνος με νίκησε >> Η Juliet μπράβο που το κατέβασε από ότι ειδα ...
Από την άλλη υπαρχουν διάφοροι τύπου παίκτες που θέλουν ν δοκιμάζουν καινούργιες σε λογικές τιμές κ οπως βγει αλλα υπαρχουν κ οι ρομαντικοί που ξέρουν ότι θα έχουν κ καλο serves  και που πάντα θα τιμήσουν κάποια που έρχεται αραιά μεν αλλα έρχεται στη χώρα μας
Οπως υπαρχουν και εκείνοι που θα πουν ...έλα μωρε η τάδε πάλι ήρθε ? Δε βαρέθηκε ? Την ειδα 1-2 οκ .
Εγώ παραδέχομαι αυτές που άντεχουν στο χρόνο μειώνοντας τις τιμές αλλα πραγματικά λυπάμαι κ τρελαίνομαι όταν βλεπω κάποιες παλιές να μη συμβιβάζονται με την ηλικία τους , την κρίση που σίγουρα ξέρουν ότι υπάρχει στην Ελλάδα κ σφυρίζουν αδιάφορα <<νομίζοντας >> ότι η μπογιά τους κρατάει ακόμα .
Στο φιναλε όλοι θελουμε πολλές κ καλες επιλογές αλλα όταν δεν υπαρχουν ο καθένας σκέφτεται κ η πάει στο σίγουρο κ δοκιμασμένο η ρισκάρει κ οπως του βγει .
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Το πρόβλημα δεν είναι οι τιμές.Εξαλλου εδώ πάνω όλα τα μπαζακια ζητούν 160-200 για φουλ.Η ποιότητα είναι το πρόβλημα.  :booty:
Εάν ξέραμε ότι πληρώνοντας κάτι παραπάνω θα περνούσαμε ζάχαρη τότε οι περισσότεροι θα τα δίναμε εικοτολογώ  :think:
Εδώ πάμε και φοβόμαστε εάν θα κάνουν κι αυτά που διαφημίζουν.Η άλλη θέλει 150+20cim και πας εκεί και σου λέει πίπα με προφυλακτικό  :headbang:
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.428
Κριτικές
99
Like
25.039
Πόντοι
26.236
Σωστός . Καλύτερα 1 κ καλο παρά 2 η 3 μετρια .
Οι επιλογές στην Αθήνα ναι μεν είναι πιο πολλές αλλα κ εδώ μη νομίζεις ότι ότι τοσο top όσο ακούγονται ... άλλωστε τα ξέρεις πολύ καλά τα πράγματα .
Οι καλες εποχές πέρασαν κ η δευτερατζες έρχονται κ ξανάρχονται .
Άσε που αλλάζουν profiles στο news σαν να αλλάζουν βρακι .
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Σωστός . Καλύτερα 1 κ καλο παρά 2 η 3 μετρια .
Οι επιλογές στην Αθήνα ναι μεν είναι πιο πολλές αλλα κ εδώ μη νομίζεις ότι ότι τοσο top όσο ακούγονται ... άλλωστε τα ξέρεις πολύ καλά τα πράγματα .
Οι καλες εποχές πέρασαν κ η δευτερατζες έρχονται κ ξανάρχονται .
Άσε που αλλάζουν profiles στο news σαν να αλλάζουν βρακι .
Όσες φορές έδωσα 200άρι δεν έπεσα σε καλή πάστα εκτός από την karolina (που σαι Μαλλιά  :headbaning1:)
Ίσως ήμουν άτυχος τι να πω...  :dunno:
Αντίθετα έχω περάσει σούπερ με φθηνότερες επιλογές πολλές φορές  :rolleyes:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.720
Κριτικές
184
Like
24.194
Πόντοι
33.598

Επίσκεψη στην τατουφορούσα  :headbang: :headbang: :headbang: Μοσχοβίτισα...(λέμε τώρα...)

Ενδιαφέρον επιλογή με τα θετικά της και τα αρνητικά της.

Ένα profile παρακαλώ....
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606

kwlobaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
12
Like
249
Πόντοι
290
καμια εμπειρια απο ???

Λοιπόν, επειδή δεν βλέπω κριτικές της κοπέλας και δεν βλέπω και προφιλ για να ανεβάσω κριτική της την γράφω εδώ.
την επισκέφθηκα σε επαρχιακή πόλη. Η απάντηση που πήρα αρχικά έλεγε πως ήταν full μέχρι το βράδυ!
Επιβεβαιώθηκε ότι είναι ανεξάρτητη γιατί το "λάθος" να επικοινωνήσει μαζί μου με whatsapp μνμ αργότερα για να μου πει ότι είχε μια ακύρωση και αν ήθελα να πάω, μάλλον δεν θα το έκανε γραφείο.

Πηγαίνω και όντως αντικρύζω την κοπέλα των φωτογραφιών. Σαφώς έχει 3-5 κιλά παραπάνω από αυτό που βλέπεις αλλά είναι ακόμα στα prime της και φαίνονται όμορφα. Για ρωσσίδα έχει πολύ γλυκά χαρακτηριστικά. Ένας φίλος στο νήμα των Χανίων νομίζω έγραψε ότι είναι full gfe. Επιβεβαιώνω. Η κοπέλα έχει ζήσει Ελλάδα ως φοιτήτρια για 2 χρόνια και ξέρει αρκετά ελληνικά για να συνεννοηθείς (αν δεν κατέχεις την αγγλική) αλλά μοιάζει να ξέρει απόλυτα να σου περάσει το gfe. Προσωπικά κατάλαβα ότι το "γουστάρει" πολύ. Μάλλον γιατί δεν είχε ποτέ μια φυσιολογική σχέση και (πιστέψτε το) γιατί κανείς δεν την πλησίασε όταν ήταν εδώ φοιτήτρια να την βγάλει ένα ραντεβού, μοιάζει να το ψάχνει να σου προσφέρει "συναίσθημα". Θα αναλύσω κι άλλα παρακάτω.

Όσον αφορά το σώμα για τα δικά μου γούστα θα έβαζα ένα 7.5-8. Μέτρια "δουλειά" στο στήθος, το οποίο είναι και υπερευαίσθητο οπότε σκληράδες κλπ ξεχάστε. Όσον αφορά το πρόσωπο, εμένα μου άρεσε περισσότερο αρετουσάριστη όπως την είδα με ελάχιστο make up. Το πακέτο γενικότερα θυμίζει την φοιτήτρια της διπλανής πόρτας και ας πέρασε τα 25.

Όσον αφορά τον αγώνα. Ζήτησε ευγενικά το δωράκι της στην αρχή...μετά από μερικά φιλιά με έβαλε για μπανάκι και βγαίνοντας ήθελε να με σκουπίσει (!). Στη συνέχεια στα όρθια και μετά ξαπλωτά έπεσε πολύ φίλημα...κατέβηκε κάτω και τον πήρε...@azazel πάλεψε το dt το κορίτσι και σχεδόν το κατάφερε. Συνεχή eye contact την ώρα της πίπας...κι όταν τον ένιωσε να μεγαλώνει...έκανε πίσω και έβαλε λαστιχάκι στα μαλλιά! Είναι γνωστό ότι γκόμενα που βάζει λαστιχάκι στην πίπα δεν ετοιμάζεται να σε πιπώσει αλλά να σου πάρει την ψυχή! δεν την πήγα σε Mouthfucking γιατί μου άρεσε το αργό dt με το βλέμμα της καρφωμένο πάνω μου.  Την ξάπλωσα και την έγλειψα...πεντακάθαρη. Έδειξε να το ευχαριστιέται αλλά δεν "έπεισε" ότι έχυσε παρά τα λεγόμενα της.

Πέρασμα σκούφου και παίξαμε λίγες στάσεις και γύρισε σε ιεραποστολικό όπου της άπλωσα τα πόδια, την έβαλα να τα κρατάει. Γαμήσι για λίγα λεπτά καθώς το μωρό επιτακτικά έπαιζε το μουνί της και ήθελε να την χύσω. μόλις ανέβασα στροφές με πήρε αγκαλιά και με έσφιγγε σαν να ήταν γκόμενα μου. με έσφιγγε με το μουνί με έσφιγγε με τα χέρια, με φιλούσε στο λαιμό, κρατιόταν στο κρεβάτι...γενικά δεν έβγαζε πολλές κραυγές οπότε αυτή τη σκηνή την είδα με περισσότερη συμπάθεια στην performance της. Πιστεύω ότι όλοι όσοι πάνε μαζί της στο τέλος καταλήγουν να της πηγαίνουν σοκολατάκια και λουλούδάκια. Τον παίζει εξαιρετικά η γυναίκα τον ρόλο του gfe.  Τελείωμα πρώτου γύρου και ανάμεσα στο μπάνιο και τον δεύτερο έπαιξε σοσιαλ το οποίο θα περιγράψω παρακάτω γιατί κατ' εμέ είναι σημαντικό.

Δεύτερος γύρος ξεκίνησε στο παρά 5 της λήξης της συνάντησης αλλά (μάλλον επειδή ήταν τελευταίο ραντεβού) το συνέχισε, τον σήκωσε και στήθηκε στα 4 πάλι παίξανε πολλές στάσεις αλλά μετά από κανένα 10λεπτο, και με την δική μου κούραση να φαίνεται καθώς ο μάστορας ήθελε κι άλλη ξεκούραση διέκοψε το παιχνίδι ο διαιτητής και πρότεινε να το λήξουμε. Γενικά όσον αφορά το σεξ το έχει, θα σε αφήσει να την στριφογυρίσεις και να της κάνεις όποια στάση γουστάρεις, αλλά δεν της αρέσουν πολύ τα rough πράγματα. Μερικές σφαλιάρες στο κώλο και μέχρι εκεί. Όσοι θέλετε παραπάνω δεν. Εγώ τα θέλω κι έτσι και αλλιώς...οπότε δεν με χάλασε.

"Λήξη"΄της συνάντησης (δεν έχει δει το κινητό της καθόλου όλη την ώρα) και συνεχίζουμε τη συζήτηση για λίγο και μου λέει "θα πέσω για ύπνο"...της λέω "τέλεια θα σε βάλω και για ύπνο"...και το μωρό το πήρε στα σοβαρά...με ξάπλωσε και κουλουριάστηκε στην αγκαλιά μου! Κάνω να σηκωθώ αγκαλιάζει το πόδι μου με κοιτάει και κλείνει τα μάτια...έκατσα έτσι για κανένα 10λπετο! δεν ήξερα τι να κάνω! πως νιώθεις σαν να είχε κάτσει στο πόδι ένα κουτάβι και το πήρε ο ύπνος και φοβάσαι να κουνηθείς μη ξυπνήσει...ε αυτό!

Ανοίγει τα μάτια και μου λέει φύγε γιατί όντως θα με βάλεις για ύπνο! Τεσπά ντύθηκα σιγά σιγά, κι έφυγα. Στο ασανσέρ άνοιξα το κινητό. Συνολικός χρόνος στο δωμάτιο 2 ώρες και 1 τέταρτο!!! Οπότε όντως αν δεν ήμουν τελευταίο ραντεβού, φαντάζομαι 2ος γύρος ούτε για πλάκα. Αλλά επειδή δεν ζήτησε δωράκι δεύτερης ώρας και για την εν γένει συμπεριφορά της δεν μπορώ να την κατηγορήσω για αυτό. Εξ άλλου δεν είναι λίγος ο κόσμος που έχει ανάγκη και την επικοινωνία πέρα από το πήδημα και αυτό η κοπέλα το προσφέρει εξαιρετικά.

Overall στη συνάντηση θα έβαζα ένα 8. Και ναι μάλλον θα την ξανασυναντούσα γιατί βγήκε χημεία στο σεξ.

Το σοσιαλ κράτησε αρκετή ώρα στο ενδιάμεσο. Αλλά έλα που βρεθήκαμε σχεδόν συμφοιτητές! Πρώτες σπουδές που έκανε ήταν στη Ρωσία (τουριστικά επαγγέλματα) την οποία και έβγαλε "χορεύοντας" στριπ. Στην Ελλάδα ήρθε το 2015 (για εντελώς άλλη κατεύθυνση) και ήταν στην ίδια σχολή που σπούδασα και εγώ (αλλά είχα τελειώσει αρκετά νωρίτερα)..και δεν έλεγε ψέμματα γιατί ήξερε τους καθηγητές, περιέγραψε τον χώρο της σχολής κλπ. Το παράπονο της ότι κανείς δεν την έκανε παρέα στη σχολή...οτί κανείς δεν την έβγαλε on a date (!!!) και ότι με όσες λοιπές ρωσίδες ήξερε την έκαναν σιγά σιγά από Ελλάδα λόγω κρίσης. κι έτσι το γύρισε και αυτή γιατί όπως είπε δεν είχε την υπομονή να περιμένει να φτιάξει την ζωή της σε αυτές τις συνθήκες. Γύρισε το κόσμο με το μουνί της και τελειώνει μια οικοδομή στη Ρωσία. Anal δεν κάνει γιατί της φτάνουν αυτά που βγάζει έτσι και δεν ρισκάρει να απογοητεύσει τον πελάτη. Γιατί όπως είπε μαζί μου θα το είχε αποφύγει με αυτό το μέγεθος και ας το είχα πληρώσει. Anal only in China! Είπε.

Αγαπούληδες ορμάτε. Απλά να ξέρετε...ότι αν θέλει αυτή η γυναίκα σας βάζει να της γράψετε το σπίτι σας για αυτό με προσοχή. Μην ξεχνάτε ποτέ ότι είναι η δουλειά της να σας κάνει να νιώσετε "ο ένας και μοναδικός". Αφού το καταφέρνει μπράβο της αλλά να θυμάστε ότι είναι για μια ώρα...δεν ψάχνει σωτήρα η κοπέλα, φράγκα θέλει να μαζέψει να τελειώσει την οικοδομή της να μαζεύει τα νοίκια της!

 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
Προσωπικά πιστεύω ότι, η εποχή που άνοιγες το news και εβλεπες 30 μουνάρες στα 250 απο μεγάλα γραφεία του εξωτερικού να τουράρουν στην Ελλάδα και τα Ελληνικά γραφεία ήταν για τον πούτσο και δεύτερα, θα ξαναέρθει
@ busterd,

Ενώ συμφωνώ σε όσα γράφεις www.bourdela.com/forum/index.php?topic=1837.msg8876399#msg8876399]ΕΔΩ[/url] (το κείμενό σου μέσα σε λίγες μόλις γραμμές εκφράζει πολλούς της «παλιάς σχολής») διατηρώ πολύ σοβαρές αμφιβολίες για το εάν ή πότε θα ξαναέρθει η εποχή που περιγράφεις. Για να συμβεί αυτό θα πρέπει πρώτα να επιτευχθούν μεγάλες αλλαγές στους οικονομικούς δείκτες της χώρας - κάτι που δεν προβλέπεται να συμβεί εντός των προσεχών ετών (ίσως δεκαετιών). Αν και ακόμη υπάρχουν στην Ελλάδα παίχτες που μπορούν να χώσουν 2-3 χιλιάρικα για ένα ΠΣΚ με μια μουνάρα (από αυτές που έχουν πολλά χρόνια να τουράρουν στα μέρη μας), δεν είναι αρκετοί σε πλήθος και τα γραφεία κατευθύνονται σε άλλες αγορές πχ Λονδίνο, βόρεια Ιταλία (με μέσο ετήσιο εισόδημα περί τα 50-60 χιλιάρικα), Ελβετία και ΗΑΕ αντί να έρθουν να χάσουν τον χρόνο τους στην σκατότρυπα της Ελλάδας. Ναι, ίσως να περάσουν τρανσιτ λίγες ώρες για να δούνε «Ακρόπολις» και «σουβλάκι» καθ’ οδόν για άλλες πιο αποδοτικές οικονομίες, αλλά το να επενδύσει χρόνο και χρήμα πλέον ένα πρακτορείο στην Ελληνική αγορά, φαντάζει τόσο δελεαστικό όσο να στείλει μία Ρωσίδα / Ουκρανή / Τσέχα κοπέλα να τουράρει πχ στη Σιέρα Λεόνε ή τη Βολιβία.

Ναι, η ελπίδα λένε πεθαίνει τελευταία, αλλά ας είμαστε ρεαλιστές και ειλικρινείς με τους εαυτούς μας - δεν πρόκειται να ξαναδούμε σύντομα «30 μουνάρες στα 250 από μεγάλα γραφεία του εξωτερικού να τουράρουν στην Ελλάδα». Είναι απλώς αυταπάτη! Αυτά έλεγε και ο Κάϊτέλ στον Αδόλφο όταν ήταν αμπαρωμένοι μέσα στο μπούνκερ και περίμεναν την ανύπαρκτη «στρατιά του Στάϊνερ» να σώσει το Βερολίνο. Αναγκαστικά, τα πίστευαν μεταξύ τους ως μοναδική ψυχολογική διέξοδο.
 

Aggalitsas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2019
Μηνύματα
89
Κριτικές
5
Like
618
Πόντοι
301
Μόλις γύρισα από αυτήν την κοπέλα , μέτρια πράγματα χαλαρά .
Οι φωτό είναι πριν 5-6 χρόνια , έχει βάλει κιλά , φιλία νιετ , κατά αλλά ένας γύρος με εναλλαγή 2-3 στάσεων κ τέλος .
Μπάνιο κ γεια σας
 

kwlobaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
12
Like
249
Πόντοι
290

Να σας γράψω και για αυτήν...ηλικία στα 20. Αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες είναι ακριβέστατο. Ίσως λόγω στησίματος στις φωτο δε φαίνεται ότι δεν είναι γυμνασμένη αλλά γενικά είναι ένα μωρό στα 20 και τα κιλά πάνω του είναι σφιχτά και στη θέση τους. Είναι και αυτή ανεξάρτητη. Πρώτο αρνητικό δεν φιλάει στόμα γιατί είναι παντρεμένη λέει!!!! Wtf?

Το στήθος φυσικότατο και για το μέγεθος του στητό...το μωρό καυλώνει εύκολα αλλά για την συμμετοχή της θα πρέπει να συνεκτιμηθούν τρία πράγματα. Προφανώς δεν έχει χιλιόμετρα στον χώρο είναι μικρή, δεν ξέρει να διαχειριστεί όγκο συνεχόμενων ραντεβού. Το κατάλαβα ότι πονούσε στο γαμήσι και ότι η κλειτορίδα της είχε πιάσει επίπεδα υπερευαισθησίας δείγματα ότι δεν ξέρει να κρατά δυνάμεις. Γενικά σου βγάζει μια ξινίλα που εμένα προσωπικά με εξιτάρει στις γυναίκες και βγάζω μετά γούστα.

Τη συγκεκριμένη την πίπωσα δυνατά...αντέχει mouthfucking τον καταπίνει @azazel για καμία δεν σου πρότεινα να την πάρεις...αυτή όμως θέλω να την πάρεις για να μου πεις αν σε κατάφερε. Εμένα με κατάφερε, αλλά της "ανέβηκαν" και  :vomit: την πρώτη φορά...μετά όλα οκ συνέχισε εργάτρια και τον ξαναέχωσε όλο...εγώ εν τω μεταξύ πίεζα να ακούσω το gag της...κατάλαβα ότι το μωρό θέλει μεγαλύτερες στροφές και ότι λόγω κούρασης μάλλον θα με ξεπετούσε...οπότε αφού είχε παρέλθει η στιγμή που έπρεπε να της πω για μισάωρο αντί για ώρα...είπα να το ξεκοκκαλίσω το μωρό μήπως και δείξει τίποτα παραπάνω. Της άρχισα το σπατουλάρισμα...και με τα δάχτυλα το έφερα το μωρό σε κατάσταση squirt...τα γαμήσαμε τα σεντόνια αλλά το μωρό ερχόταν και ξαναερχόταν και ξαναερχόταν...φόρεσα σκούφο και την γαμούσα και την ξαναδαχτύλιαζα να squirtarei και ξανά...την άλλαζα στάσεις...της έπαιξα χαστούκια στο στήθος και ανατρίχιαζε...δεν ξέρω αν γούσταρε ή όχι. η τύπισσα με μπέρδεψε πολύ σε αυτό.

"Κορυφαία" της στιγμή όταν τελειώνοντας τον 1ο γύρο μπήκα για γρήγορο ντουζάκι και βγαίνοντας μου λέει 'πάω στο μπαλκόνι να καπνίσω" χωρίς να με ρωτήσει!!!
Κοίταξα το κινητό και είχαμε ακόμα 15 λεπτά. Κατάλαβα ότι δεν πρόκειται να παίξει 2ος γύρος αλλά ούτε και τίποτα άλλο οπότε άρχισα να ντύνομαι. Σε 5' μπήκε μέσα και με ρώτησα αν πέρασα καλά. Της απάντησα πως θα περνούσα καλύτερα αν διόρθωνε κάποια πράγματα. Της το είπα όσο πιο ευγενικά μπορούσα και με τη λογική να την βελτιώσω. Της είπα ότι το φιλί σε call girl είναι στανταρ. Δεν είσαι σε μπουρδέλο της ξεπέτας. Ο πελάτης δεν πληρώνει ψίχουλα για μια πίπα και 10 λεπτά για να φύγει. Πληρώνει και για το φιλί το οποίο btw το έχεις στις υπηρεσίες σου αλλά στο δωμάτιο λες ότι δεν το κάνεις. Οπότε ή βγάλτο από τις υπηρεσίες σου ή κάντο. Επίσης της είπα ότι μου έκλεψε χρόνο, βγαίνοντας στο μπαλκόνι χωρίς να με ρωτήσει αν μπορεί να καπνίσει την ώρα της παρουσίας μου. Τέλος της είπα ότι άλλος στη θέση μου όπως είχε και ψιλοτραβηγμένη την κουρτίνα θα της είχε πάρει και το δωράκι πίσω και θα την είχε κάνει.

Τεσπα overall η εμπειρία παίρνει 6,5-7. και αυτό για το εξαιρετικό deepthroat. Θα την ξανασυναντούσα σε 2-3 χρόνια που θα είχε γράψει χιλιόμετρα και θα έδειχνε ότι την ενδιαφέρει η μεριά του πελάτη.

ΥΓ. Ρε μλκ εκεί στην Καβάλα τι κάνετε;;; Το δωμάτιο είχε τριαντάφυλλα!!! Είχε σοκολάτες χειροποίητες από γνωστό ζαχαροπλαστείο της πόλης και φαντάζομαι και προφιτερόλ το οποίο είχε φάει ήδη! Πάτε καλά;;;
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.720
Κριτικές
184
Like
24.194
Πόντοι
33.598

Να σας γράψω και για αυτήν...ηλικία στα 20. Αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες είναι ακριβέστατο. Ίσως λόγω στησίματος στις φωτο δε φαίνεται ότι δεν είναι γυμνασμένη αλλά γενικά είναι ένα μωρό στα 20 και τα κιλά πάνω του είναι σφιχτά και στη θέση τους. Είναι και αυτή ανεξάρτητη. Πρώτο αρνητικό δεν φιλάει στόμα γιατί είναι παντρεμένη λέει!!!! Wtf?

Το στήθος φυσικότατο και για το μέγεθος του στητό...το μωρό καυλώνει εύκολα αλλά για την συμμετοχή της θα πρέπει να συνεκτιμηθούν τρία πράγματα. Προφανώς δεν έχει χιλιόμετρα στον χώρο είναι μικρή, δεν ξέρει να διαχειριστεί όγκο συνεχόμενων ραντεβού. Το κατάλαβα ότι πονούσε στο γαμήσι και ότι η κλειτορίδα της είχε πιάσει επίπεδα υπερευαισθησίας δείγματα ότι δεν ξέρει να κρατά δυνάμεις. Γενικά σου βγάζει μια ξινίλα που εμένα προσωπικά με εξιτάρει στις γυναίκες και βγάζω μετά γούστα.

Τη συγκεκριμένη την πίπωσα δυνατά...αντέχει mouthfucking τον καταπίνει @azazel για καμία δεν σου πρότεινα να την πάρεις...αυτή όμως θέλω να την πάρεις για να μου πεις αν σε κατάφερε. Εμένα με κατάφερε, αλλά της "ανέβηκαν" και  :vomit: την πρώτη φορά...μετά όλα οκ συνέχισε εργάτρια και τον ξαναέχωσε όλο...εγώ εν τω μεταξύ πίεζα να ακούσω το gag της...κατάλαβα ότι το μωρό θέλει μεγαλύτερες στροφές και ότι λόγω κούρασης μάλλον θα με ξεπετούσε...οπότε αφού είχε παρέλθει η στιγμή που έπρεπε να της πω για μισάωρο αντί για ώρα...είπα να το ξεκοκκαλίσω το μωρό μήπως και δείξει τίποτα παραπάνω. Της άρχισα το σπατουλάρισμα...και με τα δάχτυλα το έφερα το μωρό σε κατάσταση squirt...τα γαμήσαμε τα σεντόνια αλλά το μωρό ερχόταν και ξαναερχόταν και ξαναερχόταν...φόρεσα σκούφο και την γαμούσα και την ξαναδαχτύλιαζα να squirtarei και ξανά...την άλλαζα στάσεις...της έπαιξα χαστούκια στο στήθος και ανατρίχιαζε...δεν ξέρω αν γούσταρε ή όχι. η τύπισσα με μπέρδεψε πολύ σε αυτό.

"Κορυφαία" της στιγμή όταν τελειώνοντας τον 1ο γύρο μπήκα για γρήγορο ντουζάκι και βγαίνοντας μου λέει 'πάω στο μπαλκόνι να καπνίσω" χωρίς να με ρωτήσει!!!
Κοίταξα το κινητό και είχαμε ακόμα 15 λεπτά. Κατάλαβα ότι δεν πρόκειται να παίξει 2ος γύρος αλλά ούτε και τίποτα άλλο οπότε άρχισα να ντύνομαι. Σε 5' μπήκε μέσα και με ρώτησα αν πέρασα καλά. Της απάντησα πως θα περνούσα καλύτερα αν διόρθωνε κάποια πράγματα. Της το είπα όσο πιο ευγενικά μπορούσα και με τη λογική να την βελτιώσω. Της είπα ότι το φιλί σε call girl είναι στανταρ. Δεν είσαι σε μπουρδέλο της ξεπέτας. Ο πελάτης δεν πληρώνει ψίχουλα για μια πίπα και 10 λεπτά για να φύγει. Πληρώνει και για το φιλί το οποίο btw το έχεις στις υπηρεσίες σου αλλά στο δωμάτιο λες ότι δεν το κάνεις. Οπότε ή βγάλτο από τις υπηρεσίες σου ή κάντο. Επίσης της είπα ότι μου έκλεψε χρόνο, βγαίνοντας στο μπαλκόνι χωρίς να με ρωτήσει αν μπορεί να καπνίσει την ώρα της παρουσίας μου. Τέλος της είπα ότι άλλος στη θέση μου όπως είχε και ψιλοτραβηγμένη την κουρτίνα θα της είχε πάρει και το δωράκι πίσω και θα την είχε κάνει.

Τεσπα overall η εμπειρία παίρνει 6,5-7. και αυτό για το εξαιρετικό deepthroat. Θα την ξανασυναντούσα σε 2-3 χρόνια που θα είχε γράψει χιλιόμετρα και θα έδειχνε ότι την ενδιαφέρει η μεριά του πελάτη.

ΥΓ. Ρε μλκ εκεί στην Καβάλα τι κάνετε;;; Το δωμάτιο είχε τριαντάφυλλα!!! Είχε σοκολάτες χειροποίητες από γνωστό ζαχαροπλαστείο της πόλης και φαντάζομαι και προφιτερόλ το οποίο είχε φάει ήδη! Πάτε καλά;;;
Δεν τη ρώτησες τί σκατά πέρναγε από το μυαλό της όταν χτύπησε αυτή τη μαλακία στο μπούτι;
 

kwlobaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
12
Like
249
Πόντοι
290

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

Ρε Safari,δε κόβεις τις μαλακίες μπας και δουλέψεις;  :think:
Θες ο άλλος να δώσει 400 για να βλέπει τον ζωγραφισμένο να γαμαει την άσχημη απ'το κώλο;  :jerking:
Ρε που σας βρήκαμε;Κουτσιί,στραβοί εδώ μαζευτήκατε;  :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom