Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
παιχτη δεν ξερω αν εχει σελιδα αλλα σιγουρα εχει ξαναερθει στο χωριο μας.
 

hh69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.215
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους!!

Ρε τσακάλια για την κοπέλα αυτή υπάρχει σελίδα κριτικών; Μήπως με άλλο όνομα;  :think:

Μου θυμίζει αρκετά αυτήν Αν είναι όντως αυτή τότε πρόκειται για μέτρια τεμπέλα απ'όσο θυμάμαι.
 

hh69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.215
Πόντοι
1.011
και ως δια μαγείας σβήστηκαν οι φωτογραφίες της.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ρε παιδιά μην ασχολείστε άλλο με τις σάπιες.Ότι έρχεται έχει ξανάρθει και καινούργιες μιά στο τόσο,δεν βαρεθήκατε;
Ας το ρίξουμε στο ψάρεμα καλοκαίρι έρχεται  :dunno:
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Μου θυμίζει αρκετά αυτήν Αν είναι όντως αυτή τότε πρόκειται για μέτρια τεμπέλα απ'όσο θυμάμαι.
Ευχαριστώ για την προσπάθεια, αλλά δεν νομίζω να είναι αυτή. Οι φώτο παίζει να σβήστηκαν γιατί τελείωσε το τουρ της οπότε προφανώς τις κατέβασε...

Ρε παιδιά μην ασχολείστε άλλο με τις σάπιες.Ότι έρχεται έχει ξανάρθει και καινούργιες μιά στο τόσο,δεν βαρεθήκατε;
Ας το ρίξουμε στο ψάρεμα καλοκαίρι έρχεται  :dunno:
Καμιά φορά η ανακύκλωση κάνει και καλό... τουλάχιστον από τις ανακυκλώσιμες να ξέρουμε ποιες επεξεργάζονται και ποιες όχι...  :coffee:
 

Reality

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
94
Like
10
Πόντοι
0
Αυτή δεν τούραρε την προηγούμενη φορά στα 160? Ρουφάτε τώρα 250 μονοπώλιο. Είναι να ξες να πουλάς την πραμάτια σου σωστά

Επαγγελματίας είναι. Πολύ σωστή την βρίσκω αν και χλωμό εκεί πάνω στα Γιάννενα να δώσει κανείς 250 για μια ώρα.
 

mancunian1986

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
424
Κριτικές
44
Like
4.934
Πόντοι
9.591
  :hi:  Καλο μηνα σε ολους τους παικτες!!!  τι παιζει με το γραφειο αυτο κ την συγκεκριμενη?! Ουτε τιμες γραφει ουτε τιποτα ...  [/quote

Αν θυμαμαι καλα καποιος εγραψε οτι ξεκιναει απο 180 + οτι εξτρα θελεις εσυ...
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
καμια εμπειρια απο ???
Επειδή το έψαχνα πρόσφατα, κάποιος έγραψε για καλούτσικες επιδόσεις, αλλά με προσπάθεια από μέρους της να αποφύγει τον 2ο γύρο.
Αύριο φεύγει.. αν προλάβεις και πας, να θυμάσαι ότι πρέπει να τη χειριστείς και όχι να σε χειριστεί! Στο λέω γιατί την έχω πατήσει με τον χρόνο... ;) Μην ξεχάσεις να ενημέρωσεις!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.286
Πόντοι
35.697
Επειδή το έψαχνα πρόσφατα, κάποιος έγραψε για καλούτσικες επιδόσεις, αλλά με προσπάθεια από μέρους της να αποφύγει τον 2ο γύρο.
Αύριο φεύγει.. αν προλάβεις και πας, να θυμάσαι ότι πρέπει να τη χειριστείς και όχι να σε χειριστεί! Στο λέω γιατί την έχω πατήσει με τον χρόνο... ;) Μην ξεχάσεις να ενημέρωσεις!

Μ'άρεσε αυτό το τελευταίο που έγραψες...

Εδώ και 4 χρόνια δεν ενημέρωσε,εσύ τώρα περιμένεις ενημέρωση?
 

fffikinho41989

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2015
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή το έψαχνα πρόσφατα, κάποιος έγραψε για καλούτσικες επιδόσεις, αλλά με προσπάθεια από μέρους της να αποφύγει τον 2ο γύρο.
Αύριο φεύγει.. αν προλάβεις και πας, να θυμάσαι ότι πρέπει να τη χειριστείς και όχι να σε χειριστεί! Στο λέω γιατί την έχω πατήσει με τον χρόνο... ;) Μην ξεχάσεις να ενημέρωσεις!
Ωραιος ευχαριστω.Στην Καβαλα θα την συναντησω οποτε ειμαι ανετος απο χρονο :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom