Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
182
Like
23.993
Πόντοι
33.598
Ρώτησα και εγώ τα ίδια ....αλλά τελικά είχε δίκιο ο Σύντροφος Κατέλης , ''πως αν μας έδινε λεφτά θα τα σπαταλάγαμε...'' έτσι λοιπόν και εγώ ΣΠΑΤΑΛΗΣΑ όλο το μέρισμα ....πόσα ξέρει ....και πήγα και στην  Κατρίν του club , εργατική και αυτή , αλλά να πω για το σουλούπι : Φακίρης do, Μαλλιάς don't  ...τα υπόλοιπα στην κριτική , άντε τώρα με την νέα χρονιά , Αλέκση δώσε να σπαταλήσουμε ...λέμε
Τα ξέρω, και αν με ρώταγες θα σου τα έλεγα....ελπίζω τουλάχιστον αυτά που είπαμε να έπιασαν τόπο...
 

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Φίλε εγώ πήγα κ μόλις την είδα έφυγα τρέχοντας ... δεν μ εφγαλε αυτήν την πουτανια π έχει στις φωτό
εχω πάει και δεν έγραψα κριτική.μαλακια αλλά από τη ξενερα στη Σαλονίκη ούτε μπαίνω στον κόπο πλεον...Μέχρι και στο κωλο τρίχες είχε...αεροπιπα και γάμα να τελειώνουμε....Δεν αξιζει ουτε φυλης αλλα ουτε και να την παρει ακομα και ο Φιλης
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
εχω πάει και δεν έγραψα κριτική.μαλακια αλλά από τη ξενερα στη Σαλονίκη ούτε μπαίνω στον κόπο πλεον...Μέχρι και στο κωλο τρίχες είχε...αεροπιπα και γάμα να τελειώνουμε....Δεν αξιζει ουτε φυλης αλλα ουτε και να την παρει ακομα και ο Φιλης
Πραγματικά ρε συ,πιό ξενέρα δεν γίνεται  :S Άσε που έρχονται όλο οι ίδιες και ίδιες,λές κι ανοίξανε μαγαζί είναι,μόνιμοι κάτοικοι κατάντησαν.Δεν αξίζει καμία τους,απορώ που όλοι πάνε και τους δίνουν λεφτά,οι κριτικές πέφτουν βροχή  :headbang:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
εχω πάει και δεν έγραψα κριτική.μαλακια αλλά από τη ξενερα στη Σαλονίκη ούτε μπαίνω στον κόπο πλεον...Μέχρι και στο κωλο τρίχες είχε...αεροπιπα και γάμα να τελειώνουμε....Δεν αξιζει ουτε φυλης αλλα ουτε και να την παρει ακομα και ο Φιλης
ο ευτραφής Σύντροφος ...κλαίω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kostas Pitsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
29
Κριτικές
16
Like
634
Πόντοι
990
καλά θα ήταν,αλλά δεν έρχεται ούτε με αιτηση...κατεβαίνω Αθήνα να την πάρω...τέτοιο μωρό είναι για συλλογή...απίστευτο μουνι και απίστευτες υπηρεσίες.

Αδερφέ το πηρες τελικά το μωρο στην Αθηνα? Να μας γκαβλωσεις λιγο...φενεται απιστευτο μωρο!
 

JACK SPARTALOW

Ανώτατος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
73
Like
4.191
Πόντοι
11.381
Πραγματικά ρε συ,πιό ξενέρα δεν γίνεται  :S Άσε που έρχονται όλο οι ίδιες και ίδιες,λές κι ανοίξανε μαγαζί είναι,μόνιμοι κάτοικοι κατάντησαν.Δεν αξίζει καμία τους,απορώ που όλοι πάνε και τους δίνουν λεφτά,οι κριτικές πέφτουν βροχή  :headbang:
Οντως ρε γαμωτο, τα ιδια κ τα ιδια βλεπουμε ,κατι καινουργιο που δεν ξανα΄ρθε δεν βλεπουμε! Σαν τις επαναληψεις του αντ1 ενα πραμα,  τι θα γινει !!!!!  :S
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Οντως ρε γαμωτο, τα ιδια κ τα ιδια βλεπουμε ,κατι καινουργιο που δεν ξανα΄ρθε δεν βλεπουμε! Σαν τις επαναληψεις του αντ1 ενα πραμα,  τι θα γινει !!!!!  :S
Τι να γίνει δηλαδή;  :dunno:
Είναι σαν να σου δίνουν να φας κάθε μέρα το ίδιο μετριοτατο φαγητό  :vomit:
 

JACK SPARTALOW

Ανώτατος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
73
Like
4.191
Πόντοι
11.381
Τι να γίνει δηλαδή;  :dunno:
Είναι σαν να σου δίνουν να φας κάθε μέρα το ίδιο μετριοτατο φαγητό  :vomit:
Για να ερχονται,  σημαινει οτι δουλευουν! οκ μεχρι εδω, απλα γιατι να μην ερχονται κ αλλες?! Αυτο δεν καταλαβαινω !
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Για να ερχονται,  σημαινει οτι δουλευουν! οκ μεχρι εδω, απλα γιατι να μην ερχονται κ αλλες?! Αυτο δεν καταλαβαινω !
Γιατί ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις  :tooth:
Από μένα μαύρο πάντως...δεκάρα τσακιστή δεν θα δούνε  :huh:
 

JACK SPARTALOW

Ανώτατος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
73
Like
4.191
Πόντοι
11.381
Η Ναομι παντως εχει σπασει καθε ρεκορ!  :grin:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Αδερφέ το πηρες τελικά το μωρο στην Αθηνα? Να μας γκαβλωσεις λιγο...φενεται απιστευτο μωρο!
την εχω πάρει στο παρελθον και ειναι η καλυτερη μου καταθεση στα τοσα χρονια...σαββατο κατεβαίνω να τη παρω
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
182
Like
23.993
Πόντοι
33.598
Συνάδελφοι καμία άποψη για τα τεμάχια δε βλέπω καμία κριτική. Να δοκιμάσω ή θα φάω τα μούτρα μου?
Η πρώτη κοντή, πατημένα τα τριανταπέντε....με ενδιαφέρον βύζο....εμφανησιακά αυτά που βλέπεις στις φωτό δεν υφίστανται, αλλά εγώ θέλω πιπίνια οπότε μπορεί να είμαι και άδικος....α, διαβάζει και μπου γιατί πήρε χαμπάρι ότι έχουμε insta και το κλείδωσε....Μπορεί βέβαια να της τα μαρτύρησε κανένα ναυάγιο....δεν τα ξαναδίνω σε κανέναν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom