Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.671
Πόντοι
7.636
Πήρα φωτό τις οποίες τις έσβησαν αμέσως από το whatsapp... :jerking: για να μην τις διαδώσω μάλλον... :jerking: :jerking: :jerking:
Είδα ενδιαφέρον κορμί αλλά πολύ σπασμένη φάτσα οπότε ευχαρίστησα και είπα γειά σας....Τώρα αν λες ότι έχει και παραπάνω κιλά πάλι πειραγμένες φωτογραφίες μου έστειλαν...

Μόλις τις ανοίγεις, κάνε ένα screenshot να τις έχεις...και μετά άστους να νομίζουν ότι τις σβήσανε...χαχαχα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
κριτική πάντως για την Αλίσια έγραψα ....
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
καλά θα ήταν,αλλά δεν έρχεται ούτε με αιτηση...κατεβαίνω Αθήνα να την πάρω...τέτοιο μωρό είναι για συλλογή...απίστευτο μουνι και απίστευτες υπηρεσίες.
Σας χαίρομαι που πετιέστε στας Αθήνας τόσο άνετα ....με τις καλύτερες ευχές σύντροφοι ....
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
222
Κριτικές
22
Like
1.276
Πόντοι
1.011

Επισκέφθηκα την εν λόγω κυρία. Από εμφάνιση αρκετά καλή, ψηλή, αδύνατη, αλλά λίγο χαλαρό σώμα, που με γυμναστική βελτιώνεται. Στα του service, πίπα όχι και πολύ καλή, προσπαθεί, αλλά χρήζει βελτίωσης. Γουστάρει στο σεξ, βγάζει πολύ πάθος, και ξέρει να στήνεται καλά. Αντέχει το δυνατό σφυροκόπημα και έδειχνε να της αρέσει πολύ. Πρόσχαρη και ευγενική, πάντα χαμογελαστή, δε λέει όχι. Πολύ καλό social, μιλά και καλά αγγλικά και δεν έδειχνε πολύ ψωνισμένη. Επίσης στα καλά είναι ότι δεν έδειξε βιασύνη, επειδή τέλειωνε ο χρόνος, ούτε ξυπνητήρια να βαρούν 5 και 10 λεπτά πριν περάσει η ώρα. Σε γενικές γραμμές ο συνδυασμός χρημάτων και service-εμφάνισης είναι πολύ καλός. Το μόνο αρνητικό ίσως είναι ότι δεν κάνει cif, cim και δεν μπαίνει στη διαδικασία να τα συζητήσει αυτά.
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
η άλλη η μις κόσμος 160 το μισάωρο...!
4 φορές πας στις βίλλες με αυτά τα λεφτά, εκτός άμα κάνει τόσο διαστημικό γ...σι τι να πω??

 

looney666

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2018
Μηνύματα
13
Κριτικές
4
Like
129
Πόντοι
280
καλησπέρα!! συνάντηση με όλια προχθές!! είναι καταπληκτική όντως τελικά! Προσπαθω να βαλω κριτική και δεν μου την περνάνε δεν ξέρω γιατί
 
  • Like
Αντιδράσεις: houdin

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Σας χαίρομαι που πετιέστε στας Αθήνας τόσο άνετα ....με τις καλύτερες ευχές σύντροφοι ....
αντί να πας ένα μπουρδελακι..κλείνεις εισητηριακι...αντι για δεύτερο μπουρδελακι,κλείνεις δωματιάκι...Και αντί για 3ο μπουρδελακι εκεί βαράς 2 στη τιμή του ενός....άρα δεν είναι δύσκολο για κανένα
 
  • Like
Αντιδράσεις: houdin

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
αντί να πας ένα μπουρδελακι..κλείνεις εισητηριακι...αντι για δεύτερο μπουρδελακι,κλείνεις δωματιάκι...Και αντί για 3ο μπουρδελακι εκεί βαράς 2 στη τιμή του ενός....άρα δεν είναι δύσκολο για κανένα
jimiadi μ'αρέσει ο τρόπος σκέψης σου...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Τι ξεκολιασμα πέφτει στην ολια.....2 μέρες φουλ μπουκετ
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Τι ξεκολιασμα πέφτει στην ολια.....2 μέρες φουλ μπουκετ
Ρώτησα και εγώ τα ίδια ....αλλά τελικά είχε δίκιο ο Σύντροφος Κατέλης , ''πως αν μας έδινε λεφτά θα τα σπαταλάγαμε...'' έτσι λοιπόν και εγώ ΣΠΑΤΑΛΗΣΑ όλο το μέρισμα ....πόσα ξέρει ....και πήγα και στην  Κατρίν του club , εργατική και αυτή , αλλά να πω για το σουλούπι : Φακίρης do, Μαλλιάς don't  ...τα υπόλοιπα στην κριτική , άντε τώρα με την νέα χρονιά , Αλέκση δώσε να σπαταλήσουμε ...λέμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom