Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Τότε ή έχουν νευράκια από την προηγούμενη φορά που με τάισαν φόλα και την έθαψα ή φοβούνται τί  θα γραφτεί μετά...και εγώ για αυτήν ήθελα να μάθω.
Άλλο νούμερο πάλι χρειάζεται  :grin:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Βαριέμαι να ασχοληθώ πλέον...αν δεν θέλουν δικό τους θέμα....
Σωστό.Εγω 6 χρόνια δεν άλλαξα ποτέ νούμερο.Όποιος δεν θέλει τον πούλο,σιγά που θα παρακαλούσα να πληρώσω κιόλας  :booty:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

Deceptic0n

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2016
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα, νέος σχετικά στο χόμπυ και καθώς έχω πάει μόνο σε δοκιμασμένες κόπελες(Cinzia, Juliet, Gyuzel klp) δεν ένιωσα την ανάγκη να προσθέσω κάτι καινούριο. Χθες όμως τζόγαρα και πήγα με kassandraxxx τη φίλη της Bianca και επειδή απ'ότι μου πε θα ξανάρθει οφείλω να προειδοποιήσω ότι η κοπέλα είναι απογοήτευση. Αυτό ένιωσα καθώς έφυγα. Υπηρεσίες κατώτερες στουντιoκόριτσου με κουτοπόνηρο ροκάνισμα χρόνου, μηχανικές διαδικασίες, τραγικό στοματικό που έμοιαζε με μαλακία περισσότερο δίπλα στο στόμα της (προσφέρει CIM) με μόνιμη χρήση μωρομάντηλου και το χειρότερο για μένα απέφευγε τα φιλιά με κάθε τρόπο (passionate kisser γράφει στο προφίλ της) και τα 2-3 που έδωσε ήταν πεταχτά. Στο σεξ δεν έχω άποψη καθώς μετά τη 1η κατάθεση στο στόμα της η συμπεριφορά της δε κατέστησε δυνατο το 2ο γύρο. Στα της εμφάνισης η κοπέλα είναι μινιόν με μέτριο αλλά υποφερτό πρόσωπο και πολύ ωραίο σώμα για τα δικά μου στάνταρ με τούμπανο σιλικονάτο στήθος (πολύ καλή δουλειά) και υπέροχο κωλαράκι. Και τέλος στα 40' μου πέταξε και ένα σε 10' πρέπει να φύγω γιατί εχώ μια δουλειά. Τελείως αντιεπαγγελματική συμπεριφορά σε σχέση με ότι είχα συναντήσει ως τώρα και όταν τις το ανέφερα μου υποσχέθηκε μεγάλη έκπτωση σε ντούο με τη Bianca την επόμενη φορά που θα έρθουν. 
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.719
Κριτικές
183
Like
24.068
Πόντοι
33.598
Καλησπέρα, νέος σχετικά στο χόμπυ και καθώς έχω πάει μόνο σε δοκιμασμένες κόπελες(Cinzia, Juliet, Gyuzel klp) δεν ένιωσα την ανάγκη να προσθέσω κάτι καινούριο. Χθες όμως τζόγαρα και πήγα με kassandraxxx τη φίλη της Bianca και επειδή απ'ότι μου πε θα ξανάρθει οφείλω να προειδοποιήσω ότι η κοπέλα είναι απογοήτευση. Αυτό ένιωσα καθώς έφυγα. Υπηρεσίες κατώτερες στουντιoκόριτσου με κουτοπόνηρο ροκάνισμα χρόνου, μηχανικές διαδικασίες, τραγικό στοματικό που έμοιαζε με μαλακία περισσότερο δίπλα στο στόμα της (προσφέρει CIM) με μόνιμη χρήση μωρομάντηλου και το χειρότερο για μένα απέφευγε τα φιλιά με κάθε τρόπο (passionate kisser γράφει στο προφίλ της) και τα 2-3 που έδωσε ήταν πεταχτά. Στο σεξ δεν έχω άποψη καθώς μετά τη 1η κατάθεση στο στόμα της η συμπεριφορά της δε κατέστησε δυνατο το 2ο γύρο. Στα της εμφάνισης η κοπέλα είναι μινιόν με μέτριο αλλά υποφερτό πρόσωπο και πολύ ωραίο σώμα για τα δικά μου στάνταρ με τούμπανο σιλικονάτο στήθος (πολύ καλή δουλειά) και υπέροχο κωλαράκι. Και τέλος στα 40' μου πέταξε και ένα σε 10' πρέπει να φύγω γιατί εχώ μια δουλειά. Τελείως αντιεπαγγελματική συμπεριφορά σε σχέση με ότι είχα συναντήσει ως τώρα και όταν τις το ανέφερα μου υποσχέθηκε μεγάλη έκπτωση σε ντούο με τη Bianca την επόμενη φορά που θα έρθουν. 
Κρίμα. Γραψτα σε κριτική....
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Σιλικονάτες γκόμενες,παντού βάζουν...μάτια, χείλια,στήθος...σαν μαγαζί χρώματα-σιδηρικά γίνονται  :vomit:
 

Deceptic0n

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2016
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
Αμμμ δε μπορώ να βρω το προφίλ της εδώ για να γράψω κριτική... Την έχει μήπως με άλλο όνομα;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Ποιά είναι; βάλε το προφίλ της στο news.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom