Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Βρέ,βρέ... Καλώς τα καλά παιδγιά  :happy:
 

Συνημμένα

  • IMG-0efb5a87bf81fb9373afb944b4ba71fb-V.jpg
    IMG-0efb5a87bf81fb9373afb944b4ba71fb-V.jpg
    26,6 KB · Εμφανίσεις: 18

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565

 

Συνημμένα

  • ζητιάνος.jpg
    ζητιάνος.jpg
    73,3 KB · Εμφανίσεις: 36

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τα πιάσαμε τα λεφτά μας!  :happy:
 

evievan

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
Πέρασμα πό θεσσαλονίκη λόγω δουλειάς, και είχα σταμπάρει μέρες πριν την Ντάνα. Η συννενόηση εύκολη, στην ώρα της για να μην αναλύω πολλά. Ηλικιακα κοντα στα 30 ισως και παραπανω τουλαχιστον εξωτερικα. Δοτικη και ευχαριστη στο σεξ, δειχνει να το γουσταρει και περνας καλα μαζι της εφοσον εισαι και εσυ κομπλε ! Εμφανιση αναλογη με τις φωτογραφιες, Ο νοων νοητω παιδια ! Εμεινα ευχαριστημενος σε ολα τα επιπεδα.
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
88
Like
13.184
Πόντοι
25.700
Σκέφτηκα να πάω,μετά από μήνες βλέπω ένα πιπίνι (λίγο μπαμπάτσικο βέβαια) κοντά στα γούστα μου.Επικοινωνώ και μου λένε:όχι owc,όχι φιλί με γλώσσα :S Πάτε καλά ρε;  :tickedoff: Τι την φέρατε εδώ και  ζητά και 150+ έξτρα  :jerking: Άς με  πούνε ότι θέλουν δεν με νοιάζει  :effemine: Για μαλάκες ψάχνουν  :s&m_2:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην κάνεις έτσι, μπερδεμένα θα είναι τα παιδιά...
Έπρεπε να τους εξηγήσεις ότι ψάχνεις να γαμήσεις και όχι τέταρτον για πρέφα.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην κάνεις έτσι, μπερδεμένα θα είναι τα παιδιά...
Έπρεπε να τους εξηγήσεις ότι ψάχνεις να γαμήσεις και όχι τέταρτον για πρέφα.
Να πάνε όλοι μη χάσουν το κελεπούρι (γιατί θα πάνε) και μην ξεχάσετε τις σαμπάνιες  :cheesy:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.289
Πόντοι
33.598
Πολύ υφάκι και τουπέ ρε Bianca... Για χαλάρωσε λίγο...ενάμιση μέτρο τάπα μου έγινες και φίρμα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
99
Like
25.083
Πόντοι
26.236
Πριν κανα 2αρι χρονια την ειχα δει in call στο miranda στην παρακιακη αν θυμαμαι καλα ...
Να σε πω τη μοιρα σου κ το ριζικο σου μου φανηκε.
Τσιγγανογυφτακι με κατι νυχαρες βαμενες σαν το τσιρκο .
Μονο κωλο ειχε καλο .
Κατα τα αλλα ταβανι ενα 50ευρο να εδινα .
Δεν ξερω αν αλλαξε σε εμφανιση κ συμμετοχη .
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
88
Like
13.184
Πόντοι
25.700
Πολύ υφάκι και τουπέ ρε Bianca... Για χαλάρωσε λίγο...ενάμιση μέτρο τάπα μου έγινες και φίρμα...

Τώρα είδα την κριτική σου, απολαυστική μεν κρίμα που δεν πήγε καλά δε!
Μου έκανε εντύπση ότι αυτό το δίδυμο υπάρχει ακόμα, έχουν περάσει τα χιλιόμετρα (και η ηλικία) της απόσυρσης εδώ και χρόνια...
Επίσης όπως έγραψα και σαν σχόλιο στην κριτική σου : Ρουμάνα δεν είναι εθνικότητα, είναι επάγγελμα!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Τά έλεγε προ καιρού ο Εξκάλιμπερ για την κυρία  :-

Θα τα πω και εγώ τώρα....

Καλέ μου φίλε

Ο λογος υπαρξης της Μπιανκας οπως και της Γκιουζελ ειναι καθαρα η δικηγορίνα
Αν δεν υπηρχε η Βανεσα αντε να δουλευαν σε κανενα στουντιο
Για να πω την μαυρη αληθεια ο μοναδικός λόγος που την πηρα τοτε και ο κυριος λογος που πηρα κανα δυο φορες την Γκιουζελ ειναι μπας και βρω που στο καλο ειναι η Βανεσα ...αλλα φευ

Η οποια σε αλλους αρεσει σε αλλους δεν αρεσει ..και στο τελος ειχε γινει πολυ εκλεκτικη
( να σημειωθει οτι οι γονεις της εχουν ενα απο τα μεγαλυτερα δικηγορικά γραφεια στη Ρουμανία και πολλα πολλα μα παρα πολλα λεφτα )
Να σε διορθωσω δε και να σου πω οτι δεν ηταν ποτε της κοκας ...οι δυο μικρες ναι και ιδιαιτερα η Γιουζελ που πινει σαν σφουγκαρι και ρουφαει σαν σκουπα ...

Και επειδη καποια πραγματα ειναι καθαρα υποκειμενικά και το τονίζω αυτο ..για μενα προσωπικα η δικηγορίνα ηταν για πολλα χρόνια το νο 1 ..ε τωρα το ντοπιο μας αστερι και πατριωτισα σας την εκτοπισε λιγο ...
( αν σκεφτει κανεις οτι πρωτοπηδηξα με 120 δρχ ....μετα απο τοσα χρονια στο αθλημα κατι μαθαμε ..αφου φυσικα το πληρωσαμε σε απειρες φολες και ξεπετες )
Αυτα και καλα να περνατε

 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Και να προσθέσω και κάτι αλλο ..βεβαια ο φιλος μου ο Μπουκας θα με κραξει αλλα δεν με νοιαζει  ..χιλιες φορες το Ευακι ... και μαστοράκι καλο ειναι στην πιπα και χιουμορ εχει και καλα ελληνικα μιλαει και να πω τη μαυρη μου αληθεια..εχουμε βρεθει παρα πολλες φορες τα τελευταια χρονια και ουτε μια φορά δεν με απογοητευσε
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.394
Like
914
Πόντοι
96
Και να προσθέσω και κάτι αλλο ..βεβαια ο φιλος μου ο Μπουκας θα με κραξει αλλα δεν με νοιαζει  ..χιλιες φορες το Ευακι ... και μαστοράκι καλο ειναι στην πιπα και χιουμορ εχει και καλα ελληνικα μιλαει και να πω τη μαυρη μου αληθεια..εχουμε βρεθει παρα πολλες φορες τα τελευταια χρονια και ουτε μια φορά δεν με απογοητευσε

Σε ποιο Ευακι αναφερεσε του τοτε ή καποια άλλη;

Και μενα μου αρεσε η δικηγορινα, τωρα για τις αλλες δυο Γκιουζελ και Bianca δεν εχω άποψη.
Αν και να πω την αληθεια ειχα δει μια φωτογραφια της Γκιουζελ στο ΦΒ πανω σε ενα σκαφος που μου πηρε τα μυαλά  :rockon:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Σε ποιο Ευακι αναφερεσε του τοτε ή καποια άλλη;

Και μενα μου αρεσε η δικηγορινα, τωρα για τις αλλες δυο Γκιουζελ και Bianca δεν εχω άποψη.
Αν και να πω την αληθεια ειχα δει μια φωτογραφια της Γκιουζελ στο ΦΒ πανω σε ενα σκαφος που μου πηρε τα μυαλά  :rockon:

Στην sexy moon

Για τη Γκιουζελ αυτη στο σκαφος ηταν τραβηγμένη στην Κυπρο ..τοτε ειχε βρει εκει μονιμο χορηγο για να της τραβαει τα εξοδα ( εμενε και σε δωματιο 5* με ιδιωτικη πισίνα στη Λεμεσσο ) μη χέσω

 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.403
Κριτικές
40
Like
19.226
Πόντοι
26.096
Στην sexy moon

Για τη Γκιουζελ αυτη στο σκαφος ηταν τραβηγμένη στην Κυπρο ..τοτε ειχε βρει εκει μονιμο χορηγο για να της τραβαει τα εξοδα ( εμενε και σε δωματιο 5* με ιδιωτικη πισίνα στη Λεμεσσο ) μη χέσω

Μπορεί εις την αλιείαν να αλιεύετε μόνο σαρδέλας πλην όμως εις τα λοιπά είσθε διδάσκαλος!  :worship:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom