Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.087
Κριτικές
89
Like
10.524
Πόντοι
25.015
Για πρωην αντρα την κοβω. Τελικα την μελανιε μονο ο γιορκι την εφαγε? Το σκεφτομαι ασχημα να παω αλλα αν μοιαζει με 15χρονο δεν νομιζω να μου βγει να την πηδηξω. Η εστω και να μου βγει θα ειναι κρυα οπως εγραψε καποιος...και εχει κιαλλες επιλογες αλλα το 80ευρω στην μιση ωρα ειναι που με βολευει. Ετσι και αλλιως για ενα βολι ειμαι οχι παραπανω. Δεν με απασχολει καθολου να κανω σοσιαλ στον εξτρα χρονο.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Για πρωην αντρα την κοβω. Τελικα την μελανιε μονο ο γιορκι την εφαγε? Το σκεφτομαι ασχημα να παω αλλα αν μοιαζει με 15χρονο δεν νομιζω να μου βγει να την πηδηξω. Η εστω και να μου βγει θα ειναι κρυα οπως εγραψε καποιος...και εχει κιαλλες επιλογες αλλα το 80ευρω στην μιση ωρα ειναι που με βολευει. Ετσι και αλλιως για ενα βολι ειμαι οχι παραπανω. Δεν με απασχολει καθολου να κανω σοσιαλ στον εξτρα χρονο.
Πάνε Regina  ;)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.087
Κριτικές
89
Like
10.524
Πόντοι
25.015
:dunno: :dunno:
Οι κριτικές και τα σχόλια που έγιναν εδώ πάντως δεν είναι ενθαρρυντικά  :think:

Ακυρωσα. Για κανα στουντιακι με κοβω. Στα 80ε για μιση ωρα δεν εχει κατι αλλο. Και η ρεγκινα που προτεινες δεν με φτιαχνει εμφανισιακα. Να σαι καλα παιχτη.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ακυρωσα. Για κανα στουντιακι με κοβω. Στα 80ε για μιση ωρα δεν εχει κατι αλλο. Και η ρεγκινα που προτεινες δεν με φτιαχνει εμφανισιακα. Να σαι καλα παιχτη.
Μήπως να διαβάσεις τη κριτική που έγραψα για liliann εχθές; Μπορεί να τη βρεις ενδιαφέρουσα σε τιμή και σέρβις  ;)
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Χαζευοντας στο εσκορτνιους βλεπω αυτο Πηγε Αθηνα η Λενα του εσκορτ κλαμπ. Η καθαριστρια, απο τις πιο ασχημομουρες που εχω δει στο χωρο και πλασαρει και βιντεακι(δυστυχως δεν μπορεσα να το δω τωρα). Οσοι την πηραν οταν ηταν εδω ας νιωσουν υπερηφανοι αναμεσα τους κ εγω
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Χαζευοντας στο εσκορτνιους βλεπω αυτο Πηγε Αθηνα η Λενα του εσκορτ κλαμπ. Η καθαριστρια, απο τις πιο ασχημομουρες που εχω δει στο χωρο και πλασαρει και βιντεακι(δυστυχως δεν μπορεσα να το δω τωρα). Οσοι την πηραν οταν ηταν εδω ας νιωσουν υπερηφανοι αναμεσα τους κ εγω
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1

Σκέτη καύλα! σα να γαμάς 18χρονο.
βελούδινο σώμα.... πίπα σούπερ. μουνί στενό καυλωτικό

Ελαφρυα αλλα με καλό βυζι.

Σε κάποια φάση την πηρα αγκαλιά και την γαμούσα δυνατά.

ΑΞίζει!
 

Babaroufis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
49
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
ανοιξτε και για την alice να κανουμε κριτική
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Σκέτη καύλα! σα να γαμάς 18χρονο.
βελούδινο σώμα.... πίπα σούπερ. μουνί στενό καυλωτικό

Ελαφρυα αλλα με καλό βυζι.

Σε κάποια φάση την πηρα αγκαλιά και την γαμούσα δυνατά.

ΑΞίζει!
Τα'λεγα εγώ αλλά ποιός ακούει... 
 

Babaroufis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
49
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
Μέτρια πραγματα. ομορφο πιπινακι, ναζιαρικο . Μετρια πιπα , δεν πολυψηνετε για γλωσσοφιλα, μουνάκι σφικτο πολυ και σταζει ζουμια. αλλα πολυ απειρο μωρο. δαχτυλα δεν αφηνει. Ψιλοξεπέτα . Το αλλό του γραφειου regina αξιζει πολυ περισοτερο αλλα δε το δινουν για μισαωρο
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μέτρια πραγματα. ομορφο πιπινακι, ναζιαρικο . Μετρια πιπα , δεν πολυψηνετε για γλωσσοφιλα, μουνάκι σφικτο πολυ και σταζει ζουμια. αλλα πολυ απειρο μωρο. δαχτυλα δεν αφηνει. Ψιλοξεπέτα . Το αλλό του γραφειου regina αξιζει πολυ περισοτερο αλλα δε το δινουν για μισαωρο
Για το άλλο ξέρω εδώ και μέρες.Για την ξανθούλα ήθελα να μάθω γιατί  :wanker:
Την απειρία της κοπέλας δεν θα την έλεγα  ξεπέτα,ταπεινή μου γνώμη πάντα  :hi:
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Σκέτη καύλα! σα να γαμάς 18χρονο.
βελούδινο σώμα.... πίπα σούπερ. μουνί στενό καυλωτικό

Ελαφρυα αλλα με καλό βυζι.

Σε κάποια φάση την πηρα αγκαλιά και την γαμούσα δυνατά.

ΑΞίζει!
Αγγλικά μιλάει καθόλου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom