Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
Μετά από προτροπή μέλους του φορουμ πήγα στην EVA.
Σίγουρα γύρω στα 35 ωραίο σώμα όχι τοσό σφιχτό οσο μοιάζει από τις φωτό, όμως σε κάθε περίπτωση καλό
Συμπεριφορά 10 άριστα.Πολυ ευγενική πολύ ερωτική με άριστη πίπα και συμμετοχή στα υπόλοιπα
Μου πρόσφερε αρχικά Μασαζ και επειδή δεν είμαι απ αυτούς που τελειώνουν 2 φορές σε μια ώρα το δέχτηκα και έκανα πολύ καλά.
Άριστο Μασαζ και όχι τσιμπολογηματα η χαϊδέματα
Επισεις ιδιαίτερα καυλοτικη η μεταφορά από Μασαζ σε στοματικο
Κορυφαία στιγμή αυτή να αυνανίζεται σε face fucking( αυτό που γυρίζει το κεφάλι έξω το κρεβάτι και όρθιος να της γαμας το στόμα ...κάπως έτσι πρέπει να λέγεται) :grin:
Αξίζει τα 130 και ειδικά αν θυμηθώ κάτι 200 άρες που  έχω δώσει σε κάτι πουτσομοντελα κομοδίνα
[/
Μετά από προτροπή μέλους του φορουμ πήγα στην EVA.
Σίγουρα γύρω στα 35 ωραίο σώμα όχι τοσό σφιχτό οσο μοιάζει από τις φωτό, όμως σε κάθε περίπτωση καλό
Συμπεριφορά 10 άριστα.Πολυ ευγενική πολύ ερωτική με άριστη πίπα και συμμετοχή στα υπόλοιπα
Μου πρόσφερε αρχικά Μασαζ και επειδή δεν είμαι απ αυτούς που τελειώνουν 2 φορές σε μια ώρα το δέχτηκα και έκανα πολύ καλά.
Άριστο Μασαζ και όχι τσιμπολογηματα η χαϊδέματα
Επισεις ιδιαίτερα καυλοτικη η μεταφορά από Μασαζ σε στοματικο
Κορυφαία στιγμή αυτή να αυνανίζεται σε face fucking( αυτό που γυρίζει το κεφάλι έξω το κρεβάτι και όρθιος να της γαμας το στόμα ...κάπως έτσι πρέπει να λέγεται) :grin:
Αξίζει τα 130 και ειδικά αν θυμηθώ κάτι 200 άρες που  έχω δώσει σε κάτι πουτσομοντελα κομοδίνα
μαζι σου ρε φιλε ετσι ειναι οπως τα λες αλλα μαλλων δεν την εψαξες παραπανω την φαση!!!επειδη οποια περνω την περναω πρωτα απο σκανερ φαση το ευακι σου λεω ειναι απο αλβανια μερια!!!ετσι για να μην τρωτε τον παπαπρολογο απο ρωσια και πουτσες μεντολες!!!καλημερα!!!
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Πέρασμα χτες το απόγευμα απο Moly. Υποδοχή με ολόσωμο δικτυωτό και γόβες. Πιτσιρίκα το πολύ 19-20 από ουκρανία κατά δήλωσή της, μέτριο ανάστημα, μαύρο μακρύ μαλλί exte, ωραίο πρόσωπο αν και άβαφτη (μοιάζει με τις φωτό), σώμα όχι skinny όχι μοντελέ, νορμάλ κιλά και αψεγάδιαστο από κυτταρίτιδα ή άλλα σημάδια. Κώλος ωραίος και βυζάκια δυάρια ψιλοστητά. Αγγλικά πολύ λίγα οπότε βουρ στον πατσά, πολλά γλωσσόφιλα και κλαρίνο ικανοποιητικό με σημάδια απειρίας με κάποιες άγαρμπες κινήσεις. Στο sex κάνει τα πάντα, στήνεται καλά, δείχνει να το γουστάρει, κάποιες fake κραυγές βέβαια και κάτι omg δεν χρειάζονται. Αντί για social στο ημίχρονο από μόνη της με πλάκωσε σε ένα ολόσωμο μασάζ με babyoil όχι κάτι ιδιαίτερο από τεχνική και δύναμη, χαλαρωτικό ωστόσο. Έδειξε διάθεση και περιποιητικότητα, όταν θα αποκτήσει και εμπειρία θα φυσάει!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Πέρασμα χτες το απόγευμα απο Moly. Υποδοχή με ολόσωμο δικτυωτό και γόβες. Πιτσιρίκα το πολύ 19-20 από ουκρανία κατά δήλωσή της, μέτριο ανάστημα, μαύρο μακρύ μαλλί exte, ωραίο πρόσωπο αν και άβαφτη (μοιάζει με τις φωτό), σώμα όχι skinny όχι μοντελέ, νορμάλ κιλά και αψεγάδιαστο από κυτταρίτιδα ή άλλα σημάδια. Κώλος ωραίος και βυζάκια δυάρια ψιλοστητά. Αγγλικά πολύ λίγα οπότε βουρ στον πατσά, πολλά γλωσσόφιλα και κλαρίνο ικανοποιητικό με σημάδια απειρίας με κάποιες άγαρμπες κινήσεις. Στο sex κάνει τα πάντα, στήνεται καλά, δείχνει να το γουστάρει, κάποιες fake κραυγές βέβαια και κάτι omg δεν χρειάζονται. Αντί για social στο ημίχρονο από μόνη της με πλάκωσε σε ένα ολόσωμο μασάζ με babyoil όχι κάτι ιδιαίτερο από τεχνική και δύναμη, χαλαρωτικό ωστόσο. Έδειξε διάθεση και περιποιητικότητα, όταν θα αποκτήσει και εμπειρία θα φυσάει!
cim+cif δέχτηκε στα 160€ 1h?Σε ρωτάω γιατι τα ζητάει extra!
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
έχτρα πάνε αυτά από τι μου πε πάνω στον αγώνα
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Γι αυτό κ γω είπα στην Μοlly χαιρετά μου τον πλάτανο τετ α τετ μέσα στο δωμάτιο της!
 

PabloEscobar

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
39
Like
1.217
Πόντοι
2.391
Γι αυτό κ γω είπα στην Μοlly χαιρετά μου τον πλάτανο τετ α τετ μέσα στο δωμάτιο της!

Εχασες φίλε ενα εκπληκτικό μωρό.
Κωλάρα μπουτάρες πέτρα,πίπα τέλεια και στο τέλος....στην υγειά μας ρε παιδιά!
Απίστευτος συνδυασμός GFE +PSE
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Εχασες φίλε ενα εκπληκτικό μωρό.
Κωλάρα μπουτάρες πέτρα,πίπα τέλεια και στο τέλος....στην υγειά μας ρε παιδιά!
Απίστευτος συνδυασμός GFE +PSE
Pablo την είδα live κ δεν με ενθουσίασε!Δεν αξίζει για μένα τα 160€ που ζητάει χωρίς cim+cif.Το μισάωρο 100€ έπρεπε να το χει κ πολλά της είναι!Όχι 140 που ζητάει!Σαν τη Molly κ καλύτερες βρίσκεις στη Φυλής με 20.Τώρα εσένα αν σου έκανε καλό κρεβάτι είναι άλλο θέμα!
 

thiossam29

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
καλησπερα και απο εμανα!επισκεψη και εγω εχθεσ στην μολυ λιγο πολυ τα ειπαν οι προηγουμενοι και καπωσ ετσι ειναι...σωματαρα αψεγαδιαστη   προσωπο πολυ ωραιο γενικα πολυ δυνατη εμφανιση!στα του αγωνα τωρα οντωσ πολυ γκαβλα και διαθεση αλλα καθαρα απειρη φαινοταν στην πιπα που για μενα ηταν μετρια!θα συμφωνησω απολυτα με καρελια οτι εχει πολλα να δωσει ακομη!δεν ξερω αν θα φτασει βεβαια την υπεροχη σαπφιρα το θεωρω δυσκολο ο χρονοσ θα δειξει!στα μειον τα ελαχιστα αγγλικα τησ!!!γενικο συμπερασμα αξιζει την επισκεψη!!!μην ξεχναμε αλλωστε οτι στην φτωχομανα θεσσαλονικη σπανια ερχοντε τετοια κορμια σε αυτην την ηλικια!!!!(22-23 λεω εγω)
 

thiossam29

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
βεβαια σε αυτους που δεν αρκει μονο η σουπερ εμφανιση και απαιτουν και πολυ δυνατες υπηρεσιες και καλα κανουν βεβαια ισως βρουν καποιες ατελειες στα του αγωνα λογω απειρειας οπως ανεφερα!!!απλα στο γενικο ζυγισμα θεωρω οτι αξιζει η κοπελα!!!τελος τα ρουχα υποσοχης της μαυρη ολοσωμο διχτυωρο με μαυρες γοβες καθαρα αγορασμενα απι ουκρανικη φτηνο μπουτικ χαμηλης ποιοτητας!!!!θα μου πειτε τι σημασια εχει αολα οταν ζητας 160 και ολα τα εξτρα πληρωμενα ολα παιζουν το ρολο τους.....αυτα απο εμενα καλη συνεχεια
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
καλησπερα και απο εμανα!επισκεψη και εγω εχθεσ στην μολυ λιγο πολυ τα ειπαν οι προηγουμενοι και καπωσ ετσι ειναι...σωματαρα αψεγαδιαστη  προσωπο πολυ ωραιο γενικα πολυ δυνατη εμφανιση!στα του αγωνα τωρα οντωσ πολυ γκαβλα και διαθεση αλλα καθαρα απειρη φαινοταν στην πιπα που για μενα ηταν μετρια!θα συμφωνησω απολυτα με καρελια οτι εχει πολλα να δωσει ακομη!δεν ξερω αν θα φτασει βεβαια την υπεροχη σαπφιρα το θεωρω δυσκολο ο χρονοσ θα δειξει!στα μειον τα ελαχιστα αγγλικα τησ!!!γενικο συμπερασμα αξιζει την επισκεψη!!!μην ξεχναμε αλλωστε οτι στην φτωχομανα θεσσαλονικη σπανια ερχοντε τετοια κορμια σε αυτην την ηλικια!!!!(22-23 λεω εγω)
Thiossam δεν φτάνει τα γραφεία εδώ Θεσ/νικη μας κωλοπιανουν στις τιμές παρουσιάζετε μερικοί τις μέτριες για μοντέλα!Όσο κ να σου άρεσε εσένα εμφανισιακά τα 160 που ζητάει την ώρα χωρίς extra είναι no vfm!
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
182
Like
23.976
Πόντοι
33.598
Thiossam δεν φτάνει τα γραφεία εδώ Θεσ/νικη μας κωλοπιανουν στις τιμές παρουσιάζετε μερικοί τις μέτριες για μοντέλα!Όσο κ να σου άρεσε εσένα εμφανισιακά τα 160 που ζητάει την ώρα χωρίς extra είναι no vfm!

Πολιτική του γραφείου αγαπητέ....
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
281
Κριτικές
11
Like
600
Πόντοι
881
Η αγελαδομπιανκα τελικά λέει τίποτα μετά την Αλεξάνδρα δεν έχω άλλα λεφτά για πέταμα. Πέρα από την γλώσσα  φίδι κάνει τίποτα;
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Γι αυτό κ γω είπα στην Μοlly χαιρετά μου τον πλάτανο τετ α τετ μέσα στο δωμάτιο της!
Δηλαδή καρντάσι έκλεισες ραντεβού,πήγες και έφυγες ενώ το γράφουν ότι αυτά τα ζητάει έξτρα?  :think: Κάτι τέτοια κάνουμε και μετά μας τη λένε και έχουν άδικο,ε?  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom