Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Λοιπον μάγκες ενημέρωση για molly. Η κοπελα είναι αυτή των φωτο και μικρή γύρω στα 23 θα έλεγα. 1.70 σιγουρα, δυαρακι βυζι, ουτε αδύνατη, ουτε χοντρή. Δεν έχει την κλασσική ρωσική φυσιογνωμία αρα θα πιστέψω οτι είναι λιθουανή. Πάντως μιλούσε ρωσικά και αγγλικά, όχι πολλά αλλά ικανοποιητικά. Πρόσχαρη με καλη διάθεση, δίνει γλωσοφιλα και φαίνεται να αντέχει και σε pse καταστάσεις, αλλά εγώ δεν είμαι για τέτοια. Επίσης δεν μπορω να σας πω για πίπα γιατί αποφεύγω τα ακαποτα και δεν ζήτησα. Παιρνει πρωτοβουλίες και δε φαίνεται πρωταρα. Καλό βόλι.
Αντισθένη ανέβασε κανένα προφίλ.
Μόνο αυτό υπάρχει Αζα  :)
 

PabloEscobar

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
39
Like
1.217
Πόντοι
2.391
Ενα έχω να πω,αλλού τα κακαρίσματα και αλλού γεννούν οι κότες!
 
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλως σας βρηκα παιδια. Εαν γινεται μια κριτικη για bianca το συντομοτερο μηπως και προλαβουμε να τιμησουμε αυριο γιατι τετοια κανονια σπανια ερχονται θεσσαλονικη. :tits:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.720
Κριτικές
184
Like
24.183
Πόντοι
33.598
Και η διακοσάρα αμετακίνητη....με το φτωχότερο σέρβις....
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436


Σ'αυτην δεν εχει παει κανενας ακομα?  :think:

Δεν υπάρχει προφίλ για να γράψω κριτική. Με δυο λόγια. Ότι και να πω είναι λίγο. Εμφάνιση πολύ καλή, δροσερό πιπινακι, βυζακι όχι πολύ μεγάλο , κωλαρα, απίστευτα καυλιαρα, πέρασα απίθανα. Μια από τις καλύτερες που έχω πάρει. Έγραψα και πιο πριν ότι αν συνεχίσει έτσι θα αφήσει εποχή. Με μένα ήταν πύραυλος. Θα ξαναπάω, μιας και πέρασα φανταστικά, αλλά και για να διαπιστωσω αν ειναι σταθερή στην απόδοση της.
 

De marco 156

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
49
Like
1.677
Πόντοι
4.381
Εμένα αυτό μ'αρέσει  :P Αραγες να έχει καμιά σχέση με τις φωτό το μωρό?  :think: Ξέρει κανείς τίποτις?
Έγινε κατάθεση την Κυριακή επειδή ήθελα οπωσδήποτε anal, λίγο σπασμένη στο πρόσωπο και με πιο πεσμένο κωλαράκι σε σχέση με τις φωτό. Γενικά όμως πολύ καλή απόδοση(ρώσικη σχολή), για πιο gfe κατάστα. Αν είχε και προφίλ θα ανέβαζα λεπτομέρειες. 
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
η κοπελα δεν απανταει ουτε σε μηνυματα ουτε σε κλησεις.γνωριζει κανει κατι?

κοιτα κατι δεν παει καλα ..αυτο δεν  είναι το τηλεφωνο της ( τουλάχιστον αυτο που εχω εγω )

και οι φωτογραφιες δειχνουν διαφορετικη κοπελλα

 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
Έγινε κατάθεση την Κυριακή επειδή ήθελα οπωσδήποτε anal, λίγο σπασμένη στο πρόσωπο και με πιο πεσμένο κωλαράκι σε σχέση με τις φωτό. Γενικά όμως πολύ καλή απόδοση(ρώσικη σχολή), για πιο gfe κατάστα. Αν είχε και προφίλ θα ανέβαζα λεπτομέρειες. 

ρε φίλος πολύ εχτρα  δεν παιζεί????
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
ρε φίλος πολύ εχτρα  δεν παιζεί????
Κλασικό μοτίβο ορισμένων πρακτορείων  :jerking: Δίνουν τις κοπέλες σε χαμηλή τιμή αλλά από σέρβις φτωχό το πρόγραμμα κι έτσι όλα παίζουν εξτρα με αποτέλεσμα ή αρχικά χαμηλή τιμή να  εκτοξεύεται σε άπιαστα-για πολλούς-ύψη αν θες μια αξιοπρεπή συνάντηση  :tickedoff:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Μετά από προτροπή μέλους του φορουμ πήγα στην EVA.
Σίγουρα γύρω στα 35 ωραίο σώμα όχι τοσό σφιχτό οσο μοιάζει από τις φωτό, όμως σε κάθε περίπτωση καλό
Συμπεριφορά 10 άριστα.Πολυ ευγενική πολύ ερωτική με άριστη πίπα και συμμετοχή στα υπόλοιπα
Μου πρόσφερε αρχικά Μασαζ και επειδή δεν είμαι απ αυτούς που τελειώνουν 2 φορές σε μια ώρα το δέχτηκα και έκανα πολύ καλά.
Άριστο Μασαζ και όχι τσιμπολογηματα η χαϊδέματα
Επισεις ιδιαίτερα καυλοτικη η μεταφορά από Μασαζ σε στοματικο
Κορυφαία στιγμή αυτή να αυνανίζεται σε face fucking( αυτό που γυρίζει το κεφάλι έξω το κρεβάτι και όρθιος να της γαμας το στόμα ...κάπως έτσι πρέπει να λέγεται) :grin:
Αξίζει τα 130 και ειδικά αν θυμηθώ κάτι 200 άρες που  έχω δώσει σε κάτι πουτσομοντελα κομοδίνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom