Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
η μπετυ απο κροατια που κατα καιρουσ συνηθωσ τα καλοκαιρια ερχοταν στου ρωσοποντικα το χοτελι!!πολλη καθαρη γκομενα με πολλη δυνατη στην  :pipa1:!!!αλλαξε και το μαλλι τησ σε ισιο απο μπουκλεσ και μπερδευτηκα καπωσ οταν την ιδα για πρωτη φορα με αυτο το μαλλι αλλα δεν παυει να ειναι μουναροσσσσ!!! :rockon:
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
130 /h
Το θεμα είναι αν πήγε κανένας!
Πάντως μια μικρή επεξεργασία έχουν οι φωτογραφίες της... Σε κάποιες έχει μια ελιά στο δεξί μάγουλο, σε κάποιες άλλες, όχι...  Χμμμμ... Το γνωστό site τη βγάζει verified, και ένας συναγωνιστής έχει πει ότι την έχει πάρει.  Ίσως να αξίζει για ένα κασκαντεριλίκι σε μετέπειτα επίσκεψή της.  Για την ώρα έχω βάλει στο μάτι την Τρέισι όταν ξανάρθει, που κάνει και squirt.  Φίλος στην Αθήνα είπε ότι ξεσκίζεται άγρια.
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Αυτή τη LIZA την "είδε" κανένας από κοντά;

Είδα εγώ... Σαν την καθαρίστρια του ξενοδοχείου που της φορέσαν ζαρτιέρες... Εμεινα ως μαλάκας, μήπως είναι καμιά αποκάλυψη αλλά δεν...
Ας ανέβει το προφίλ της να βάλω κριτική.
 

demian123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
321
Κριτικές
1
Like
947
Πόντοι
81
Ξέρει κανείς τίποτα για Tiffany;
 

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Είδα εγώ... Σαν την καθαρίστρια του ξενοδοχείου που της φορέσαν ζαρτιέρες... Εμεινα ως μαλάκας, μήπως είναι καμιά αποκάλυψη αλλά δεν...
Ας ανέβει το προφίλ της να βάλω κριτική.


εμεινες??? έφυγα τρεχωντας.......
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Εγώ θέλω να τη δω από κοντά. Δεν με τρομαζουν τα "βάρη" :grin:.
Ξέρει κανένας σε ποιο ξεν. μένει; Με κάποια έχω "θέμα" ;)
 

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ θέλω να τη δω από κοντά. Δεν με τρομαζουν τα "βάρη" :grin:.
Ξέρει κανένας σε ποιο ξεν. μένει; Με κάποια έχω "θέμα" ;)

από τα 2 τα γνωστά που ειναι διπλα διπλα μοναστηριου το μικροτερο....δλδ το πρωτο απο το κεντρο οπως ερχεσαι.......τι θέμα? ειχες γκομενα receptionist?  :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
από τα 2 τα γνωστά που ειναι διπλα διπλα μοναστηριου το μικροτερο....δλδ το πρωτο απο το κεντρο οπως ερχεσαι.......τι θέμα? ειχες γκομενα receptionist?  :grin:
Όχι, δουλεύει μια οικογενειακή φίλη καμαριέρα σε ένα από τα μεγάλα και δεν λέει να με δει να μπαίνω καν στο λόμπυ :grin: 
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
Όχι, δουλεύει μια οικογενειακή φίλη καμαριέρα σε ένα από τα μεγάλα και δεν λέει να με δει να μπαίνω καν στο λόμπυ :grin:   
Oταν θα φυγεις δεν θα σε δει γιατι θα τρεχεις σαν το ροντ ρανερ
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
130 /h
Το θεμα είναι αν πήγε κανένας!

Εγω της ειπα για 100 και μου ειπε οκ με τη μια(φυσικα και δεν πηγα)

Πάντως μια μικρή επεξεργασία έχουν οι φωτογραφίες της... Σε κάποιες έχει μια ελιά στο δεξί μάγουλο, σε κάποιες άλλες, όχι...  Χμμμμ... Το γνωστό site τη βγάζει verified, και ένας συναγωνιστής έχει πει ότι την έχει πάρει.  Ίσως να αξίζει για ένα κασκαντεριλίκι σε μετέπειτα επίσκεψή της.  Για την ώρα έχω βάλει στο μάτι την Τρέισι όταν ξανάρθει, που κάνει και squirt.  Φίλος στην Αθήνα είπε ότι ξεσκίζεται άγρια.

Να πας,τα λεφτα της τα ιδρωνει για τον πελατη,υπαρχει και ενα αλλα βεβαια,αμα θελεις να σου το πω σε πμ  ;)
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Εγω της ειπα για 100 και μου ειπε οκ με τη μια(φυσικα και δεν πηγα)

Να πας,τα λεφτα της τα ιδρωνει για τον πελατη,υπαρχει και ενα αλλα βεβαια,αμα θελεις να σου το πω σε πμ  ;)
Ποια από τις δύο; Η Τρέισι ή η άλλη;; Για έλα σε πμ ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom