Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Δηλαδή ρε συ Palermo απ' ότι κατάλαβα, με όλο αυτό το χάλι που μας περιγράφεις έκατσες και δύωρο;!!!!!!!!!  :think:

Μαλακιες καταλαβες
Απλα εννοούσα πως περασαν 2 ωρες μεχρι να παω σπιτι


Οςο για την Τζουλια,καλο πιπίνι αλλά οχι ιδαιτερα καθαρή,ουτε αρώματα ούτε τίποτα και με ασχημη μυρωδιά σώματος.Μια φορα με το που τελειωσα και βγηκα από μεσα της,μου ηρθε μια ψιλομποχα
Στο σερβις οπωςτα ειπε ο φιλος,κρύα αλλα γενικά πρόθυμη σε ο,τι ζητήσεις

Κανει και ακαποτο στανταρ,χωρις επιπλεον λεφτα
 

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
"""παμε στη ζωη κ την μελινα!!αλλο !!δεν γινοντε αυτα σασ λεω!!μολδαβεζα και ουκρανη!!!χαχαχαχα !!!αλβανιδεσ δυδυμεσ"""

φίλε σοβαρά είναι δίδυμες??? παρτουζα με δίδυμες είναι το Νο2 στην λίστα μου! αν δεχτούν με 170 και οι δύο μαζί ψηθηκα!
 

ziobagos75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2014
Μηνύματα
73
Like
33
Πόντοι
0
Και τα δυο,το γραφει αλωστε,,,,
ασε τι γραφει...παλια ηταν μονο για εκτος θεσσαλονικης το ξενοδοχειο...δεν ξερω αν το κανει για το +50 στην τιμη...την εχει παρει καποιος σε ξενοδοχειο εδω;
αυτο ρωταω
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.318
Πόντοι
34.168
ασε τι γραφει...παλια ηταν μονο για εκτος θεσσαλονικης το ξενοδοχειο...δεν ξερω αν το κανει για το +50 στην τιμη...την εχει παρει καποιος σε ξενοδοχειο εδω;
αυτο ρωταω
ΕΓΩ..
Αλλα να σου πω την αληθεια,δεν θυμαμαι αν τη καλεσα η με καλεσε...
 

Imperatore

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
10
ασε τι γραφει...παλια ηταν μονο για εκτος θεσσαλονικης το ξενοδοχειο...δεν ξερω αν το κανει για το +50 στην τιμη...την εχει παρει καποιος σε ξενοδοχειο εδω;
αυτο ρωταω

Ναι την έχω πάρει εγώ σε ξενοδοχείο στο κέντρο,φτάνεις και την παίρνεις τηλέφωνο και σου λέει τον αριθμό του δωματίου
 

ae824210

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
138
Κριτικές
6
Like
90
Πόντοι
1
100 η ωρα...μου βρωμαει...αν καποιος ξερει κατι ας στειλει

τσιμπησα και εγω λογω τιμης και μονο...φαινοταν απο τις φωτο οτι θα μπαζωσω αλλα τετοιο πραγμα δεν το περιμενα....
γενικα δεν κανω μεταβολες...ε σε αυτην κατεβηκα 5 οροφους με τα ποδια..ουτε το ασανσερ δεν περιμενα....
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.665
τσιμπησα και εγω λογω τιμης και μονο...φαινοταν απο τις φωτο οτι θα μπαζωσω αλλα τετοιο πραγμα δεν το περιμενα....
γενικα δεν κανω μεταβολες...ε σε αυτην κατεβηκα 5 οροφους με τα ποδια..ουτε το ασανσερ δεν περιμενα....
άλλο ένα Χ λοιπόν, μια χαρά τα πήγε η κορασίδα στα γαϊδουράκια και τα ζονγκ... τουλάχιστον τα βυζιά της ήταν αληθινά ή όχι;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
δεν ξερω αμα το γραφω στο σωστο topic αλλα ηθελα να το γραψω, ανεβαινω με τα ποδια κατα της 6 ωρα το απογευμα προς τη πανω νεαπολη στο σουρουδη και μασκωτιτσα, εκει μολις φτανω στη γωνια στη wind βλεπω μια μουναρα με κολαν ψηλοτακουνα μακρυ μαλλι λεω ωραια κοπελα κοντοσταθηκα στη γωνια εκει περα και ακουω το κινητο της να βαραει περιμενε καποιον. Δε με πηγε το μυαλο οτι ειναι σε καποιο απο τ αθληματα και την ακουω να λεει, εγω ειμαι δω με μαυρο παντελονι μακρυ μαλλι και περιμενω, αμεσως καταλαβα, αν καποιος ειναι απο δω μεσα ας στειλει το τηλεφωνο επικοινωνιας της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom