Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
;)
 

Συνημμένα

  • C.jpg
    C.jpg
    72,2 KB · Εμφανίσεις: 14
  • D.jpg
    D.jpg
    74,5 KB · Εμφανίσεις: 13

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
Ρε μαν,μόλις διάβασα την κριτική σου για τη Juliet.Πώς γίνεται να μη σου έδωσε γλωσσόφιλα?  :think: Αυτή από μόνη της σε αρπάζει.

Πράγματι δεν κάνει μπάνιο στο ημίχρονο αλλά δεν μπορώ να πω ότι μύριζε κιόλας  :rolleyes:

Επίσης αρνήθηκε να τα πάρει στο στόμα?wtf?Εδώ από άλλους τα πίνει κανονικά.Σε μένα τα'φτυσε πάντως  :-

Απ'οτι βλέπω είμαι μικρότερός σου.Και με κάνουνε και συνήθως μια 5ετία πιο κάτω και από όσο είμαι πραγματικά  :headbang:
Χώρια που σίγουρα θα πήρε και πιο μικρούς σε ηλικία και από μένα.Την Παρασκευή μου είπε πως πήγε ένα παλικαράκι 19-20 χρονών,έκατσε 2ωρο και της έλεγε πως τα μάζευε κανα δίμηνο τα 350  :cheesy: :grin: Οπότε τι σου΄λεγε πως ήσουν ο πιο νέος,εδώ πήγαν μέχρι και άλλοι που ακόμα βυζαίνουν  :grin:

Μάλλον την πέτυχες σε άτυχη στιγμή(πράγμα απαράδεκτο για επαγγελματία βέβαια).Τι να πώ  :dunno:

Α και έγινε είκοσι οκτώ ένα μήνα πριν τη συνάντηση,καρατσεκαρισμένο  :) Θα συμφωνήσω στο ότι δε δείχνει και τόσο φρέσκια στο πρόσωπο.
Το ατού της συγκεκριμένης είναι το σέρβις.
Συμφωνώ και εγώ με τα λεγόμενά σου. Καλά γλωσόφιλα και τα παίρνει αλλά τα φτύνει. Ηλικία 28 τον Φεβρουάριο. Σωστός σε όλα.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
Το παρανοησες,αυτη μου ειπε για ηλικιες 60 και 70 δε θεωρω γεροντι καποιον που ειναι 40 η 50 η 55  ;)
Το 90% της πελατείας της είναι 35-45. Αν σκεφτείς ότι πάνε και κάτω των 35 (λιγοι ίσως) 60-70 πρέπει να είναι μικρό ποσοστό.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
Τωρα για τα DT και τα μεγεθη  δεν ξερω τι λεει ο φιλος ,μια φωτο χιλιες λεξεις που λεει και ο λαος !!!
Ρε συ tresurent το Julietaki είναι αυτό? Γιατί το στήθος στις φωτό δείχνει μικρότερο από ότι είναι. Η φάτσα βέβαια μοιάζει αλλά μπουκωμένη προφίλ πρώτη φορά την βλέπω, συνήθως τη βλέπω ανφάς.  :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Καλημέρα και καλο μήνα.
Tresurent  απο Σερβις τι λέει;
Πρεπει να ειναι και κορμαρα..
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ρε συ tresurent το Julietaki είναι αυτό? Γιατί το στήθος στις φωτό δείχνει μικρότερο από ότι είναι. Η φάτσα βέβαια μοιάζει αλλά μπουκωμένη προφίλ πρώτη φορά την βλέπω, συνήθως τη βλέπω ανφάς.  :2funny:
Sorry που θα ρωτησω ρε Παικτη .
1.Αλλα τις γκομενες απο τα βυζια τις αναγνωριζεις ?
2.Τα βυζια που τα ειδες ?
Εκτος εαν εσυ περνας τους ωμους για βυζια ?
Τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα !!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
ρε μπας και περασε τ'αρχίδια σου για βυζόμπαλλα?
τρισημισάρια...?
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
Sorry που θα ρωτησω ρε Παικτη .
1.Αλλα τις γκομενες απο τα βυζια τις αναγνωριζεις ?
2.Τα βυζια που τα ειδες ?
Εκτος εαν εσυ περνας τους ωμους για βυζια ?
Τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα !!!
Sorry φίλε αλλά βλέπω στις 2 πρώτες φοτο δεξί ώμο και αριστερό βυζί. Είναι βέβαια λίγο θολές και όπως είπα το προφίλ της σε αυτή τη στάση δεν το έχω δει. Συνήθως την έχω ανφάς να με κοιτάει.  :rockon: Δεν σε αμφισβήτησα (πως θα μπορούσα άλλωστε) απορία εξέφρασα που μου έλυσες με την τελευταία φοτο. Sorry και thanks.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Τωρα για τα DT και τα μεγεθη  δεν ξερω τι λεει ο φιλος ,μια φωτο χιλιες λεξεις που λεει και ο λαος !!!

μιλάμε θα σκάνε τα τυπάκια με τις φωτό στο χέρι για πειστήρια μέσα στο δωμάτιο...όπως κάναμε παλιά στον κουρέα που ξεφυλλίζαμε τα περιοδικά και λέγαμε να πάρτα μου έτσι...

ξέρω μάλιστα και περιπτώσεις που στο ένα χέρι θα κρατάνε τις φωτό σου και στο άλλο το υποδεκάμετρο να συγκρίνουν αν τον έχει βάλει όλο ή αν μπορεί κι άλλο  :2funny: :2funny: :2funny:

δουλειές άνοιξες πρωί πρωί
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
μιλάμε θα σκάνε τα τυπάκια με τις φωτό στο χέρι για πειστήρια μέσα στο δωμάτιο...όπως κάναμε παλιά στον κουρέα που ξεφυλλίζαμε τα περιοδικά και λέγαμε να πάρτα μου έτσι...
Από ρουφιάνους άλλο τίποτα.

Εγώ μια φωτό πήγα να βγώ μαζί της και ξαφνικά τραβήχτηκε και μου λέει ααα όχι γτ μετά θα την ανεβάσεις στα φόρουμ  :headbang:

Της λέω ποιά φόρουμ?  :think: Πριν λίγο μου έδειξε κάποιος φωτογραφίες μου στο ίντερνετ,μου απαντά.

Προφανώς κάποιος της είχε δείξει τις φωτό που είχε ανεβάσει ο bro σου.

Ήθελα να'ξερα τι καταλαβαίνουνε,σπιούνοι  :idiot:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
Από ρουφιάνους άλλο τίποτα.

Εγώ μια φωτό πήγα να βγώ μαζί της και ξαφνικά τραβήχτηκε και μου λέει ααα όχι γτ μετά θα την ανεβάσεις στα φόρουμ  :headbang:

Της λέω ποιά φόρουμ?  :think: Πριν λίγο μου έδειξε κάποιος φωτογραφίες μου στο ίντερνετ,μου απαντά.

Προφανώς κάποιος της είχε δείξει τις φωτό που είχε ανεβάσει ο bro σου.

Ήθελα να'ξερα τι καταλαβαίνουνε,σπιούνοι  :idiot:
Εγώ γιατί πάλι νομίζω ότι όλες αυτές θέλουν να τις ανεβάζουν φοτο για διαφήμιση?
 

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Ρε μαν,μόλις διάβασα την κριτική σου για τη Juliet.Πώς γίνεται να μη σου έδωσε γλωσσόφιλα?  :think: Αυτή από μόνη της σε αρπάζει.

Πράγματι δεν κάνει μπάνιο στο ημίχρονο αλλά δεν μπορώ να πω ότι μύριζε κιόλας  :rolleyes:

Επίσης αρνήθηκε να τα πάρει στο στόμα?wtf?Εδώ από άλλους τα πίνει κανονικά.Σε μένα τα'φτυσε πάντως  :-

Απ'οτι βλέπω είμαι μικρότερός σου.Και με κάνουνε και συνήθως μια 5ετία πιο κάτω και από όσο είμαι πραγματικά  :headbang:
Χώρια που σίγουρα θα πήρε και πιο μικρούς σε ηλικία και από μένα.Την Παρασκευή μου είπε πως πήγε ένα παλικαράκι 19-20 χρονών,έκατσε 2ωρο και της έλεγε πως τα μάζευε κανα δίμηνο τα 350  :cheesy: :grin: Οπότε τι σου΄λεγε πως ήσουν ο πιο νέος,εδώ πήγαν μέχρι και άλλοι που ακόμα βυζαίνουν  :grin:

Μάλλον την πέτυχες σε άτυχη στιγμή(πράγμα απαράδεκτο για επαγγελματία βέβαια).Τι να πώ  :dunno:

Α και έγινε είκοσι οκτώ ένα μήνα πριν τη συνάντηση,καρατσεκαρισμένο  :) Θα συμφωνήσω στο ότι δε δείχνει και τόσο φρέσκια στο πρόσωπο.
Το ατού της συγκεκριμένης είναι το σέρβις.



Καλημέρα  Πράγματι δεν κάνει μπάνιο στο ημίχρονο !!
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
μιλάμε θα σκάνε τα τυπάκια με τις φωτό στο χέρι για πειστήρια μέσα στο δωμάτιο...όπως κάναμε παλιά στον κουρέα που ξεφυλλίζαμε τα περιοδικά και λέγαμε να πάρτα μου έτσι...

ξέρω μάλιστα και περιπτώσεις που στο ένα χέρι θα κρατάνε τις φωτό σου και στο άλλο το υποδεκάμετρο να συγκρίνουν αν τον έχει βάλει όλο ή αν μπορεί κι άλλο  :2funny: :2funny: :2funny:

δουλειές άνοιξες πρωί πρωί

εγώ δε θέλω φωτογραφίες..  :cool2:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom