Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Σιγουρα στο σερβις ειναι αρκετα καλη αλλα κατι deepthroat που γραφουν 9/10 η μικροτσουτσουνοι ειναι η δεν εχουν ιδεα τι σημαινει η λεξη.
Το οτι δεν τα πηρε στο στομα,μπορει απλα να βαρεθηκε,τοσα που ειχε παρει εκεινη τη νυχτα  :2funny:
Φιλια μου εδωσε με γλωσσα αλλα δεν το επιδιωκε και τοσο και σε καποια φαση ξενερωσα και απο αυτο,δε μου εβγαλε gfe παντος.
διαβασες την κριτική μου;Δες τι έγραφα!
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Σιγουρα στο σερβις ειναι αρκετα καλη αλλα κατι deepthroat που γραφουν 9/10 η μικροτσουτσουνοι ειναι η δεν εχουν ιδεα τι σημαινει η λεξη.
Το οτι δεν τα πηρε στο στομα,μπορει απλα να βαρεθηκε,τοσα που ειχε παρει εκεινη τη νυχτα  :2funny:
Φιλια μου εδωσε με γλωσσα αλλα δεν το επιδιωκε και τοσο και σε καποια φαση ξενερωσα και απο αυτο,δε μου εβγαλε gfe παντος.
:cheesy:

Δε βαριέσαι,συμβαίνουν κι αυτά.Κι εγώ ποιός ξέρει κάτι φόλες που έχω φάει,μπορεί στον προηγούμενο να'χαν κάνει παπάδες  :fuck1:

Ενιγουέιζ  :P τώρα να μας δώ τι θα κάνουμε,15 ct και ούτε μία της προκοπής.Επιπέδου δαπέδου όλες..

A ξέχασα και τα αμέτρητα call-girls αυτής της πόλης  :2funny: Γελάει ο κόσμος  :cheesy:
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Σα να τα βρισκω αντιθετα με αυτα που λεω εγω,περασε και ενας χρονος,αλαζει ο ανθρωπος  :grin:
μιλαω για τι θα συναντήσεις σε σχέση με τις φωτό ,ύψος κ βυζια που δίνει το πρακτορείο !
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.393
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
:cheesy:

Δε βαριέσαι,συμβαίνουν κι αυτά.Κι εγώ ποιός ξέρει κάτι φόλες που έχω φάει,μπορεί στον προηγούμενο να'χαν κάνει παπάδες  :fuck1:

Ενιγουέιζ  :P τώρα να μας δώ τι θα κάνουμε,15 ct και ούτε μία της προκοπής.Επιπέδου δαπέδου όλες..

A ξέχασα και τα αμέτρητα call-girls αυτής της πόλης  :2funny: Γελάει ο κόσμος  :cheesy:


Τα ποια? call-girl?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ξερεις κανενα call-girl? εγω μονο παρταλι-girl ξερω εδω στην πολη μας.
Εγω λεω να παω σε αυτη την Παμελα,οι Αθηναιοι που τους ρωτησα,μουγκα.
Αντε να δουμε παλι τι θα γινει,ελπιζω να μη κλαιω παλι 200ε
 

egwgiasena

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
187
Like
0
Πόντοι
1
Τα ποια? call-girl?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ξερεις κανενα call-girl? εγω μονο παρταλι-girl ξερω εδω στην πολη μας.
Εγω λεω να παω σε αυτη την Παμελα,οι Αθηναιοι που τους ρωτησα,μουγκα.
Αντε να δουμε παλι τι θα γινει,ελπιζω να μη κλαιω παλι 200ε
300 κανει και ?παλη θα την παζαρεψεισ ρε κουφαλα και αυτην?παλη φολα βλεπω να τρωσ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.393
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
300 κανει και ?παλη θα την παζαρεψεισ ρε κουφαλα και αυτην?παλη φολα βλεπω να τρωσ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Φαγωθηκες με τα 300 ρε συ 200 λεει,παζαρια δε θα κανω αλλα θα της κανω εξηγηση απο την αρχη,τα λεφτα μετα και αμα δε δωσεις αυτα που λες θα παρεις τα μισα και αντε γεια.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.393
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697


Ετσι ειναι,πλεον σε οποια πηγαινω ετσι θα κανω,ποτε ξανα λεφτα μπροστα.
Δουλεψε για να τα παρεις,οσες τα παιρνουν προκαταβολικα μετα σου λενε ελα αντε τελειωνε και συ και δεν εχουν και κινητρο,ετσι ομως θα αποκτησουν  :grin:
 

egwgiasena

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
187
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι ειναι,πλεον σε οποια πηγαινω ετσι θα κανω,ποτε ξανα λεφτα μπροστα.
Δουλεψε για να τα παρεις,οσες τα παιρνουν προκαταβολικα μετα σου λενε ελα αντε τελειωνε και συ και δεν εχουν και κινητρο,ετσι ομως θα αποκτησουν  :grin:
καμια φωρα αυτο γυρναει μπουμερανγ σε θεμα αποδωσησ
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Εδώ θα'χεις πρόβλημα.

Και κάτι που πρόσεξα στην κριτική.

Δεν είναι και το πιο κομψό πράγμα να αναφέρεσαι σε άλλους πελάτες ως "γερόντια".
Και εμείς τότε είμαστε κωλόπαιδα αν το πάρεις έτσι.

Άσε που οι περισσότεροι από αυτούς που βοηθάνε στο χώρο των city-tours,τιμημένοι,Top 10 αξιολογητές κτλπ είναι 50άρηδες  :cool2:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.393
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Εδώ θα'χεις πρόβλημα.

Και κάτι που πρόσεξα στην κριτική.

Δεν είναι και το πιο κομψό πράγμα να αναφέρεσαι σε άλλους πελάτες ως "γερόντια".
Και εμείς τότε είμαστε κωλόπαιδα αν το πάρεις έτσι.

Άσε που οι περισσότεροι από αυτούς που βοηθάνε στο χώρο των city-tours,τιμημένοι,Top 10 αξιολογητές κτλπ είναι 50άρηδες  :cool2:


Το παρανοησες,αυτη μου ειπε για ηλικιες 60 και 70 δε θεωρω γεροντι καποιον που ειναι 40 η 50 η 55  ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
παζαρια δε θα κανω αλλα θα της κανω εξηγηση απο την αρχη,τα λεφτα μετα και αμα δε δωσεις αυτα που λες θα παρεις τα μισα και αντε γεια.
Σε τι γλωσσα θα της το πεις ?
Εκτος και αν τα Ουκρανικα τα μιλας καλα !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τωρα για τα DT και τα μεγεθη  δεν ξερω τι λεει ο φιλος ,μια φωτο χιλιες λεξεις που λεει και ο λαος !!!
 

Συνημμένα

  • A.jpg
    A.jpg
    68,3 KB · Εμφανίσεις: 10
  • B.jpg
    B.jpg
    73,2 KB · Εμφανίσεις: 12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom