Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Μην σπαμάρετε!Μόνο ενημέρωση,αυστηρά! :2funny: :2funny: :2funny:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
αααχ τι μου θυμισες... ωραια χρονια τοτε... τωρα το πολυ να γαμαω ενα καλο μουνι το μηνα...
και η Eva Smolina παλι στο Παρισι αυτη την εβδομαδα...
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
αααχ τι μου θυμισες... ωραια χρονια τοτε... τωρα το πολυ να γαμαω ενα καλο μουνι το μηνα...
και η Eva Smolina παλι στο Παρισι αυτη την εβδομαδα...
Nai την καριολα μονο Παρισι και Κων/πολη !!!
 

Συνημμένα

  • IMG_790.JPG
    IMG_790.JPG
    147,1 KB · Εμφανίσεις: 26

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Μην σπαμάρετε!Μόνο ενημέρωση,αυστηρά! :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε ερμο δεν περασες απο την Ματιλντα να βελεις και καμια φωτο στα παιδια?  :grin: Ο Αφρο δεν βαζει πραγματικη φωτο και φοβαμαι οτι ειναι τελειωμενο μιλφακι!!  :2funny: :2funny:
 

paris127

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Επισκεψη μεσημεριανη στην Μερσεντες (Ντασα) για το καλωσορισες στην πολη μας.
Γκομενα οχι για εξοδο αλλα για γαμησια .
Δεν γραφω κριτικη γιατι η επισκεψη απετυχε - οχι με υπαιτιοτητα της κοπελας ομως .
Τρεις φορες μας διεκοψαν κατα την συζητηση μας, χτυπωντας την πορτα  απο το γαμωξενοδοχειο και μου την εσπασαν.
Αυτη παντως φιλοτιμη  και εργατικη. Φοβερο στομα για προφορικα. Καλο κορμι και βυζαρες. Αυτα. Εις αλλα με υγεια. 
 

paris127

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
για να το σκεφτουμε... εχεις παρει 30... και εχεις αναφερθει σε μια... δηλαδη το ποσοστο συνεισφορας προσωπικων εμπειριων σου στο σαιτ ειναι 3,33 %... εγω για παραδειγμα για να περιαυτολογησω και λιγακι... τα τελευταια 7 χρονια πρεπει να'χω παρει καμια 300 τουρακια... αλλα εχω αναφερθει σχολιαζοντας τουλαχιστον 450 τουρακια ακομα κι αυτες που δεν πηρα... Αρα: προσφορα στο σαιτ !!!!
ταρατατζουμ.....!!!!.... 150,00 %
εγω λεω λοιπον να μας πεις και για μια δευτερη που'χεις παρει... να ανεβει το ποσοστο σου στα 6,66 % και μετα να σε εμπιστευτουμε διαβολικε Παρη...
εκτος βεβαια αν το κοριτσι στο μεταξυ εμαθε να γαμιεται... γιατι οταν ειχε πρωτοερθει δεν ηξερε που παν τα τεσσερα...
Κατ' αρχάς συγχαρητήρια για την μεγάλη προσφορά σου στο site. Εγώ δεν διεκδικώ τέτοιες δάφνες... Δεύτερον, δεν με καίει και πολύ αν θα με εμπιστευτείτε ή όχι. Τρίτο με τα ονόματα των κοριτσιών, έτσι πως αλλάζουν και το fotoshop που πέφτει δεν μπορείς να είσαι σχεδόν ποτέ σίγουρος. Πάντως χαρακτηριστικά θυμάμαι την Alena, ήταν το πρώτο μου citytour και ήταν πραγματικά αστέρι, τη χαρακτηριστική μαύρη Jessica Siera Brasil που ήταν κάτι τελείως διαφορετικό και την επίσης χαρακτηριστική Gabi που ήταν το απόλυτο μπάζο.
Εάν ακόμη δυσπιστείς, αδερφέ, μπορώ να σου δώσω όνομα, επίθετο, ηλικία, ΑΦΜ και ΑΜΚΑ...
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Ok καλα ολα αυτα Παιχτη .
Οι φωτο που εβαλα εγω εχουν την κοπελα που συναντησες η αλλη ?
Νομιζω οτι αυτο ενδιαφερη πιο πολυ απο ολα τα αλλα !!!
 

paris127

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ok καλα ολα αυτα Παιχτη .
Οι φωτο που εβαλα εγω εχουν την κοπελα που συναντησες η αλλη ?
Νομιζω οτι αυτο ενδιαφερη πιο πολυ απο ολα τα αλλα !!!
Όχι, αυτή που συνάντησα δεν ήταν η Μόνικα που λες, αν και όλες αυτές που έχετε ποστάρει εσύ και οι άλλοι συναγωνιστές μοιάζουν πολύ μεταξύ τους. Θα έλεγα ότι οι διαφορές τους είναι στα "όρια του fotoshop"
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Άμα ήταν στη συζήτηση,δεν πειράζει

ΥΓ Μπράβοι σε ψάχνανε?
Να σου πω την αλήθεια όταν ξαναχτυπησαν την πόρτα μου πέρασε απο το μυαλό "λες να μπουκαρει κανεις του ηθών ;" και τότε μου έφυγε εντελώς η όρεξη ... Ακούγεται χαζό αλλα είναι αλήθεια
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Να σου πω την αλήθεια όταν ξαναχτυπησαν την πόρτα μου πέρασε απο το μυαλό "λες να μπουκαρει κανεις του ηθών ;" και τότε μου έφυγε εντελώς η όρεξη ... Ακούγεται χαζό αλλα είναι αλήθεια

Στα παπάρια σου!!!

Γκόμενα μου είναι,την βρήκα σε ένα μπαρ και ήρθαμε να πηδηχτούμε!
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Στα παπάρια σου!!!

Γκόμενα μου είναι,την βρήκα σε ένα μπαρ και ήρθαμε να πηδηχτούμε!
Κουφαλα δικηγορε, το ψέμα έτοιμο το έχεις !  :grin: το ξέρω κάτι θα λεγα στην απίθανη περίπτωση. (δεν έχω ακούσει ποτε να γίνεται αυτο πάντως) αλλα το γαμημενο το μυαλό δουλεύει περίεργα. Πάντως ξενερωσα και διεκόπη η προφορική εξέταση . Να κάνουμε αγωγή στο ξενοδοχείο λέω γω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom