Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Χθες ειπα να μασκαρευτω σε κασκαντερ και να συναντήσω την
Σωστη μερα βρηκες να μασκαρευτες...τσικνοπεμπτη ;) περνας απαρατηρητος!!
παντως δεν νομιζω οτι εχασες και τπτ....απο ενστικτο το λεω
 

lifeg44

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Τι γυναικαρες ειναι αυτες? ξερει κανεις κατι γιατι κριτικες δεν υπαρχουν. Στειλανε και το αλλο το κοριτσακι με το κτελ να γυρισει ολη την επαρχια. Εχει βαλει στο προγραμμα της τη μιση επικρατεια ...περιοδευον θιασος.
Για την Hanna μόλις έγραψα κριτική, για την Nataly, την έριξα μια ματιά σήμερα δεν μου άρεσε πολύ η φάτσα της, o φωτογράφος έχει κάνει καλή δουλειά, είναι ελαφρώς επεξεργασμένες προς το πολύ καλύτερο. Πάντως την έκοψα από φάτσα ότι πρέπει να τα δίνει όλα στο κρεβάτι. Η Holy, την έστειλα μήνυμα χτες δεν απάντησε.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
μην παιρνεις και ορκο παιχτη ;) ;)
 

DIAPOROS

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα.. φιλε  lifeg προσπαθω να βρω τη κριτικη σου για hanna και δεν μπορω...
το μωρο ειναι εωδιαφερον .. κατατοπισε τον κοσμο.... ευχαριστω...
 

lifeg44

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
καλησπερα.. φιλε  lifeg προσπαθω να βρω τη κριτικη σου για hanna και δεν μπορω...
το μωρο ειναι εωδιαφερον .. κατατοπισε τον κοσμο.... ευχαριστω...
Η κριτική μου είναι μέσα αλλά στο ξαναλέω μπορείς να φας ήττα αν την συναντήσεις
 

DIAPOROS

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
με μπερδεψες ρε φιλε.... γιατι να φαω ηττα.. στις φωτο φαινεται δυνατο το μωρο...
δυσκολα ερχονται τετοια τεμαχια στο χωριο μας......
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αντε Καλη σας μερα !!! :grin:
 

Συνημμένα

  • Picture 159.jpg
    Picture 159.jpg
    200,6 KB · Εμφανίσεις: 11

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
oooooooooooooooooooooo yesssss!!!!...αν θα μπορουσε η δεσποινης να εσκυβε ακομα λιιιιιιιιιιιιιιιιιγο  !!!!αν δεν τις κανει κοπο δηλαδης..... :boff:
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Αντε Καλη σας μερα !!! :grin:

Tres θα μπορούσες να βάλεις καμιά pic της κοπέλας με facial? Και δεν εννοώ από την καριέρα της στις ταινίες :P
κάποια μέρα θα φάω και εγώ ct που θα μου πάει :)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • Picture 178.jpg
    Picture 178.jpg
    134,9 KB · Εμφανίσεις: 12

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
ναι το πρωινο ηταν υπεροχο... :headbang:!

ασε μας ρε φιλε,τι ερωτησεις ειναι αυτες...? :2funny: :2funny: :2funny:!
δεν το εννοησες αδελφε...αφου ειχε περιπετειες με το κοριτσι   τουλαχιστον το ξενοδοχειο ηταν καλο? χιουμορ εκανα..οσο αφορα τις ερωτησεις καμια φορα ετσι γινονται για να πεσουν οι μασκες  μην μας περνας για βλαχακια επειδη δεν πολυμιλαμε εδω μεσα...διευκρινιζω απλα οτι σε σεβομαι παραυτα διοτι μου εχεις δωσει τα φωτα σου και αυτο δεν το λησμονω...και καθε παρατηρηση που κανεις την μελετω .... αυτα .....για αποφυγη παρεξηγησεων
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
δεν το εννοησες αδελφε...αφου ειχε περιπετειες με το κοριτσι   τουλαχιστον το ξενοδοχειο ηταν καλο? χιουμορ εκανα..οσο αφορα τις ερωτησεις καμια φορα ετσι γινονται για να πεσουν οι μασκες  μην μας περνας για βλαχακια επειδη δεν πολυμιλαμε εδω μεσα...διευκρινιζω απλα οτι σε σεβομαι παραυτα διοτι μου εχεις δωσει τα φωτα σου και αυτο δεν το λησμονω...και καθε παρατηρηση που κανεις την μελετω .... αυτα .....για αποφυγη παρεξηγησεων
αφου ξερεις τρελλαινομαι για πλακες... :bounce-glasses:!

τα λεεεεμε.... :rockon:!

υγ.το ξενοδοχειο καλο ειναι,ξερεις το καινουριο στα δυτικα αλλα τα δωματια πολυ μικρα... :bounce-glasses:!
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
δεν το εννοησες αδελφε...αφου ειχε περιπετειες με το κοριτσι   τουλαχιστον το ξενοδοχειο ηταν καλο? χιουμορ εκανα..οσο αφορα τις ερωτησεις καμια φορα ετσι γινονται για να πεσουν οι μασκες  μην μας περνας για βλαχακια επειδη δεν πολυμιλαμε εδω μεσα...διευκρινιζω απλα οτι σε σεβομαι παραυτα διοτι μου εχεις δωσει τα φωτα σου και αυτο δεν το λησμονω...και καθε παρατηρηση που κανεις την μελετω .... αυτα .....για αποφυγη παρεξηγησεων

.... φιλε...το τι τραβηξε ο θαλης με το κωλοσκυλακι..απο εμας..δεν λεγεται....γι αυτο μην  παρεξηγεις.!!! :..θαλη εντωμεταξυ.....αδεσποτο χαριτωμενο σκυλακι....αναζητει...κηδεμονα.....εθεαθη στην μοναστηριου να κανει πιπι.... :crazy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom