Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Φιλε αμα πας σ'αυτη θα φας τετοια ηττα που θα  :headbang: :headbang: :headbang: οπως κι εγω...Κι'οπως λεει κι ο Φτερουγας δε λεω αλλα γιατι ντρεπομαι :S :S :S
Ρε μην ντρέπεστε μια παρέα είμαστε  ;)
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
τετοια ηττα ε?
αμαν ρε Μητσο...
γραψε και τιποτα για το πως ειναι...σωμα, φατσα...ειναι οπως οι φωτο?
απο σερβις τα'πες, κομοδινο!

ΥΓ..κατα λαθος εγραψες οτι θα ξανασυναντησεις την κοπελα ΣΙΓΟΥΡΑ  ;)
διαβασα τις κρτιτικες των συναγωνιστων για το μπαζο  του Athens.... καλα ρε ξεφτιλες και ενα δωματιο για δυο φυγε εσυ ελα εσυ ουστ ρε ξεφτιλες
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
Να επιβεβαιώσω και εγω για την
πως όντως είναι η κοπέλα των φωτογραφιών και πως όντως είναι μετριότατη στο κρεβάτι.
Επίσης σε εμένα αρνήθηκε το anal, η ακάποτη πίπα δεν είναι το καλύτερο της και απέφυγε το CIM στο πιο κρίσημο σημείο.
Χάλια, χάλια, χάλια.
Α, το πρακτορείο έβαλε και τα ραντεβού κολλητα. Στην εξοδο συντήθηκα με συναγωνιστή
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Α, το πρακτορείο έβαλε και τα ραντεβού κολλητα. Στην εξοδο συντήθηκα με συναγωνιστή
Όπως είπε και ο Γιώργης μια όμορφη παρέα είμαστε Άντε να γνωριστούμε στις πόρτες !!!:)
Ο ένας θα χτυπάει και ο άλλος θα ανοίγη .
Ε ρε γλέντια αχαχαχα !!!
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
Η ειρωνεία της υπόθεσης είναι πως συνήθως δεν έχουμε καμία ενημέρωση για τις κοπέλες, αλλά για αυτήν που είναι χάλια πήγαμε τρεις συναγωνιστές την ίδια μέρα.
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
Όπως είπε και ο Γιώργης μια όμορφη παρέα είμαστε Άντε να γνωριστούμε στις πόρτες !!!:)
Ο ένας θα χτυπάει και ο άλλος θα ανοίγη .
Ε ρε γλέντια αχαχαχα !!!
Ετσι ακριβώς όπως τα λες έγινε. Με περίμενε ο επόμενος έξω από την πόρτα, του συστήθηκα, τον πληροφόρησα στα γρήγορα, αλλά αυτός ήταν αποφασισμένος και μπήκε. Μακάρι να ήταν τα πράγματα ανάποδα και να με πληροφορούσε κάποιος πριν μπω...
 

mits1a9b

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
539
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ετσι ακριβώς όπως τα λες έγινε. Με περίμενε ο επόμενος έξω από την πόρτα, του συστήθηκα, τον πληροφόρησα στα γρήγορα, αλλά αυτός ήταν αποφασισμένος και μπήκε. Μακάρι να ήταν τα πράγματα ανάποδα και να με πληροφορούσε κάποιος πριν μπω...
Κι'εγω ετσι αποφασιστικα μπηκα τρομαρα μου... :headbang: :headbang: :headbang: :jerking:
 

mits1a9b

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
539
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
τετοια ηττα ε?
αμαν ρε Μητσο...
γραψε και τιποτα για το πως ειναι...σωμα, φατσα...ειναι οπως οι φωτο?
απο σερβις τα'πες, κομοδινο!

ΥΓ..κατα λαθος εγραψες οτι θα ξανασυναντησεις την κοπελα ΣΙΓΟΥΡΑ  ;)
Τι να γραψω ρε φιλε...χαλια σου λεω :headbang:Αφου σκεψου απ'τη ταραχη μου εγραψα και Σιγουρα! :jerking:
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
πω ρε μάγκεσ με σώσατε. ευτυχώς κρατήθηκα και δεν πήγα στην συγκεκριμένη.έσκασα ενα 100ρικο στην έμμα(φρίξου) και μου ξηγηθηκε τζακουζι.ελπίζω να μαζέψω φράγκα σε λίγεσ μερες μπας και έρθει τπτ καλύτερο.
 

mits1a9b

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
539
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Να επιβεβαιώσω και εγω για την
πως όντως είναι η κοπέλα των φωτογραφιών και πως όντως είναι μετριότατη στο κρεβάτι.
Επίσης σε εμένα αρνήθηκε το anal, η ακάποτη πίπα δεν είναι το καλύτερο της και απέφυγε το CIM στο πιο κρίσημο σημείο.
Χάλια, χάλια, χάλια.
Α, το πρακτορείο έβαλε και τα ραντεβού κολλητα. Στην εξοδο συντήθηκα με συναγωνιστή
Μαλλον πηγες πριν γραψω ε?Δε σε προλαβα? :helpplea:
 

mits1a9b

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
539
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
πω ρε μάγκεσ με σώσατε. ευτυχώς κρατήθηκα και δεν πήγα στην συγκεκριμένη.έσκασα ενα 100ρικο στην έμμα(φρίξου) και μου ξηγηθηκε τζακουζι.ελπίζω να μαζέψω φράγκα σε λίγεσ μερες μπας και έρθει τπτ καλύτερο.
Σωστος ο παικτης.Γλυτωσες... ;)
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
10
Like
4.909
Πόντοι
4.895
Να επιβεβαιώσω και εγω για την
πως όντως είναι η κοπέλα των φωτογραφιών και πως όντως είναι μετριότατη στο κρεβάτι.
Επίσης σε εμένα αρνήθηκε το anal, η ακάποτη πίπα δεν είναι το καλύτερο της και απέφυγε το CIM στο πιο κρίσημο σημείο.
Χάλια, χάλια, χάλια.
Α, το πρακτορείο έβαλε και τα ραντεβού κολλητα. Στην εξοδο συντήθηκα με συναγωνιστή
Στο σέρβις έχει Cum in mouse....Σού έκανε???
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Σωστος ο παικτης.Γλυτωσες... ;)
και μετα απο δω παει λιγο Καβαλα, και μετα θα παρει ολη την Κρητη σβαρνα!!! Η ΜΑΧΗ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ λεμε..
Ευχομαι οι συντεκνοι να διαβασουν τις κριτικες τουλαχιστον μπας και σωθουν! το θρεντακι τους παντως το ψιλοκλεισαν...
 

lifeg44

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Ρε μάγκες, τι σας έκανε αίσθηση και κλείσατε το παλτό? Μόνο από τις φωτογραφίες καταλαβαίνεις, ότι η γκόμενα δεν κάνει ούτε για 50άρικο σε στούντιο...απορώ πως τόσοι κασκαντέρ την τίμησαν :s&m_3:
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Ρε μάγκες, τι σας έκανε αίσθηση και κλείσατε το παλτό? Μόνο από τις φωτογραφίες καταλαβαίνεις, ότι η γκόμενα δεν κάνει ούτε για 50άρικο σε στούντιο...απορώ πως τόσοι κασκαντέρ την τίμησαν :s&m_3:
ακριβως συμφωνω απολυτα σιγα το μπαζο γιαυτο ειπα για τις αλλες που εκεινες τουλαχιστον ειναι κουκλαρες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
θαθελα ναξερα δεν τα λυπαστε τα 200αρια???
Μιλαμε για 4 πενηνταρικα...για 10 εικοσαευρα...
Οσο εχουν δουλεια τοσο δεν θα ερχονται ωραια κοματια εδω.
Βασικα πιστευω οτι εδω φερνουν τις τριταντζες(δλδ ουτε καν δευτερατζες)πουναι κατι χωριατοκοριτσα.
Κανουν 15 ραντεβου συνολο οσο ειναι εδω..δλδ βγαζουν κανα χιλιαρικο καθαρο και γυρνανε στο χωριο τους με λεφτα που εκει τους φτανουν για κανενα μηνα ισως και παραπανω.
Πριν κανα 5 αρι χρονια που ακομη εδω ειμασταν στον αφρο πραγματικα δεν ετρεχε τιποτε..τωρα ομως??200Ε για κανα μισαωρο με μια μετρια γκομενα που δεν ξερει καν να γλυφει ενα παπαρι(οπως λετε τουλαχιστον)????
Απο τις 100 κριτικες που υπαρχουν για τις σιτοτουριστριες ζητημα να υπαρχουν 4-5 καλες....
Τι να πεις??
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
παίζει να είναι βαλτοί-αβανταδόροι-του μαγαζιού κλπ

δεν εξηγείται....
ή δεν έχουν τοπικά κονέ...

που έχει αστέρια (τύπου γκόμενας Μπερλουκσόνι) με 100 ευρώ....

αυτή η πολυδιαφημισμένη Layryn είναι κανονικός τράβελος,πήγε φίλος και έκανε επι τόπου μεταβολή

και αυτή είναι η καλύτερη!!!

παρακάτω,άστα να πάνε(μπάνε!)...

φυσικά,στα λεφτά του αλλουνού κανένας δεν δικαιούται να κάνει κουμάντο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom