Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Τα μαθανε τα χαμπερια μας και βαλανε καινουργια τριταντζα στο ΚΤΕΛ απο Αthens... :2funny: :2funny: :2funny:

Ειδικα στην δευτερη φωτο ειναι για να γελας.....φαντασου πως ειναι χωρις το πειραγμα των φωτο....τριταντζα κανονικη ....μην την υποβιβασω και σε τεταρτατζα....οικος αξιολογισης ειμαι οτι θελω κανω.
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.839
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • IMG_7164.JPG
    IMG_7164.JPG
    90,8 KB · Εμφανίσεις: 11

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.839
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • tzeni x..jpg
    tzeni x..jpg
    103,4 KB · Εμφανίσεις: 10

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
μιλάω εγώ εκ μέρους του κωστίκου,γιατί έχουμε ακριβώς τις ίδιες απόψεις

τέλος πάντων,30 χρόνια έκαναν οι έλληνες να καταλάβουν ότι ο άκης είναι....κλέφτης!!!!

δεδομένου ότι τα ct έχουν καμιά εξαετία στην ελλάδα,έχουμε δρόμο ακόμα....
Περιμενω διαψευση
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Ο Giaramaz ποιος ειναι ρε παιδια?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
η φώτο του Λουκεντ θυμίζει κάτι μεταξύ Δουκακάρου,Τρέμη και Νάκυ Αγάθου.... :2funny:

 

Συνημμένα

  • Nakyagathou.JPG
    Nakyagathou.JPG
    21 KB · Εμφανίσεις: 11

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Ο Giaramaz ποιος ειναι ρε παιδια?
ελα μου ντε...
δεν εχει γραψει ποτε μηνυμα, σε κανενα θρεντ, και μονο ΜΙΑ κριτικη, σήμερα, και μαλιστα διθυραμβικη!!!
και οι κριτες κρινονται!! τα ειπαμε
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
ελα μου ντε...
δεν εχει γραψει ποτε μηνυμα, σε κανενα θρεντ, και μονο ΜΙΑ κριτικη, σήμερα, και μαλιστα διθυραμβικη!!!
και οι κριτες κρινονται!! τα ειπαμε

Επειδη παλευω Αλζηειμερς, :grin: τελικα θυμηθηκα ποια ειχε βαλει αυτες τις φωτο πριν μερικα χρονια. Εχει ξαναπερασει απο Ελλαδα και την ειχαν μαυρισει ολοι.

Ονομα.....................Angelina Love, φιλη της Φρανσεσκας.


Οποιος περασει ας ενημερωσει. Δεν μπορει να μην δει τα ταττου που εχει το μωρο!! :grin:



 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Επειδη παλευω Αλζηειμερς, :grin: τελικα θυμηθηκα ποια ειχε βαλει αυτες τις φωτο πριν μερικα χρονια. Εχει ξαναπερασει απο Ελλαδα και την ειχαν μαυρισει ολοι.

Ονομα.....................Angelina Love, φιλη της Φρανσεσκας.


Οποιος περασει ας ενημερωσει. Δεν μπορει να μην δει τα ταττου που εχει το μωρο!! :grin:

Μιά χαρά τα θυμάσαι Λούκ μου  ;)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
στα στατιστικα του δε, φαινεται οτι εχει ΜΟΝΟ 6 λεπτα συνδεδεμενος στο σαιτ απο περσυ που εκανε εγγραφη...!!!
δλδ, ακριβως οσο θελει για να γραψει την κριτικη αυτη...

ΔΕ μασαμε !!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Holy τσεχακι δηλωνει 25 την εκανα λιγο μεγαλυτερη!
προσωπο 7,5 εμενα στο ημιφως πρασινα μου φανηκαν τα ματια
σωμα 6,5 εχει αρχισει να φαρδενει στους γοφους...
επικοινωνια 6 αν και οι απαντησεις της στο sms ηταν πολυ εκλεπτισμενες και εξυπνες μαλλον τις ειχε γραψει αλλος γιατι απο κοντα ηταν δραμα
η επεικοινωνια!
σερβις 6,0!  κατι μου ειπε οτι προσφερει μια μπαλα ανα ωρα αλλα εκανα πως δεν ακουσα!
μακρια.......
τεσπα μπορει ο παιχτης να περασε τοσο καλα και  να ηταν αυτος που την εβγαλε βολτα στο Vogue το Σαββατο!
Δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι η Angelina! λειπουν τα piercings της Α και τα ενθεματα στα βυζια ειναι διαφορετικα!
ενω η Holy εχει και ενα tattoo ενα μικρο κινεζικο ιδεογραμμα στα δεξια πανω απο το εφηβαιο και τιποτα αλλο! και ειναι κοντυτερη απο το υψος που δηλωνει η Α!
τεσπα ουδεις προφητης στον τοπο του! αδερφι "you dodged a bullet..." και την γλιτωσες εγω οχι...
ελα μου ντε...
δεν εχει γραψει ποτε μηνυμα, σε κανενα θρεντ, και μονο ΜΙΑ κριτικη, σήμερα, και μαλιστα διθυραμβικη!!!
και οι κριτες κρινονται!! τα ειπαμε
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Μπράβο, Αλεξ! με γλύτωσες κι εμένα...
 

diaforetikosss

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη παλευω Αλζηειμερς, :grin: τελικα θυμηθηκα ποια ειχε βαλει αυτες τις φωτο πριν μερικα χρονια. Εχει ξαναπερασει απο Ελλαδα και την ειχαν μαυρισει ολοι.

Ονομα.....................Angelina Love, φιλη της Φρανσεσκας.


Οποιος περασει ας ενημερωσει. Δεν μπορει να μην δει τα ταττου που εχει το μωρο!! :grin:

αν ειναι αυτη που αναφερει ο συναγωνιστης Lucent μακρια!!!!
την Angelina την ειχα παρει private πριν 2 χρονια και στις 3 πρωτες ωρες την εστειλα χωρις να παρει φραγκο!!! το μονο που μου κοστισε ηταν τα εισιτηρια της
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
Μπράβο, Αλεξ! με γλύτωσες κι εμένα...
Ωραίος ο Αλεξ για τις πληροφορίες. Ομως εμένα δεν με έσωσε ο συναγωνιστής, αλλά η ίδια η κοπέλα όταν μου ακύρωσε το ραντεβού στο παραπέντε και δεν ξανασχολήθηκα μαζί της....
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
εγω ειχα παει νωριτερα και υπεθεσα οτι κανενας δεν θα ασχολιοταν μαζι της μετα απο αυτο που εγινε! :headbang: :headbang: :headbang:  προφανως εκανα λαθος... ;)
Ωραίος ο Αλεξ για τις πληροφορίες. Ομως εμένα δεν με έσωσε ο συναγωνιστής, αλλά η ίδια η κοπέλα όταν μου ακύρωσε το ραντεβού στο παραπέντε και δεν ξανασχολήθηκα μαζί της....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom