Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.695
Like
1.959
Πόντοι
216
Φίλε από την κουβέντα που έκανα μαζί της μου είπε ότι σπούδασε οικονομικά στη Μόσχα και δεν ανέφερε κάτι σχετικά με modeling και ούτε τη ρώτησα επειδή δεν ήθελα να δείξω ότι το είχα ψάξει το θέμα. Πάντως μη σε νοιάζει και κοίταξε να πάρεις σειρά γιατί προβλέπω μποτιλιάρισμα.
Αυτά από μένα και ας ενημερώσει και κανένας άλλος πιο αναλυτικά μιας και εγώ το θέμα της περιγραφής δεν το έχω.

Υποτίθεται οτι είναι αυτή

 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Τί με νοιάζουν τα μούτρα σου; Χέστηκα αν είναι ωραία ή κοπέλα ή όχι....σημασία έχει ότι έβαλε ψεύτικες φωτογραφίες.
Επειδή είναι μουνάρα το έκανε; Να κοροϊδέψει πήγε. Τί το συνεχίζεις θα με βγάλεις και τρελό;
Με πολλόυς μιλάω όχι μόνο μ'έναν....

Χθες πήγα την πήρα απο το ξενοδοχείο να την πάω να τη δούνε φακίρης και αζαζελ για να επιβεβαιώσουν το οτι είναι η ίδια  αλλά ο φακίρης έκλεισε νωρίτερα το μαγαζί.
Εγώ ρε φίλε είδα αυτήν που έβλεπα στις φωτογραφίες. Και μάλιστα όταν πήγα φορούσε τα ίδια εσώρουχα. Είναι προφανώς ηλίθια γιατί έβαλε και ψεύτικες. Εσύ το ψαχνεις και ηξερες ποιανης είναι. Εγώ πήγα πραγματικά για να την ξεμπροστιασω όπως έχω κάνει ξανά για ψεύτικες φωτογραφιες .
Ομως είδα οτι ηταν η ίδια και επαναλαμβάνω οτι οι φωτογραφίες είναι δικές της. Το βράδυ μου λέει : έβαλα και 3 4 μιας που μοιαζουμε.
Με ποια λογική ενω είναι ωραίο μουνι αρχικά έβαλε και ψεύτικες δεν ξέρω. Ο φακίρης άκουσε στο τηλέφωνο που την εκραζα οτι είναι ηλίθια.
Εγώ εκτεθηκα αλλά ψέματα δεν είπα ουτε πήγα να,ξεγελασω κανέναν.
Ουτε σκοπιμότητα είχα ουτε τίποτα
Γιαυτό με έπιασε κάψα χθες να πάμε μαζί να δεις...
Τέλος πάντων
Το θέμα είναι οτι μου βγήκε ξινή μια απο τις ωραιότερες συναντήσεις με βιζιτα με όλα αυτά.
Και κάτι τελευταίο
Ορκίζομαι στην υγεια μου πως πήγα κανονικά κσι πληρωσα.
Το βράδυ που ούρλιαζα ήθελε να μου τα δώσει πίσω.
Το θρωρησα άτοπο αφού στη συνάντηση μας ήταν άψογη . και απλά μου έκανε το τραπέζι.
Και το λέω κι ας ξέρω οτι παλι θα πείτε πολλά
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Φίλε που είσαι σίγουρος οτι είναι αυτή μάλλον είσαι λίγο αδαης.
Η  μαλινα είναι εδώ με την Αντζέλικα.
Το βράδυ χθες που πήγα πίσω στο Καψής μετά τα όσα έγιναν εδώ μέσα και εκτέθηκα, όταν την εκραζα μου είπε για τη Μαλινα οτι καμία φωτογραφία δεν είναι δική της γιατί έχει γκομενο και φοβάται να μην τη δει στο ίντερνετ .
Απλα μοιάζουν

Είδα τη φωτογραφία της στο WhatsApp και είναι πολύ ωραία όντως
Αλλά και εκείνη βλακωδως ενω είναι ωραία χρησιμοποεί φωτογραφιες άλλης .
Αλλα όλες είναι της άλλης

Λες να ήταν εστεμμένη ρωσιδα και να ηταν στο Καψής?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
όταν πήγα το βράδυ να την πάρω  είχα νεύρα και της ειπα καποιες μλκς κσι τρόμαξε έπαιρνε στη μαλινα ενω ηταν με πελάτη
Αν εκοψα κάποιον ενω γαμουσε ζητώ συγγνώμη
Γύρω στις 22:00
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
΄΄Ορκίζομαι στην υγεια μου πως πήγα κανονικά κσι πληρωσα.΄΄ ρε φιλαρακο χαλαρωσε μην κανεις τετοιους ορκους δεν εγινε και τιποτα ενταξει μια ερωτηση σου εγινε οι γυναικες ειναι βλαμμενες ενω μπορει να ειναι μουναρες βρισκουν ελλατωματα πανω τους και βλεπουν αλλες μουναρες ....μην χαλιεσαι τοσο ....
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
΄΄Ορκίζομαι στην υγεια μου πως πήγα κανονικά κσι πληρωσα.΄΄ ρε φιλαρακο χαλαρωσε μην κανεις τετοιους ορκους δεν εγινε και τιποτα ενταξει μια ερωτηση σου εγινε οι γυναικες ειναι βλαμμενες ενω μπορει να ειναι μουναρες βρισκουν ελλατωματα πανω τους και βλεπουν αλλες μουναρες ....μην χαλιεσαι τοσο ....

Φίλε ειπώθηκαν πολλά χθες
Και είμαι άνθρωπος καθαρός
 

KAKALIS

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
0
Φίλε που είσαι σίγουρος οτι είναι αυτή μάλλον είσαι λίγο αδαης.
Η  μαλινα είναι εδώ με την Αντζέλικα.
Το βράδυ χθες που πήγα πίσω στο Καψής μετά τα όσα έγιναν εδώ μέσα και εκτέθηκα, όταν την εκραζα μου είπε για τη Μαλινα οτι καμία φωτογραφία δεν είναι δική της γιατί έχει γκομενο και φοβάται να μην τη δει στο ίντερνετ .
Απλα μοιάζουν

Είδα τη φωτογραφία της στο WhatsApp και είναι πολύ ωραία όντως
Αλλά και εκείνη βλακωδως ενω είναι ωραία χρησιμοποεί φωτογραφιες άλλης .
Αλλα όλες είναι της άλλης

Λες να ήταν εστεμμένη ρωσιδα και να ηταν στο Καψής?
Σήμερα πήρα πολύ χρόνο από τη δουλειά μου για να ενημερώσω και στο τέλος θα τα ακούσω και από πάνω.
Λοιπόν, στα αρχίδια μου αν τη γκόμενα τη λένε Ολγα ή Αναστασία, αν είναι η μοντέλα ή ο κλώνος της, αν θα πάτε ή όχι. Ας κάνει ο καθένας ότι καταλαβαίνει και οι καριερίστες ειδήμονες του νήματος να μη "βλέπουν" παντού προμότορες.
Αυτά τα ολίγα γιατί έχουμε και δουλειές.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Φιλε δεν είπα οτι είσαι προμοτορας...
Ειλικρινά
Οποτε όλα καλά

Καλά έκανες και ενημερωσες

(Και εμείς δουλεύουμε. Δεν είμαστε τεμπέληδες. Μην το κανεις θέμα )
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.490
Πόντοι
34.168
Καλημερα στη παρεα....

Ακομα μαλωνεται ρε σεις??
Εχετε τρελλαθει τελειως,μου φαινεται!!!!

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
να με συγχωρείτε αλλά αν είχατε αυτό το μουνί πάνω θα ανέβαινα κι εγώ...
μάλλον όχι ε?

[video]7Z0RRhAJ4aE&feature=youtu.be[/video]
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
να με συγχωρείτε αλλά αν είχατε αυτό το μουνί πάνω θα ανέβαινα κι εγώ...
μάλλον όχι ε?

[video]7Z0RRhAJ4aE&feature=youtu.be[/video]
μιλαω μαζι της τωρα...μου λεει οτι ειναι αυτη..δε ξερω τι να πιστεψω θα πεταχτω να δω!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.623
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.357
Πόντοι
14.565
Έρχομαι κι εγώ άμα είναι.  :boobies:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
μιλαω μαζι της τωρα...μου λεει οτι ειναι αυτη..δε ξερω τι να πιστεψω θα πεταχτω να δω!!
μα και μονο να ειναι απιστευτης ομοιοτητας που λεει πιο πριν ο αλλος φτανει....τρεξε μεσα στην βροχη γαμωτο
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
μα και μονο να ειναι απιστευτης ομοιοτητας που λεει πιο πριν ο αλλος φτανει....τρεξε μεσα στην βροχη γαμωτο
μολις της εδειξα τις φωτος της στο vk και το βιντεο της και μου λεει εγω ειμαι σιγουρα!!προσπαθω να κλεισω ραντεβου μαζι της τωρα απλα δεν εχει ελευθερες ωρες λεει!!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Είναι πολύ όμορφη αλλά Οχι η ίδια
Οπως και η Αντζέλικα

Ιδια βλακεία τις δέρνει

Η πλάκα είναι οτι χρησιμοποιεί φωτογραφίες ενός πολύ γνωστού μοντέλου της χώρας της
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
λογικο....ρωτα ποσο θα κατσει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom