Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
η Khloe Terae πάντως αν έρθει απο δώ θα μαζέψει όλο το μαρούλι σίγουρα... :knockinb: :knockinb: :erection: :erection: :kissass: :kissass:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Οποιος παει και δει κάτι λιγότερο απο αυτό που λέω τα στοιχεία μου είναι στη διάθεση του ΑντισθένηAzazel
Και αυτή τη φορά δε με νοιάζει να με πείτε προμοτορα κλπ

Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΟΣ

:tooth:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
Φίλε την ΑΝΝΑ του gde που την είπες μπάζο την είδες απο κοντά; Ήθελα να τη δοκιμάσω. Ήταν και αυτή στο διάδρομο με τις ανεξάρτητες και έκοβαν βόλτες;
 

loveforyour69

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
1
Φίλε την ΑΝΝΑ του gde που την είπες μπάζο την είδες απο κοντά; Ήθελα να τη δοκιμάσω. Ήταν και αυτή στο διάδρομο με τις ανεξάρτητες και έκοβαν βόλτες;
Αυτή θα ήταν πάνω στο ποδήλατο
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Ρε δεν πάτε να δείτε αν έρχομαι

Μου έστειλε ενα μέλος μήνυμα επειδή δεν έβλεπα τη συζήτηση οτι έχει γίνει παρεξήγηση
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Ορίστε
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2016-05-19-20-30-54.png
    Screenshot_2016-05-19-20-30-54.png
    126 KB · Εμφανίσεις: 12

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Εγώ για τη μελαχρινή ρωτάω. Την είδες; Γιατί την χαρακτηρίζεις μπάχο, μάλλον μπάζο ήθελες να γράψεις.
Φιλέ παρά την ειρωνία σου θα σου πω.
Μπορεί να έγραψα μλκ λέγοντας μπαζο
Αλλά όπως μου την πεσατε θεώρησα ότι η αλλη είναι το αντίθετο απο αυτό που περιεγραψα.

Προφανώς και εκείνες του gde στο ίδιο ξενοδοχείο είναι

Αλλα Οχι δεν την ειδα τη συγκεκριμένη


Και κάτι για όλους τους πονηρουληδες που ειρωνεύτηκαν
σήμερα στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο δουλεύουν 7 8 κοπέλες

Συν τα τοπικά κορίτσια
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Φιλέ παρά την ειρωνία σου θα σου πω.
Μπορεί να έγραψα μλκ λέγοντας μπαζο
Αλλά όπως μου την πεσατε θεώρησα ότι η αλλη είναι το αντίθετο απο αυτό που περιεγραψα.

Προφανώς και εκείνες του gde στο ίδιο ξενοδοχείο είναι

Αλλα Οχι δεν την ειδα τη συγκεκριμένη


Και κάτι για όλους τους πονηρουληδες που ειρωνεύτηκαν
σήμερα στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο δουλεύουν 7 8 κοπέλες

Συν τα τοπικά κορίτσια

Θελω να μου πεις (πμ) γι'αυτα τα τοπικα  :grin:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
Φιλέ παρά την ειρωνία σου θα σου πω.
Μπορεί να έγραψα μλκ λέγοντας μπαζο
Αλλά όπως μου την πεσατε θεώρησα ότι η αλλη είναι το αντίθετο απο αυτό που περιεγραψα.

Προφανώς και εκείνες του gde στο ίδιο ξενοδοχείο είναι

Αλλα Οχι δεν την ειδα τη συγκεκριμένη


Και κάτι για όλους τους πονηρουληδες που ειρωνεύτηκαν
σήμερα στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο δουλεύουν 7 8 κοπέλες

Συν τα τοπικά κορίτσια

Καμμία ειρωνία τύπε....τη γνώμη σου ζήτησα γιατί ήθελα να τη δοκιμάσω...
Μόνος σου εκτέθηκες δε στη έπεσε κανένας.... Αλλά χαζοί δεν είμαστε....
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Καμμία ειρωνία τύπε....τη γνώμη σου ζήτησα γιατί ήθελα να τη δοκιμάσω...
Μόνος σου εκτέθηκες δε στη έπεσε κανένας.... Αλλά χαζοί δεν είμαστε....

Τι εκτέθηκα????
Για ρωτα για μένα

Μιλησες με κάποιον ηδη
Σου το ξαναλεω
Πήγαινε και αν δεν είναι ωραία πες στον αζαζελ να βγάλει τα μούτρα μου σε δημόσια θεα
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.301
Πόντοι
33.598
Τι εκτέθηκα ρε πασχαλακο????
Για ρωτα για μένα

Μιλησες με κάποιον ηδη
Σου το ξαναλεω
Πήγαινε και αν δεν είναι ωραία πες στον αζαζελ να βγάλει τα μούτρα μου σε δημόσια θεα

Τί με νοιάζουν τα μούτρα σου; Χέστηκα αν είναι ωραία ή κοπέλα ή όχι....σημασία έχει ότι έβαλε ψεύτικες φωτογραφίες.
Επειδή είναι μουνάρα το έκανε; Να κοροϊδέψει πήγε. Τί το συνεχίζεις θα με βγάλεις και τρελό;
Με πολλόυς μιλάω όχι μόνο μ'έναν....
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
mallia πολλα respect...που δεν καθεσαι να τσακωνεσαι για μαλακιες.... φιλοξενουμενε...το πες...τα ειπαν,.... παμε παρακατω....!!και εγω την μαρια..την θεωρω πειραμα γενετικης...ολο εννιαρια παιρνει στο bou... ε δεν θα σκασω!!
 

KAKALIS

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
0
αδελφια για αυτο τι λετε;;
φαινεται κροτιδα
Μάγκες ΜΗ χάσετε αυτό το μωρό, σπάνια έχουμε τέτοιες ευκαιρίες και αυτά που περιγράφει ο Κρητικός στο ΕΝ είναι σωστά. Το μωρό έχει ένα κορμί λαμπάδα, είναι πολύ όμορφο με κάτι ματάρες και χειλάρες σκέτη τρέλα και με μια φωνούλα σκέτη γκάβλα. Πεντακάθαρο, γκαβλιάρικο και ορεξάτο που του αρέσει το SEX και δεν κολώνει σε τίποτα. Στην πόλη μας δεν ξέρει πόσες μέρες θα μείνει ενώ από ότι κατάλαβα είναι το πρώτο της tour γενικά και ίσως να υπάρχει ένα θέμα με την διαχείριση των ραντεβού της. Εγώ ήμουνα τυχερός γιατί δεν είχε κίνηση χθες και απόλαυσα το μωρό περισσότερο από τον κανονισμένο χρόνο.
Αυτά και να περνάτε καλά.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Μάγκες ΜΗ χάσετε αυτό το μωρό, σπάνια έχουμε τέτοιες ευκαιρίες και αυτά που περιγράφει ο Κρητικός στο ΕΝ είναι σωστά. Το μωρό έχει ένα κορμί λαμπάδα, είναι πολύ όμορφο με κάτι ματάρες και χειλάρες σκέτη τρέλα και με μια φωνούλα σκέτη γκάβλα. Πεντακάθαρο, γκαβλιάρικο και ορεξάτο που του αρέσει το SEX και δεν κολώνει σε τίποτα. Στην πόλη μας δεν ξέρει πόσες μέρες θα μείνει ενώ από ότι κατάλαβα είναι το πρώτο της tour γενικά και ίσως να υπάρχει ένα θέμα με την διαχείριση των ραντεβού της. Εγώ ήμουνα τυχερός γιατί δεν είχε κίνηση χθες και απόλαυσα το μωρό περισσότερο από τον κανονισμένο χρόνο.
Αυτά και να περνάτε καλά.
ω ρε φιλε μας βλεπω σαν στην τραπεζα αναμονη με το χαρτακι ...
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.695
Like
1.959
Πόντοι
216
Μάγκες ΜΗ χάσετε αυτό το μωρό, σπάνια έχουμε τέτοιες ευκαιρίες και αυτά που περιγράφει ο Κρητικός στο ΕΝ είναι σωστά. Το μωρό έχει ένα κορμί λαμπάδα, είναι πολύ όμορφο με κάτι ματάρες και χειλάρες σκέτη τρέλα και με μια φωνούλα σκέτη γκάβλα. Πεντακάθαρο, γκαβλιάρικο και ορεξάτο που του αρέσει το SEX και δεν κολώνει σε τίποτα. Στην πόλη μας δεν ξέρει πόσες μέρες θα μείνει ενώ από ότι κατάλαβα είναι το πρώτο της tour γενικά και ίσως να υπάρχει ένα θέμα με την διαχείριση των ραντεβού της. Εγώ ήμουνα τυχερός γιατί δεν είχε κίνηση χθες και απόλαυσα το μωρό περισσότερο από τον κανονισμένο χρόνο.
Αυτά και να περνάτε καλά.

Τη ρώτησες αν είναι το μοντέλο με τις φωτογραφήσεις ή απλά είναι κάποια που της μοιάζει?
 

KAKALIS

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
0
Τη ρώτησες αν είναι το μοντέλο με τις φωτογραφήσεις ή απλά είναι κάποια που της μοιάζει?
Φίλε από την κουβέντα που έκανα μαζί της μου είπε ότι σπούδασε οικονομικά στη Μόσχα και δεν ανέφερε κάτι σχετικά με modeling και ούτε τη ρώτησα επειδή δεν ήθελα να δείξω ότι το είχα ψάξει το θέμα. Πάντως μη σε νοιάζει και κοίταξε να πάρεις σειρά γιατί προβλέπω μποτιλιάρισμα.
Αυτά από μένα και ας ενημερώσει και κανένας άλλος πιο αναλυτικά μιας και εγώ το θέμα της περιγραφής δεν το έχω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom