Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
πρώτη φορά την Tifany πριν απο έναν χρόνο περίπου
 

Επισκέπτης
πρώτη φορά την Tifany πριν απο έναν χρόνο περίπου

Η Tifany oπως και μερικες αλλες κοπελες απο τον Ζ δεχονται νεους πελατες που δεν εχουν ξανακλεισει πριν αλλη κοπελα.Ετσι δεν ειχες προβλημα και εγινες regular client..
Oι περισσοτερες ομως κοπελες δεν δεχονται νεους πελατες οποτε εκει εγκειται και το προβλημα  με αυτο το πρακτορειο...
 

Επισκέπτης
Ετσι ειναι alex...
Mαλακια βεβαια αυτο που κανει αλλα αυτος εχει το καρπουζι αυτος και το μαχαιρι...
Αν και θα πρεπε να φαει κανα μπαν για κανα μηνα και μετα θα σου λεγα εγω...
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
σωστά τα λες. Πρέπει να υπάρχει τρόπος  να μπουν και νέοι πελάτες
 

Επισκέπτης
Τελικα μετα απο επισκεψη που εκανα λογο επιστροφης μου για 48 ωρες στα πατρια εδαφη ναι ειναι η Afina η ιδια αυτη που διαφημιζουν στο Hellas μονο που ειναι αρκετα αλλαγμενη και παρα πολυ αναιδεις χωρις τσιπα επανω της οπως θα ελεγε και ο παππους μου ετσι λοιπον εριξα απλα ενα κατουριμα στο ξενοδοχειο της την χαιρετισα και την εκανα.
Περασα απο το 134 την υπογα πηρα την Τινα Ρουμανακι 19 ετων με σωματακι να το πιεις στο ποτηρι , ε τωρα απο service οκ μπουρδελακι ειναι χαχαχα.
Το απογευματακι στο 144 Συγγρου επεζε Γερμανιδα μελαχρινη Ελενα η καπως ετσι ψηλη με βυζι 2αρι με τα OWO της και ολο τον χρονο που χρειαζεσαι για να το ευχαριστηθης.
Για να δουμε τι θα κανουμε σημερα μετα την θαλασσα ολο και κατι μπορει να μας κατσει.
Για την κυρια Afina θα τα γραψω αναλυτικοτερα πιο μετα.
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
καλημερα συναθλητες

[size=10pt]
Δεν ξέρω πόσες φορές πρέπει να πω πως το topic αυτό είναι για reviews κι αφίξεις ΜΟΝΟ!
Προσωπικοί χαιρετισμοί και διάφορες μ...κίες υπάρχουν άλλα topics για αυτόν τον λόγο!
[/size]


Την επόμενη φορά αρχίζουν ποινές...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τελικα μετα απο επισκεψη που εκανα λογο επιστροφης μου για 48 ωρες στα πατρια εδαφη ναι ειναι η Afina η ιδια αυτη που διαφημιζουν στο Hellas μονο που ειναι αρκετα αλλαγμενη και παρα πολυ αναιδεις χωρις τσιπα επανω της οπως θα ελεγε και ο παππους μου ετσι λοιπον εριξα απλα ενα κατουριμα στο ξενοδοχειο της την χαιρετισα και την εκανα.
Περασα απο το 134 την υπογα πηρα την Τινα Ρουμανακι 19 ετων με σωματακι να το πιεις στο ποτηρι , ε τωρα απο service οκ μπουρδελακι ειναι χαχαχα.
Το απογευματακι στο 144 Συγγρου επεζε Γερμανιδα μελαχρινη Ελενα η καπως ετσι ψηλη με βυζι 2αρι με τα OWO της και ολο τον χρονο που χρειαζεσαι για να το ευχαριστηθης.
Για να δουμε τι θα κανουμε σημερα μετα την θαλασσα ολο και κατι μπορει να μας κατσει.
Για την κυρια Afina θα τα γραψω αναλυτικοτερα πιο μετα.
baby εκανες citytour στη φυλης,πρεπει ν ανοιξουμε σαμπανια!
απ οτι καταλαβα με τον zuzana για να πηδηξεις και να μην σου κακοφανει,θα πρεπει να δεις την πρωτη φορα,αφου αυτος διαλεγει το κοριτσι που θα πας,ως ΕΓΓΡΑΦΗ,πως κανουμε στο γυμναστηριο,και μετα πας και με τις κοπελες που σου αρεσσουν
Γυμναστηριο zuzana λοιπον!
 

Επισκέπτης
Γυμναστηριο zuzana λοιπον!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Kai οχι μονο Φυλης αλλα και Συγγρου και χτες και σημερα.
Σημερα δε στο κρυφο τριπλετα με Τσεχα και Ελληνιδα . :headbang:
Εκανα και τον μεταφραστη . :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
αυτά όλα είναι παπαριές. εάν το γκομενάκι δεν έχει bookings τότε δεν υπάρχουν regular και μη regular. όποιος θέλει κλείνει. εάν το γκομενάκι είναι καλό και είναι fully booked τότε το παίρνει να λέει ότι θέλει μόνο regulars...

Η Tifany oπως και μερικες αλλες κοπελες απο τον Ζ δεχονται νεους πελατες που δεν εχουν ξανακλεισει πριν αλλη κοπελα.Ετσι δεν ειχες προβλημα και εγινες regular client..
Oι περισσοτερες ομως κοπελες δεν δεχονται νεους πελατες οποτε εκει εγκειται και το προβλημα  με αυτο το πρακτορειο...
 

pinkmartini20

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Zuzana,μακράν το χειρότερο γραφείο.Επισης μακριά από τη Margo.
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
'Αντε επιστρέφω κι εγώ μέσα στην εβδομάδα Αθήνα.
Τις 2 Crystal κατέληξα για αυτήν τη φορά!
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Zuzana,μακράν το χειρότερο γραφείο.Επισης μακριά από τη Margo.

Φίλε μου δεν ξέρω τι έχει γίνει και το λες αυτό αλλά εγώ πιστεύω ότι η Margo είναι από τα καλύτερα CT που έχουμε!!!
 

Cobraverde

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Έρχεται ξανά η Sandra (ΣΗΙ), το έχει καταντήσει Ομόνοια-Πατήσια. 400 ευρώ είναι πάρα πολλά για CT που δεν είναι θεά εμφανισιακά και δε δίνει και κώλο. Αλλά φαίνεται βρίσκει ανταπόκριση, οπότε καλά να πάθουμε.
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
ειναι πολλα 400 μαγκες..δεν ειναι και κανα σουπερ μοντελ,υπερτιμημενη ειναι η  σαντρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom