Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 98 άτομα (8 μέλη και 90 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Δεν μπορείς να βρείς reviews γιατί είναι νεες αφίξεις!
Προσοχή όμως στο συγκεκριμένο agency

Πήγαινε για κανένα καφέ στον Βύρωνα / Παγκράτι μεριά, θα τις πετύχεις σίγουρα.

Το νέες αφίξεις, αφορά στην άφιξή τους στο ξενοδοχείο, όχι στον γεωπολιτικό χώρο....
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Πήγαινε για κανένα καφέ στον Βύρωνα / Παγκράτι μεριά, θα τις πετύχεις σίγουρα.

Το νέες αφίξεις, αφορά στην άφιξή τους στο ξενοδοχείο, όχι στον γεωπολιτικό χώρο....

Kαι οι Αμπελόκηποι παίζουν ;)
 

varnalis

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
60
Like
279
Πόντοι
361
Μόλις πληροφορήθηκα ότι οι εξαιρετικές Ρουμάνες Mina και Crystal Crown θα βρίσκονται στην Αθήνα από 20 έως 26 Ιουλίου. Αν κάποιος συναθλητής έχει περισσότερες πληροφορίες ας μας ενημερώσει.
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Μόλις πληροφορήθηκα ότι οι εξαιρετικές Ρουμάνες Mina και Crystal Crown θα βρίσκονται στην Αθήνα από 20 έως 26 Ιουλίου. Αν κάποιος συναθλητής έχει περισσότερες πληροφορίες ας μας ενημερώσει.

Iσχύει
 

Επισκέπτης
Μόλις πληροφορήθηκα ότι οι εξαιρετικές Ρουμάνες Mina και Crystal Crown θα βρίσκονται στην Αθήνα από 20 έως 26 Ιουλίου. Αν κάποιος συναθλητής έχει περισσότερες πληροφορίες ας μας ενημερώσει.
Και οπως τα λεγαμε Indi οχι με τον zuzuzna. :think:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Μόλις πληροφορήθηκα ότι οι εξαιρετικές Ρουμάνες Mina και Crystal Crown θα βρίσκονται στην Αθήνα από 20 έως 26 Ιουλίου. Αν κάποιος συναθλητής έχει περισσότερες πληροφορίες ας μας ενημερώσει.

Ο Ζουζούνας, τι λέει γιαυτό?
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
221
Πόντοι
6
Ρε παιδιά πως επικοινωνεί κανείς με την Crystal?
 

varnalis

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
60
Like
279
Πόντοι
361
Και οπως τα λεγαμε Indi οχι με τον zuzuzna. :think:
Ευτυχώς!!! Γιατί για να βγάλεις κανείς άκρη με τον zuzuna μάλλον θα χρειαστεί ψυχίατρο. Μάλιστα κι επειδή μάλλον τον έχω στενοχωρήσει γιατί κάποτε είχα γράψει ότι θεωρώ απαράδεκτο το ιδιότυπο face control που εφαρμόζει για τους νέους πελάτες, στο τελευταίο tour της Elena από Eritogirls (μη γνωρίζοντας ότι και το Eritogirls είναι του zuzuna, γιατί αν το ήξερα δεν θα το έκανα) έκλεισα συνάντηση και ενώ ετοιμαζόμουν για επίσκεψη μου έστειλε e-mail ότι δήθεν η Elena θα έφευγε εκτάκτως κι ακυρωνόταν το ραντεβού μας. Έτσι έγραψα τότε στην παρούσα σελίδα ότι η Elena φεύγει και βγήκα ψεύτης στα μάτια σας συναθλητές. Ας είχε το θάρρος να μου στείλει μήνυμα ότι δεν με γουστάρει για πελάτη κι ότι το Eritogirls είναι δικό του κι όπως του έχω υποσχεθεί δεν πρόκειται να τιμήσω ποτέ καμμία του κοπέλα. Αυτός χάνει έναν εξαίρετο και κουβαρντά πελάτη.
Παρεπιπτόντως το ...1:5 θα έχουμε βραχιόλια... από τον Yorgos τι σημαίνει?
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
221
Πόντοι
6
Καλημέρα!

Κάνα pm με το τηλέφωνο της Crystal Crown?
 

sporbilli

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
ποιαειναι αυτη ρε παιδια?γιατι εδωλετε αλλα ονοματα και στα citytours δειχνει μονο 5-6?
που θα τις δουμε και μεις?
 

BerettaSO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
218
Κριτικές
9
Like
447
Πόντοι
281
Ευτυχώς!!! Γιατί για να βγάλεις κανείς άκρη με τον zuzuna μάλλον θα χρειαστεί ψυχίατρο. Μάλιστα κι επειδή μάλλον τον έχω στενοχωρήσει γιατί κάποτε είχα γράψει ότι θεωρώ απαράδεκτο το ιδιότυπο face control που εφαρμόζει για τους νέους πελάτες, στο τελευταίο tour της Elena από Eritogirls (μη γνωρίζοντας ότι και το Eritogirls είναι του zuzuna, γιατί αν το ήξερα δεν θα το έκανα) έκλεισα συνάντηση και ενώ ετοιμαζόμουν για επίσκεψη μου έστειλε e-mail ότι δήθεν η Elena θα έφευγε εκτάκτως κι ακυρωνόταν το ραντεβού μας. Έτσι έγραψα τότε στην παρούσα σελίδα ότι η Elena φεύγει και βγήκα ψεύτης στα μάτια σας συναθλητές. Ας είχε το θάρρος να μου στείλει μήνυμα ότι δεν με γουστάρει για πελάτη κι ότι το Eritogirls είναι δικό του κι όπως του έχω υποσχεθεί δεν πρόκειται να τιμήσω ποτέ καμμία του κοπέλα. Αυτός χάνει έναν εξαίρετο και κουβαρντά πελάτη.
Παρεπιπτόντως το ...1:5 θα έχουμε βραχιόλια... από τον Yorgos τι σημαίνει?

Αν ειχες δυσκολιες με Zuzana θα εχεις δυσκολειες και με Erito Girls, X-Companion, και Hotel Girls. Το ιδιο γραφειο ειναι μου φαινεται  :headbang:
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το πρακτορείο αυτό και μου κάνει εντύπωση που το ακούω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom