Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 118 άτομα (12 μέλη και 106 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Eγώ πάντως δύο βδομαδούλες μετα την Kimberly δεν ακουμπησα πουθενα με τα γκομενακια που σκασανε μύτη.Ευτυχως γιατι συναγωνιστες θα εψαχνα για λεφτα τωρα.Να δουμε αυριο τη θα στειλει ο z την επόμενη βδομάδα...
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Αυτο το ειπαμε κυριε Tipos οτι ειναι το απολυτο για εσενα.
:think:Αν δεν πιστευης προχωρα στο παρασυνθημα. :2funny: :2funny:

Με το ζόρι κρατιέμαι γμτο. Έσκασε αναπάντεχα και πριβέ 24ωρο μέσα στη βδομάδα  :dancing: έρχεται και η "you all know who" πάλι σε λίγες μέρες  :dancing: :dancing: ... τι να πρωτοκάνω?  :think:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Με το ζόρι κρατιέμαι γμτο. Έσκασε αναπάντεχα και πριβέ 24ωρο μέσα στη βδομάδα  :dancing: έρχεται και η "you all know who" πάλι σε λίγες μέρες  :dancing: :dancing: ... τι να πρωτοκάνω?  :think:

Να τα κάνεις όλα. Μπήκε άνοιξη, έχουμε ορέξεις και αντοχές.
 

Επισκέπτης
Φτωχη την βλεπω την εβδομαδα.
Το μονο που θα ακουμπαγα εγω θα ηταν την Electra και πειτε οτι γουσταρετε οτι την προμοταρω και τετοια δεν μου καιγετε καρφος.
Megan x καλυτερα μην κανετε την μαλακια γιατι θα κλαιμε μαζι μετα.
Sabrina απο zuzuna ειναι οκ και τα τιμαει τα φραγκα.
Gina λιγο κρυοκωλη.
Τα κοριτσια του Slovak ok τα ξερετε.
Τωρα για τις υπολοιπες ρωτηστε αλλον. :2funny: :rockon:
 

Επισκέπτης
Με το ζόρι κρατιέμαι γμτο. Έσκασε αναπάντεχα και πριβέ 24ωρο μέσα στη βδομάδα  :dancing: έρχεται και η "you all know who" πάλι σε λίγες μέρες  :dancing: :dancing: ... τι να πρωτοκάνω?  :think:
Οπως ελεγε και η γιαγια μου το μουνι θελει υπομονη και γεματο πορτοφολι. :2funny: :2funny: :2funny: :headbang:
 

Επισκέπτης
Η δικια μου ελεγε: η πρεφα θελει υπομονη και το μουνι κυνηγι,αλλα μαλλον δεν την ακουσα γιατι ολο στα ευκολα παω με το αζημιωτο φυσικα! :jerking: :jerking: :jerking:
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Πέρασα μια χαρά. Απλά απο 19 χρονο περίμενα περισσότερη φρεσκάδα στο πρόσωπο, και πιο σφιχτό κορμί. Κατά τα άλλα μία χαρά. Και είναι και κοντούλα (για τα γούστα μου πάντα).

Δεν είμαστε όλοι κακομαθημένοι από πιτσιρίκες με σφιχτά γυμνασμένα κορμάκια κύριε.
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΑΠΟ PARIS (πλάκα δεν έχει??):

Η συνάντηση λοιπόν έγινε σήμερα στο Παρίσι. Λίγο συννεφιά, λίγο βροχή, καλός ρομαντικός καιρός. Η συνάντηση ήταν για 1,5 h.

Στην αρχή όλα πήγαν ψιλοστραβά: Η κοπέλα μόλις είχε φτάσει στο ξενοδοχείο(πριν μισή ώρα) και μόλις μπήκα ήταν με τα αθλητικά της, και λίγο κουρασμένη από το ταξίδι. :piss:

Μόλις μπήκα λοιπόν, την πήρα και πήγαμε και οι δύο για ντουζ. Εκεί, αφήσαμε το ζεστό νερό πα΄νω μας και σιγά-σιγά τον πήρε στο στόμα της. Δυνατό τσιμπούκι με το πέος να φτάνει μέχρι το λαρύγκι της, να το κρατάει εκεί να το βγάζει, να τον φτύνει(πολύ φτύσιμο ρε παιδί μου) και ξανά τα ίδια. Τέλειωσα στο στόμα της, τα μισά τα κατέβασε κάτω, τα άλλα τα έριξε στο νερό. :bounce-glasses:

Πάμε στο κρεβάτι για part 2 και εκεί έγινε ο κακός χαμός: αλλάξαμε καμία 10 στάσεις, δύο φορές προφυλακτικό(το έβγαλε για να μου πάρει πίπα βαθιά με φτύσιμο φυσικά, εγώ πάνω, αυτή πάνω, πλάγια, πίσω κλπ. Αποτέλεσμα: Τελειώνω στο στόαμ της και το κρεββάτι είχε φτάσει στον άλλο τοίχο...(αλήθεια!!!). Τρέλλα... :uzi:

Μετά από λίγο, μια πίπα για καλήμέρα, πολλά φιλάκια και bye.
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Αυτό δηλ. τι σημαίνει? Πως είναι ότι πρέπει για μένα? :) :)

Θυμάμαι από παλιά ότι εξέφραζες μια προτίμηση για μικροκαμωμένες, Tipos! Θέμα αποθήκευσης είναι? 'Εχεις μικρό καταψύκτη? ;)
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Την ΚΑΛΗΜΕΡΑ μου απο το ομορφο Monte Carlo με δυναμικους χαιρετισμους.
Απο οτι ειδα τα κανατε μουνι ροιδο παλι και την πεσατε στον μικρο μου αδελφο τον ΝΙΤΡΟ.
Σας παρακαλω να μην μου τον εξιταρετε γιατι θα εχουμε πολυ δουλια οταν γυριζω και δεν θα μπορει να αποδοση.
Για τον φιλο Since θα φερω και ενα μουνι απο εδω που τα κανει ολα σαν αυτο που βρηκε και θα του δινει και ενα 50αρικο και μια βολτα με το cabrio porsico της μετα απο καθε πουτσο που θα της ριχνει.
Τωρα για τον Jack και τους αλλους τι να πω δουλια δεν ειχε ο διαολος γαμουσε τα παιδια του (την τσεπη του εννοουσα).
Αυτο το τελευταιο σβηστετω αμα γουσταρετε.
Απο Πεμπτη παλι πισω με πιο πολλα νεα.
Τον Πατερ αφηστε τον γιατι λειτουργει και σε καθολικη εκκλησια και εχει πολυ δουλια αυτες τις μερες.
Τωρα στα δικα μας ,εδω περα γινετε του μουνιου το παρτυ και μαλλων εκανα μαλακια που ηρθα τακιμιασμενος.
Και εις αλλα με υγεια.

Τελικα ελεγες Πεμπτη αλλα γυρισες πιο γρηγορα απο μενα (και χωρις νεα)!  Δεν το φχαριστηθηκες το Μοντεκαρλο?
Οτι και να πεις εισαι συγχωρεμενος εκ προοιμιου - εχεις προσφερει τοσα...
Μονο που να! Εχω την εντυπωση οτι καποιοι συνομοτουν για να αλλαξω ψευδωνημο! Συγχωρεμενοι και αυτοι...
 

Επισκέπτης
[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]


Βρε τη sabrina του ζουζανα πως αλλαξε ετσι το κοριτσι?Σαν την herzigova εγινε!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Ναι είδες τι θαύματα κάνει ένας φωτογράφος και μια επιπλέον προσθετική στήθους?
Εντάξει δεν λέω και πριν η κοπέλα ήταν μουναος αλλά τώρά έγινε καραμουναος!!!
Κρίμα που δεν είμαι μέλος στο zuzana club και δεν έχω πρόσβαση στα πιπινια του!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom