Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (2 μέλη και 87 επισκέπτες)

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Οσοι πήγατε με Tiffany και Crystal μήπως ρωτήσατε αν θα έρθουν καθόλου μέσα στον Απρίλη????
Γιατί τους έχω στείλει mail αλλά δεν έχουν απαντήσει.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Τωρα τι λετε μεταξυ:

και

Για 16/4 που θα ειναι και οι δυο εδω, μην πειτε και τις δυο  :2funny: :2funny: :2funny:

Τη Cindy την ειχα παρει την προηγουμενη φορα που ηρθε
Φοβερο κορμι,πιτσιρικα, τουμπανο, ισως το καλυτερο που εχω πηδηξει και πολυ καλο μπουλιτσι
Γενικα GFE κατασταση
Αλλα απο προσωπο μετρια πραγματα
και απο sex οχι πολυ εμπειρη!
Αν με ρωτησεις αν την  επερνα ξανα, μαλλον θα δοκιμαζα κατι αλλο!
 

Επισκέπτης
Τη Cindy την ειχα παρει την προηγουμενη φορα που ηρθε
Φοβερο κορμι,πιτσιρικα, τουμπανο, ισως το καλυτερο που εχω πηδηξει και πολυ καλο μπουλιτσι
Γενικα GFE κατασταση
Αλλα απο προσωπο μετρια πραγματα
και απο sex οχι πολυ εμπειρη!
Αν με ρωτησεις αν την  επερνα ξανα, μαλλον θα δοκιμαζα κατι αλλο!

Μου αρεσει το πιπινοφάγωμα, τι να κανω γκαμωτο  :think: :think:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
καλά κοίτα και η Amber πιπίνι είναι....και από ότι λένε και οι συναγωνιστές εδώ αλλά και από ότι βλέπω και από τις φωτο είναι πιπινάκι γνήσιο
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Γαμωτο ακομα κλαιω που εχασα τη NATALIA!!! απο τις φωτο μου φανηκε θεα. Εμαθε κανενας ποτε ερχεται ξανα?
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ρε μαγκες ειχα κλεισει πριν δυο μερες την ηλεκτρα ειντζελ μου λενε οταν φτασεις στειλε μυνημα για τον αριθμο του δωματιου, ραι πριν λιγο πηγα εστειλα μυνημα αλλα πηρα τα αρχιδια μου δεν απαντουσανε τρια τους εστειλα μεχρι και στο τηλεφωνο τους πηρα μου απαντησε ενας μαλακας και μου λεει σε λιγο θα σου στειλω το δωματιο ακομα περιμενω αι στο διαολο να πανε :birdman:
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες ειχα κλεισει πριν δυο μερες την ηλεκτρα ειντζελ μου λενε οταν φτασεις στειλε μυνημα για τον αριθμο του δωματιου, ραι πριν λιγο πηγα εστειλα μυνημα αλλα πηρα τα αρχιδια μου δεν απαντουσανε τρια τους εστειλα μεχρι και στο τηλεφωνο τους πηρα μου απαντησε ενας μαλακας και μου λεει σε λιγο θα σου στειλω το δωματιο ακομα περιμενω αι στο διαολο να πανε :birdman:


Τι λες τωρα,απιστευτο!!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.940
Κριτικές
161
Like
5.818
Πόντοι
37.127
Οσοι πήγατε με Tiffany και Crystal μήπως ρωτήσατε αν θα έρθουν καθόλου μέσα στον Απρίλη????
Γιατί τους έχω στείλει mail αλλά δεν έχουν απαντήσει.

Στείλε PM στον Pathfinder και θα σου απαντήσει η ίδια ;)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.940
Κριτικές
161
Like
5.818
Πόντοι
37.127
Τη Cindy την ειχα παρει την προηγουμενη φορα που ηρθε
Φοβερο κορμι,πιτσιρικα, τουμπανο, ισως το καλυτερο που εχω πηδηξει και πολυ καλο μπουλιτσι
Γενικα GFE κατασταση
Αλλα απο προσωπο μετρια πραγματα
και απο sex οχι πολυ εμπειρη!
Αν με ρωτησεις αν την  επερνα ξανα, μαλλον θα δοκιμαζα κατι αλλο!

Αmber δαγκωτό καθότι εγγύηση το Swedishharmony και η Mila
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Κανενας δεν ξερει ποτε θα ερθει ξανα η Ναταλια?
 

Επισκέπτης
και ομως φιλαρακι 45 λεπτα με ειχαν και περιμενα κατω σαν το μαλακα δεν μου εχει συμβει ξανα αυτο

Δε το περιμενα αυτο απο αυτο το γραφειο!Μου κανει μεγαλη εντυπωση,μη τρελενεσε παντως.Απο ΜΟΥΝΙΑ να φανε και οι ΚΟΤΕΣ!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Λοιπον καποιο αλανι εκλεισε την Electra για 24ωρο για αυτο τον λογο πηρε τα αρχιδια του ο συναθλητης γιατι μαλλων τον ειχαν ξεχασει.
Τωρα ο μαγκας που εχει φαει κολλημα με την Natalia ας του φυγει το κολλημα γιατι η τυπισα λιγα πραγματα ελεγε και τα φραγκα τα γλυτωσες.
Τωρα για τον αλλο που αναρωτιεται ας παρει την Amber και ας μην της αρεσει το sushi το κοριτσι ειναι πολλα υποσχομενο και τωρα που δεν θα ειναι και το πρωτο της Tour σαν την προιγουμενη φορα οποιος παει ειναι σιγουρο οτι θα περασει ζαχαρη.
Μολις γυρισα απο την Doris θα πω μονο αυτο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.
Ηταν στο δωματιο μαζι με το ΜΠΑΖΟ την KarinaXXX ,οπως μπηκα ετσι βγηκα ουτε το φερμουαρ δεν κατεβασα.
Παρακαλω του υπευθηνους των κοριτσιων να μην τα ξαναφερουν γιατι δεν ειμαστε και τελειως κωλοχανειο να περνουμε οτι να ειναι.
Κατεληξα δυο οροφους πιο κατω στην μικρη μας Donna οπου τα ειπαμε για 5 λεπτα γιατι δεν μπορουσε πιο πολυ λογο outcall που ειχε και πηρα τελικα τηλεφωνο την Κα Βουλα που με εφτιαξε με ενα αγριο Τσεχικο αλογο την Ευα που τα κανει ολα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom