Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (12 μέλη και 76 επισκέπτες)

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
εδώ φιλαράκο είναι νήμα ενημέρωσης και αν δεν ενημερώνεις ούτε διαφημίζεις τότε τι κάνεις ?
...φιγούρα πως γαμάς? αν είναι πες το ανοικτά, θες να σου κάτσουμε ?

Χωρις να επεμβω θελω να σημειωσω οτι αρκετες φορες στο παρελθον εχω ''ρωτησει'' και απαντηση δεν εχω παρει. Καλο ειναι να σεβομαστε την αποφαση του καθενος ομως. Τις καλησπερες μου!  :)
 

liakosman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Χωρις να επεμβω θελω να σημειωσω οτι αρκετες φορες στο παρελθον εχω ''ρωτησει'' και απαντηση δεν εχω παρει. Καλο ειναι να σεβομαστε την αποφαση του καθενος ομως. Τις καλησπερες μου!  :)
καλα τα λες asdor.μπαινουμε ρωταμε και δεν ανταποκρίνεται κανενας. :think: :think:
 

liakosman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
πολυ ομορφο σωμα.. το προσωπο της κριμα δεν δειχνει...μηπως την εχετε δει???  :)



http://greece-*****/girls/kostantina/
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Μπα σε καλο σου βαλτος εισαι?   :tickedoff: :tickedoff: ξανθια ειναι η γκομενα και την εχει μαντεψει σωστα ενας παιχτης πιο πριν! ;)
εντωμεταξυ η γκομενα το μετα την επισκεψη μερικων γνωστων, αγνωστων παιχτων το εριξε στην γιογκα και τον διαλογισμο για να συνελθει!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
καλα τα λες asdor.μπαινουμε ρωταμε και δεν ανταποκρίνεται κανενας. :think: :think:

εσύ liako τελικά συμφωνείς με όλους απ'οτι κατάλαβα...
αλλα βρε μπαγάσα ρωτάς συνέχεια για όλες τις παγκοσμίως άγνωστες που έχουν και το μεγαλύτερο ρίσκο πως να σου απαντήσει κάποιος αν δεν τις ξέρει....κανονικά εσύ που τρώγεσαι θα έπρεπε να κάνεις καταδρομικές και να ενημερώνεις με κριτικές ...δεν πειράζει να φας και κανένα γλάρο έχουν και αυτοί την γλύκα τους
 

liakosman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
εσύ liako τελικά συμφωνείς με όλους απ'οτι κατάλαβα...
αλλα βρε μπαγάσα ρωτάς συνέχεια για όλες τις παγκοσμίως άγνωστες που έχουν και το μεγαλύτερο ρίσκο πως να σου απαντήσει κάποιος αν δεν τις ξέρει....κανονικά εσύ που τρώγεσαι θα έπρεπε να κάνεις καταδρομικές και να ενημερώνεις με κριτικές ...δεν πειράζει να φας και κανένα γλάρο έχουν και αυτοί την γλύκα τους

Καλα λες θα δοκιμασω! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
πολυ ομορφο σωμα.. το προσωπο της κριμα δεν δειχνει...μηπως την εχετε δει???  :)



http://greece-*****/girls/kostantina/


Χαχαχχαχα βρε λιακο τρεχα δοκιμασε και πες μας, αλλα αν διαβαζες θεμα ανεξαρτητες θα την ηξερες!  :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Αν δεν βρεξεις κωλο ψάρι δεν τρως .
Να το θυμάσαι αυτό Λιάκο !!!

παιχτη θα γαμησεις και μια τριτη για αλλαγη? μας εχεις βομβαρδισει με τις εξης δυο συνεχεια σε φωτογραφισεις.
καποτε ειχες παλμαρε, χαλασες  ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
παιχτη θα γαμησεις και μια τριτη για αλλαγη? μας εχεις βομβαρδισει με τις εξης δυο συνεχεια σε φωτογραφισεις.
καποτε ειχες παλμαρε, χαλασες  ;)


Ερωτες ειναι αυτοι!  :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom