Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 101 άτομα (8 μέλη και 93 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • Picture 530.jpg
    Picture 530.jpg
    190,3 KB · Εμφανίσεις: 18

f0rcegr0wn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν νομιζω δεν λεει anal+100 μαλλον την θελουν για την παρτη τους γι αυτο δεν υπαρχει link :grin: :grin: :grin:

Πράγματι κάτι δε πάει καλά εδώ ;-)

Παρεπιπτόντως, το δίνει και incall αλλά δε δίνει διεύθυνση... κάπου διάβασα για Μιχαλακοπούλου. Κάποια πρόσθετη πληροφορία; (με 4000+ σελίδες εδώ κάπως δύσκολο) Οι χώροι οκ? Σου παρουσιάζουν τις κοπέλες όταν πας ή πρέπει να ξέρεις πια ζητάς;
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Πράγματι κάτι δε πάει καλά εδώ ;-)

Παρεπιπτόντως, το δίνει και incall αλλά δε δίνει διεύθυνση... κάπου διάβασα για Μιχαλακοπούλου. Κάποια πρόσθετη πληροφορία; (με 4000+ σελίδες εδώ κάπως δύσκολο) Οι χώροι οκ? Σου παρουσιάζουν τις κοπέλες όταν πας ή πρέπει να ξέρεις πια ζητάς;

Πάρε τηλέφωνο φιλαράκι και ζήτα όποια θέλεις!! Ούτως ή άλλως δεν έχει και πολλές ελπίδες να "κερδίσεις" την επιλογή σου! Αλλά μην περιμένεις να πας! θα είναι ήδη αργά.. αν και το αποτέλεσμα δεν θα απέχει και πολύ από μια τέτοια τυφλή επιλογή!  ;)
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Ωραιο πραγμα η Φεγγαραδα Μικρε!!!  :grin: :grin: :grin:

καλημέρα παλικάρι, αναμένω συντεταγμένες,πάραυτα! :rockon:
.....και δε θα το πω στον Γεόπα , εσύ ...εγώ... και Jack Sparoow :2funny: :2funny: :2funny:

εδιτ .χρόνια πολλά  να μας ζησουν , ο Αλεξ, οι Αλεξάνδρες .......και η Αλέξα! ;)
 

liakosman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Για σε ολους!  τι νεα?  Για σπροξτε μου τιποτα φρεσκο!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Athens

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
411
Κριτικές
79
Like
5.085
Πόντοι
18.330
Ερώτηση:  Είναι κανένας από εσάς τους παλιούς από την Θήβα;
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Έτσι είναι......
Τώρα στην τελευταία που πήγα έκανα 1 βδομάδα προετοιμασία αλλιώς δεν γλίτωνα από τα νύχια της!!!!
Σκέτος "τίγρης" η ρουφιάνα σε όλα της!!!!

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images2/84203212731543483541.jpg[/img[/URL]]

Και συνάμα "καρχαρίας" για τα γούστα μου.....να γαμιέται μόνη της( την περισσότερη ώρα αισθανόμουν ότι απλώς ήμουν το "αντικείμενο"), να χύνει και να ξέρει και τι λέει το ρολόϊ συγχρόνως!!!!
Απαπαπαπαπαπαπα....δεν ξαναπερνάω μέχρι να φύγει, διότι θα με βάλουν φυλάκη με δαύτη!!!!
[/quote]

Παρατήρηση

αφού πόσταρες ανοιχτά βάλε link γιατί αλλιώς θεωρείται "θέατρο" και τιμωρείται
 

Συνημμένα

  • yellowcard.reemergent.files.wordpress.com.jpg
    yellowcard.reemergent.files.wordpress.com.jpg
    11,3 KB · Εμφανίσεις: 20
D

dude901123

Επισκέπτης
Πρόσεξε μην υπονοείς άσχημα πράγματα για αυτήν την έχει πάρει πάρει υπό την προστασία της η γνωστή Πολωνογιαγιά. Και όχι τίποτα άλλο.. ποιος την ακούει, τούμπανο θα μας τα κάνει και μετά άντε να γαμ..σεις.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Παρατήρηση

αφού πόσταρες ανοιχτά βάλε link γιατί αλλιώς θεωρείται "θέατρο" και τιμωρείται
Aπάντηση

Ναι πόσταρα ανοιχτά, αλλά δεν θα κάνω μάγκες ούτε τους μανατζαρέους της ούτε τους "παρατηρητές" του θρεντ!!!!
Εφαρμόζω άλλη τακτική πλέον και σε όποιον αρέσει.....και η κόκκινη κάρτα στο παιχνίδι είναι και την δέχομαι αδιαμαρτύρητα!!!
Ξέρω ότι σηκώνει συζήτηση αυτό, αλλά έχω πάρει τις αποφάσεις μου, όπως άλλοι έχουν πάρει τις δικές τους, χωρίς να ρωτάνε.....
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Πρόσεξε μην υπονοείς άσχημα πράγματα για αυτήν την έχει πάρει πάρει υπό την προστασία της η γνωστή Πολωνογιαγιά. Και όχι τίποτα άλλο.. ποιος την ακούει, τούμπανο θα μας τα κάνει και μετά άντε να γαμ..σεις.

οχι ρε ίσα ίσα μια χαρα τα κάνει όλα το κορίτσι....
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Aπάντηση

Ναι πόσταρα ανοιχτά, αλλά δεν θα κάνω μάγκες ούτε τους μανατζαρέους της ούτε τους "παρατηρητές" του θρεντ!!!!
Εφαρμόζω άλλη τακτική πλέον και σε όποιον αρέσει.....και η κόκκινη κάρτα στο παιχνίδι είναι και την δέχομαι αδιαμαρτύρητα!!!
Ξέρω ότι σηκώνει συζήτηση αυτό, αλλά έχω πάρει τις αποφάσεις μου, όπως άλλοι έχουν πάρει τις δικές τους, χωρίς να ρωτάνε.....
εδώ φιλαράκο είναι νήμα ενημέρωσης και αν δεν ενημερώνεις ούτε διαφημίζεις τότε τι κάνεις ?
...φιγούρα πως γαμάς? αν είναι πες το ανοικτά, θες να σου κάτσουμε ?
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
εδώ φιλαράκο είναι νήμα ενημέρωσης και αν δεν ενημερώνεις ούτε διαφημίζεις τότε τι κάνεις ?
...φιγούρα πως γαμάς? αν είναι πες το ανοικτά, θες να σου κάτσουμε ?
Προσπαθώ να βρω έναν τρόπο να ενημερώνω χωρίς να διαφημίζω!!!!
Αν είναι λάθος ο τρόπος, θα ψάξω να βρω άλλον....
Αλλά μέχρι τώρα νιώθω ότι το έκανα λάθος!!!
Παραδέχομαι το λάθος μου(εσείς μην παραδέχεστε τίποτα ή να μην σας ενδιαφέρει κιόλας, απλώς καύλες είναι αυτές και το σέβομαι) και είμαι όλος αυτιά!!!!
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Προσπαθώ να βρω έναν τρόπο να ενημερώνω χωρίς να διαφημίζω!!!!
Αν είναι λάθος ο τρόπος, θα ψάξω να βρω άλλον....
Αλλά μέχρι τώρα νιώθω ότι το έκανα λάθος!!!
Παραδέχομαι το λάθος μου(εσείς μην παραδέχεστε τίποτα ή να μην σας ενδιαφέρει κιόλας, απλώς καύλες είναι αυτές και το σέβομαι) και είμαι όλος αυτιά!!!!
καλα κανεις...πολλοι οντος δε συνεισφερουν...και αν πω για μενα απεχω καπως αλλα κι αν βρω χρονο συνανταω κοπελες σιγουρακια που εχουν λεχθει ηδη πολλα για αυτες..
 

liakosman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Προσπαθώ να βρω έναν τρόπο να ενημερώνω χωρίς να διαφημίζω!!!!
Αν είναι λάθος ο τρόπος, θα ψάξω να βρω άλλον....
Αλλά μέχρι τώρα νιώθω ότι το έκανα λάθος!!!
Παραδέχομαι το λάθος μου(εσείς μην παραδέχεστε τίποτα ή να μην σας ενδιαφέρει κιόλας, απλώς καύλες είναι αυτές και το σέβομαι) και είμαι όλος αυτιά!!!!

συμφωνώ απολυτα  με τον Geopa! 

Για ριξτε μια ματια την ξερετε? :huh:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom