Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 101 άτομα (10 μέλη και 91 επισκέπτες)

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Να μην σε κραταω σε αγωνια.

Γυρω στα 23, απο τα ωραιοτερα ποδια που εχω δει (Μηχανικε για σενα αυτο), λιγο μεγαλη λεκανη, πολυ ομορφο προσωπο και σωμα χωρις εχτρα κιλα.

Πατερας στρατιοτικος στην Ρωσια, μανα που δουλευει σε τραπεζα!  :grin:

Στα 250 αξιξει ενα καλο πηδημα, στα 300 δεν θα πηγαινα ;)
Συμφωνώ με σώμα αλλά....
δεν είναι λίγο τετράγωνη στο πρόσωπο  :think: :think:

δεν μου φαίνεται κλασική ρωσίδα ίσως έχει προσμίξεις και είναι κράμα http://[URL unfurl="true"]www.mfgskills.com/Metallurgy.gif[/img[/URL]] ;D  ;)
επίσης λέει.... English (Conversational)  :think: :think: :think: :think:
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Α! Αυτός που την είχε κλείσει 7ωρο ραντεβού ενώ δεν μιλάει καθόλου Αγγλικά (η αεροσυνοδός εννοώ).
Αν την πηδούσε πάντως τον μισό έστω χρόνο από τις 7 ώρες μπράβο του!

Αν όμως (σαν φυσιολογικός άνθρωπος) πήδησε συνολικά ένα δίωρο πες, τις υπόλοιπες ώρες τί διάολο έκαναν; :think: :think:

καλως τον γιατρο!
σαν τα χιονια...
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Και ξέρεις εσύ ότι δεν δοκιμάζω ότι είναι πάνω από 27...!  :2funny: :2funny: :2funny:
Γιατί ρε; Ασχημα θα σού 'ρθει καμιά υιοθεσία; :cheesy:
Παίζει και κληρονομιά...ποτέ δεν ξέρεις!  ;)
Απο μένα μην περιμένεις...στην ψάθα θα με βρείτε! και ξέρεις πως αλλιώς... :grin:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
just one question...
since he is your best customer, why you're "giving" him so comfortably??
it's logical that you will loose him after all those that you wrote...

Το θέμα δεν είναι αν θα χάσει εμένα.. το θέμα είναι ότι συνεχίζει και θα χάσει κι άλλους....
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Το θέμα δεν είναι αν θα χάσει εμένα.. το θέμα είναι ότι συνεχίζει και θα χάσει κι άλλους....
Το ανανέωσε το πελατολόγιο κι ας λέτ' εσείς! Με τόσο ντόρο που της κάνατε...

Πάντως σε πολλά θέματα έχουν ενδιαφέρον οι απόψεις της! (ή μήπως "απόψεις ΤΟΥ")
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Το ανανέωσε το πελατολόγιο κι ας λέτ' εσείς! Με τόσο ντόρο που της κάνατε...

Πάντως σε πολλά θέματα έχουν ενδιαφέρον οι απόψεις της! (ή μήπως "απόψεις ΤΟΥ")
αγαπητέ συμπαίκτη όταν γράφω μία κριτική ή μία άποψη αποφεύγω να διαφημίζω ή να δυσφημώ. Γράφω την απόλυτα προσωπική μου άποψη που μπορεί να είναι και λάθος, αλλά τουλάχιστον είναι αυθεντική... σκοπός η ενημέρωση των υπολοίπων και η ανταλλαγή απόψεων, ποτέ η διαφήμιση ή δυσφήμιση. Τώρα αν κάποιοι διαβάζοντας όλα αυτά θέλουν να δοκιμάσουν την tanya γιατί όχι? Αυτά :) :)
 

viper7gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
10
3.000???? My god!!! You could book me for 3 days! Anyway! dont want to insult you or somebody! I just transfer the truth and my shock when i read about my best client to write something like this!!!

he make the forum to be not trustfull!! You must undersand baby that when we not live in greece and we doing just tours we have to put one logical price in order to pay our spents and so on! And this one who agree with +100000 i think he knows better what spents has one citytour and that with sooooooooo bad critics like i have and ZERO promotion from the BIGSTARS members here that is not possible to come and go back rich..  I do this job beause i like it and of course for money which trust me are not so huge like you think! The week that i was here the previus time all girls from hotel left.... Because no work.... I was the only who stay there and had people who met me... Are that people with no stars here who afraid to talk...!

Friendly :)


Τι λες μωρη?
Και δε τα πεταω στα μπουζουκια να παθουν μουνοπλακα μεχρι και οι τραγουδιαρες και να φυγω με 3 γκομενες?

Εισαι παλαβη ή βλαμενη?

Πες στον κολλητο σου να στα μεταφρασει...

Ξερει αυτος
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Κοίταζα τώρα τους καλοκαιρινούς προορισμούς και μου έκανε εντύπωση 5 ctουριστριάκια στην Ρόδο? από τότε που άνοιξαν καλοκαιρινή προορισμοί γίνεται χαμός! Μπράβο!! και για τις κορασίδες και για τους τουρίστες!
Αν δηλαδή δεν βρούν έξω στα μπάρ θα βρούν επιστρέφοντας στο hotel!! Γαμώ! :dancing:
Μήπως να αρχίσουμε να ρίχνουμε προτάσεις που θα πάμε διακοπές και ημερομηνίες ώστε να βγάλουν τα τσακάλια πρόγραμμα?

Παραγγελίες δέχονται??  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Aυτό που θα είχε πλάκα να κάνουμε, είναι αντί να βάζουν αυτές αγγελίες και να τρέχουμε εμείς να τις κλείνουμε κλπ κλπ κλπ, να βάζουμε εμείς αγγελία στο στυλ "θέλω δίωρο με τάνα σήμερα στον Πρίαμο, απαραίτητη προϋπόθεση ύψος>1,75, λοκω, CIF. Προτάσεις συνοδευόμενες από φωτογραφίες, αναλυτική λίστα υπηρεσιών και rates στο spasarxidis@gmail.com. H επιλογή θα γίνει με οικονομοτεχνικά κριτήρια."

Και να κάθεσαι μετά να διαλέγεις την καλύτερη προσφορά από όσες σου έρχονται.

Πλάκα δεν θα είχε?

Anti...για ετοίμασε τo section "citytour wanted"

:2funny:
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
Aυτό που θα είχε πλάκα να κάνουμε, είναι αντί να βάζουν αυτές αγγελίες και να τρέχουμε εμείς να τις κλείνουμε κλπ κλπ κλπ, να βάζουμε εμείς αγγελία στο στυλ "θέλω δίωρο με τάνα σήμερα στον Πρίαμο, απαραίτητη προϋπόθεση ύψος>1,75, λοκω, CIF. Προτάσεις συνοδευόμενες από φωτογραφίες, αναλυτική λίστα υπηρεσιών και rates στο spasarxidis@gmail.com. H επιλογή θα γίνει με οικονομοτεχνικά κριτήρια."

Και να κάθεσαι μετά να διαλέγεις την καλύτερη προσφορά από όσες σου έρχονται.



:2funny:
    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Το ανανέωσε το πελατολόγιο κι ας λέτ' εσείς! Με τόσο ντόρο που της κάνατε...

Πάντως σε πολλά θέματα έχουν ενδιαφέρον οι απόψεις της! (ή μήπως "απόψεις ΤΟΥ")
Aνανεωσα και εγω το δικο μου να της πεις και ας μην της ( του ) αρεσει !!! :grin: :grin: :grin:

         
URL]]
 

FiD

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
114
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
And just to finish with this situation! For all members here! they can simply understand somthing!!!!

Why only two people fight with me? Why other good and popular members dont talk? Pussydoctor? Nitro? Lucent? Yiaramis? Yorgos? They dont give a shit!!!! They dont care at all for such kind of bulshits!!! 

Only Mr Geopas and Tresurert attack me and care for my words sooooo much! Why you afraid for your fame here? Why you afraid to keep your face clear by apologie with so long texts about vest mr Geopa???

Why you dont go on to be client? You try protect someone from me? You try to keep clear your fame in this forum so to have the trust from other member??????

I at least appear because is my work! You??? why??? Write now one big text pretendint that you dont care.... You are in one forum and try to find your right why? Your stocks will go down? your fame will dissapear? Why you care and you dont just see and laugh like pusydoctor -yiaramis - lucent -nitro and other do? Why you not see it and just laugh?

The answer is for your friends!

Καλα... ποτε προλαβε και εμαθε μεσα σε παρουσια 30 post τα ονοματα των "καλων user" του site και τους αναφερει???

Απο ποτε ειναι fully booked απο "πιστους πελατες" εδω στην Ελλαδα?? Στο ξενοδοχειο μου την τελευταια φορα, ηρθε μεσα σε ενα τεταρτο απο τοτε που εστειλα μηνυμα. Ουτε ντουζ να κανω δε προλαβα.

Οσο για το αν ΔΕΝ θα ξαναερθει Ελλαδα, μαλλον δεν ειναι επειδη αγανακτησε με εμας τους μαλακες, αλλα επειδη μαζεψε αρκετα οσα χρειαζοταν. Τα περισσοτερα τα ειπα στο review που της ειχα γραψει.

Καλο κοριτσι, αλλα δεν...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
;)

                             
URL]]
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
πρεπει να χεις πολυ καλο καρδιαγγειακο συστημα για να το αντεχεις αυτο!!!
γι αυτο λεμε οτι τον πιο δυνατο χαρακτηρα τον φτιαχνεις οταν μπορεις ν αντεχεις να βρισκεσαι με αυτες τις γυναικες ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom