Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (8 μέλη και 79 επισκέπτες)

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Δες τα ρεβιου της...λένε όλη την αλήθεια...μέχρι στιγμής
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ναι απο service τα δινει ολα .
Καμμια φωτο στα τεσσερα δεν εχουμε ?
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Αυτές μόνο τράβηξα χθες που την έκλεισα
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ok !!!
Ευγε παντως για την πληροφορηση Παιχτη !!!
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
E βεβαια τα δινει ολα απο σερβις γιατι τοσο μπαζο που ειναι τι αλλο να δωσει για να τιμησει το μεροκαματο της .
παλι καλα δηλαδη.
εκτος αν την αδικουν τοσο οι φωτο κ γινομαι κακοπροαιρετος...
μην φωναξετε , μιλαω για τα προσωπικα μου γουστα γιατι περι ορεξεως...
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Dear Geopa i was not talking about you that you dissapear!!! Who carse for you and your bussines???? You know very very good what kind of person you are and you know very very good your game in this forum how is going on! You think that you are someone great by talk here about prostitutes like are your girlfriends whom you try to unlock and take good services! But yourself you know how many girls have you in black list and they always pretend buzy so to not meet you and lost energie from their work.

About this long text i didnt understand anything absolutely! I was talking about the guy who appear in forum and wrote that my price must be 150e and not even one euro more!

By the time this guy like i said.. meet me every tour for 250e for 30 minutes because he is very very buzy and his office near my hotel and you appear under him and agree with +100000...! Did you ever try me? Why you create a so bad icon for my profile to people here by the time you have never try? Why you have generaly one behaviour so agreesive for every prositute like you feel terible and like you are depending one us???

I undersand that you have been scammed from a lot of agencies but why you put all girls in same position and attack imidiately! And about Vesta stop it!!! DONT PRETEND STUPID!!!! You know that you didnt pay 250 to met her because SIMPLY YOU DONT HAVE MONEY TO meet girl with 250!!!! Its simple!!! Maybe thats why you are agreesive?  Why pussydoctor not mixed in such kind of conversation? He is idiot? He is stupid??? Noo....!!1 He is just a real client! Who dont care to promote girls in order to take better price!!! I am crazy i attack to you and not to other people? I dont think so...

You didnt suggest Vest CLEARLY but you let oportunity to put her in one category of people who can like her cause of the low price you met her... Instead of me that you COMPLETELY SAY THAT I DONT WORTH EVEN 150e!!!!! Without never try me and support opinion of one MY BEST CLIENT WHO MEET ME I REPEAT WITH 250e for 20 minutes!!!! Its a parody and i cant shut up!   

Like i said you are here 100.000 and i am alone! Is not possible find my right...

Εγώ πάντως μία φορά που συνάντησα την Tania , πέρασα καλά...το πρόβλημα είναι ότι εκείνη δεν πέρασε καλά!....  :cool2:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
May i know my baby lawer why you do this to me and to your friends here? Everytime i am coming in athens you are the first who you book me and you not only never complain about my price... but you never sit with me more than 30 minutes cause of you are buzy and your office is near my hotel.... You are coming for 30 minutes everytime... you pay me 250e without NEVER ask discount or complain and you told me that even the biggest crisis will come i will have job because i am very beautiful! Why then now you do this? Because last tours i was booked full and was not so easy for you to book me? Why you lie people here that i worth 150e and you dont let them come judge by themsevs?  You are enemy with me? You want destroy my work? Or you want to scam your "colegues" here in the forum by teeling something liek this about me.?

About Geopa who agree without NEVER try i think that i dont have comments to say. He is only a very good writter for VFM  VESTA with 250e!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΅WHy???? Because he met her with 100e......!

GUYS!!! NEW MEMEBERS!!!! WAKE UP!!!!!

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Η σημασία του VFM στα ct girls!!!!!!

Μέσος όρος:

7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο):

8.0
Εμφάνιση (σώμα):

8.0
Γενική συμπεριφορά:

8.0
Επικοινωνία:

8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή:

7.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

5.0
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
 
από Geopa
26-02-2011
Στους top 100 Αξιολογητές
Link κριτικής
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

6 στους 18 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
Για να μην μπερδευτούν μερικοί, πως γίνεται να συνάντησα την κιουρία πριν έρθει, σας ενημερώνω ότι είναι αυτή....

Όταν πάω σε ένα ραντεβού, κάνω τα αδύνατα δυνατά να πετύχει το ραντεβού, για προφανείς λόγους. Και πριν πάω προσπαθώ να αντλήσω την οποιαδήποτε πληροφορία έτσι ώστε να αναλύσω όσο γίνεται καλύτερα την γκόμενα που θα συναντήσω και να πάρω την μέγιστη απόδοση. Η Νικόλ είναι όπως στις φωτό. Αμακιγιάριστη είναι εξίσου όμορφη και εγώ της προτιμώ έτσι ώστε να έχω καλύτερη άποψη. Σώμα ωραίο με μακριά πόδια, μικρό βυζί με ουδέτερες ρώγες που δεν ερεθίζονται εύκολα. Λίγα παχάκια στους γλουτούς και στην μέση αλλά μην φανταστείτε τίποτα κακό, μιλάω σε σχέση με τις φωτό. Πήγα προετοιμασμένος να "ιδρώσω". Ντυμένος στην τρίχα, με το κρασάκι μου παραμάσχαλα και το καλύτερο χαμόγελο μου. Μόλις άνοιξε η πόρτα, είχε το γνωστό ύφος "τι θα μου βγει αυτός τώρα?", που έχουν όλες οι γκόμενες που ξέρουν ότι είναι όμορφες. Τα πρώτα 20 λεπτά τα διέθεσα για να την κάνω όσο γίνεται να με εμπιστευτεί και να με "γνωρίσει". Φιλικός, χαμογελαστός και άνετος. Μια γυναίκα που παρότι είναι πολύ όμορφη, νιώθει ανασφαλής και για την εμφάνισή της αλλά κυρίως για το μέλλον της. Ψάχνει εναγωνίως διεξόδους από το αδιέξοδο που έχει βρεθεί και φαίνεται δια γυμνού οφθαλμού ότι δεν το έχει το "άθλημα"....τα λεφτά όμως είναι καλά και εκμεταλλεύεται την ματαιοδοξία των ανδρών να βρεθούν στο κρεβάτι με μια όμορφη γυναίκα έστω και αν δεν γαμιέται καλά. Η συγκεκριμένη γουστάρει το σεξ, αλλά δεν το γουστάρει με ξένους, δεν της βγαίνει. Αν είσασταν γκόμενος, θα περνάγατε καλά και εδώ είναι το πρόβλημα.....δεν πληρώνουμε από το 3-4 ραντεβού και μετά, που θα μας έχει "γνωρίσει", αλλά από το 1ο και μάλιστα ακριβά. Δεν θα μιλήσω για το σέρβις της διότι και γλωσσόφιλα βαθιά και ερωτικά πήρα, αλλά και ακάποτο στοματικό το οποίο το κάνει καλά αλλά όχι να πεις "αυτό ήταν τσιμπούκι!!!!!". Όλη την ώρα ήμουν στην τσίτα και την καθοδηγούσα για να πάρω τα πάντα. Καλή σαν διαδικασία για μένα, με έβαλε σε εγρήγορση, αλλά για αυτούς που θα πάνε να γαμήσουν για να χαλαρώσουν δεν ενδύκνειται. Την επόμενη φορά, αν υπάρξει, θα πρέπει να έχετε χρόνο και να είστε σε καλή κατάσταση τόσο πνευματική όσο και φυσική. Να είστε διατεθειμένοι να "ιδρώσετε" την φανέλα εξίσου με αυτή. Όχι για άλλο λόγο, αλλά όπως είπα για να ικανοποιήσετε την περιέργειά σας και συγχρόνως να σας μείνει και κάτι από την συνάντηση. Θα πρέπει να είστε πολύ καλά ντυμένοι και να έχετε φρέσκια αναπνοή....πιστέψτε με θα σας βοηθήσει. Η γκόμενα με το που ανοίγει η πόρτα, σας "κόβει" από τα πόδια μέχρι το κεφάλι και παίζει μεγάλο ρόλο για αυτήν η εμφάνιση του πελάτη.....δυστυχώς. Μιλάει καλά αγγλικά, έχει χιούμορ, έχει το σωστό attitude, κάτι που την κάνει πολύ καλή επιλογή για να σας συνοδεύσει έξω.
Παρότι έγραψα ότι σίγουρα θα την ξανασυναντήσω, το VFM είναι το 5!!!
Το γεγονός ότι εγώ πέρασα καλά, δεν παραβλέπω όλα αυτά τα στοιχεία που περιγράφω παραπάνω και να αρχίσω να "κλείνω" το μάτι σε όλους αυτούς που λόγω εγωϊσμού και ματαιοδοξίας θα τρέξουν να την δουν!!!!
Και πιστέψτε με ότι ήμουν εκεί παραπάνω από 1 ώρα, δεν είναι δυνατόν να την προτείνω. Θα έλεγα ότι η κριτική του Νίτρο είναι πολύ κοντά, σε ποιους παίχτες ταιριάζει η γκόμενα....

Υ.Γ. Όταν γράφουμε κριτική, θα πρέπει να μπορούμε να αξιολογούμε την γκόμενα όχι μόνο πριν ή μετά το ραντεβού αλλά και όταν την "σπρώχνουμε". Την ώρα εκείνη είναι πολύ σημαντικό να μπορούμε να "συλλέγουμε" πληροφορίες, διότι εκείνη είναι η ώρα της "αλήθειας". Εκείνη την ώρα, από τις εκφράσεις, τα στησίματα, τους μορφασμούς, τα λόγια, τους αναστεναγμούς και όλα τα "στοιχεία" που συνθέτουν το σκηνικό της "μάχης", δημιουργούν το κατάλληλο παζλ για το αν η γκόμενα σέβεται τον πελάτη ή όχι. Όποιος δεν μπορεί, να σκέφτεται, να συλλέγει "πληροφορίες" και να το απολαμβάνει συγχρόνως, τότε καλύτερα να μην γράφει κριτικές. Αλλιώς θα πληρώνουμε πάντα, το ένα άλλο ένα....βεβαίως, αν δεν έχεις "ιδρώσει" για να τα κερδίσεις τότε τα λόγια είναι φτώχια!!!
Καλά να περνάτε παντα!!!!

Δυστυχώς εδώ κολλάει το δώσε αέρα... δηλαδή πάμε , πληρώνουμε, λέμε διάφορα σωστά ή άσχετα πάνω στην καύλα μας και μετά έρχεται η καθεμία από αυτές και μας κάνει βούκινο.. τι να πω, ειλικρινά δεν παίζονται οι κοπέλλες αυτές. H Tanya ξέρει ότι είναι από τις αδυναμίες μου. Τη βρίσκω όντως πολύ όμορφη και μου αρέσει και το στυλ της. Αυτό σημαίνει ότι μπορεί σε συνθήκες πρωτοφανούς κρίσης να ζητάει και να παίρνει 250 ευρώ? Αν είπα κάτι τέτοιο επάνω στη φάση πάει να πει ότι είναι σωστό και θα βγω να το υποστηρίξω και εδώ? Εγώ μπορώ να δίνω, αν πάνε καλά οι δουλειές, και 500 ευρώ. Αυτή είναι η αξία της όμως, τα λεφτά που δίνω εγώ επειδή είμαι σπάταλος, ανόητος ή την έχω πατήσει με κάποια? Εδώ μιλάμε για το ποιά είναι, αντικειμενικά, όσο αντικειμενικά γίνεται, η αξία του κάθε ct, αν υπάρχει τέτοιο πράγμα. Αυτό προσπαθούμε να βρούμε. Τώρα τι λέμε πάνω στην καύλα μας ή τι  λεφτά δίνουμε για δικούς μας λόγους που στο κάτω κάτω δεν ενδιαφέρουν και κανένα είναι τελείως άλλο θέμα. Νομίζω, πάντως, ότι και από το ίδιο το site θα έπρεπε να υπάρχει μία προστασία των μελών. Μπορούμε να γράφουμε αυτό που νομίζουμε ή θα βρεθεί η οποιαδήποτε να μας κάνει βούκινο? Λοιπόν τα κοριτσάκια αυτά αξίζουν τα λεφτά τους, αλλά οι εποχές είναι πάρα πολύ δύσκολες και πρέπει να μειώσουν τις τιμές. Δεν είναι όλοι κορόιδα σαν εμένα και ακόμα και αν είναι θα πρέπει να ξυπνήσουν και να δουν ότι 250 ευρώ είναι πάρα πολλά σήμερα. Αυτό δεν αναιρεί καθόλου ότι για μένα η Tanya παραμένει μία πολύ καλή πρόταση και στα 150 ευρώ θα ήταν ότι καλύτερο κυκλοφορεί. Εγώ μπορεί να θέλω να της δώσω πολύ παραπάνω, αλλά αυτό είναιαπολύτως προσωπικό θέμα και δεν σημαίνει τίποτα , ουτε φυσικά ότι αυτή είναι η πρέπει να είναι η αντικειμενική της αξία. Τέλος και ανοιχτός στον διάλογο, όχι όμως με την Tanya.
Baby i like you and you know it very well but this is a personnal thing and i don' t want to share it with the other members of the site.You are speaking and you are writing too much and this is not very good for your job.
P.S> How do you know am i lawer. Maybe i am simple a layer....
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Ήμουν στην Πατριτσια....ιδού...φάτε μάτια ψάρια...
σας φιλάει και την επόμενη φορά να την ενημερώσετε όταν θέλετε να την φωτογραφίσετε για να ντυθεί πιο σεξυ! :grin: :sunglasses:

....αν στέλνει έτσι φιλάκια ...ας τα αφήσει καλύτερα, περισσότερο φέρνει σαν να περιμένει τα μπικικίνια εις την παλάμη..παρά φιλάκια
χρειάζεται εκπαίδευση ακόμα!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εγώ πάντως μία φορά που συνάντησα την Tania , πέρασα καλά...το πρόβλημα είναι ότι εκείνη δεν πέρασε καλά!....  :cool2:
Nai ειναι αληθεια οτι δεν τα παει πολυ καλα με τις μεγαλες ψωλες !!!! :grin: :grin: :grin:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Δυστυχώς εδώ κολλάει το δώσε αέρα... δηλαδή πάμε , πληρώνουμε, λέμε διάφορα σωστά ή άσχετα πάνω στην καύλα μας και μετά έρχεται η καθεμία από αυτές και μας κάνει βούκινο.. τι να πω, ειλικρινά δεν παίζονται οι κοπέλλες αυτές. H Tanya ξέρει ότι είναι από τις αδυναμίες μου. Τη βρίσκω όντως πολύ όμορφη και μου αρέσει και το στυλ της. Αυτό σημαίνει ότι μπορεί σε συνθήκες πρωτοφανούς κρίσης να ζητάει και να παίρνει 250 ευρώ? Αν είπα κάτι τέτοιο επάνω στη φάση πάει να πει ότι είναι σωστό και θα βγω να το υποστηρίξω και εδώ? Εγώ μπορώ να δίνω, αν πάνε καλά οι δουλειές, και 500 ευρώ. Αυτή είναι η αξία της όμως, τα λεφτά που δίνω εγώ επειδή είμαι σπάταλος, ανόητος ή την έχω πατήσει με κάποια? Εδώ μιλάμε για το ποιά είναι, αντικειμενικά, όσο αντικειμενικά γίνεται, η αξία του κάθε ct, αν υπάρχει τέτοιο πράγμα. Αυτό προσπαθούμε να βρούμε. Τώρα τι λέμε πάνω στην καύλα μας ή τι  λεφτά δίνουμε για δικούς μας λόγους που στο κάτω κάτω δεν ενδιαφέρουν και κανένα είναι τελείως άλλο θέμα. Νομίζω, πάντως, ότι και από το ίδιο το site θα έπρεπε να υπάρχει μία προστασία των μελών. Μπορούμε να γράφουμε αυτό που νομίζουμε ή θα βρεθεί η οποιαδήποτε να μας κάνει βούκινο? Λοιπόν τα κοριτσάκια αυτά αξίζουν τα λεφτά τους, αλλά οι εποχές είναι πάρα πολύ δύσκολες και πρέπει να μειώσουν τις τιμές. Δεν είναι όλοι κορόιδα σαν εμένα και ακόμα και αν είναι θα πρέπει να ξυπνήσουν και να δουν ότι 250 ευρώ είναι πάρα πολλά σήμερα. Αυτό δεν αναιρεί καθόλου ότι για μένα η Tanya παραμένει μία πολύ καλή πρόταση και στα 150 ευρώ θα ήταν ότι καλύτερο κυκλοφορεί. Εγώ μπορεί να θέλω να της δώσω πολύ παραπάνω, αλλά αυτό είναιαπολύτως προσωπικό θέμα και δεν σημαίνει τίποτα , ουτε φυσικά ότι αυτή είναι η πρέπει να είναι η αντικειμενική της αξία. Τέλος και ανοιχτός στον διάλογο, όχι όμως με την Tanya.
Baby i like you and you know it very well but this is a personnal thing and i don' t want to share it with the other members of the site.You are speaking and you are writing too much and this is not very good for your job.
P.S> How do you know am i lawer. Maybe i am simple a layer....

ΑΝΤΡΑΣ.-
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Baby i like you and you know it very well but this is a personnal thing and i don' t want to share it with the other members of the site.You are speaking and you are writing too much and this is not very good for your job.
P.S> How do you know am i lawer. Maybe i am simple a layer....
Η Τanya και η καθε Tanya αυτο που δεν εχει καταλαβει ειναι οτι το μεγαλυτερο λαθος ειναι να βγαζει προς τα εξω προσωπικα δεδομενα πελατων .
Ετσι κανενας δεν θα πλησιαζει και ολους θα τους διωξει.
Τα λεω σε σενα Νικολακη που γραφεις πισω απο τα Nick name των κοριτσιων  γιατι η κοπελα δεν φταιει τιποτα να χασει ολο της το πελατολογιο οποτε κοψε τις μαλακιες .

Την Καλημερα μου Νικολακη.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Καλα θα κανετε να μην μιλατε σε τανες για τα προσωπικα σας!

Τα εχουμε πει χιλιες φορες αλλα δεν ακουτε!!  :s&m_1:
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Για να κλείνουμε το θέμα με την Πατρίτσια.Αυτή είναι καλώς η κακώς.Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα.Εγώ την θεωρώ από τις καλύτερες γιατί τα ράσα δεν κάνουν τον παπά.Όποιος θέλει πάει και όποιος δεν θέλει δεν πάει...απλά πράματα...το κόβουμε το θέμα εδώ
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Baby as far as i am concern maybe u didn't read my review for Vesta...
I put here VFM = 5 and i wrote that i will not recomended her!!!!
Try again....

"Παρότι έγραψα ότι σίγουρα θα την ξανασυναντήσω, [size=15pt]το VFM είναι το 5[/size]!!!
Το γεγονός ότι εγώ πέρασα καλά, δεν παραβλέπω όλα αυτά τα στοιχεία που περιγράφω παραπάνω και να αρχίσω να "κλείνω" το μάτι σε όλους αυτούς που λόγω εγωϊσμού και ματαιοδοξίας θα τρέξουν να την δουν!!!!
Και πιστέψτε με ότι ήμουν εκεί παραπάνω από 1 ώρα, [size=15pt]δεν είναι δυνατόν να την προτείνω[/size]. Θα έλεγα ότι η κριτική του Νίτρο είναι πολύ κοντά, σε ποιους παίχτες ταιριάζει η γκόμενα...."

Τα έχουμε πει για αυτήν κουμπάρε μου!!

Τι έχασα χθες ρε πουστη μου  :o  :headbang:
 

Taniaplaymate

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς εδώ κολλάει το δώσε αέρα... δηλαδή πάμε , πληρώνουμε, λέμε διάφορα σωστά ή άσχετα πάνω στην καύλα μας και μετά έρχεται η καθεμία από αυτές και μας κάνει βούκινο.. τι να πω, ειλικρινά δεν παίζονται οι κοπέλλες αυτές. H Tanya ξέρει ότι είναι από τις αδυναμίες μου. Τη βρίσκω όντως πολύ όμορφη και μου αρέσει και το στυλ της. Αυτό σημαίνει ότι μπορεί σε συνθήκες πρωτοφανούς κρίσης να ζητάει και να παίρνει 250 ευρώ? Αν είπα κάτι τέτοιο επάνω στη φάση πάει να πει ότι είναι σωστό και θα βγω να το υποστηρίξω και εδώ? Εγώ μπορώ να δίνω, αν πάνε καλά οι δουλειές, και 500 ευρώ. Αυτή είναι η αξία της όμως, τα λεφτά που δίνω εγώ επειδή είμαι σπάταλος, ανόητος ή την έχω πατήσει με κάποια? Εδώ μιλάμε για το ποιά είναι, αντικειμενικά, όσο αντικειμενικά γίνεται, η αξία του κάθε ct, αν υπάρχει τέτοιο πράγμα. Αυτό προσπαθούμε να βρούμε. Τώρα τι λέμε πάνω στην καύλα μας ή τι  λεφτά δίνουμε για δικούς μας λόγους που στο κάτω κάτω δεν ενδιαφέρουν και κανένα είναι τελείως άλλο θέμα. Νομίζω, πάντως, ότι και από το ίδιο το site θα έπρεπε να υπάρχει μία προστασία των μελών. Μπορούμε να γράφουμε αυτό που νομίζουμε ή θα βρεθεί η οποιαδήποτε να μας κάνει βούκινο? Λοιπόν τα κοριτσάκια αυτά αξίζουν τα λεφτά τους, αλλά οι εποχές είναι πάρα πολύ δύσκολες και πρέπει να μειώσουν τις τιμές. Δεν είναι όλοι κορόιδα σαν εμένα και ακόμα και αν είναι θα πρέπει να ξυπνήσουν και να δουν ότι 250 ευρώ είναι πάρα πολλά σήμερα. Αυτό δεν αναιρεί καθόλου ότι για μένα η Tanya παραμένει μία πολύ καλή πρόταση και στα 150 ευρώ θα ήταν ότι καλύτερο κυκλοφορεί. Εγώ μπορεί να θέλω να της δώσω πολύ παραπάνω, αλλά αυτό είναιαπολύτως προσωπικό θέμα και δεν σημαίνει τίποτα , ουτε φυσικά ότι αυτή είναι η πρέπει να είναι η αντικειμενική της αξία. Τέλος και ανοιχτός στον διάλογο, όχι όμως με την Tanya.
Baby i like you and you know it very well but this is a personnal thing and i don' t want to share it with the other members of the site.You are speaking and you are writing too much and this is not very good for your job.
P.S> How do you know am i lawer. Maybe i am simple a layer....

Dear hello...

I dont know if you understand but by coming here and shout so obvious that i dont worth even a euro more and even 120e i could be vfm i think that you make problem and to my job and to my future behaviour! I dont want to say nothing more! I must only say that when you coming and meet me so often and yourself say me that my price is ok for me and after you coming here and you make me so big problem with the other members who never met me to agree what can i do? Is not fair what you did and anyway nobody cares here i think about what you are doing...

Nothing more i have to say! You maybe just a simple client who like have good time.. But around you here are full of people who use this forum make their busines by try keep their fame up and fair!

At least i have reason to write about it! Because is my job! Mr tresurert and geopas team why they got soooo angry and they just dont give a shit to my words?????

Because they care to keep their fame and continue their busines! they can go on because anyway i will not come again in Athens... OR if i will come i will sent sms only to people whom i trust that never will say such kind of lies and buslsthis about me!

This i wanted to say and be sure that its me who i write its me whom i belive all what i say from the sources i have by doing this buseins in all europe and in greece cooperating with very big agency....

Kisess!
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Μην ανησυχείς για το Γέοπα...!  ;)
Δεν χρειάζεται να ασχολείται με το κάθε πουτανάκι διότι πολύ απλά έχει αποδείξει ποιος είναι σε όλους μας!  :rockon:
Τώρα όσο για την Τάνια που πολύ όμορφα μίλησε και μας την είπε, ας κατεβάσει και λίγο την τιμή ώστε να την γνωρίσουμε και άλλοι και να αποκτήσουμε άποψη...!  ;) :cheesy: :grin:
Κάτι σαν τιμή γνωριμίας, όπως στα σουπερμάρκετ!  :2funny: :2funny: :2funny:

+10000  :thumbsup: :cool2:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Όπως λένε και οι υπόλοιποι και τα έχουμε πει τόσες φορές.

Όποια μιλάει πολύ, δεν κάνει για αυτή την δουλειά.

Και ναι, ο πελάτης έχει πάντα δίκιο και γιαυτό είμαι πάντα με τους παίχτες και ας είναι κάποιες φορές ξεκάθαρο ότι παίχτης έχει κάνει την μαλακία.

Οποιαδήποτε κολεγιά ή δικηγοριλίκια με/υπέρ τάνα(ς) και κατά παίχτη, με βρίσκουν κάθετα αντίθετο και για διάφορους λόγους.

Καλημέρα και από μένα.

PS: Δεν θα πάει μπροστά αυτή η χώρα, ήρθαμε μερικές μέρες και εξαφανίστηκε ο ήλιος. Τι άλλο έχει να προσφέρει εκτός από ήλιο?

Καλα θα κανετε να μην μιλατε σε τανες για τα προσωπικα σας!
Τα εχουμε πει χιλιες φορες αλλα δεν ακουτε!!

Ακόμη καλύτερα να τους λες φίδια. Φίδια στα φίδια.

Αφού έχω μεγάλη ψωλή και δεν μου δίνουν κώλο, αφού στην πατρίδα τους είναι δικηγορίνες και οι γονείς τους είναι πλούσιοι, αφού κάθε χρόνο κάνουν διακοπές στο Μόντε Κάρλο, αφού ο Ρουβάς είναι ερωτευμένος μαζί τους, αφού έχουν αγοράσει εξοχικό στο Ρίμινι, αφού την δουλειά την κάνουν επειδή θέλουν να γνωρίζουν κόσμο και επειδή γουστάρουν πούτσο και όχι για τα λεφτά, αφού τα prada και τα LV τα είχαν και πριν αρχίσουν τα τουρς κλπ κλπ κλπ, ε...τότε και εγώ είμαι σύμβουλος του Στρος Καν και έρχομαι Αθήνα με lear jet όταν κάνει tour η αγαπημένη μου για να την γαμήσω. Τόσο απλά.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Taniaplaymate

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
And just to finish with this situation! For all members here! they can simply understand somthing!!!!

Why only two people fight with me? Why other good and popular members dont talk? Pussydoctor? Nitro? Lucent? Yiaramis? Yorgos? They dont give a shit!!!! They dont care at all for such kind of bulshits!!!  

Only Mr Geopas and Tresurert attack me and care for my words sooooo much! Why you afraid for your fame here? Why you afraid to keep your face clear by apologie with so long texts about vest mr Geopa???

Why you dont go on to be client? You try protect someone from me? You try to keep clear your fame in this forum so to have the trust from other member??????

I at least appear because is my work! You??? why??? Write now one big text pretendint that you dont care.... You are in one forum and try to find your right why? Your stocks will go down? your fame will dissapear? Why you care and you dont just see and laugh like pusydoctor -yiaramis - lucent -nitro and other do? Why you not see it and just laugh?

The answer is for your friends!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom