Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (12 μέλη και 85 επισκέπτες)

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
Τα bookings στο x-companion δεν είναι fake. Αν ήταν έτσι τότε, όλες οι κοπέλες θα έπρεπε να εμφανίζουν περίπου την ίδια ζήτηση. Δεν είναι όμως έτσι. Σύγκρινε τα bookings της διπλανης για παραδειγμα. Επίσης το σύστημα κράτησης είναι ηλεκτρονικό. Δεν έχει νόημα να μην εμφανίζουν τα πραγματικά διαθέσιμα κενά, διότι αλλιώς θα έχαναν τον πελάτη που θα ενδιαφεροταν για το διάστημα που εφμφανίζουν σαν fake booking.

Ο λόγος που πιστεύω δεν βρίσκεις κριτικές για τη συγκεκριμένη είναι πως (ανεξάρτητα το τί έχεις ακούσει ή όχι) έχει δημιουργήσει ένα σταθερό κύκλο πελατων που με την ζήτηση που εμφανίζει δεν έχουν λόγο να γράψουν καλές κριτικές διότι δε θα βρήσκουν θέση οι ίδιοι. Προσωπικά δεν έχω ψωνίσει την συγκεκριμένη οπότε δεν έχω άποψη.
συμφονω σε ο,τι λες(περι σταθερης πελατειας) αλλα για τα fake bookings διατηρω την αποψη μου διοτι εχω και γνωση καλη λογω πειρας...μην αμφισβητεις,ξερω τι λεω...ισως δεν γινεται με την συγκεκριμενη αλλα γενικως γινεται και απο αυτο το γραφειο. :sunglasses:
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
Τα bookings στο x-companion δεν είναι fake. Αν ήταν έτσι τότε, όλες οι κοπέλες θα έπρεπε να εμφανίζουν περίπου την ίδια ζήτηση. Δεν είναι όμως έτσι. Σύγκρινε τα bookings της διπλανης για παραδειγμα. Επίσης το σύστημα κράτησης είναι ηλεκτρονικό. Δεν έχει νόημα να μην εμφανίζουν τα πραγματικά διαθέσιμα κενά, διότι αλλιώς θα έχαναν τον πελάτη που θα ενδιαφεροταν για το διάστημα που εφμφανίζουν σαν fake booking.

Ο λόγος που πιστεύω δεν βρίσκεις κριτικές για τη συγκεκριμένη είναι πως (ανεξάρτητα το τί έχεις ακούσει ή όχι) έχει δημιουργήσει ένα σταθερό κύκλο πελατων που με την ζήτηση που εμφανίζει δεν έχουν λόγο να γράψουν καλές κριτικές διότι δε θα βρήσκουν θέση οι ίδιοι. Προσωπικά δεν έχω ψωνίσει την συγκεκριμένη οπότε δεν έχω άποψη.
δεν ειπα οτι ολα ειναι φεικ...διαβασε τι λεω,απλα οτι βαζουμε και μερικα κοκκιναδια για διαφημηση.Αυτο ειπα...και μην πεσετε να με φατε..δεν κατηγορησα κανενα γραφειο και καμια κοπελα,ουτως η αλλως δεν μιλαω πολλυ πλεον,απλα παρατηρω,και εχω αποψη λογω γνωσης ;) :sunglasses:
 

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
δεν ειπα οτι ολα ειναι φεικ...διαβασε τι λεω,απλα οτι βαζουμε και μερικα κοκκιναδια για διαφημηση.Αυτο ειπα...και μην πεσετε να με φατε..δεν κατηγορησα κανενα γραφειο και καμια κοπελα,ουτως η αλλως δεν μιλαω πολλυ πλεον,απλα παρατηρω,και εχω αποψη λογω γνωσης ;) :sunglasses:

Προς όλους:

Έχει δίκιο ο Έκτορας. Στα 2 real από 2 ώρες και πάνω, γεμίζει με fake και αφήνει μικρά κενά, δημιουργώντας τεχνητή έλλειψη και ευνοώντας τα ραντεβού 1 ώρας που συμφέρουν
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Τα bookings στο x-companion δεν είναι fake. Αν ήταν έτσι τότε, όλες οι κοπέλες θα έπρεπε να εμφανίζουν περίπου την ίδια ζήτηση. Δεν είναι όμως έτσι. Σύγκρινε τα bookings της διπλανης για παραδειγμα. Επίσης το σύστημα κράτησης είναι ηλεκτρονικό. Δεν έχει νόημα να μην εμφανίζουν τα πραγματικά διαθέσιμα κενά, διότι αλλιώς θα έχαναν τον πελάτη που θα ενδιαφεροταν για το διάστημα που εφμφανίζουν σαν fake booking.
Ι agree !!!  ;)
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Κλαίω με το όνομα του αρχείου (gia gatonia mono)  :dancing: . Θενκς ρε μαν!!!! Εχει λίγα παχάκια ή μου φαίνεται?
Mια χαρα Ψυγειοκαταψυχτης ειναι ρε Παιχτη .

      http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/06061285681753475847.jpg[/img[/URL]]

Τους μεγαλους διπορτους τους General Electric !!!    ;)
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
λυκαονα,ετσι οπως τα λες ειναι...απλα για ορισμενους ειναι ομορφος κοσμος ηθικος αγγελικα πλασμενος κατα το δοκουν...οποιος θελει πιστευει οτι θελει. :sunglasses:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
το πολεμικό ανταποκριτή λές? :tooth:

NΑΙ  :grin: :cheesy: ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Mια χαρα Ψυγειοκαταψυχτης ειναι ρε Παιχτη .

       http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/06061285681753475847.jpg[/img[/URL]]

Τους μεγαλους διπορτους τους General Electric !!!    ;)
[/quote]

Οταν σας ελεγα για τα πιασηματακια δεν με πιστευατε. Τωρα για ψυκτικα θα ελεγα παρτε μαζι μια σομπα!!  :2funny: :2funny:
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
Mια χαρα Ψυγειοκαταψυχτης ειναι ρε Παιχτη .

       http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/06061285681753475847.jpg[/img[/URL]]

Τους μεγαλους διπορτους τους General Electric !!!    ;)
[/quote]
Ρε baby μπορεί να ναι καταψύκτης όπως λες αλλά είναι εντυπωσιακή.Για την εμπειρία και μόνο αξίζει.Και να σου πω και κάτι άλλο? Η πλειψοψηφία των CT που ερχονταί στην Ελλάδα,κάνουν μπαμ ότι είναι της φυλής των Ρωμά.Και να δίνεις 400άρες για Ρωμά δεν αξίζει με την καμμία. Τουλάχιστον ας είναι απο εμφάνιση σα την Kim κι απο κει και πέρα αν το ξέρει το "τόπι" είναι άλλο θέμα.  :tits2:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Και γιατι μου τα λες ρε Γατονι λες και δεν την ξερω ? :think:
Οκ μαζι σου αφου την κανεις κεφι τραβα και δεστην .
Και εγω το εχω κανει και οχι μονο μια φορα αλλα τρεις και τεσσερις !!!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Και γιατι μου τα λες ρε Γατονι λες και δεν την ξερω ? :think:
Οκ μαζι σου αφου την κανεις κεφι τραβα και δεστην .
Και εγω το εχω κανει και οχι μονο μια φορα αλλα τρεις και τεσσερις !!!
Μου επιτρέπετε & μένα μιά κουβέντα που μάλλον τό 'χω κάνει...πάνω από δεκατέσσερις!...τρομάρα μου!

Πριν από τρία χρόνια είχε για τα γούστα μου με διαφορά το καλύτερο κορμί! H δουλειά δεν της έλειψε ποτέ με συνέπεια να κλατάρει μετά την 3η μέρα. Οι επιδόσεις της όταν έχει τα κέφια της, παλεύουν για τη ...βάση! Την τελευταία και φυσικά χειρότερη φορά -πριν κάνα χρόνο στη μοναδική της επίσκεψη στη Σαλονίκη- δε μπόρεσα να της τη χαρίσω!

Πάντως είναι ψυχούλα η D.! Kαλό κορίτσι & καθόλου ψηλομύτα! Αυτά...
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
"....πάνω από δεκατέσσερις" :o :o :o :o ουτε γκομενα να την ειχες βρε παιχτη! :headbang: :headbang: :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


και μετα στελνεις εμενα να κανω τον κασκαντερ στα βουνα! ;) :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:
Μου επιτρέπετε & μένα μιά κουβέντα που μάλλον τό 'χω κάνει...πάνω από δεκατέσσερις!...τρομάρα μου!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Δεν πήγες για ορειβασία και μείναμε με την απορία!  :grin:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Μου επιτρέπετε & μένα μιά κουβέντα που μάλλον τό 'χω κάνει...πάνω από δεκατέσσερις!...τρομάρα μου!

:o :o

Φτερούγα μου δεν την βαρέθηκες 14 φορές?  :think:

Πάντως όντως είναι ψυχούλα  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom