Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (4 μέλη και 76 επισκέπτες)

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
καλα ισως ειναι φεικ τα μπουκινγκς για διαφημηση και καλα...διοτι εγω για επιπλο την εχω ακουσει μονον :sunglasses:
Γεια σου ρε Μαχητή!!!


Υ.Γ.Όλοι έτσι την ξέρουν αλλά ο Έλληνας είναι international fucker που τις "ξεκλειδώνει" όλες!!!!
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595

πριν λίγο, η καταχώρηση διαγράφηκε...
λέτε να ταιριάζει αυτό που λένε "κάθε εμπόδιο για καλό"; :think:
φχαριστώ και τους συναθλητές που με ενημέρωσαν με πμ... :thumbsup:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Γεια σου ρε Μαχητή!!!


Υ.Γ.Όλοι έτσι την ξέρουν αλλά ο Έλληνας είναι international fucker που τις "ξεκλειδώνει" όλες!!!!

Για PSE δεν είναι σε καμία περίπτωση αλλά αν εισαι ενας μέσος γαμιάς περνάς μια χαρά και μόνο για την εμπειρία...
εδώ ρε ξάδερφε πηδάμε άλλες κι άλλες (όλοι μας) η  Kimperly θα μας πειράξει.... Αν ήταν στα 150 ουρές θα είχε έξω από το δωμάτιο της ...αν έκανε και κανένα "φιλικκό" με κανένα 100ρικο μέχρι και διθυράμβους θα διαβάζαμε....
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Για PSE δεν είναι σε καμία περίπτωση αλλά αν εισαι ενας μέσος γαμιάς περνάς μια χαρά και μόνο για την εμπειρία...
εδώ ρε ξάδερφε πηδάμε άλλες κι άλλες (όλοι μας) η  Kimperly θα μας πειράξει.... Αν ήταν στα 150 ουρές θα είχε έξω από το δωμάτιο της ...αν έκανε και κανένα "φιλικκό" με κανένα 100ρικο μέχρι και διθυράμβους θα διαβάζαμε....
Ξάδερφε ξέρεις τι λένε στο χωριό μου.....
"Πωπωπωπω ρε φίλε, πεταμένα...μουνιά που πάνε χαμέναααααααα"!!!!

Υ.Γ. Στα "φιλικά" δεν λέει κανείς όχι ή κάνω λάθος?
Το ζήτημα είναι από ποιους διαβάζεις διθυράμβους μετά....
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Επιπλο η οχι στην καραμουναρα της !!! ;)

       
URL]]
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Επιπλο η οχι στην καραμουναρα της !!! ;)

        http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/73279996912257068775.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Νά'ναι καλά οι μέσοι γαμιάδες!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D

 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
Γεια σου ρε Μαχητή!!!


Υ.Γ.Όλοι έτσι την ξέρουν αλλά ο Έλληνας είναι international fucker που τις "ξεκλειδώνει" όλες!!!!
γεια σου φιλε γεοπα,μωρε ειμαστε fuckers οι μισοι αλλα οι αλλοι μισοι παραμυθαδες κιολας,τοχουμε στο αιμα μας :sunglasses:
 

Colibri

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
420
Κριτικές
31
Like
981
Πόντοι
2.225
καλα ισως ειναι φεικ τα μπουκινγκς για διαφημηση και καλα...διοτι εγω για επιπλο την εχω ακουσει μονον :sunglasses:

Τα bookings στο x-companion δεν είναι fake. Αν ήταν έτσι τότε, όλες οι κοπέλες θα έπρεπε να εμφανίζουν περίπου την ίδια ζήτηση. Δεν είναι όμως έτσι. Σύγκρινε τα bookings της διπλανης για παραδειγμα. Επίσης το σύστημα κράτησης είναι ηλεκτρονικό. Δεν έχει νόημα να μην εμφανίζουν τα πραγματικά διαθέσιμα κενά, διότι αλλιώς θα έχαναν τον πελάτη που θα ενδιαφεροταν για το διάστημα που εφμφανίζουν σαν fake booking.

Ο λόγος που πιστεύω δεν βρίσκεις κριτικές για τη συγκεκριμένη είναι πως (ανεξάρτητα το τί έχεις ακούσει ή όχι) έχει δημιουργήσει ένα σταθερό κύκλο πελατων που με την ζήτηση που εμφανίζει δεν έχουν λόγο να γράψουν καλές κριτικές διότι δε θα βρήσκουν θέση οι ίδιοι. Προσωπικά δεν έχω ψωνίσει την συγκεκριμένη οπότε δεν έχω άποψη.
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
Επιπλο η οχι στην καραμουναρα της !!! ;)

        http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/73279996912257068775.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Παιδες αυτη ειναι η Kimberly? Η Τσεχα που αποκαλειται στο φορουμ εδω ως ψυγείο κτλ? Επειδή καιρό έψαχνα να βρω μια φωτο που να μην ειναι 100% photoshop,υπαρχει αυτη σε πιο μεγαλη αναλυση για να κοψω απο χαρακτηριστικα πως ειναι ? την έχω άχτι 2 χρόνια τώρα!  :fuck1:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Παιδες αυτη ειναι η Kimberly? Η Τσεχα που αποκαλειται στο φορουμ εδω ως ψυγείο κτλ? Επειδή καιρό έψαχνα να βρω μια φωτο που να μην ειναι 100% photoshop,υπαρχει αυτη σε πιο μεγαλη αναλυση για να κοψω απο χαρακτηριστικα πως ειναι ? την έχω άχτι 2 χρόνια τώρα!  :fuck1:

1.Ουγγαρέζα είναι !!!

2.Για πιο μεγάλη φώτο ρώτα τον τύπο με το canonακι  :grin: :cheesy: ;)
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:dunno: gia να την τσιμπολόγισε το<μωρό>  πρέπει να είναι  <εντός>  προδιαγραφών :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom