Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (7 μέλη και 63 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Και στο λεω αυτο γιατι την επομενη η γυναικα σου θα σου πει να φερεις εναν γαμια μαζι αντι για γκομενα .
Βεβαια εαν δεν τρεχει καστανο τοτε οκ.

να μη σου πω τρεις - τέσσερεις!!!
το δα πρόσφατα το έργο
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ξερω ξερω την Μιλφαρα την ξανθια .
Απαπαπαπαπααπα λες να του βγει τετοια ποιος στην χαρη του θα γνωρισει και πολυ κοσμο !!!
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
αυτοι που εχουν 250 / ωρα η 400 / 2ωρο και τα δινουν , τα εχουν και τα χαιρονται και δεν νομιζω πως αισθανονται και την αναγκη να απολογηθουν γιατι τα δινουν . εδω υπαρχουν αλλοι που δινουν 250+100=350 την ωρα για να γαμησουν κωλο κι αλλοι που δινουν τα ιδια και περισσοτερα για να κανουν οτι εχουν στο μυαλο τους . ποιοι ειμαστε εμεις που θα κρινουμε τα βιτσια του καθενος ?

αλλα παλι , μιλωντας για χρημα , για ποιο λογο να δωσει κανεις 1000 για 12 ωρες και να μην δωσει τα ιδια ακριβως στην eszter turner απο το τσεχικο playboy για 3 μερες ? αναφερθηκε πριν , δεν το λεω εγω ! οποιος εχει τα 1000 και ειναι διατεθιμενος να τα δωσει χωρις να του λειψουν , γιατι να μην δωσει 1100 - 1500 για 3ημερο η 4ημερο με τα κορυφαια ρωσσακια που μας επισκεπτονται ως ct κι εχουν μαλιστα και τις καλυτερες κριτικες απο ολα τα μελη του φορουμ ? και στο φιναλε , ποιος ο λογος να μιλατε για 1000αρικο το 12ωρο την ιδια στιγμη που θεωρειτε τα 250 παρα πολλα λεφτα ( στην πραγματικοτητα γραφτηκε <<...μην πατε σε 250αρια...>> και <<...250 δεν τα δινω...>>) και την ιδια στιγμη προτεινετε μπουκοταζ μεχρι οι τιμες να πεσουν κατω απο τα 200 η και τα 150 ? δεν τα λεω εγω , www.bourdela.com/forum/index.php?topic=1837.msg2671652#msg2671652]εδω[/url] τα διαβασα κι εγω

λιγο ασυμβατα δεν ειναι ολα αυτα ? οκ να μην ξαναμπουμε στην ιδια κουβεντα για τα χρηματα που ο καθενας ξοδευει κατα τη δικη του προσωπικη αποψη , δεν θα οφελησει κανενα και δεν θα οδηγηθουμε πουθενα . απλα δεν καταλαβαινω πως ειναι δυνατο απο τη μια να μην αρεσουν οι τιμες 250 και 200 και να προτεινετε αποχη μεχρι να κατεβουν στα 150 η και τζαμπα , και την επομενη στιγμη με την ιδια ευκολια να πληρωνει ο ιδιος το 1000αρικο για 12 ωρο ! την ωρα μαλιστα που με τα ιδια χρηματα (της ταξης των 1000) , μπορει να εχει και κορυφαιο και δοκιμασμενο γκομενακι για 3 μερες - οχι 12 ωρες ! ειναι απολυτα κατανοητο και σεβαστο να θεωρειται το 250 και το 200 ως υψηλη τιμη ειδικα απο οσους εχουν αδυναμο πορτοφολι , αλλα ακουγεται περιεργο την ιδια στιγμη να συζητουν για 1000. επισης περιεργο μου φαινεται να γραφει καποιος <<...λεφτα δεν υπαρχουν για να τις φερουμε...>> και αμεσως μετα ο ιδιος να γραφει <<...μεσα απο 1000 ο καθενας για 12 ωρες...>> ! δεν ειναι εξαιρετικα παραδοξο ?

...απλα εκφραζω τις αποριες μου  :huh:

υγ. και κατι ακομη ! εαν καποιος ηταν πονηρος , δολιος και εξυπνακιας θα υποσχοταν σε μια κοπελα της δουλειας να της κανονισει 5-10 χιλιαρικακια μπιζνα και θα εριχνε την ιδεα μεσα στο φορουμ να δει αν θα τσιμπησουν τιποτα πεινασμενα ραμολι . ολοι θα ηταν ευχαριστημενοι ! τα λιγουρια που θα γαμουσαν την κοπελα με 1000 το 12ωρο σε τιμη <<ευκαιριας>> , η κοπελα που θα μαζευε ανετα 5-10 χιλιαρικα σε λιγες μονο μερες και δεν θα ειχε να γαμιεται με διαφορετικο (και ξεκουραστο) καθε 1 ωρα , και ο πονηρος μπιζνεσμαν που θα γαμουσε τζαμπα (ως ανταλλαγμα της μπιζνας) εις υγειαν των κοροιδων . μα , τι λεω ? αυτα ειναι απολυτως φανταστικα και δεν συμβαινουν στο δικο μας φορουμ ! εμεις δεν εχουμε ουτε πονηρους , ουτε δολιους , ουτε εξυπνακηδες και πανω απο ολα δεν εχουμε νταβατζακους που βγαζουν το κατιτις τους για τον κοπο τους

Για πες μου λεπτομέρειες για αυτές που είναι 1100-1500 3-4 μέρες γιατί ενδιαφέρει  ;)

Υ.Γ.  Ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του και στις επιλογές του .
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Διπλογιωργη αν βαλεις και τα φαγια καθως και τα κλαμπακια δεν θα ξεπερασεις τα 2000?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
ντοτόρε, η Κριστίνα είναι από τις καλύτερες επαγγελματίες, άρα όσοι πάρουν θα περάσουν καλά. Είναι και τυπάκι με ωραίο στυλάκι, άρα και όσοι τη βγάλουν το βράδυ έξω πάλι θα περάσουν καλά  :P

Από την άλλη το κοντέρ έχει γράψει χιλιόμετρα, πώς να το κάνουμε?
Να το γυρίσουμε πίσω?  :) 

καλό κορμί και service ,αρκετά φιλική (αν και στο βλέμα έχει μια ψυχρότητα)αλλά Οκ δεν κόβεις φλέβα.
Συμφωνώ πως αν την πλησιάσεις και κάνεις παρεούλα περνάς πολύ καλά άρα ...στον μαραθώνιο είναι στα μετάλια και στα σπριντ κάνει μια αξιοπρεπή εμφάνιση.

Εγώ πάντως αν και πρωί της πήρα μια σαλάτα και δυό κοκα κόλες, χτύπησα και ένα γιαούρτι με μέλι μέχρι να φάει το κορίτσι και περάσαμε μια χαρά
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
Για πες μου λεπτομέρειες για αυτές που είναι 1100-1500 3-4 μέρες γιατί ενδιαφέρει  ;)

Υ.Γ.  Ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του και στις επιλογές του .
ο τυπος ειναι γνωστος ξερολας ο οποιος παλιοτερα εμπαινε με διαφορετικο

ονομα στο σαιτ...συνεχως προκαλουσε αναστατωση με δηθεν πληροφοριες που

ειχε...σε λιγο θα σου πει για τοπ μοντελα με 700-900 για 5-6 μερες...!!!

απορω τι τον επιασε κ ξαναεμφανιστηκε :think:!καλα ειχαμε ησυχασει απο δαυτον.... :2funny:

οι παλιοτεροι τον θυμουνται σιγουρα... :tickedoff:

υγ.ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΑ ΠΜ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ!!!
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
ο τυπος ειναι γνωστος ξερολας ο οποιος παλιοτερα εμπαινε με διαφορετικο

ονομα στο σαιτ...συνεχως προκαλουσε αναστατωση με δηθεν πληροφοριες που

ειχε...σε λιγο θα σου πει για τοπ μοντελα με 700-900 για 5-6 μερες...!!!

απορω τι τον επιασε κ ξαναεμφανιστηκε :think:!καλα ειχαμε ησυχασει απο δαυτον.... :2funny:

οι παλιοτεροι τον θυμουνται σιγουρα... :tickedoff:

υγ.ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΑ ΠΜ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ!!!

Δεν τον ξέρω ,κάτι μου έχουν πει και άλλοι ...
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
Για πες μου λεπτομέρειες για αυτές που είναι 1100-1500 3-4 μέρες γιατί ενδιαφέρει  ;)
οποιος ψαχνει , βρισκει ! αυτο ξερω , αυτο σου ειπα ! 3 μερες 1100 / 4 μερες 1500 . αν τωρα σου υποσχεθει κανεις <<τοπ μοντελα με 700-900 για 5-6 μερες>> να το πεις και σε εμας
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
οποιος ψαχνει , βρισκει ! αυτο ξερω , αυτο σου ειπα ! 3 μερες 1100 / 4 μερες 1500 . αν τωρα σου υποσχεθει κανεις <<τοπ μοντελα με 700-900 για 5-6 μερες>> να το πεις και σε εμας

Ρε συ Viper το έχεις τσεκάρει το site ??? DEPOSIT 30% ?????? Oύτε στο πιο άγριο όνειρο σου !!!
Αεροπορικό non refundble και μόνο και σε όποια της αρέσει !!! Στο κάτω κάτω , εσύ είπες ότι τα city tours , λειτουργούν ως Preview των Prive  ;)
 

Συνημμένα

  • scr4436165.jpg
    scr4436165.jpg
    137,6 KB · Εμφανίσεις: 15

Roken

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
οποιος ψαχνει , βρισκει ! αυτο ξερω , αυτο σου ειπα ! 3 μερες 1100 / 4 μερες 1500 . αν τωρα σου υποσχεθει κανεις <<τοπ μοντελα με 700-900 για 5-6 μερες>> να το πεις και σε εμας

Aυτό ήταν παλιά το atb-selection.com και καλά οι ίδιες οι κοπέλες βάζουν από μόνες τους διαφήμιση στη σελίδα και πληρώνουν για τη διαφήμιση χωρίς να παίρνουν τα διαμεσολαβητικά από το κάθε ραντεβού οι ιδιοκτήτες της σελίδας.
Οι κριτικές είναι μούφα κι οι φωτογραφίες κάργα photoshop.Για local meetings στη Βιέννη είναι καλά αφού σχεδόν όλες μένουν στη Σλοβακία.
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
καλό κορμί και service ,αρκετά φιλική (αν και στο βλέμα έχει μια ψυχρότητα)αλλά Οκ δεν κόβεις φλέβα.
Συμφωνώ πως αν την πλησιάσεις και κάνεις παρεούλα περνάς πολύ καλά άρα ...στον μαραθώνιο είναι στα μετάλια και στα σπριντ κάνει μια αξιοπρεπή εμφάνιση.

Εγώ πάντως αν και πρωί της πήρα μια σαλάτα και δυό κοκα κόλες, χτύπησα και ένα γιαούρτι με μέλι μέχρι να φάει το κορίτσι και περάσαμε μια χαρά
Tι να σας πω, ρε παιδιά... Με μένα ήταν άχρωμη,άοσμη &...ανασφαλής! ...καλοκαίρι 2008...
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
ο τυπος ειναι γνωστος ξερολας ο οποιος παλιοτερα εμπαινε με διαφορετικο

ονομα στο σαιτ...συνεχως προκαλουσε αναστατωση με δηθεν πληροφοριες που

ειχε...σε λιγο θα σου πει για τοπ μοντελα με 700-900 για 5-6 μερες...!!!

απορω τι τον επιασε κ ξαναεμφανιστηκε :think:!καλα ειχαμε ησυχασει απο δαυτον.... :2funny:

οι παλιοτεροι τον θυμουνται σιγουρα... :tickedoff:

υγ.ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΑ ΠΜ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ!!!
Χμμμ... Στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα!  :headbang:
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
Χμμμ... Στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα!  :headbang:
οι παλιοτεροι τον καταλαβαν κ δε του δινουν σημασια... :dancing:!

βλεπω ομως οτι κ οι νεοτεροι τον πηραν ηδη πρεφα... :rockon:!

του προτεινω να κανει ενα break και να εμφανιστει μετα με αλλο ονομα... :2funny:!

υγ.ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΠΜ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ!!!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Αφού τά 'πες όλα, ρε Σοφέ!  :thumbsup:
Τι να το θέλω το...λακριντί!!!

Πάμε γι' άλλα!  ;)

οι παλιοτεροι τον καταλαβαν κ δε του δινουν σημασια... :dancing:!

βλεπω ομως οτι κ οι νεοτεροι τον πηραν ηδη πρεφα... :rockon:!

του προτεινω να κανει ενα break και να εμφανιστει μετα με αλλο ονομα... :2funny:!

υγ.ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΠΜ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom